fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bychawa

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bychawa jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze narzędzia. Dlatego Twoje przedsiębiorstwo rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bychawa?

Jesteś w najlepszym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej pomysłowości oraz wielkiego doświadczenia dostarczając naszym klientom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Wykonujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna i wysokiej klasy ekspozycja Twojej firmy jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz ukształtować nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy fachowcami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odmłodzimy bieżącą. Możemy również zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Bychawa

Populacja: 5297

Długość geograficzna: 22.532960

Szerokość geograficzna: 51.016080

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Optymalny marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bychawa

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszej oferty sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres działania obejmował rozległe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bychawa

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil powinniśmy także skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to pozornie najprostsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi duże korzyści biznesowe. Mankament w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta dotycząca prowadzenia Social Mediów obejmuje stworzenie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce samemu prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Jednak jeśli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ social media mają za zadanie w szczególności ukazać firmę od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Standardowo wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, poza tym próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania i promocji usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bychawa

Trafny kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie jest banalnym zadaniem, dlatego też dobrze jest skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Eksplorujemy również dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli wiele sukcesów w swojej branży. Sprawdzamy również jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco udzielamy pomocy stałym klientom i cały czas poszukujemy kolejnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Projektujemy też własne metody, które oceniamy na naszych własnych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować schematy indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bychawa

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym działaniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, w którym reagowanie na postępowanie konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane strategie i rozwiązania są opłacalne w zestawieniu z planem strategicznym działania konkurentów, a także na podstawie zebranych danych możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze i słabsze strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia produkuje samochody tanie i powszechnie dostępne, bez żadnego modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, chociaż mają dwa skrajnie odmienne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabe strony dzięki czemu trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań możemy poznać ich metodologię. Jednakowo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż i na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane informacje oraz opracowane nowe metody przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działania konkurencji możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania na danym rynku, a także wystrzec się błędów, które mogą przynieść spore straty. Pogłębiając konkurencyjne metody zbieramy też dane, dzięki którym obserwujemy powtarzające się modne kierunki i schematy, które także mogą być przydatne do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą wymierne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy rozpoznać, które działania najlepiej zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań konkurentów, możemy dodatkowo przedstawić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła wykonywane przez nasz własny oddział graficzny można zobaczyć w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Prace wykonywane są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można zamawiać samodzielnie albo mogą być one polecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki temu jesteś w stanie zaoszczędzić swój czas zdobywając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Bychawa

Żeby odnieść sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się dobrze wiązać ze sobą oraz muszą docierać do prawidłowych odbiorców. Do realizacji tego planu potrzebujemy odpowiedniej identyfikacji wizualnej, która obudzi w adresatach trafne uczucia i odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a wówczas planujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby zrealizować określone wzory. W tej procedurze tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie pożyteczne plany materiałów reklamowych takich na przykład jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Otwarcie procedury tworzenia identyfikacji wizualnej to za każdym razem rozmowa z konsumentem i skrupulatne badanie rynku, na którym funkcjonuje lub chce działać, dlatego po pierwsze musimy dogłębnie zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie procesu jest niemożliwe, ponieważ brak jest informacji, które mają wpływ na opis charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zgromadzonych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest stworzenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie zaczynamy proces projektowania logo, w którym opracowujemy różne propozycje i warianty. Koncepty logo formowane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z konsumentem, a także tych pozyskanych z obserwacji rynku, dzięki czemu możemy dobrać logo oraz tożsamość marki do rynku, jak i do wymagań klienta. Z projektów, które pokazujemy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która później jest ulepszana celem dopięcia końcowej wersji. Odpowiednie logo staje się gruntem do powstania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć projektowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces staje się prostszy. Faktem jest, iż utworzenie designu logo jest najdłuższym etapem, ponieważ jest to podstawowy element, który potrzebuje opracowania i obmyślenia każdego elementu, który będzie angażować klienta. Mimo to na etapie tworzenia pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ każdy z elementów musi być dobrze zgrany logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby harmonijnie utworzyć oryginalny wizerunek marki. Zgrać musimy adekwatny krój czcionki, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak i metody ich łączenia i demonstracji. Nie można także zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być ulotka, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazówki razem z instrukcjami i przykładami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest też bardzo przydatny w razie współpracowania z różnymi studiami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki tej książeczce posiadają wskazówki o stylu, w którym powinny być zrealizowane wszystkie materiały marketingowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność nieprzerwanie, zakładając tworzenie zgodne z regułami zawartymi w brand booku.

Zaprojektowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszelkie dane, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Bychawa

Dobre logo przykuwa wzrok i budzi stosowne uczucia z daną firmą. Sformułowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wywoływał w adresatach odpowiednie skojarzenia jest skomplikowanym zadaniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, starannie stworzonym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż myślimy. Fazą wstępną wszystkich projektów logo jest sumienny wywiad z klientem o tym, jakie funkcje ma wypełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu wypada wgłębić się w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu oraz jaki wpływ ma mieć na nich logo. Dzięki zmagazynowaniu i przeanalizowaniu tych informacji będziemy mogli przystąpić do zaczęcia tworzenia koncepcji logo.

Okres pracy nad pierwszą koncepcją to dynamiczna narada, z której wyłaniają się szkice, które później są przesiewane, a najlepsze przedstawiamy klientowi. Projektowane koncepcje najlepiej naszkicować, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z celami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w finalną propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wybrane jedno do stuprocentowego doszlifowania.

Ostatnia część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka opcji, z których także zostanie wybrana jedna najlepsza. Potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby wykonać przynajmniej elementarną księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Bychawa

Informacje wizualne są nieustannie pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, wobec tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla każdego biznesu. Dlatego też nie dajemy niczego przypadkowi i całkowicie analizujemy plan, jaki ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Projektujemy dla największych przedstawicieli swoich branż i dbamy o to, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Dobra grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje również wybrane zadania i wywołuje odpowiednie emocje. Dzięki współpracy z najznamienitszymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zaprojektować idealną grafikę, która osiągnie cele biznesowe i zadba o świetny, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo wykonujemy każdy element grafiki tak, aby spełniał swoją szczegółową funkcję i aby współtworzył z innymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy stworzyć szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Bychawa

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć dobrego grafika, dlatego stworzyliśmy unikatową ofertę, za sprawą której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Produkowane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają wykonywać. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz mieć w jednej subskrypcji. Każdorazowy zakres przeprowadzanych usług w zakresie abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Profity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędzanie czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – werbujesz obszerny zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz w terminie finalizuje zlecone projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by zrozumieć, jako że będzie to integralny rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Bychawa

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, które dostosowujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Dlatego też na starcie za każdym razem dokonujemy dogłębną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zaoferować rozległą obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w niezawodny sposób zarządza kampaniami swoich kontrahentów, mobilizuje ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie ze swoją ofertą do większej ilości konsumentów w krótkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udoskonalić kampanię, żeby dawała największe benefity przy małej inwestycji finansowej. Przy pomocy Google Ads możemy zrealizować pewne zadania, przykładowo pobudzenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad standardową metodą promocji jest jej szeroka możliwość kształtowania, a także możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy niepełny zbiór danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i wycelowania w grupę interesantów również nie są pierwszorzędne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do kogo dokładnie chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo możemy orzec, o których godzinach powinny się wyświetlać. Mamy możliwość tytułem przykładu skierować działanie marketingowe do posiadaczy małych i średnich firm transportowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bychawa

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe dostosowane typowo na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Prezentują one standardowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Mamy do czynienia z ciągle zwiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne zakupy prawdopodobnie zostaną z nami to bez wątpienia znaczną większością rynku będą zakupy w internecie. Już w tej chwili mamy styczność z naprawdę wielką ilością transakcji zawieranych przez sieć internetową, ale żeby w ogóle mogło dojść do transakcji to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one dużą produktywnością, jak też niskim kosztem pozyskania nabywcy. Oprócz tego przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, polecane produkty lub usługi pojawiają się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Wyroby są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeśli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Oczywista i zadziwiająco efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie zalecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami online z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile znajdują się w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bychawa

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media przykuwają masę ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej podawanym wzorem z pewnością będzie Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom czas oderwania od codzienności oraz odpoczynek może również posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Istnienie różnorodnych firm w social mediach nie jest przypadkowa. Za pomocą tego firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować odbiorców w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Lecz byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest równie ważne możemy dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz zaprezentować reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Żaden problem. To właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktu. Możemy rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, żeby więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie świetnym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bychawa

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, zapewne zobaczysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie na co dzień, jest ona tak częsta, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, że różnorodne zmiany i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą więc musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prosty, zrozumiały komunikat. Warto jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, lecz potrzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bychawa

