fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Czarna Białostocka

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Czarna Białostocka jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze metody. Dzięki czemu Twoja marka rozwinie skrzydła. Znacząco zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Czarna Białostocka?

Trafiłeś we właściwe miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności oraz ponadprzeciętnej znajomości rynku oferując naszym klientom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna i rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz rozkręcić nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem własnej drukarni możemy wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odnowimy bieżącą. Możemy również stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Czarna Białostocka

Populacja: 9592

Długość geograficzna: 23.281460

Szerokość geograficzna: 53.305090

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Czarna Białostocka

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres prac obejmował drobiazgowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Czarna Białostocka

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil musimy także starannie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najłatwiejszy etap, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i ma interesującą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Kłopot w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje stworzenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samodzielnie nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Jednakże jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ social media mają za zadanie w szczególności przedstawić przedsiębiorstwo od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, a także próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do promocji biznesu klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać to nawiązując kontakt ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to przy pomocy dostarczania im interesujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Czarna Białostocka

Właściwy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie jest prostym zadaniem, w związku z tym powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. W oparciu o wiedzę, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, celach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Eksplorujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Pomagając naszym klientom posługujemy się doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. Analizujemy i sprawdzamy również jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Niezmiennie udzielamy pomocy naszym stałym klientom i nieprzerwanie szukamy następnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Projektujemy też swoje własne metody, które testujemy na naszych wewnętrznych przedsięwzięciach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Czarna Białostocka

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym narzędziem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, gdzie reakcja na posunięcia konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą wykonujemy, możemy sprawdzić, czy dotychczas stosowane metody są opłacalne w porównaniu ze strategią działania konkurentów, a także z wykorzystaniem zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady oraz zalety, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia produkuje samochody tanie i powszechnie dostępne, marka nie posiada ani jednego przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, pomimo iż zajmują dwa skrajnie inne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii możemy poznać ich metody. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na gruncie zebranych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane analizy oraz opracowane nowe metody przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działania rynku jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania w danym sektorze, a także możemy ustrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść spore straty. Obserwując konkurencyjne strategie zwracamy uwagę też na dane, pokazujące nam powtarzające się trendy i schematy, które też mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą wymierne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, jakie działania można przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy również zaproponować strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła zrealizowane przez nasz własny dział graficzny można zobaczyć w największych firmach w Polsce jak również za granicą. Dzieła robione są przez ekspertów z długim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego planu. Projekty można zamawiać osobiście bądź mogą być one zalecane poprzez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie zaoszczędzić swój czas osiągając przy tym obiecujące wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Czarna Białostocka

Żeby odnieść sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się należycie wiązać ze sobą, dodatkowo muszą docierać do prawidłowych odbiorców. Do wykonania rzeczonego obowiązku potrzebujemy prawidłowej identyfikacji wizualnej, która natchnie w interesantach odpowiednie uczucia oraz odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby zrealizować określone wzory. W procesie tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie użyteczne plany materiałów użytkowych jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Wstęp procesu aranżowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie ankieta z klientem i skrupulatne badanie branży, w której funkcjonuje lub chce funkcjonować, dlatego najpierw musimy porządnie zbadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest niewykonalne, ponieważ brak jest ważnych informacji wpływających na zdefiniowanie cech identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas informacji zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest zaprojektowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Oczywiście zmiana znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie zaczynamy proces projektowania logo, w którym tworzymy różne propozycje i warianty. Koncepty logo wykonywane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z usługobiorcą, jak też z tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwoli nam dopasować logo i tożsamość marki do rynku, jak również do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z projektów, które przedstawiamy klient wybiera jedną opcję, która jest doszlifowywana w celu dopięcia finalnego loga. Odpowiednie logo staje się gruntem do opracowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możemy zacząć projektowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że projekt staje się łatwiejszy. Faktem jest, iż utworzenie designu logo jest najbardziej czasochłonne, dlatego iż jest to najważniejszy element wymagający analizy i przemyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Jednakże na etapie tworzenia pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ wszystkie elementy muszą być dobrze zgrane logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby razem wypracować zgodny wizerunek marki. Dostosować musimy adekwatny krój pisma, harmonijne zestawy kolorów, a także metody skutecznego ich łączenia i prezentacji. Nie można też zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być ulotka, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazówki wraz z instrukcją i przykładami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest również bardzo przydatny w razie współpracowania z różnymi projektantami reklamy i grafiki, gdyż dzięki tej książeczce posiadają wytyczne odnośnie stylu, w jakim powinny być zrealizowane wszystkie materiały. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z wytycznymi mieszczącymi się w brand booku.

