fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Kazimierza Wielka

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Kazimierza Wielka jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki czemu Twój biznes z sukcesem rozwinie skrzydła. Zauważalnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Kazimierza Wielka?

Jesteś we właściwym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej kreatywności oraz bogatego doświadczenia oferując naszym interesantom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy rozwój praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe efekty. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna oraz profesjonalna prezentacja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy fachowcami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu naszej drukarni możemy realizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odnowimy bieżącą. Możemy także postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Kazimierza Wielka

Populacja: 5696

Długość geograficzna: 20.493580

Szerokość geograficzna: 50.265640

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Kazimierza Wielka

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także flagi reklamowe i reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Zakres naszych usług sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała dogłębne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Kazimierza Wielka

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil musimy także skrupulatnie prowadzić. Założenie konta to złudnie najłatwiejsza z czynności, jednakże nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma jest rzetelna i ma interesującą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści dla firmy. Przeszkoda polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zrobienie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient chce samodzielnie prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. Ponieważ social media mają za zadanie między innymi ukazać firmę od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, a także staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania biznesu klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać to nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im interesujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Kazimierza Wielka

Optymalny kierunek w biznesie jest konieczny do zrealizowania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie jest banalnym zadaniem, z tej przyczyny wskazane jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych profesjonalnie. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, które chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli wiele sukcesów w branży. Na dodatek badamy jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie udzielamy pomocy stałym klientom i ciągle szukamy następnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Kreujemy też swoje własne metody, które weryfikujemy na naszych wewnętrznych inicjatywach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Kazimierza Wielka

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym zabiegiem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reakcja na poczynania konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane strategie i rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki porównując z planem działania konkurentów, oprócz tego w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady i zalety, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia robi samochody tanie i powszechnie dostępne, marka nie posiada jakiegokolwiek modelu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, jednak mają dwa skrajne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki podkreślają swoje zalety, maskując równocześnie słabości przez to trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metodologię. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie różnych branż oraz na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe metody skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działania konkurencji możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania w danym sektorze, a także możemy ustrzec się błędów, które mogłyby przynieść duże straty. Analizując konkurencyjne metody zapisujemy również dane, dzięki którym obserwujemy powtarzające się trendy i schematy, które również mogą być przydatne do planowania długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a także przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy powiedzieć, które działania najlepiej przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań konkurentów, możemy też przedstawić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Dzieła robione są przez profesjonalistów z długim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym drobiazgu. Twojego projektu. Projekty można powierzać osobiście albo mogą być one zlecane przez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz przyoszczędzić swój czas osiągając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Kazimierza Wielka

Żeby osiągnąć sukces na rynku, firma i jej marki muszą się dobrze kojarzyć oraz powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia rzeczonego celu potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która spowoduje w konsumentach właściwe emocje oraz odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym przyglądamy się założeniom marki, a potem planujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby realizować określone plany. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie użyteczne projekty materiałów reklamowych jak na przykład wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Wstęp przebiegu wyznaczania identyfikacji wizualnej to niezmiennie ankieta z konsumentem i szczegółowe omówienie rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, czyli po pierwsze powinniśmy w całości wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego rozpoczęcie procesu jest niedozwolone, ponieważ nie posiadamy ważnych informacji wpływających na opis planu identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zgromadzonych przez nas danych zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest zaprojektowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Posiadając już opracowaną nazwę zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego wykonujemy różne propozycje i warianty graficzne. Propozycje logo przyrządzane są z wykorzystaniem informacji z rozmowy z usługobiorcą, a nawet tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwoli nam przystosować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, a także do wymagań klienta. Z projektów, które pokazujemy klient wybiera jedną opcję, która jest dopracowywana w celu dopięcia końcowego loga. Skończone logo staje się podłożem do opracowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć przygotowywanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Prawdą jest, iż utworzenie logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to najważniejszy element, który potrzebuje opracowania i obmyślenia każdego elementu, który będzie angażować odbiorcę. Lecz w procesie tworzenia innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ wszystkie elementy muszą być dobrze zgrane logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby razem stworzyć jednolity wizerunek marki. Zgrać musimy odpowiedni krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, a także zasady skutecznego ich łączenia i demonstracji. Ponadto nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest pismo reklamowe, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą identyfikacją wizualną. Dokument jest też bardzo przydatny w sytuacji współpracy z innymi projektantami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki temu plikowi posiadają wskazówki o designie, w jakim powinny być projektowane wszystkie materiały reklamowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność nieprzerwanie, zakładając tworzenie zgodne z wytycznymi zawartymi w brand booku.