Kampanie wideo to ciekawa konwencja zaprezentowania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty co najmniej dwa razy tyle. Dodatkowo wideo reklama daje unikalne możliwości niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Posiadając już gotowe wideo, można przygotować reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie z powodzeniem uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a także na zyskującym sławę TikToku. Można nakręcony materiał filmowy zastosować go także jako ogólny film przedstawiający firmę oraz odtwarzany tylko na stronie firmy. Opcji jest bardzo dużo, a sporym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do określonej grupy użytkowników. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, możemy go również przedstawić wybranej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa metoda marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet niedługim filmem można czasem ukazać dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że pozostałe formy reklamy należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, przy naszej pomocy rezultat na sto procent będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie możemy zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Bychawa

Bez strony internetowej nadal da się jakoś pracować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności interesanta, lecz może być dużym defektem dla prezencji firmy. Trzeba o tym pomyśleć z oczu interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Korzystniej jest, jeśli interesant zobaczy nawet prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie odnalazł żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się problem odpowiedniego dostosowania strony www do działalności, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a umiejętne prezentowanie przez tę stronę informacji to drugie. Kiedy okaże się, że interesant nie jest w stanie znaleźć odpowiedzi na interesujące jego pytania, bo strona zniechęca do siebie nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to wynik końcowy będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Za pomocą profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o jakie zazwyczaj pytają klienci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W konsekwencji odbiorca będzie mógł zebrać potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron www umiemy się zająć od A do Z, od wykonania pomysłów i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy ponadto utworzyć pojedyncze, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części oraz rozmowy o tym jak ma wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji aktualnych stron www. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po odbyciu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście uzupełniamy o własne doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start kreujemy projekt graficzny, aby ukazać rzeczywisty wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony www przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już trudne do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą projekt graficzny na funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy również wszelkie obowiązkowe i pomocnicze funkcjonalności, ponadto układamy otrzymane od klienta treści – stworzenie treści możemy też zlecić lub opracować osobiście. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w sieci i mamy możliwość przekazać klientowi przygotowawczy adres URL do wglądu nad postępami projektu. Po ukończeniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę web do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Bychawa

Sklepy internetowe, to strony internetowe, gdzie można bezpośrednio zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są często ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór asortymentu, lecz nawet taki oferujący tylko pięć wariantów jednego produktu, także możemy określić jako sklep internetowy. Co więcej, serwisy oferujące kupno usług abonamentowych przez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest stroną, która pozwala realizację pełnego zakupu wraz z zapłatą przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i manualnego przekazywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy proponujemy, kontrahentom, którzy mają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Oczywiście nic nie przeszkadza, aby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, gdyż takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa klient posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych, ale chce powiększyć swój dochód otwierając kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych ścieżek na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Struktura w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej metodzie – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, dlatego że klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od prostego sklepu online, a później rozwinął się także na standardowe metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Pole naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli ukontentowani z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Odświeżenie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas odświeżania wyglądu, ponieważ uprzednio pracujemy w środowisku wstępnym, a następnie przekładamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak w wypadku kreowania strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się odświeżania wyglądu sklepu internetowego, musimy przeprowadzić wywiad odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później standardowo kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Stworzenie sklepu internetowego od początku również zaczyna się od analizy oczekiwań klienta oraz od rozplanowania ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i finalnego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych barier, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bychawa

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Jednak, żeby ta mogła funkcjonować poprawnie należy się nią również dobrze zająć, więc musimy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że wszystko na pewno działa tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje wiele czasu jeśli nadejdą niespodziewane problemy. Cel kierowania stroną opiera się również na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu powodują, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Musimy na to prawidłowo zareagować i zaktualizować stronę, aby nie straciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Aktywna i regularnie modernizowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który uwidacznia jest żywy i stoją za nim prawdziwi ludzie. Rzeczowo zarządzana strona pomaga też upilnować sporą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w swojej ofercie. Żeby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli regularne usprawnianie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różne opcjonalne funkcjonalności.

