Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Agencja Reklamowa - Bychawa - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bychawa

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bychawa jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Wobec tego Twoja marka rozwinie skrzydła. Znacznie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bychawa?

Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności jak i ponadprzeciętnej znajomości branży oferując naszym klientom nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Kreujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia oraz fachowa prezentacja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Oferujemy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy także zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Bychawa

Populacja: 5297

Długość geograficzna: 22.532960

Szerokość geograficzna: 51.016080

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bychawa

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę potrafią być bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy również flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Teren naszej oferty sięga również projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres działania obejmował kompleksowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bychawa

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil należy również wytrwale prowadzić. Założenie profilu to złudnie najprostszy etap, aczkolwiek nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma jest rzetelna i ma interesującą ofertę. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Problem polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zrobienie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient chce samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają za zadanie w szczególności ukazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, a także próbujemy uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie miejscem do wychwalania i promocji biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bychawa

Stosowny kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, wobec tego wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych codziennie. Z wykorzystaniem wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Eksplorujemy również dostępne możliwości w danej branży i wskazujemy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli wiele sukcesów w branży. Analizujemy też w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie pomagamy naszym stałym klientom oraz nieprzerwanie szukamy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też autorskie rozwiązania, które analizujemy na własnych inicjatywach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bychawa

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym zabiegiem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na zachowanie konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczas stosowane metody przynoszą oczekiwane skutki w porównaniu z planem strategicznym konkurencji, a ponadto na mocy zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady oraz zalety, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada ani jednego samochodu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, pomimo iż zajmują dwa skrajne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabe strony z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii możemy poznać ich metody. Analogicznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i opierając się na zebranych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane dane oraz opracowane nowe metody przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działania konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie działania w danej branży, a także możemy ustrzec się błędów, które mogłyby przynieść duże straty. Zgłębiając konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, dzięki którym zauważamy powtarzające się modne kierunki i schematy, które też mogą być przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a dodatkowo przyniosą zauważalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, które działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy dodatkowo doradzić strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny oddział graficzny można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce jak również za granicą. Prace wytwarzane są przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można zlecać indywidualnie bądź mogą być one zalecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, skutkiem tego jesteś w stanie zaoszczędzić swój własny czas mając przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Bychawa

Żeby odnieść sukces na rynku, firma i jej marki powinny się należycie wiązać ze sobą oraz muszą docierać do odpowiednich odbiorców. Do zrobienia rzeczonego obowiązku potrzebujemy przemyślanej identyfikacji wizualnej, która spowoduje w interesantach właściwe uczucia a dodatkowo zapadnie w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest niełatwym procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby spełnić określone plany. W przebiegu tego procesu powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie pożyteczne schematy materiałów reklamowych takich na przykład jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Start procesu układania identyfikacji wizualnej to każdorazowo wywiad z usługobiorcą i dogłębna obserwacja branży, w której działa lub chce pracować, a zatem najpierw powinniśmy dogłębnie wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego otwarcie takiego procesu jest niemożliwe, ponieważ brak jest informacji, które mają wpływ na ustalenie planu identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zebranych przez nas danych przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest określenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Posiadając już opracowaną nazwę zaczynamy proces projektowania logo, w którym tworzymy różne warianty i propozycje graficzne. Propozycje logo wykonywane są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z konsumentem, a ponadto z tych pozyskanych z badania rynku, co pozwoli nam przystosować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, a także do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z propozycji, które prezentujemy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która później jest dopracowywana celem osiągnięcia finalnej kreacji. Skończone logo staje się podstawą do przygotowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możliwe staje się projektowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Prawdą jest, iż utworzenie designu logo zajmuje najwięcej czasu, ponieważ jest to fundamentalny element, który potrzebuje przeanalizowania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie angażować konsumenta. Nie mniej jednak na etapie opracowywania następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze skomponowany ze zrobionym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby razem wypracować pełny wizerunek marki. Dopasować warto adekwatny krój pisma, pasujące kolory, jak i metody skutecznego ich łączenia i prezentacji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być ulotka, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady razem z instrukcją i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą identyfikacją wizualną. Dokument może być również bardzo przydatny w wypadku współpracowania z innymi projektantami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki temu plikowi posiadają wskazówki odnośnie stylu, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały reklamowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję przez cały czas, zakładając projektowanie zgodne ze wskazówkami zawartymi w brand booku.

Stworzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszelkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Bychawa

Poprawne logo przykuwa spojrzenia i budzi właściwe skojarzenia z daną marką. Określenie znaku graficznego w taki sposób, aby wzbudzał w klientach odpowiednie skojarzenia jest skomplikowanym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, starannie wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Startem dowolnego projektu logo jest dogłębny wywiad z klientem na temat tego, jakie funkcje ma realizować logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji musimy dowiedzieć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu, a także jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki zebraniu oraz analizie tych danych będziemy mogli przystąpić do rozpoczęcia kreacji konceptu logo.

Okres pracy nad pierwotnym konceptem to osobliwa polemika, z której wyłaniają się koncepty, które później są przesiewane, a z wybranych robimy propozycje dla klienta. Powstające koncepcje najlepiej naszkicować, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli utożsamiają się z kierunkiem danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w faktyczną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wskaże jedno do końcowego doszlifowania.

Kończący etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorystycznych, badamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których także zostanie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby zlecić przynajmniej podstawową księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Bychawa

Informacje wizualne są przeważnie pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, dlatego też zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszelkiego biznesu. Wobec tego nie oddajemy niczego przypadkowi i całkowicie zgłębiamy plan, jaki ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla największych przedstawicieli swoich branż i dbamy o to, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje dodatkowo określone zadania i wzbudza właściwe emocje. Dzięki współpracy z różnymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne charakteryzują się wysoką jakością i fachowym wykonaniem. Szczegółowo projektujemy każdy element grafiki w taki sposób, aby spełniał swoją szczegółową funkcję i aby tworzył z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie skonstruować szeroki zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania na stronie internetowej. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Bychawa

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest wyszukać profesjonalnego grafika, z tego powodu wymyśliliśmy wyjątkową ofertę, za pomocą której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają spełniać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz mieć nawet w jednej opłacie. Każdy zakres przeprowadzanego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Korzyści, jakie zyskujesz to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz kompleksowy zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz punktualnie finalizuje zlecone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by rozwikłać, gdyż będzie to nieodłączny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Bychawa

Kompleksowa obsługa reklamowa to ogół świadczeń, które możemy wykonać naszym klientom, które kompletujemy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych interesantów. Z tego względu na początku każdorazowo organizujemy wnikliwy wywiad na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zadeklarować szeroką obsługę reklamową od A do Z, zaczynając od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w prężny sposób kieruję kampaniami swoich klientów, uaktywnia ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie z własną ofertą do większego grona klientów w niedługim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych możemy tak udoskonalić kampanię, żeby osiągnąć maksymalne korzyści przy małej inwestycji finansowej. Dzięki Google Ads możemy realizować konkretne zadania, przykładowo zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą wielu kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej niemała możliwość kształtowania i możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie nieduży zestaw danych statystycznych na temat ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii oraz wycelowania w grupę interesantów również nie są oszałamiające. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do kogo dokładnie chcemy skierować naszą reklamę, a dodatkowo możemy zadecydować, o której godzinie powinny się prezentować. Jesteśmy w stanie dla przykładu kierować reklamę do dyrektorów małych i średnich firm transportowych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bychawa

Kampanie produktowe to specyficzne kampanie reklamowe, które są zorientowane typowo na sprzedaż produktów online. Pokazują one podstawowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce ciągle powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile klasyczne zakupy prawdopodobnie zostaną z nami to bezspornie znaczną większością rynku będą zakupy online. Już mamy kontakt z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych przez sieć, ale żeby mogło dojść do transakcji to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one znaczną skutecznością, a także małym kosztem pozyskania nabywcy. Oprócz tego przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty pojawiają się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są celnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeśli odbiorca szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Oczywista i zadziwiająco efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie zalecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z różnorodnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy figurują w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bychawa

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe pochłaniają dużo ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej podawanym przykładem z pewnością jest Facebook. Obszar, który dostarcza internautom chwilę oderwania od codzienności oraz odpoczynek może równie dobrze posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Istnienie różnych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Dzięki temu biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję z własną marką, co często przekłada się na zwiększenie wyników firmy. Lecz uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w social mediach jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest jednorako ważne możemy wykonać bardzo precyzyjny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś pokazać swoją reklamę miłośnikowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest różowy? Żaden problem. Oto właśnie jest ogromna moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wypełniać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktów. Możemy zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, aby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W taki sposób grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy najlepszym dopełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można przedstawić.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z naszego doświadczenia wiemy, że biznesy wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bychawa