Sporządzenie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszystkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Kazimierza Wielka

Trafne logo przykuwa wzrok i budzi właściwe emocje z daną firmą. Wykreowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wytwarzał w adresatach właściwe skojarzenia nie jest prostym zadaniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, właściwie stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż może nam się wydawać. Wstępem dowolnego projektu logo jest dogłębna rozmowa z klientem o tym, jakie funkcje ma zrealizować logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji wypada przyjrzeć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu oraz jak znak graficzny marki ma na nich działać. Zmagazynowanie i analiza tych danych pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad roboczym konceptem to kreatywna narada, z której wyłaniają się pomysły, po czym są selekcjonowane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepcje najlepiej narysować, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z planami danego projektu później przekuwane są w faktyczną propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane pojedyncze do finalnego doszlifowania.

Kończąca część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach odcieni, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których też zostanie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby wykonać przynajmniej podstawową księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Kazimierza Wielka

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, wobec tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla każdego biznesu. Skutkiem tego nie dajemy niczego przypadkowi i pracowicie zgłębiamy plan, jaki ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Pracujemy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż i troszczymy się o to, aby ich wizerunek pokazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Właściwa grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje dodatkowo określone zadania i wzbudza właściwe emocje dla marki. Na skutek współpracy z najznamienitszymi markami i zrobieniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób skonstruować idealną grafikę, która zadba o cele biznesowe i zadba o dobry, i spójny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły tworzymy każdy, jeden element grafiki w ten sposób, aby spełniał swoją szczególną funkcję i aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie wykonać duży zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Kazimierza Wielka

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć odpowiedniego grafika, z tej przyczyny zaprojektowaliśmy specjalną ofertę, za sprawą której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Produkowane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają pełnić. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zyskać w jednej subskrypcji. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest z osobna.

Korzyści, jakie zyskujesz to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz obszerny sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz terminowo kończy złożone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by zrozumieć, dlatego bo będzie to integralny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Kazimierza Wielka

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma usług, które jesteśmy w stanie wykonać naszym klientom, które kompletujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tej przyczyny na starcie każdorazowo organizujemy skrupulatny wywiad na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować szeroką obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w skuteczny sposób steruje kampaniami swoich klientów, stymuluje ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większej ilości interesantów w krótkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych powinniśmy tak uregulować kampanię, aby otrzymać największe korzyści przy małym nakładzie finansowym. Z wykorzystaniem Google Ads możemy realizować pewne zadania, takie jak rozbudowanie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad standardową koncepcją promocji jest jej ogromna możliwość kształtowania, jak też możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie niepełny zestaw danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii i wycelowania w grupę interesantów również nie są pierwszorzędne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo możemy zdecydować, o jakiej godzinie mają się wyświetlać. Możemy na przykład skierować promocję do dyrektorów małych i średnich wysyłkowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną ilość środków na eksploatację swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Kazimierza Wielka

Kampanie produktowe to specyficzne kampanie reklamowe, które są dostosowane głównie na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Pokazują one najważniejsze dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z ciągle powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne sklepy prawdopodobnie zostaną z nami to bezspornie znaczną większością rynku będą zakupy internetowe. Już teraz mamy kontakt z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych online, ale żeby transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one wysoką produktywnością, jak też niedużym kosztem dotarcia do konsumenta. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi będą pojawiać się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeśli odbiorca szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Prosta i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są zamieszczone w sklepie online to za pośrednictwem kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Kazimierza Wielka

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie przykuwają mnóstwo uwagi ludzi, a najczęściej podawanym wzorem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może równie dobrze posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Egzystencja najprzeróżniejszych korporacji w social mediach nie jest przypadkowa. Wskutek tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę wciągnąć konsumentów w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Lecz uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest na równi ważne możemy dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś wyświetlić swoją reklamę miłośnikowi bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma problemu. Taka właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wypełniać reklamy w social mediach są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W ten sposób grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy najlepszym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie wiele. Z naszego doświadczenia wiemy, że marki, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Kazimierza Wielka

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to stara forma marketingu, którą widzimy praktycznie codziennie. Możemy zobaczyć te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, z całą pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie na co dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, iż różnorodne zmiany i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy więc musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Dobrze jest również oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama ewoluuje w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać i udźwignąć spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Kazimierza Wielka

Kampanie wideo to ciekawa opcja pokazania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty minimum dwa razy tyle. Co więcej, wideo reklama daje wyjątkowe możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Posiadając już gotowy materiał, można zainicjować reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy wyprodukowany materiał wideo zastosować go także jako standardowy film przedstawiający firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Opcji jest dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można uzyskać wiele materiałów, które można wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy użytkowników. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić wybranej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego że nawet krótkim filmikiem można czasem pokazać dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że inne formy reklamy należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, z naszą pomocą rezultat bezsprzecznie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju internetu nie możemy zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Kazimierza Wielka