Sporządzenie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszystkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Czarna Białostocka

Poprawne logo przykuwa wzrok i budzi stosowne uczucia z daną marką. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, aby wywoływał w odbiorcach właściwe skojarzenia jest niełatwym problemem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, właściwie stworzonym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż może nam się wydawać. Startem każdego projektu logo jest dogłębny wywiad z klientem o tym, jakie cele ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji powinniśmy zbadać między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu i jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki zgromadzeniu oraz rozpatrzeniu tych informacji będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad wczesnym konceptem to dynamiczna dyskusja, z której wyłaniają się koncepty, które potem są przebierane, a z najlepszych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepty najlepiej naszkicować, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu w dalszym etapie przeobrażane są w finalną propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane jedno do maksymalnego doszlifowania.

Finalna część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorystycznych, sprawdzamy jego układ i projektujemy kilka opcji, z których także będzie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby stworzyć przynajmniej prostą księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Czarna Białostocka

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, w związku z tym zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla każdego biznesu. Z tej przyczyny nie oddajemy niczego przypadkowi i precyzyjnie zgłębiamy plan, jaki ma wykonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz dbamy o to, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje dodatkowo wybrane cele i wywołuje odpowiednie emocje dla marki. Wskutek współpracy z różnymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która zadba o cele biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wygląd firmy. Nasze prace graficzne charakteryzują się doskonałą jakością i fachowym wykonaniem. Szczegółowo tworzymy każdy element projektu w ten sposób, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do odbiorcy.

Możemy wykonać duży zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasz dział graficzny zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Czarna Białostocka

Wiemy, jak niełatwo jest znaleźć odpowiedniego grafika, dlatego stworzyliśmy ofertę specjalną, za pośrednictwem której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoja firma nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas grafiki są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, jakiego mają wykonywać. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zyskać nawet w jednej opłacie. Każdy zakres przeprowadzanych usług w ramach abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Benefity, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędność czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – najmujesz cały sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz zgodnie z planem dostarcza zlecone projekty. Bez konieczności kupna sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by sobie naświetlić, bo będzie to nieodłączny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Czarna Białostocka

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja usług, które możemy zaproponować naszym kontrahentom, które wybieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych kontrahentów. Wobec tego na pierwszym etapie za każdym razem przeprowadzamy gruntowną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaproponować całościową obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w niezawodny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, prowadzi ich rozrost dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większego grona klientów w szybkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych możemy tak udogodnić kampanię, żeby dostać jak największe korzyści przy niedużym nakładzie pieniężnym. Dzięki Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić konkretne cele, między innymi powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną metodą promocji jest jej rozległa możliwość personalizowania, jak też możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie ograniczony pakiet danych statystycznych o ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii i trafienia w docelową grupę konsumentów również nie są doskonałe. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy wybrać do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować nasze reklamy, a dodatkowo możemy orzec, o których godzinach powinny się prezentować. Mamy możliwość na przykład kierować promocję do właścicieli małych i średnich wysyłkowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Czarna Białostocka

Kampanie produktowe to specyficzne kampanie reklamowe, które są dostosowane w głównej mierze na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Pokazują one główne dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z nieustannie powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile zwykłe zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezspornie większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one znaczną produktywnością, a także małym kosztem pozyskania nabywcy. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi będą znajdować się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Oczywista i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie polecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami internetowymi z wielorakim asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są w sklepie online to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Czarna Białostocka

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe przyciągają dużo uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która daje internautom czas oderwania od codzienności oraz relaks może także posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Przebywanie różnorakich przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkiem. Wskutek tego firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę wciągnąć interesantów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Jednak byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w social mediach jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest jednakowo istotne możemy również dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować swoją reklamę miłośnikowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Nie ma problemu. To właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wykonać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy produktu. Możemy poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W taki sposób grono zgromadzone wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później najlepszym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że marki, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Czarna Białostocka

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy wszyscy. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, zapewne dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową styka się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż rozmaite zmiany i innowacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której warto dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w konsekwencji tego musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Warto jest także przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je prawidłowo wykorzystać i podtrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Czarna Białostocka