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to klasyczna forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, z pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym styka się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej częstą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że wielorakie zmiany i modernizację powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie ciągle tej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której warto dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą w konsekwencji tego musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest także oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama ewoluuje w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je sprawnie wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tego względu najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bychawa

Kampanie wideo to ciekawa konwencja zaprezentowania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej trzy razy tyle. Na domiar tego wideo reklama posiada wyjątkowe możliwości nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Kiedy mamy już skończone wideo, możemy rozpocząć reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie efektywnie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Można uzyskany materiał filmowy wykorzystać także jako ogólny film promujący przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie firmy. Możliwości jest dużo, a ważnym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także przedstawić konkretnej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka metoda marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego że nawet niedługim filmikiem możemy nierzadko przedstawić znacznie więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że z innych form marketingu należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, wraz z naszą pomocą efekt z pewnością będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie można zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Bychawa

Bez strony internetowej można funkcjonować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania interesanta, ale często  jest dużym defektem dla prezencji firmy. Należałoby o tym pomyśleć z oczu interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje spora szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Znacznie korzystniej jest, jeżeli potencjalny klient zobaczy nawet prostą, zwyczajną stronę web niż żeby miał nie znaleźć żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się zagadnienie dopasowania strony www do branży, gdyż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. W przypadku gdy okaże się, że nie może sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona odstrasza brzydkim wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to efekt będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o które rutynowo pytają klienci. Można także opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. Dzięki temu klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych możemy się zająć kompleksowo, od wykonania pomysłów i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej witryny. Możemy ponadto utworzyć pojedyncze, przykładowo wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i wywiadu o tym jak ma wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu detali i po wykonaniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna uzupełniamy o własne doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy proponować własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. Na start kreujemy projekt graficzny, aby ukazać prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już trudne do wykonania nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą graficzną wizję na działający i funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy również wielorakie konieczne i uzupełniające funkcje, ponadto układamy otrzymane treści – utworzenie treści możemy też innej firmie lub przygotować samemu. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w internecie i mamy możliwość powierzyć usługobiorcy roboczy adres URL do nadzoru nad postępami prac. Po zakończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę internetową do końcowej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Bychawa

Sklepy internetowe, to strony WWW, na których można bezpośrednio dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są zazwyczaj kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór asortymentu, jednak nawet taki przedstawiający około sześć wariantów dwóch produktów, także możemy ogłosić sklepem internetowym. Poza tym strony oferujące zakup usług cyklicznych przez stronę można by doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala realizację pełnej transakcji razem z płatnością właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego wystawiania faktury.

Sklep internetowy polecamy, klientom, którzy mają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają market stacjonarny. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, dlatego że taka inicjatywa jest mniej kosztowna w porównaniu do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł gdy kontrahent posiada już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych, ale chce podwyższyć swoje dochody uruchamiając kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takiej samej zasadzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają dużą ilość czasu, dlatego że klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od prostego sklepu internetowego, a w przyszłości rozwinął się także na klasyczne sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Sektor naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli ukontentowani z ich efektywności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Odświeżanie sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas aktualizacji wyglądu, gdyż w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku testowym, a następnie przenosimy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak podczas kreowania stron internetowych, przed podjęciem się renowacji kompozycji sklepu internetowego, musimy wykonać wywiad odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Po tym standardowo wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Opracowanie sklepu internetowego od początku też rozpoczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy i uzgodnienia uogólnionego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po skończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bychawa

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to aktualnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, by ta mogła funkcjonować prawidłowo wypada się nią dobrze zająć, więc wypada dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że całość z pewnością działa tak jak należy. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym sterowaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje sporo czasu i wysiłku w przypadku, gdy nadejdą niespodziewane komplikacje. Zadanie sterowania stroną polega także na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Musimy na to adekwatnie zareagować i zaktualizować stronę, aby nie zmniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Aktywna i regularnie modernizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który pokazuje jest działający, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga też upilnować dużą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Aby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli cykliczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różne dopełniające funkcje.