Bez strony internetowej nadal da się jakoś działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania interesanta, ale wiążę się z dużym minusem dla wizerunku firmy. Należy o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje bardzo duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Znacznie korzystniej jest, jeśli interesant zobaczy nawet prostą, zwykłą stronę internetową niż żeby nie odnalazł jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się kwestia odpowiedniego dopasowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, jako że nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a umiejętne przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. Jeżeli okaże się, że interesant nie może wyszukać interesujących jego informacji, bo strona zniechęca do siebie brzydkim wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Za pomocą profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o jakie często pytają konsumenci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. W konsekwencji konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania wstępnych wersji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej witryny. Możemy także zrobić pojedyncze, na przykład wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów oraz wywiadu o tym jak powinna wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po wykonaniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie przygotowujemy projekt graficzny, aby ukazać rzeczywisty kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo trudne do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą projekt graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy również wszelkie obowiązkowe i uzupełniające funkcje, ponadto wprowadzamy otrzymane treści – sporządzenie treści możemy także innej firmie lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w sieci i mamy możliwość udostępnić klientowi przygotowawczy adres URL do śledzenia postępów projektu. Po skończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Kazimierza Wielka

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, na których można bezpośrednio zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są przeważnie kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór towarów, lecz nawet taki oferujący tylko pięć wariantów paru produktów, także możemy scharakteryzować jako sklep internetowy. Prócz tego serwisy oferujące kupno abonamentu przez stronę możemy podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zezwala na realizację pełnej transakcji wraz z opłatą właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego przekazywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy oferujemy, kontrahentom, którzy posiadają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Oczywiście nic nie jest przeszkodą, żeby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, wszak takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa gdy kontrahent posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych, ale chce zmaksymalizować swoje zyski formując kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z dominujących ścieżek na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej metodzie – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają sporo czasu, ponieważ klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od prostego sklepu online, a następnie rozwinął się także na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wiele razy mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Renowacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie pracować podczas odświeżania wyglądu, z uwagi na fakt, iż najpierw pracujemy w środowisku próbnym, a następnie przekładamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak w wypadku kreowania stron internetowych, zanim podejmiemy się renowacji wizerunku sklepu internetowego, musimy zorganizować wywiad w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie tradycyjnie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Wykonanie sklepu internetowego od początku również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i uzgodnienia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych etapów. Po zakończeniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Kazimierza Wielka

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to aktualnie pewna oczywistość. Lecz, by ta mogła funkcjonować poprawnie wypada się nią dobrze zająć, czyli powinniśmy rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które zapewniają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy poprawnym zarządzaniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje sporo wysiłku, gdy nadejdą jakieś komplikacje. Plan kierowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to trafnie zareagować i dostosować stronę, aby nie traciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Aktywna i rytmicznie ulepszana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który uwidacznia jest czynny i stoją za nim realni ludzie. Przykładnie gospodarzona strona pomaga także upilnować wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Żeby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o umieszczenie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli regularne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różne opcjonalne funkcje.

Równie ważne jest także opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przechwycona przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny naprawdę powinno się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zagwarantować pełną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Doskonalenie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcjonalności, a także troska o ich poprawne działanie.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże lista jest długa, ponieważ całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Kazimierza Wielka

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest lekceważone, a to w przyszłości sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, ale dopiero jak sprawdzi to znawca, to zaczynamy dostrzegać błędy. One się nie pojawiają tylko ujawniają się – to ważne, bo cały czas tam były i nie zrodziły się w następstwie obejrzenia fachowego oka. User Experience ma wielkie znaczenie na to, jakie są uczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć istotne znaczenie na to, że witryny lub sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Prawda – mierna strona lub sklep może pracować, ludzie po jakimś czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli są zdeterminowani, natomiast co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został podrasowany? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych profesjonalistów wyniki są znacznie wyższe, a po gruntownych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe składniki mogą wpłynąć na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić jeśli są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Często widzieliśmy sytuację, w których z pozoru położona na samej górze opcja nie była zauważana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet nieodpowiednim odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie cele powinno realizować dane rozwiązanie, abyśmy mogli zrobić UX danej strony internetowej pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice między tymi rodzajami użytkowników są dość subtelne to jest kilka różnic dość ważnych, które powinniśmy poznać przy opracowywaniu UX – można także wykonać osobno UX dla obu z tych klientów i będzie on wtedy wybierany z wykorzystaniem np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Aczkolwiek nie jest to dla każdego tak jasne jak dla fachowców to wypada wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, również w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca dostaje od firmy – mają w tym swój udział wyświetlane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam interesant styka się z danym produktem, firmą lub usługą i wytwarza swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć takie twierdzenie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widać, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowy, więc żeby prawidłowo zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć rzetelne umiejętności i długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest zwiększona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Kazimierza Wielka

