fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Wasilków

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Wasilków jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki temu Twój biznes z sukcesem rozwinie skrzydła. Istotnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Wasilków?

Jesteś w idealnym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości oraz ogromnej znajomości fachu dostarczając naszym konsumentom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależny jest rozwój praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna oraz profesjonalna prezentacja Twojej marki jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz rozkręcić nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą naszej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odmłodzimy istniejącą. Możemy także zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Wasilków

Populacja: 9440

Długość geograficzna: 23.207760

Szerokość geograficzna: 53.199090

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Wasilków

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dział naszych usług sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała drobiazgowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Wasilków

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil musimy także sumiennie prowadzić. Założenie konta to pozornie najprostsza z czynności, aczkolwiek nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to należy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi duże korzyści biznesowe. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje założenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce faktycznie samodzielnie nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Nie mniej jednak w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ media społecznościowe mają na celu w szczególności ukazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, ponadto próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Wasilków

Optymalny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, dlatego też powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych codziennie. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, planach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Uwzględniamy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. Ponadto rozpatrujemy w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Niezmiennie przychodzimy z pomocą stałym klientom oraz cały czas szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też swoje własne metody, które weryfikujemy na naszych pomysłach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować metody indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Wasilków

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym zabiegiem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na posunięcia konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, możemy zweryfikować, czy wcześniej stosowane metody działają w zestawieniu ze strategią działania konkurencji, a ponadto w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe oraz mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia wytwarza samochody niedrogie i powszechnie dostępne, bez żadnego modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, chociaż prezentują dwa skrajnie odmienne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabe strony i trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. W identyczny sposób możemy zrobić na przykładzie różnych branż i na podstawie uzyskanych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane analizy i opracowane nowe metody przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Badając działania rynku jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania w danej branży, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby z kolei przynieść spore straty. Zgłębiając konkurencyjne strategie zbieramy również dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także będą przydatne do planu długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a równocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy doradzić, jakie działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurencji, możemy również doradzić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła wykonywane przez nasz własny dział graficzny można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Prace tworzone są poprzez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym drobiazgu. Twojego planu. Projekty można zlecać osobiście lub mogą być one zlecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki czemu możesz przyoszczędzić swój czas zdobywając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Wasilków

By osiągnąć sukces na rynku, firma i jej marki muszą się należycie wiązać ze sobą, również muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia owego obowiązku potrzebujemy prawidłowej identyfikacji wizualnej, która spowoduje w konsumentach trafne emocje a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi kompleksowy proces, w którym obserwujemy założenia danej firmy, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby spełniać określone założenia. W tej procedurze powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy zastosować system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie wskazane schematy materiałów reklamowych jak na przykład katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Pierwszy krok procedury tworzenia identyfikacji wizualnej to każdorazowo wywiad z klientem i rzetelne badanie branży, w której pracuje lub chce funkcjonować, czyli najpierw powinniśmy szczegółowo wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego powstanie procesu jest niewykonalne, ponieważ brak jest potrzebnych informacji, które mają wpływ na ustalenie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zmagazynowanych przez nas informacji zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Definitywnie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Po opracowaniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego przyrządzamy różne warianty i propozycje. Propozycje logo kreowane są z wykorzystaniem informacji z rozmowy z usługobiorcą, jak też z tych pozyskanych z rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo i tożsamość marki do rynku, jak również do wymagań klienta. Z motywów, które pokazujemy konsument wybiera jedną wariację, która jest doszlifowywana celem uzyskania końcowego loga. Gotowe logo staje się filarem do powstania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się opracowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że projekt staje się łatwiejszy. Rzeczywiście utworzenie designu logo jest najdłuższym etapem, dlatego iż jest to fundamentalny element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na interesanta. Jednakże na etapie tworzenia następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż powstające elementy muszą być spójne logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby w połączeniu wypracować pełny wizerunek marki lub firmy. Dobrać należy odpowiedni krój czcionki, pasujące kolory, jak również metody skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania razem z instrukcjami i przykładami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być również przydatny w sytuacji współpracowania z innymi projektantami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki tej książeczce posiadają wytyczne odnośnie designu, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały marketingowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design nieprzerwanie, zakładając tworzenie zgodne z poradami zawartymi w brand booku.

Opracowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Wasilków

Perfekcyjne logo przykuwa spojrzenia i budzi odpowiednie emocje z daną marką lub firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wywoływał w adresatach właściwe skojarzenia nie jest łatwym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym starannie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż myślimy. Zaczęciem wszystkich projektów logo jest rzetelna rozmowa z klientem na temat tego, jakie założenia ma wypełniać logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji powinniśmy zbadać w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu oraz jak znak graficzny marki ma na nich działać. Uzbieranie i rozpatrzenie tych informacji pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad początkową koncepcją to kreatywna narada, z której wyłaniają się koncepcje, które później są selekcjonowane, a najlepsze przedstawiamy klientowi. Powstające koncepcje najlepiej wykreślić na papierze, aby omówić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z planami danego projektu następnie przeobrażane są w faktyczną propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wskaże pojedyncze do finalnego doszlifowania.

Ostateczny etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorów, analizujemy jego układ i tworzymy kilka wariacji, z których też zostanie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby stworzyć przynajmniej prostą księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Wasilków

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, w związku z tym zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Wobec tego nie oddajemy niczego przypadkowi i pracowicie obmyślamy plan, jaki ma dokonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż oraz zajmujemy się tym, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Znakomita grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje również określone cele i wywołuje właściwe emocje dla marki. Wskutek współpracy z różnymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób stworzyć najlepszą grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o świetny, i spójny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły projektujemy każdy element projektu w taki sposób, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do konsumenta.

Możemy wykonać duży zakres projektów graficznych do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania na stronie www. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasz dział grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Wasilków

Wiemy, jak trudno jest wyszukać dobrego grafika, więc zaprojektowaliśmy ofertę specjalną, za pośrednictwem której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Konstruowane przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają wykonywać. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zyskać nawet w jednej subskrypcji. Każdorazowy zakres świadczonego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Korzyści, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędzanie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – najmujesz cały personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i na czas finalizuje złożone projekty. Z nami nie ma konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by sprostować, jako iż będzie to niezbędny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najpopularniejsze i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Wasilków

Kompleksowa obsługa reklamowa to zbiór usług, które możemy zaoferować naszym klientom, które kompletujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych usługobiorców. Z tej przyczyny na otwarcie każdorazowo przeprowadzamy gruntowny wywiad na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w fachowy sposób kieruję kampaniami swoich klientów, wzbudza ich rozwój dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dotarcie z własną ofertą do większego grona interesantów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak uefektywnić kampanię, aby otrzymać maksymalne korzyści przy niedużej inwestycji finansowej. Na podstawie Google Ads jesteśmy w stanie zrealizować konkretne cele, między innymi rozbudowanie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą wielu kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej zdumiewająca możliwość kształtowania, jak też możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie nieduży zbiór danych statystycznych o ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz trafienia w grupę konsumentów również nie są wyborne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy podjąć decyzję do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować nasze reklamy, a nawet jesteśmy w stanie zdecydować, o których godzinach mają się ukazywać. Mamy możliwość dla przykładu skierować działanie marketingowe do posiadaczy małych i średnich spedycyjnych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Wasilków

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe zorientowane typowo na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Prezentują one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z wiecznie zwiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne zakupy prawdopodobnie zostaną z nami to bezspornie znaczną większością rynku będą zakupy online. Już mamy do czynienia z naprawdę dużą ilością zakupów zawieranych przez sieć internetową, jednak żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one wysoką skutecznością, jak też niskim kosztem pozyskania nabywcy. Co więcej, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi prezentować się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeżeli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Oczywista i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie polecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami internetowymi ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy znajdują się w sklepie internetowym to za pomocą kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Wasilków

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe przykuwają mnóstwo ludzkiej uwagi każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może też posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie różnorakich korporacji w social mediach nie jest przypadkowa. W wyniku tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę wciągnąć interesantów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Jednak obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest równie ważne możemy także wykonać bardzo skuteczny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś wyświetlić reklamę swojego produktu miłośnikowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest różowy? Żaden problem. Taka właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Możemy na przykład zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, aby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W taki sposób społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później najlepszym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Perspektyw, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Wasilków