Równie ważne jest też opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dołożyć troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pojawienia się komunikatu informującego, że witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona będzie przywłaszczona przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody naprawdę opłaci się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Dokonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi nowe funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Doskonalenie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak lista jest długa, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bychawa

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest ignorowane, a to z kolei sprawia, że strona lub sklep internetowy będą niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, tymczasem dopiero jak przeanalizuje to znawca, to zaczynamy dostrzegać błędy. One się nie pojawiają tylko pokazują się – to ważne, bo od początku tam były i nie narodziły się w wyniku obejrzenia fachowego oka. User Experience ma wielkie znaczenie na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć wielki wpływ na to, że strony lub sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Fakt – mizerna strona lub sklep może funkcjonować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, lecz co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został poprawiony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych profesjonalistów rezultaty są zdecydowanie lepsze, a po generalnych zmianach, które także możemy zrobić, nawet puste witryny zaczynają się rozkręcać.

To niesamowite jak bardzo małe szczegóły mogą wpływać na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą oszczędzić zakładając, że są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Bezustannie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których niby położona na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić wywiad z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie cele ma spełniać dana strona, tak żebyśmy mogli stworzyć UX danej strony internetowej pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi typami użytkowników są dość subtelne to jest parę różnic całkiem ważnych, które powinniśmy poznać podczas planowania UX – jesteśmy w stanie również wykonać osobno UX dla obu z tych klientów i będzie on wtedy wydzielany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Chociaż nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż zaczyna się już w wynikach wyszukiwania Google, a także w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tym również swój udział wyświetlane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam interesant styka się z danym produktem, firmą lub usługą i wytwarza swoją opinię na podstawie przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne zdanie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, obszar, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc aby w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć fachowe umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy prócz tego dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest powiększona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Bychawa

Kłopoty z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, lecz do tego zalicza się także zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego doświadczenia pomożemy naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest wytrenowanie odnośnie tego jak musimy wtedy sobie poradzić. Wiecznie zdarzają się sytuacje, że żółtodziób – początkujący użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną albo w jaki sposób znaleźć rozwiązania w źródłach internetowych, dlatego że po prostu nie ma w tej materii cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego realizacja to drugie.

W przypadku gdy rozwiązanie trudności jest związane z pracami programistycznymi to duża liczba ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na początku. Nawet gdyby udało się wprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej dogłębne badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą nastąpić i które są nierzadko bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście dalej porozbijać, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować diagnostykę i naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie problemów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Całość zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma problem, z tej racji stawiamy na rzetelny wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej spytać nas o kompletną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w najlepsze miejsce, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy umieściliśmy już treści w internecie, to powinno zatroszczyć się, by zobaczyło je jak najwięcej osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długodystansowe, które wymaga od nas sporo wysiłku i pracy, nie mniej jego efekty są tak zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bychawa

Posiadając sklep internetowy musimy zadbać o jego przystępny układ oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zadbać o asortyment? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy wykazali, że klienci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesujących ich produktów, ponadto aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – ponadto większość użytkowników ogląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie pokazują w jakim miejscu sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Widzisz już, że aby biznes internetowy zaistniał, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Nawet bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała jeżeli nikt jej nie zobaczy! Z tego względu tak istotna jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, z uwagi na fakt, iż im większa liczba użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zapozna się z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość wczytywania się sklepu internetowego. Czy wiesz, że niecałe 50 procent klientów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, gdy czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu wiele aspektów jego działania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez sprawnie działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bychawa

Prawie 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna część z tych użytkowników nie patrzy na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że rozporządzając nieudoskonaloną pod kątem SEO stronę, na której rozpowszechniasz przydatne informacje lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zaobserwowanym przez większe grono internautów, dlatego, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów przegląda zaledwie 5 pierwszych znalezionych linków. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a plusy wywodzące się z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się w prężne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt długookresowy, kiedy jest profesjonalnie wykonana. Odwrotnie do efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego ogromnym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Oprócz tego warto zauważyć, że kampanie Google Ads też prawdopodobnie będą działać zauważalnie lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej wchodzą w linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Bychawa

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie różne informacje o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc organizacja samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona posiada włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych polega na weryfikacji treści wyświetlanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod względem technicznym i czy jest związana merytorycznie z tematyką strony, a ponadto czy korzystne, wysokie nasączenie strony internetowej wysokiej klasy treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację wszystkich linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko przebadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bychawa