Niebagatelne jest też zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dołożyć troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną wyświetlenia się komunikatu oznajmiającego, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody naprawdę opłaci się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Doskonalenie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają nowe funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże spis jest długi, gdyż całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bychawa

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest ignorowane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, lecz dopiero jak sprawdzi to profesjonalista, to zaczynają ujawniać się niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to istotne, bo ciągle tam były i nie zrodziły się w rezultacie przebadania eksperckiego oka. User Experience ma duży wpływ na to, jakie są uczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Kiepski UX może mieć kluczowy wpływ na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Prawda – kiepska strona lub sklep może działać, ludzie się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, ale co, gdyby UX został ulepszony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych profesjonalistów efekty są zdecydowanie lepsze, a po definitywnych zmianach, które również możemy wykonać, nawet puste witryny zaczynają przynosić efekty.

To niesłychane jak bardzo małe niuanse mogą wpłynąć na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Co krok spotykaliśmy się z sytuacjami, w których niby położona na samej górze opcja nie była zauważana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet błędnym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi doświadczeni eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie zadania musi wykonywać dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli przeanalizować UX danej strony internetowej pod względem określonego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice między tymi rodzajami użytkowników są dość drobne to jest nieco różnic całkiem ważnych, które należy poznać podczas planowania UX – jesteśmy w stanie również zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wtedy wydzielany na podstawie np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż zaczyna się już w wynikach wyszukiwania Google, także w poczcie e-mailowej, którą dany konsument nabywa od firmy – mają w tym również swój udział przygotowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam użytkownik styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne twierdzenie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, dziedzina, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowa, więc żeby optymalnie zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, trzeba posiadać rzetelne umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest wzmocniona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Bychawa

Problemy z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość tajemnie, ale do tego zalicza się także zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej branży, ale także, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobne analogie można zastosować w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub tutorialem wyszukanym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już przydatne jest wyćwiczenie co do tego jak powinniśmy w takiej sytuacji postępować. Masowo występują sytuacje, że żółtodziób – nowy używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną albo w jaki sposób wyszukać rozwiązania w internecie, jako że zwyczajnie nie ma w tej materii cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego realizacja to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie komplikacji jest związane z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na początku. Nawet gdyby udało się wgrać opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą nastąpić i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej porozbijać, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować diagnostykę i naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie kłopotów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, dlatego stawiamy na skrupulatną rozmowę, żeby zobaczyć, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, by spytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, bowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieściliśmy już treści w internecie, to musimy zadbać, żeby dotarły one do jak największej ilości osób. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe i długodystansowe, które wymaga od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, ale jego rezultaty są na tyle dobre, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bychawa

Dysponując sklepem internetowym wypada zadbać o jego czytelny wygląd i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba także zatroszczyć się o asortyment? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazały, że klienci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesującego ich asortymentu, aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – dodatkowo większość użytkowników sprawdza maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie mówią, gdzie sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Wiesz już, że aby biznes online zaistniał, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Wyborna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra jeśli żaden konsument jej nie zobaczy! Dlatego właśnie tak priorytetowa jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, gdyż im większa ilość interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa mnóstwo różnych czynników, jednym z takich czynników jest tempo wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50 procent interesantów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jeśli czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu mnóstwo cech jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, pomimo tego bez dobrze działającego i dobrze usprawnionego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również piękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bychawa

Prawie 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna część z tych internautów nie patrzy na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że posiadając niezoptymalizowaną pod kątem SEO stronę, na której upubliczniasz pożyteczne informacje lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zaobserwowanym przez większe grono internautów, dlatego że Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi przegląda zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a plusy pochodzące z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Warto inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to inwestycja, która przynosi efekt długodystansowy, kiedy jest profesjonalnie zrobiona. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego dużym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Poza tym warto wiedzieć, że kampanie Google Ads też będą działać zauważalnie lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Bychawa

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie kompleksowe informacje o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została zrobiona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to organizacja samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także racjonalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednakże pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, gdy strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na weryfikacji treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod względem technicznym i czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a ponadto czy odpowiednio duże nasycenie strony internetowej wysokiej jakości treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji wszystkich linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO możemy określić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko sprawdzenia poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bychawa

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym budujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to droga długotrwała, owocująca w doskonałe efekty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest także systematyczność dlatego opłaca się takie zadanie przekazać odpowiednim specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można tworzyć samemu, ale jest to zajęcie pracochłonne, a strategia jest długoterminowa, z tego powodu bardziej opłaca się powierzyć to ekspertom.