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, na pewno zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż wszelkie zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak każda forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą w związku z tym musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Warto jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać oraz udźwignąć spójność w każdej części kampanii outdoor, z tej przyczyny najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Wasilków

Kampanie wideo to ciekawa opcja pokazania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty minimum dwa razy tyle. Na dodatek wideo marketingowe ma jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niedostępne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Kiedy mamy już skończone wideo, możemy rozpocząć reklamę w kilku kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś umieścić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak również na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy nakręcony materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film promujący firmę oraz odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a dużą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można pozyskać wiele materiałów, które możemy rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do wybranej grupy osób. Dlatego też przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także wyświetlić konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Taka metoda reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego że nawet niedługim filmem można niekiedy zobrazować znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form marketingu należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, przy naszej pomocy efekt końcowy z pewnością będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie możemy zapominać o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Wasilków

Bez strony internetowej nadal da się jakoś funkcjonować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż klienci poszukują w sieci wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, ale często  jest dużym minusem dla prezentacji firmy. Można o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest spora szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Korzystniej jest, jeśli internauta zobaczy nawet prostą, zwykłą stronę www niż żeby nie zobaczył jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony internetowej do biznesu, bo nie wszystkie firmy potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeśli okaże się, że nie może sprawdzić odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona zraża nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Za pomocą profesjonalnej strony internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o jakie zazwyczaj pytają konsumenci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. W ten sposób odbiorca będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania struktury i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej strony. Możemy również sporządzić usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, czego sobie życzy nasz zleceniodawca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i rozmowy o tym jak powinna wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji starych stron www. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po odbyciu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście wzbogacamy o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części przygotowujemy projekt graficzny, aby pokazać prawdziwy wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany na tym etapie prac mogą być już ciężkie do stworzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają projekt graficzny na funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy także wielorakie niezbędne i pomocnicze funkcjonalności, ponadto otrzymane treści – utworzenie materiałów na stronę możemy też zlecić lub utworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w sieci i możemy wysłać usługobiorcy tymczasowy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po sfinalizowaniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę web do ostatecznej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Wasilków

Sklepy internetowe, to strony internetowe, gdzie można bezpośrednio dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór asortymentu, jednak nawet taki przedstawiający jedynie sześć wariantów dwóch produktów, również można zdefiniować jako sklep internetowy. Również strony oferujące kupno usług cyklicznych przez stronę możemy doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest stroną, która zapewnia realizację pełnej transakcji wraz z płatnością przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego sporządzania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy proponujemy, klientom, którzy mają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają sklep stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, gdyż takie przedsięwzięcie jest tańsze w zestawieniu do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też świetna inicjatywa gdy klient ma już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych, ale chce wzmocnić swoje dochody formując kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych ścieżek na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Całokształt wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej zasadzie – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają mnóstwo czasu, gdyż klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes startował od zwyczajnego sklepu online, a później wypłynął również na standardowe metody sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Zakres naszych usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli usatysfakcjonowani z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Odświeżenie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku próbnym, a następnie przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas tworzenia strony internetowej, przed podjęciem się aktualizacji kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby wykonać rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Po tym klasycznie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Wykonanie sklepu internetowego od zera również zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb klienta oraz od uzgodnienia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, badania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po sfinalizowaniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Wasilków

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Mimo to, by ta mogła funkcjonować efektywnie trzeba się nią dobrze zająć, więc trzeba dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że całość z pewnością działa tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym dowodzeniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje sporo wysiłku, kiedy nadejdą różne komplikacje. Plan sterowania stroną opiera się także na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Należy na to celnie odpowiedzieć i dostosować stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Rzetelna i regularnie aktualizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest czynny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga również zadbać o ciągle dużą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w ofercie. Aby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli cykliczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorodne dodatkowe funkcje.

Bardzo ważne jest też zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dołożyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona będzie przejęta przez hakerów. Z tych wszystkich powodów opłaci się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zagwarantować całkowitą obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Uaktualnianie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcje, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.

