fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bielsk Podlaski

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bielsk Podlaski jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze narzędzia. Z tego powodu Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bielsk Podlaski?

Trafiłeś w idealne miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej pomysłowości oraz bogatego doświadczenia dostarczając naszym usługobiorcą nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej firmy zależne jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Wykonujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do wykorzystania na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna oraz rzetelna ekspozycja Twojej firmy jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz stworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy bieżącą. Możemy także wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Bielsk Podlaski

Populacja: 26493

Długość geograficzna: 23.186470

Szerokość geograficzna: 52.765120

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Optymalny marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bielsk Podlaski

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Teren naszej oferty sięga również technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres działania obejmował staranne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bielsk Podlaski

Aktualnie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil powinniśmy również skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najłatwiejszy etap, aczkolwiek nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma jest rzetelna i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet sami możemy zauważyć, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi wymierne korzyści dla firmy. Kłopot polega na  tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują stworzenie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient planuje samodzielnie nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu social media mają za zadanie między innymi pokazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Planowo robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, co więcej staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bielsk Podlaski

Optymalny kierunek w biznesie jest konieczny do zdobycia sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, wobec tego dobrze jest skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. Z wykorzystaniem wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, które chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki naszej pomocy osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. Zastanawiamy się też jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie pomagamy stałym klientom oraz ciągle szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też swoje własne metody, które testujemy na własnych pomysłach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować metody indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bielsk Podlaski

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na postępowanie konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane metody przynoszą oczekiwane skutki w porównaniu z planem działania konkurentów, a także w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, bez ani jednego modelu klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, pomimo że zajmują dwa skrajne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady i trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań poznajemy ich metodologię. Jednakowo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na podstawie zebranych danych przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane obserwacje i opracowane nowe metody strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działanie konkurentów możemy poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania w danej branży, a także wystrzec się błędów, które mogłyby przynieść duże straty. Badając konkurencyjne metody zapisujemy również dane, wskazujące nam powtarzające się trendy i schematy, które też mogą być przydatne do planowania długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą wymierne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy doradzić, jakie działania najlepiej wykonać w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy też zaproponować strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace dokonane przez nasz oddział graficzny można oglądać w największych spółkach w Polsce i za granicą. Prace realizowane są przez specjalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można zamawiać samodzielnie bądź mogą być one zalecane przez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz zaoszczędzić swój własny czas zdobywając przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Bielsk Podlaski

Żeby odnieść sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się należycie wiązać ze sobą oraz powinny docierać do odpowiednich odbiorców. Do wykonania tego celu potrzebujemy przemyślanej identyfikacji wizualnej, która spowoduje w odbiorcach odpowiednie uczucia jak i również zapadnie w ich myślach. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym analizujemy założenia firmy, a następnie opracowujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonać określone cele. W procesie kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie pożyteczne plany materiałów użytkowych jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Wstęp procesu aranżowania identyfikacji wizualnej to zawsze rekonesans z konsumentem i dogłębne badanie branży, w której funkcjonuje lub chce działać, a zatem po pierwsze musimy solidnie wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego otwarcie takiego procesu jest niewykonalne, gdyż nie mamy informacji wpływających na określenie profilu identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zgromadzonych przez nas danych przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Definitywnie zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Mając już opracowaną nazwę wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego przyrządzamy różne propozycje i warianty graficzne. Propozycje logo przyrządzane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z usługobiorcą, jak również tych pozyskanych z przeglądu rynku, dzięki czemu możemy przystosować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, a także do wymagań, które przedstawia nam klient. Z propozycji, które pokazujemy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która później jest doszlifowywana w celu dopięcia finalnej wersji. Odpowiednie logo staje się bazą do przygotowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się projektowanie innych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Prawdą jest, iż zaprojektowanie designu logo jest najbardziej czasochłonne, ponieważ jest to najistotniejszy element, który potrzebuje analizy i przemyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Lecz w procesie tworzenia pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że każdy z elementów musi być dobrze zgrany ze zrobionym logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby harmonijnie wypracować jednorodny wizerunek marki. Dobrać należy odpowiedni krój czcionki, harmonijne kolory, jak również metody skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Prócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być pismo reklamowe, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazania wraz z instrukcją i schematem użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument będzie też przydatny w wypadku współpracowania z innymi studiami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki temu schematowi posiadają porady o designie, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design nieprzerwanie, zakładając projektowanie zgodne z poradami zawartymi w brand booku.

Opracowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszystkie dane, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Bielsk Podlaski

Dobre logo przyciąga wzrok i budzi właściwe skojarzenia z daną firmą. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wywoływał w adresatach odpowiednie skojarzenia nie jest prostym zagadnieniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, dobrze przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż może nam się wydawać. Pierwszym momentem każdego projektu logo jest szczegółowa rozmowa z klientem na temat tego, jakie ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu powinniśmy przegadać między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu lub usługi oraz jak znak graficzny marki ma na nich działać. Uzbieranie i przebadanie tych informacji pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad podstawowym konceptem to twórcza narada, z której kreujemy koncepty, które potem są selekcjonowane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Projektowane koncepcje najlepiej wykreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu następnie przeobrażane są w finalną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wybierze jedno do finalnego dopracowania.

Finalny etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, analizujemy jego układ i projektujemy kilka wariacji, z których też zostanie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby zlecić przynajmniej elementarną księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Bielsk Podlaski

Informacje wizualne są zawsze pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, skutkiem tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszelakich biznesów. Dlatego też nie pozostawiamy niczego przypadkowi i dokładnie zgłębiamy zamysł, jaki ma robić grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla wybitnych firm w swojej branży oraz pilnujemy, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Znakomita grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje prócz tego wybrane zadania i wywołuje odpowiednie emocje dla marki. Wskutek współpracy z najznamienitszymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób stworzyć idealną grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o dobry, i logiczny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie projektujemy każdy, jeden element projektu w ten sposób, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję i aby tworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie stworzyć duży zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Bielsk Podlaski

Wiemy, jak trudno jest wyszukać dobrego grafika, dlatego zaprojektowaliśmy unikatową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas kreacje graficzne są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, jakiego mają wykonywać. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zdobyć w jednym abonamencie. Finalny zakres ustalany jest oddzielnie.

Profity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędność czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz kompletny zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i na czas kończy zamówione projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by sobie naświetlić, jako że będzie to jeden z kluczowych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Bielsk Podlaski

Kompleksowa obsługa reklamowa to zbiór usług, które możemy wykonać naszym interesantom, które dostosowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych interesantów. W związku z tym na początku zawsze organizujemy skrupulatny wywiad na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować szeroką obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w skuteczny sposób kieruję kampaniami swoich kontrahentów, wzbudza ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większej ilości konsumentów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak uefektywnić kampanię, żeby dostać jak największe korzyści przy niedużym wkładzie finansowym. Za pośrednictwem Google Ads możemy zrealizować pewne zadania, na przykład zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad tradycyjną koncepcją promocji jest jej obfita możliwość kształtowania, jak też możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie ubogi zestaw danych statystycznych o ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i wycelowania w docelową grupę konsumentów również nie są wyborne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie zadecydować, o których godzinach powinny się eksponować. Możemy przykładowo kierować reklamę do dyrektorów małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bielsk Podlaski

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe dostosowane głównie na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Prezentują one najważniejsze dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce nieustannie zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne sklepy prawdopodobnie zostaną z nami to zdecydowanie większością rynku będą zakupy internetowe. Już mamy do czynienia z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych przez internet, jednakże, żeby mogło dojść do transakcji to konsument i sprzedawca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one dużą skutecznością, jak również niedużym kosztem dotarcia do nabywcy. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi pokażą się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Produkty są celnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Prosta i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z różnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli umiejscowione są w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bielsk Podlaski

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe zajmują kawał uwagi człowieka każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem jest z pewnością Facebook. Obszar, który daje internautom moment oderwania od codzienności oraz odpoczynek może także posłużyć jako efektywny środek reklamowy.