Mnóstwo firm poznała się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, lecz sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze naładować angażującą treścią, a z tym jest znacznie trudniej, ponieważ spora część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z paroma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zwyczajnie nie działa lub działa bardzo słabo. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Walory tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o kreacje i zamieszczanie treści, lecz również nasza znajomość używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bychawa

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Tak więc powinno się selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że ciekawa i praktyczna treść sama przykuwa duże grono czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Bychawa

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na konstruowanie profilu specjalisty w swojej dziedzinie. Wskutek przekazywaniu czytelnikom ciekawych treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Prowadzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się tworzyć systematycznie aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Wszakże zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go wartościową wiedzą, gdyż z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszą metodą jest skonstruowanie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy tworzymy nieustannie aktualną i cenną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, najlepiej będzie przemyśleć jego formę, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy ciekawą treść, lecz jak już mówiliśmy, czasami optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie budować bloga z niechęcią i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej jest dać to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Bychawa

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako część firmowego bloga, ale poradniki można też zorganizować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest kształcenie czytelników i potencjalnych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą działalnością.

Poradnik prezentuje czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Być może, ale powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także wymagane narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką z doświadczeniem buduje się przez długie lata. Samemu też kiedyś poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – dostarczenie pewnej wiedzy początkującym nie zrobi z nich zawodowców, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Zbudowanie poradnika to również perfekcyjna okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i poprawiają SEO strony, dlatego też opłaca się nad nimi pracować na każdą dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla kontrahentów informacje zaowocuje zwiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Bychawa

Opisy produktowe są wysoce istotne dla dziedziny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi kupić konsumenta. W przypadku gdy konsument nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu dostarcza kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. W wypadku, gdy opis jest niestaranny i krótki to interesant może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ dobry opis także stwarza zaufanie kupca. Opis produktu ma także znaczenie na rezultaty pozycjonowania, jako iż każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest wyprodukowany, do czego służy, komu się przyda. Są to proste rzeczy, ale zazwyczaj są zadziwiająco efektywne. 

Na przykład, oferując tradycyjne krzesła, możesz skonstruować tablicę danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Jednakowoż jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z czego jest stworzone i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeżeli opiszesz też sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zobaczysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. stabilne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Bychawa

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga również większej ilości pracy, ale fachowo zastosowane jest w stanie wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo mówi o tym samym co treść wpisu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, więc warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Ideą jest danie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest też pasja do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto prezentować wysokiej jakości materiały, a także zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bychawa

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie marki, z równie różnych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zastępowane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niedużym kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bychawa

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zobaczyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dość tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa oraz mobilna, można ją zamontować wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak dużą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed dużymi firmami czy instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Bychawa

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku oddzielnych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. By ułożyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bychawa

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej lokowane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bychawa

1. Druk małoformatowy Bychawa

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w małym rozmiarze – to dosyć oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi mamy styczność niemal codziennie, dlatego że są one praktycznie we wszystkich firmach, w tych ogromnych i tych małych.

Poza typowymi wizytówkami i ulotkami do druku małoformatowego zaliczamy katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów jest dużo, że aż niełatwo wymienić każdy z nich, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Nasza oferta także obejmuje wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od poznania potrzeb oraz wymagań klienta w celu przygotowania dokładnych wytycznych, które są niezbędne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to sprowadzamy się do sprecyzowania szczegółów i do opisania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Środkiem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom ograniczając ryzyko wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format standardowo nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, choć nie jest to stała granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale jeszcze maszyn, które są niezbędne do wytworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać też normalną domową drukarkę. Zabiera ona mało miejsca i przeważnie obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują np. banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wyliczyć określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Nie jest to wszystko, ale umożliwia to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Bychawa

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są bilbordy i banery. Spotkać je można przy drogach ekspresowych i w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć też większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy ustalić, czy wykonywany będzie wydruk w dużym formacie, bo zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj jeszcze należy dodać, iż przy projektowaniu w toku projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać małą ilość informacji, jeżeli jest on przy drodze szybkiego ruchu, zatem znakomicie jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – więc nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, również takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bychawa

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego gatunku wyroby nie muszą być też powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest właśnie dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym wypadku istnieje szansa oznaczenia towaru oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest też właściwe sporządzenie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej aniżeli na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, lecz nie dlatego, iż jest to niełatwe zadanie jako takie, a dlatego, iż mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dość duża oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego sporo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną poradą, oraz również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bychawa to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Nasza agencja reklamowa jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?