Świadczeń, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz lista jest długa, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Wasilków

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest zaniedbywane, a to w przyszłości sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, natomiast dopiero jak sprawdzi to znawca, to zaczynają wychodzić defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one wynurzają się – to ważne, bo cały czas tam były i nie powstały się wskutek obejrzenia fachowego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Kiepski UX może mieć kluczowy wpływ na to, że witryny i sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Prawda – słaba strona lub sklep może pracować, internauci się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, lecz co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został naprawiony? Z własnego doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych profesjonalistów efekty są dużo wyższe, a po generalnych zmianach, które także możemy wykonać, nawet puste strony zaczynają się rozkręcać.

To niewiarygodne jak bardzo małe składniki mogą wpływać na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą zaoszczędzić jeśli są wykonane w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać logiczne i oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Niejednokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, w których powierzchownie zauważalna na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędną wielkością lub nawet nienależytym kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi doświadczeni eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie plany ma realizować dana strona, abyśmy byli w stanie zrobić UX danej strony pod względem określonego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice między tymi typami użytkowników są dość drobne to jest parę różnic dość dużych, które należy uwzględnić przy projektowaniu UX – możemy też zrobić osobno UX dla każdego z tych klientów i będzie on wtedy wydzielany z wykorzystaniem np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Chociaż nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla nas to trzeba wiedzieć, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział dopasowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam konsument styka się z daną firmą, produktem lub usługą i wytwarza swoją opinię na podstawie przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne zdanie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, sektor, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc by dobrze zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć rzetelną wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Wasilków

Kłopoty z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednakże to także zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej branży, lecz też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w przypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już konieczne jest wytrenowanie w sprawie tego jak musimy w takiej sytuacji sobie poradzić. Notorycznie mają miejsce sytuacje, że żółtodziób – nowy użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną albo w jak wyszukać odpowiedzi w źródłach internetowych, dlatego iż zwyczajnie nie ma w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego realizacja to drugie.

W przypadku gdy rozwiązanie komplikacji wiąże się z pracami programistycznymi to duża liczba użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na starcie. Nawet gdyby udało się przeprowadzić przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem fachowych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej rozbić, np. obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie kłopotów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma problem, tym samym stawiamy na skrupulatny wywiad, żeby określić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o szczegółową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w idealne miejsce, wszak nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli posiadamy już treści w internecie, to powinniśmy dopilnować, aby dotarły one do jak największej ilości ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, pomimo tego jego skutki są na tyle zadowalające, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Wasilków

Dysponując sklepem internetowym powinniśmy zatroszczyć się o jego przystępną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy wykazali, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co również ważne, część użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie wskazują, gdzie sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep internetowy przebił się, powinien on być przede wszystkim widoczny. Nawet wyborna witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeśli nikt jej nie wyświetli! Dlatego właśnie tak ważna jest dobra pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, bowiem im więcej interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest też tempo ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50% konsumentów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu sporą ilość aspektów jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, ale bez prawidłowo działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Wasilków

Nawet 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych użytkowników nie zwraca uwagi na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że gospodarząc nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub prezentujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez dużą ilość ludzi, gdyż Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników klika w zaledwie 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a benefity wynikające z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Należy w skuteczne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy, kiedy jest efektywnie stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego wielką wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Dodatkowo warto wiedzieć, że kampanie Google Ads też będą działać dużo lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i ufność do danej strony, a użytkownicy chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Wasilków

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne czynności pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie zwracamy uwagę między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksacji przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona posiada włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Podobnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych bazuje na przeglądzie informacji publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod kątem technicznym i czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a także czy jest wystarczająco duże nasycenie strony internetowej wysokiej jakości treścią powiązaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację puli linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO można nakreślić indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko zbadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Wasilków

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom cennych i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to droga długoterminowa, owocująca w doskonałe efekty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także systematyczność dlatego też warto takie zadanie powierzyć dedykowanym ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samodzielnie, jednakże jest to zajęcie żmudne, a sama strategia jest rozwlekła, więc korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Mnóstwo firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować wysokiej klasy treścią, a z tym jest trudniej, z uwagi na fakt iż znaczna część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z kilkoma początkowymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji na ogół nie działa lub działa bardzo miernie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Pożytki z takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o projektowanie i zamieszczanie treści, ale także nasze znawstwo dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Wasilków