Uczestniczenie różnorodnych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Wskutek tego firma może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć interesantów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na wzrost wyników firmy. Jednakże uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest jednorako ważne możemy wprowadzić bardzo skuteczny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś wyświetlić swoją reklamę koneserowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Nie ma problemu. To właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktów. Możemy zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, żeby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W taki sposób grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas idealnym dodatkiem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z naszego doświadczenia wiemy, że firmy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bielsk Podlaski

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy praktycznie na co dzień. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, z pewnością zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową poznaje się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zatroszczyć się o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, iż rozmaite modyfikacje i modernizację wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą z tego względu musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Warto jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je sprawnie wykorzystać i udźwignąć spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego też najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bielsk Podlaski

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty co najmniej trzy razy tyle. Na domiar tego wideo reklama daje unikatowe możliwości nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Posiadając już skończony materiał, możemy uruchomić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak również na zyskującym rozgłos TikToku. Można też wyprodukowany materiał filmowy zastosować go także jako standardowy film przedstawiający firmę i odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest bardzo dużo, a dużym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można pozyskać wiele materiałów, które możemy rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy użytkowników. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, możemy go także przedstawić konkretnej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta forma reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego że nawet niedługim filmem można nierzadko przedstawić znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że z pozostałych form marketingu powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, wraz z naszą pomocą rezultat na sto procent będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie możemy zapomnieć o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Bielsk Podlaski

Bez posiadania strony internetowej idzie jakoś działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności konsumenta, ale zazwyczaj  jest dużym minusem dla prezentacji firmy. Trzeba o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Znacznie korzystniej jest, jeśli interesant trafi nawet na prostą, podstawową stronę www niż żeby nie zobaczył jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się problem odpowiedniego dopasowania strony www do przedsiębiorstwa, dlatego że nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią informacji to druga połowa. W przypadku gdy okaże się, że potencjalny klient nie jest w stanie odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona odstrasza niedzisiejszym wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o które rutynowo pytają konsumenci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. W ten sposób odbiorca będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www możemy się zająć kompletnie, od wykonania koncepcji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej strony. Możemy ponadto utworzyć usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależne jest od tego, czego sobie życzy nasz klient.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów oraz rozmowy o tym jak powinna prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji starych stron www. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. Na start budujemy projekt graficzny, aby odzwierciedlić realny wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie prac mogą być już ciężkie do zrobienia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową zmieniają schemat graficzny na funkcjonalny system. W tej części testujemy również różne konieczne i pomocnicze funkcje, poza tym umieszczamy dostarczone treści – przygotowanie materiałów na stronę możemy również innej firmie lub opracować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie przekazać klientowi tymczasowy adres URL do nadzoru nad postępami projektu. Po dokończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę internetową do finalnej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Bielsk Podlaski

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, gdzie możemy zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są zazwyczaj ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór asortymentu, lecz nawet taki oferujący tylko pięć wariantów paru produktów, także możemy określić jako sklep internetowy. Także strony oferujące zakup abonamentu poprzez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zezwala na realizację pełnego zakupu wraz z płatnością przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego sporządzania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy zalecamy, usługobiorcą, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają sklep stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie jest przeszkodą, aby wystartować działalność od sklepu internetowego, albowiem taki koncept jest tańszy w porównaniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też dobry pomysł jeżeli kontrahent ma już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych i chce powiększyć swoje zyski otwierając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych ścieżek na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Organizacja wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorze – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają sporo czasu, ponieważ klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Znamy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a w przyszłości wypłynął również na standardowe sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Obszar naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wiele razy mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli szczęśliwi z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Renowacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas modernizacji wyglądu, gdyż najpierw tworzymy projekt w środowisku próbnym, a następnie wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak jak w przypadku kreowania strony internetowej, przed podjęciem się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, musimy zorganizować wywiad pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Po tym standardowo tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Wykonanie sklepu internetowego od początku również rozpoczyna się od badania oczekiwań klienta oraz od rozplanowania ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po skończeniu prac klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma przeszkód, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bielsk Podlaski

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Niestety, żeby ta mogła funkcjonować poprawnie powinniśmy się nią także dobrze zająć, więc wypada optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które zapewniają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym zarządzaniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje wiele czasu, kiedy wystąpią różne problemy. Zadanie zarządzania stroną polega też na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu powodują, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Powinniśmy na to trafnie odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie traciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Nowatorska i cyklicznie ulepszana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który przedstawia jest działający i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Prawidłowo gospodarzona strona pomaga także zadbać o ciągle dużą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Aby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub dodawanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli cykliczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różne dopełniające funkcje.