Kampanie wideo to ciekawa metoda prezentacji odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty co najmniej dwa razy tyle. Co ważniejsze wideo marketingowe daje unikalne możliwości nieosiągalne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, możemy rozpocząć reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można umieścić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Można też stworzony materiał filmowy zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy konsumentów. Zatem przygotowując materiał promocyjny, można go także wyświetlić konkretnej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego że nawet krótkim filmem można niekiedy zobrazować dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że z pozostałych form marketingu należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, z naszą pomocą efekt końcowy z pewnością będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie powinniśmy zapominać o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Czarna Białostocka

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś funkcjonować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności konsumenta, ale może być dużym defektem dla prezencji firmy. Należałoby na to spojrzeć z widoku interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest spora szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Korzystniej jest, jeśli potencjalny klient obejrzy nawet prostą, zwyczajną stronę web niż żeby nie znalazł jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony internetowej do biznesu, bo nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują dużego i rozbudowanego portalu i może wystarczyć prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a właściwe przekazanie przez tę stronę wiedzy to drugie. Kiedy okaże się, że konsument nie umie znaleźć interesujących jego informacji, bo strona straszy niedzisiejszym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o jakie zazwyczaj pytają konsumenci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W konsekwencji klient będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych możemy się zająć kompleksowo, od wykonania koncepcji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy także utworzyć pojedyncze, czyli wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali i rozmowy o tym jak powinna wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji starych stron www. Po ustaleniu szczegółów i po odbyciu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście powiększamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy podsuwać autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej kolejności kreujemy projekt graficzny, aby pokazać prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony www jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już bardzo ciężkie do wprowadzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają szkic graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. Na tym etapie badamy również różne konieczne i pomocnicze funkcje, a także układamy otrzymane treści – opracowanie treści możemy także zlecić lub przygotować samemu. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i możemy powierzyć usługobiorcy roboczy adres URL do nadzoru nad postępami projektu. Po dokończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę www do finalnej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Czarna Białostocka

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, gdzie możemy bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór asortymentu, jednak nawet taki oferujący tylko pięć wariantów jednego produktu, tak samo można nazwać sklepem internetowym. Co więcej, serwisy oferujące kupno usług cyklicznych przez stronę można by podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która umożliwia realizację pełnej transakcji wraz z opłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i manualnego sporządzania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy polecamy, kontrahentom, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają sklep stacjonarny. Rzecz jasna nic nie przeszkadza, aby wystartować działalność od sklepu internetowego, gdyż taka idea jest mniej kosztowna porównując do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też świetny pomysł jeśli usługobiorca posiada już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych, ale chce zmaksymalizować swój dochód formując następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Struktura w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tej samej zasadzie – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają sporo czasu, albowiem klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes zaczynał się od prostego sklepu online, a następnie rozwinął się również na tradycyjne metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wielokrotnie mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli usatysfakcjonowani z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić dobre obroty. Renowacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas renowacji wyglądu, ponieważ w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku testowym, a dopiero potem przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku kreowania strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, musimy przeprowadzić rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później klasycznie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Stworzenie sklepu internetowego od zera również zaczyna się od zbadania oczekiwań klienta i uzgodnienia ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu wszystkich detali tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po ukończeniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Czarna Białostocka

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to dzisiaj pewna oczywistość. Jednak, by ta mogła pracować poprawnie powinniśmy się nią również dobrze zająć, więc musimy dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że wszystko z pewnością działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy należytym kierowaniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku, gdy wystąpią jakieś problemy. Cel kierowania stroną polega także na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu sprawiają, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Musimy na to celnie odpowiedzieć i zmodernizować stronę, aby nie traciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i rytmicznie doskonalona strona internetowa pokazuje też, że biznes, który przedstawia jest żywy i stoją za nim prawdziwi ludzie. Rzeczowo zarządzana strona pomaga również upilnować dużą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w ofercie. Żeby było to możliwe powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o wstawienie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub dodawanie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne usprawnianie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorakie dopełniające funkcje.