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym budujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to idea długoterminowa, owocująca w doskonałe efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest również częstotliwość dlatego opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można robić samodzielnie, ale jest to zajęcie pracochłonne, a strategia jest rozwlekła, więc bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Dziesiątki firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa dużej ilości firmowych stron, jednakże sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze napełnić wartościową treścią, a z tym jest znacznie ciężej, wszak spora część firmowych blogów zostaje wygaszona i pozostawiona tylko z paroma początkowymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji zasadniczo nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Pożytki z tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o kreacje i zamieszczanie treści, ale także nasze okiełznanie używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bychawa

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego też trzeba wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i informacji, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i pomocna treść sama absorbuje dużą ilość czytelników, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Bychawa

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na konstruowanie image eksperta w swoim fachu. Wskutek dostarczaniu interesantom ciekawych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Tworzenie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, bo niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go interesującą treścią, wszak przeważnie w przypadku dużego odsetka biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszą metodą jest skonstruowanie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy robimy zawsze świeżą i wartościową treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, bo jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, jednakże jak już wspomnieliśmy, niekiedy lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli gatunek biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie budować bloga z niechęcią i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej jest dać to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Bychawa

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako element firmowego bloga, lecz poradniki można też sformować w firmową encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest edukowanie odbiorców i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą działalnością.

Poradnik prezentuje odbiorcy kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, jednakże należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również obowiązkowe narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak utworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że realnie ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z doświadczeniem zdobywa się przez długie lata. Sam też na pewno poszukiwałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie pewnej wiedzy początkującym nie zrobi z nich ekspertów, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Zbudowanie poradnika to również doskonała okazja, by przekazać jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę silniejszy ruch i usprawniają SEO strony, zatem opłaca się nad nimi pracować na wszelki dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla klientów informacje zaprocentuje powiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Bychawa

Opisy produktowe są niebywale ważne dla sektora e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi przekonać konsumenta. W przypadku gdy kupujący nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu pokazuje klientowi to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. W przypadku, gdy opis jest nierzetelny i skąpy to interesant może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ efektywny opis także stwarza zaufanie interesanta. Opis produktu ma też znaczenie na rezultaty pozycjonowania, albowiem każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są zadziwiająco efektywne. 

Na przykład, oferując klasyczne krzesła, możesz skonstruować tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Pewnie będą zainteresowani. Jednakowoż jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z czego jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli omówisz także propozycję zastosowania, że przykładowo nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. wygodne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Bychawa

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga także większego nakładu pracy, lecz fachowo zastosowane jest w stanie wywołać mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dodamy jeszcze materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, więc warto wytwarzać treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Celem jest danie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się przydatnymi treściami widoczna jest również fascynacja do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam należy przedstawiać wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bychawa

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest wymieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami bądź ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują też w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku przygotowywania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bychawa

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dość tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Bychawa

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku mniejszych systemów lub może być stworzone indywidualnie. By skompletować proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bychawa

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze bardzo często obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bychawa

1. Druk małoformatowy Bychawa

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w niedużym formacie – wydaje się to raczej oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność miał właściwie każdy, dlatego że są praktycznie we wszystkich firmach, w tych sporych i tych małych.

Poza zwykłymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje bardzo dużo, że aż niełatwo wymienić je wszystkie, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Nasza oferta obejmuje również kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od sprawdzenia potrzeb oraz oczekiwań klienta w celu przygotowania dokładnych wytycznych, jakie są potrzebne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma już swoją przemyślaną wizję projektu, to wtedy sprowadzamy się do doprecyzowania szczegółów i do opisania możliwych zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Sposobem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Odpowiednie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, których format zwykle nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, lecz nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale i maszyn, które są potrzebne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też normalną domową drukarkę. Bierze ona niedużo powierzchni i najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują np. banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można zwięźle wymienić dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego dość sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak pozwoli to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Bychawa

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba banery oraz bilbordy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, a także w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć jeszcze większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy realizowany będzie wydruk w wielkim formacie, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego z niewłaściwym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu również należy nadmienić, że przy realizacji w procesie projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, gdyż w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną ilość informacji, gdy stoi przy drodze ekspresowej, zatem znakomicie jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – więc nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, a także takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bychawa

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia promocji i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale pomagają. Tego gatunku artykuły nie muszą być też typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, który umie otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym przypadku występuje możliwość oznakowania produktu i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest również poprawne sporządzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być trudny, lecz nie dlatego, że jest to niełatwe zadanie jako takie, tylko dlatego, że mnogość produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem potężna i po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego więcej a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, a także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bychawa to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?