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Dlatego powinno się uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i oczywiście można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i wiedzy, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że wartościowa i przydatna treść sama przyciąga duże grono czytelników, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo utworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Wasilków

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na tworzenie image eksperta w swojej dziedzinie. Za sprawą dostarczania czytelnikom cennych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Tworzenie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się tworzyć cyklicznie aktualizowanego bloga, gdyż czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Wszakże zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go ciekawą wiedzą, wszak przeważnie w przypadku dużego odsetka biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, ale w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skomponowanie bloga na wzór przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku robimy zawsze aktualną i przydatną treść niezależną od postępu danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i ściągamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy wartościową treść, jednak jak już mówiliśmy, czasem optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie prowadzić bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej jest powierzyć to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Wasilków

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą efektywnie istnieć jako część firmowego bloga, ale poradniki można także zaaranżować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się edukowanie odbiorców i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, ale należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także wymagane narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak utworzyć np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem zdobywa się przez długie lata. Sam też często poszukiwałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – udostępnienie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że warto skorzystać z Twojej oferty.

Wykonanie poradnika to oprócz tego perfekcyjna okazja, by przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, zatem warto nad nimi pracować na każdą dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w użyteczne dla kontrahentów rady zaprocentuje zwiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Wasilków

Opisy produktowe są szczególnie ważne dla płaszczyzny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Efektywnie opisany produkt potrafi pozyskać klienta. W przypadku gdy kupujący nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu pokazuje klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeżeli opis jest nierzetelny i lakoniczny to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że prawidłowy opis także buduje zaufanie interesanta. Opis produktu ma również znaczenie na wyniki pozycjonowania, wszak dowolny produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, ale zawsze opłaca się krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, ale zazwyczaj są nadzwyczaj skuteczne. 

Modelowo, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz stworzyć tablicę danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą zainteresowani. Nie mniej jednak, jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z czego jest wykonane i w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, choćby o trwałości swojego produktu. Jeżeli przedstawisz również sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. mocne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Wasilków

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga też większego nakładu pracy, ale fachowo zastosowane jest w stanie wywołać mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy jeszcze materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo mówi o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto wytwarzać treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy rezultat odwrotny do planowanego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się również pasja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba prezentować wysokiej klasy wideo, jak również zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zadbasz o dobry marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Wasilków

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami bądź ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie małym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Wasilków

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to względnie tania i skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa oraz mobilna, można ją umieścić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez faktycznie wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi korporacjami lub instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Wasilków

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru mniejszych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Żeby stworzyć nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Wasilków

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często wsuwane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Wasilków

1. Druk małoformatowy Wasilków

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w niedużym formacie – to raczej oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność miał praktycznie każdy, dlatego że są praktycznie w każdej branży, w tych dużych i tych niewielkich.

Poza zwykłymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest sporo i ciężko wymienić je wszystkie, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferta naszej marki obejmuje również wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od zrozumienia potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu opracowania szczegółowych wytycznych, jakie są potrzebne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Oczywiście, jeżeli klient posiada ma swoją przemyślaną wizję projektu, to wtedy ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów i do opisania możliwych zmian opierających się o panujące trendy i nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, jednak nie muszą. Kluczem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom ograniczając ryzyko wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, jakich format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, jednakże nie jest to granica stała. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale także maszyn, które są potrzebne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również typową domową drukarkę. Zajmuje ona mało powierzchni oraz zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują np. bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można zwięźle wyliczyć pojedyńcze produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich dosyć sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Nie są to wszystkie, jednak pozwala sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Wasilków

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można swobodnie przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są chyba banery i bilbordy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, a także w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć także większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy robiony będzie wydruk w dużym formacie, bo zamówienie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj też należy nadmienić, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeśli stoi przy drodze ekspresowej, zatem znakomicie jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – zatem nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, a także takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci bardzo często decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Wasilków

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak działają. Tego typu artykuły nie muszą być także powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, jaki umie otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym wypadku występuje szansa oznaczenia towaru i użycia go w formie gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest też dobre sporządzenie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej niż na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, ale nie dlatego, iż jest to niełatwe zajęcie jako takie, tylko dlatego, iż mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość duża oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego więcej także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, a także przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Wasilków to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Nasza firma jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?