Równie ważne jest również czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem pokazania się komunikatu informującego, że witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przechwycona przez hakerów. Z uwagi na te fakty naprawdę powinno się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zapewnić kompleksową obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Uaktualnianie, wdrażanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi nowe funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednakże spis jest długi, z racji że całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Czarna Białostocka

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle lekceważone, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, natomiast dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to ważne, bo cały czas tam były i nie zrodziły się w konsekwencji obejrzenia fachowego oka. User Experience ma ogromny wpływ na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć istotny wpływ na to, że strony albo sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Prawda – słaba strona lub sklep może pracować, odbiorcy po jakimś czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, lecz co by się stało, gdyby UX został naprawiony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych profesjonalistów efekty są nieporównywalnie lepsze, a po kompleksowych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają odrastać.

To niesamowite jak bardzo małe niuanse mogą wpływać na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą oszczędzić zakładając, że są wykonane w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla kupujących. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których pozornie zauważalna na samej górze opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędnym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi doświadczeni eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze zrobić wywiad z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie cele ma realizować dana witryna, tak żebyśmy byli w stanie zaprojektować UX danej strony pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Inne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice między tymi rodzajami użytkowników są dość subtelne to jest parę różnic całkiem ważnych, które powinniśmy poznać przy projektowaniu UX – można też wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Jednak nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, ponadto w korespondencji e-mailowej, którą dany klient otrzymuje od firmy – mają w tym swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam użytkownik styka się z daną marką, produktem lub usługą i kreuje swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że zmechanizowane boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowy, więc by w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest dobrze, należy mieć fachowe umiejętności i długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Rezultatem tych działań jest rozwinięta użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Czarna Białostocka

Komplikacje z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, lecz to także klasyczna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia umiemy pomóc usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej branży, lecz też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie w sprawie tego jak należy w takiej sytuacji postępować. Powszechnie przydarzają się sytuacje, że nowy użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z obsługą techniczną albo w jak wyszukać rozwiązania w źródłach internetowych, z uwagi na fakt iż zwyczajnie nie ma w tym cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego realizacja to drugie.

W wypadku gdy naprawa trudności wiąże się z pracami programistycznymi to dużo ludzi może już czuć zrezygnowanie i odpaść na początku. Nawet jeśli uda się przeprowadzić takową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej złożone niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej porozbijać, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, weryfikację problemów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Całość zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, dlatego też stawiamy na rzetelny wywiad w celu określenia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można również wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej spytać nas o kompletną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, ponieważ nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieścimy już treści w internecie, to należy zadbać, żeby dotarły one do jak największej ilości osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe i długodystansowe, które wymaga sporo wysiłku i pracy, jednakże jego owoce są na tyle dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Czarna Białostocka

Dysponując sklepem internetowym jesteśmy zobowiązani, żeby zadbać o jego przejrzystą budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba również zatroszczyć się o asortyment? Tak, racja, ale to nadal nie wszystko. Badania wykazały, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesujących ich produktów, aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo zdecydowana część użytkowników sprawdza maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania wyraźnie pokazują, gdzie sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep online odniósł sukces, powinien on być przede wszystkim widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nie zadziała jeśli nikt jej nie zobaczy! W tym celu tak decydująca jest wysoka pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, gdyż im większa liczba odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa wiele różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest także szybkość wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50 procent klientów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu wiele cech jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez dobrze działającego i dobrze usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Czarna Białostocka

Nawet 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Duży odsetek z tych internautów nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że mając nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub prezentujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez dużą ilość internautów, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników przegląda zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie starając się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a benefity pochodzące z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się inwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, wszak jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy gdy jest profesjonalnie stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego niemałym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Dodatkowo warto zauważyć, że kampanie Google Ads także mogą działać zauważalnie lepiej jeżeli witryna, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a ludzie chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już znają. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Czarna Białostocka

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowe informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została dokonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i utrapienia pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc wygląd samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także stosowną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona ma wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych polega na przeglądzie informacji publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z tematyką strony, a poza tym czy występuje korzystne, duże napełnienie strony internetowej wysokiej klasy treścią związaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację wszystkich linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko zbadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Czarna Białostocka

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to droga długotrwała, owocująca w wyśmienite rezultaty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest także regularność dlatego warto takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samemu, jednakże jest to czasochłonna praca, a sama strategia jest rozwlekła, w konsekwencji tego korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Większość firm zaznajomiła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa mnóstwa firmowych stron, jednak sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze zapełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie ciężej, z uwagi na fakt iż znaczna część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z paroma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji przeważnie nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Cechy takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o projektowanie i zamieszczanie treści, lecz również nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Czarna Białostocka