Równie ważne jest także opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także doliczyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną pokazania się komunikatu informującego, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona będzie przywłaszczona przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody opłaca się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Modernizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi nowe funkcje, a także dbanie o ich prawidłową pracę.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednakże wykaz jest długi, z tego powodu, że całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bielsk Podlaski

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, natomiast dopiero jak zbada to ekspert, to zaczynamy dostrzegać błędy. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie zrodziły się w efekcie obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Nieatrakcyjny UX może mieć wielki wpływ na to, że witryny i sklepy nie dostarczają takich zysków, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Owszem – mizerna strona lub sklep może funkcjonować, internauci po czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli będą zdeterminowani, ale co, gdyby UX został poprawiony? Z doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po pomocy naszych ekspertów rezultaty są zdecydowanie większe, a po radykalnych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet martwe witryny zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe składniki mogą mieć wpływ na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić zakładając, że są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Często obserwowaliśmy sytuację, w których pozornie zauważalna na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędną wielkością lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie plany ma wykonywać dana strona, tak żebyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi typami użytkowników są dość drobne to jest nieco różnic dość dużych, które musimy uwzględnić przy opracowywaniu UX – potrafimy także wykonać osobno UX dla każdego z tych klientów i będzie on wybierany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, ale ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tym swój udział prezentowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam użytkownik styka się z danym produktem, firmą lub usługą i wytwarza swoją opinię na podstawie przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć odważne twierdzenie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, sfera, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarna, więc aby optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest dobrze, powinno się mieć fachowe umiejętności i długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Efektem tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Bielsk Podlaski

Problemy z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, ale do tego zalicza się także standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w wypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie na temat tego jak powinniśmy w takiej sytuacji sobie poradzić. Wiecznie mają miejsce sytuacje, że świeżak – nowy używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną lub w jak wyszukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, jako że po prostu nie ma w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego wdrożenie to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie trudności jest związane z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet gdyby udało się wprowadzić opisywaną zmianę  to może ona nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem odpowiednich narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście dalej rozdrobnić, np. obszar pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie komplikacji z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, dlatego też stawiamy na merytoryczny wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można również wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, zapytać nas o całościową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Prawidłowo trafiłeś, gdyż nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy posiadamy już treści w internecie, to dobrze jest zadbać, aby dotarły one do jak największej ilości osób. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które potrzebuje od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, mimo to jego wyniki są na tyle dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bielsk Podlaski

Będąc właścicielem sklepu internetowego powinniśmy zatroszczyć się o jego czytelną budowę oraz jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zatroszczyć się o asortyment? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazały, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesujących ich produktów, ponadto aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo duża część użytkowników sprawdza maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie pokazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Wiesz już, że aby biznes internetowy się udał, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra jeżeli żaden konsument jej nie zobaczy! Dlatego też tak priorytetowa jest dobra lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, gdyż im więcej interesantów zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa dużo wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest też tempo ładowania się witryny internetowej. Czy wiesz, że niecałe 50 procent konsumentów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu mnóstwo cech jego funkcjonowania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez prawidłowo działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bielsk Podlaski

Prawie 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Duży odsetek z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że rozporządzając niezoptymalizowaną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zaobserwowanym przez większe grono ludzi, dlatego że Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa ludzi klika w zaledwie 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a plusy wynikające z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Należy zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, bo jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy gdy jest dobrze stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego ogromnym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Dodatkowo powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads również będą działać lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a ludzie chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Bielsk Podlaski

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie kompleksowe informacje o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszą częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie organizacja samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także prawidłową implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś trudność z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych polega na weryfikacji treści eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod względem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z działalnością strony, a także czy odpowiednio duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację wszystkich linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko sprawdzenia wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bielsk Podlaski

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to strategia długofalowa, owocująca w doskonałe rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest też systematyczność dlatego też warto takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można robić samodzielnie, lecz jest to żmudna praca, a strategia jest długookresowa, więc bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Większość firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, lecz sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze zapełnić angażującą treścią, a z tym jest znacznie ciężej, gdyż większa część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z paroma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu z reguły nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Walory takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o projektowanie i publikację treści, ale również nasza znajomość używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bielsk Podlaski