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Dlatego powinno się uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i wiedzę, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że interesująca i praktyczna treść sama przyciąga dużą ilość interesantów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematyką wpisu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze stworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Czarna Białostocka

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na konstruowanie wizerunku eksperta w swojej dziedzinie. W wyniku dostarczania internautom cennych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Administrowanie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz też opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można tworzyć systematycznie aktualizowanego bloga, bo czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go interesującą wiedzą, dlatego że z reguły w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas tworzymy zawsze świeżą i praktyczną treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i ściągamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy interesującą treść, ale jak już wspomnieliśmy, czasami łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie pisać bloga z przymusu i bez potrzebnej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej będzie dać to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Czarna Białostocka

Poradniki są kolejnym modelem marketingu treści. Mogą śmiało istnieć jako dział firmowego bloga, jednakże poradniki można też sporządzić w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się kształcenie czytelników i nowych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, ale powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także wymagane narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak skomponować np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z doświadczeniem buduje się przez wiele lat. Samemu też na pewno szukałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie pewnej wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich zawodowców, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Stworzenie poradnika to na dodatek idealna okazja, by opublikować jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i poprawiają SEO strony, wskutek tego warto nad nimi pracować na wszelki dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla klientów rady zaprocentuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Czarna Białostocka

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla domeny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Prawidłowo opisany produkt potrafi pozyskać klienta. Jeżeli kupujący nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu pokazuje kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest niestaranny i lakoniczny to konsument może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że efektywny opis także budzi zaufanie konsumenta. Opis produktu ma również wpływ na efekty pozycjonowania, wszak dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest wyprodukowany, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są zadziwiająco efektywne. 

W formie przykładu, sprzedając klasyczne krzesła, możesz zrobić spis danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Natomiast jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli opiszesz też propozycję zastosowania, że przykładowo sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. stabilne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Czarna Białostocka

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Wymaga też większej ilości czasu, lecz fachowo zastosowane jest w stanie wywołać mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dołączymy także materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo traktuje o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto wytwarzać treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i powinniśmy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy rezultat odwrotny do zamierzonego. Celem jest danie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Perfekcyjnie jest jeżeli w dzieleniu się przydatnymi treściami znajduje się także miłość do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam trzeba prezentować wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Czarna Białostocka

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zmieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami bądź ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niskim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują też w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku przygotowywania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Czarna Białostocka

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to względnie tania i skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją umieścić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez faktycznie wielką ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi firmami bądź instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu albo jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Czarna Białostocka

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku mniejszych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Aby ułożyć proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Czarna Białostocka

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj lokowane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze bardzo często widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Czarna Białostocka

1. Druk małoformatowy Czarna Białostocka

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w małym formacie – to dość oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność ma właściwie każdy, ponieważ goszczą właściwie w każdej branży, w tych niewielkich i tych wielkich.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest wiele, że trudno je wszystkie wymienić, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje również kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zbadania potrzeb oraz oczekiwań nabywcy w celu opracowania szczegółowych wytycznych, które są konieczne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Jeżeli klient posiada ma swoją przemyślaną koncepcję projektu, to ograniczamy się do ustalenia szczegółów, a także do podania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Sposobem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom zmniejszając zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format zazwyczaj nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to granica stała. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale i maszyn, które są potrzebne do wytworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować także powszechną domową drukarkę. Bierze ona niedużo miejsca i najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wyliczyć poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego dosyć dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Jest to tylko część z nich, ale umożliwia to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Czarna Białostocka

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można swobodnie przenieść, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są bilbordy oraz banery. Widzimy je przy drogach ekspresowych i także w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy stwierdzić, czy wykonywany będzie wydruk w wielkim formacie, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowym projektem może skończyć się fatalnie. I tu też należy nadmienić, że przy realizacji w procesie projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeśli jest on przy drodze ekspresowej, więc dobrze jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, a także takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci niezwykle często decydują się na tę opcję, jeżeli mają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Czarna Białostocka

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklamy i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak pomagają. Tego typu wyroby nie muszą być również podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest właśnie dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, jaki umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym przypadku jest możliwość oznakowania towaru i używania go w formie gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest także dobre sporządzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, stąd też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być trudny, ale nie dlatego, że jest to trudne zajęcie jako takie, tylko dlatego, iż różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć duża oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tegoż sporo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby opcję stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, a też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Czarna Białostocka to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Nasza firma jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?