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że szkodzi zleceniodawcy. Wobec tego powinno się selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i informacji, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że interesująca i praktyczna treść sama absorbuje dużą ilość interesantów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo stworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Bielsk Podlaski

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na tworzenie profilu eksperta w swoim fachu. W wyniku przekazywania odbiorcom interesujących treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Prowadzenie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można tworzyć systematycznie aktualizowanego bloga, bo niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go wartościową treścią, gdyż z reguły w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszą metodą jest utworzenie bloga na podobieństwo przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas wytwarzamy nieustannie aktualną i przydatną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, dlatego że mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, ale jak już wspomnieliśmy, czasami lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie tworzyć bloga na siłę i bez wymaganej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej będzie dać to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Bielsk Podlaski

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą efektywnie egzystować jako element firmowego bloga, lecz poradniki można też zorganizować w firmową encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się kształcenie czytelników i nowych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, lecz należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także odpowiednie narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak skomponować np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że realnie ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z praktyką pozyskuje się przez wiele lat. Sam też często szukałeś informacji w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – udostępnienie części wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, że warto skorzystać z Twojej oferty.

Zbudowanie poradnika to oprócz tego idealna okazja, aby przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, dlatego opłaca się nad nimi pracować na każdy jeden dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w skuteczne dla kontrahentów rady zaowocuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Bielsk Podlaski

Opisy produktowe są niebywale ważne dla domeny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi zwerbować klienta. Jeśli kupujący nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu prezentuje klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i krótki to klient może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ dobry opis także buduje zaufanie klienta. Opis produktu ma też znaczenie na rezultaty pozycjonowania, wszak dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są niebywale efektywne. 

Tytułem przykładu, oferując zwykłe krzesła, możesz stworzyć tablicę danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą klienci. Nie mniej jednak, jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest stworzone oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeżeli omówisz również propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zobaczysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. tanie krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Bielsk Podlaski

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga również większej ilości pracy, lecz dobrze wykorzystane może wywołać większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dołączymy także materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Nawet jeśli materiał wideo opowiada o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, dlatego warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Celem jest danie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami znajduje się również fascynacja do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto prezentować wysokiej klasy filmiki, jak również zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bielsk Podlaski

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przerabiane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo małym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku organizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bielsk Podlaski

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dość tania i efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa oraz mobilna, można ją zamontować wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez faktycznie sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami bądź instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Bielsk Podlaski

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem paru mniejszych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Żeby skonstruować nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bielsk Podlaski

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wsuwane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze często obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bielsk Podlaski

1. Druk małoformatowy Bielsk Podlaski

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w niedużym rozmiarze – to dość oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność ma właściwie każdy, bo są właściwie we wszystkich firmach, w tych ogromnych i tych małych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest wiele i ciężko wymienić je wszystkie, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferta naszej marki także obejmuje wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od badania potrzeb i oczekiwań nabywcy w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, które są niezbędne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wtedy sprowadzamy się do doprecyzowania szczegółów oraz do podania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, ale nie muszą. Środkiem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom zmniejszając ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, których format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to granica stała. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale jeszcze maszyn, które są konieczne do zrobienia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić również typową domową drukarkę. Bierze ona niedużo powierzchni oraz przeważnie obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można zwięźle wymienić określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich dość sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast pozwoli to sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Bielsk Podlaski

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są bilbordy i banery. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych oraz w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć także większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy określić, czy przygotowywany będzie wydruk w wielkim formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może skończyć się fatalnie. I tu także należy nadmienić, że przy realizacji w procesie projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, gdyż w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać małą liczbę informacji, jeśli stoi przy drodze ekspresowej, dlatego dobrze jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – zatem nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe oraz takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego. Jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt oraz wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bielsk Podlaski

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego rodzaju produkty nie muszą być też typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest tylko dobry pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób dobry, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, jaki może objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym przypadku istnieje możliwość oznakowania produktu i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy zaznaczyć, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest również właściwe sporządzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednakże nie dlatego, że jest to trudne zajęcie jako takie, a dlatego, że mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dość potężna i po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż więcej a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby opcję zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby klientów lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową poradą, oraz również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bielsk Podlaski to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Nasza firma jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?