Komplikacje z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, lecz do tego zalicza się także zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc korzystając z naszego długiego doświadczenia pomożemy naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Mimo wszystko należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, dlatego że nasz klient nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie w sprawie tego jak należy w takiej sytuacji postępować. Powszechnie mają miejsce sytuacje, że świeżak – początkujący użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z obsługą techniczną albo w jak wyszukać odpowiedzi w internecie, z uwagi na fakt iż po prostu nie posiada w tej materii niezbędnego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego realizacja to drugie.

Jeżeli naprawa trudności wiąże się z pracami programistycznymi to większość użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na wstępie. Nawet zakładając, że uda się przeprowadzić takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem fachowych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są wielokrotnie bardziej złożone niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej rozbić, w formie przykładu: zakres pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie diagnostykę i naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie komplikacji z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, z tej racji stawiamy na solidny wywiad w celu odnalezienia, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również zakupić w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, żeby spytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy umieścimy już treści w internecie, to powinniśmy zadbać, aby dotarły one do jak największego grona osób. Tego typu działania nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długookresowe, które potrzebuje od nas sporo wysiłku i pracy, niemniej jednak jego owoce są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Kazimierza Wielka

Dysponując sklepem internetowym powinniśmy zatroszczyć się o jego przyjazną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zatroszczyć się o asortyment? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania wykazały, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesującego ich asortymentu, a 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co także ważne, większość użytkowników przegląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania wyraźnie wykazują w jakim miejscu sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep internetowy rozwinął się, powinien on być priorytetowo widoczny. Wyborna strona sklepu internetowego nie przyniesie efektów gdy żaden klient jej nie wyświetli! Z tego względu właśnie tak istotna jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, z uwagi na fakt, iż im więcej użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa dużo przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest szybkość ładowania się witryny internetowej. Czy wiedziałeś, że niecałe 50% interesantów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie wiele cech jego funkcjonowania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez prawidłowo działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Kazimierza Wielka

Prawie 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna część z tych użytkowników nie zwraca uwagi na wyniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że mając nieudoskonaloną w odniesieniu do SEO stronę, na której upubliczniasz cenne informacje lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez szersze grono internautów, dlatego, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów klika w tylko 5 pierwszych znalezionych linków. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a benefity wywodzące się z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Należy inwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, wszak jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy gdy jest efektywnie zrobiona. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego sporą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Co więcej, powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads również mogą działać znacznie lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Kazimierza Wielka

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza szczegółowych informacji o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu zwracamy uwagę między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to organizacja samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także optymalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona nienaturalnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na badaniu treści publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod kątem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z tematyką strony, a ponadto czy odpowiednio wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO można nakreślić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko przeanalizowania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Kazimierza Wielka

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom cennych i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to koncepcja długoterminowa, owocująca w pokaźne rezultaty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też częstotliwość wobec tego warto takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można robić samodzielnie, jednakże jest to zajęcie pracochłonne, a strategia jest długoterminowa, w konsekwencji tego korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Mnóstwo firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny dużej ilości firmowych stron, lecz sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze wypełnić wartościową treścią, a z tym jest gorzej, albowiem duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zazwyczaj nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Dobre strony takiego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o projektowanie i zamieszczanie treści, ale też nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Kazimierza Wielka

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że szkodzi zleceniodawcy. Wobec tego należy wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i fakt, możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że efektywnie zrobiony artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i wiedzę, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że ciekawa i praktyczna treść sama przykuwa duże grono czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Kazimierza Wielka

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na kreowanie image eksperta w swoim fachu. W wyniku przekazywania interesantom ciekawych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Prowadzenie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można administrować ciągle aktualizowanego bloga, bo czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go cenną treścią, dlatego że z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na wzór praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas kreujemy zawsze świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, powinniśmy wybrać jego formę, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy interesującą treść, ale jak już mówiliśmy, czasem optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie konstruować bloga z niechęcią i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej jest dać to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Kazimierza Wielka

Poradniki są następnym modelem marketingu treści. Mogą efektywnie istnieć jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można także sformować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się kształcenie interesantów i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, lecz należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również odpowiednie narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z kompetencjami pozyskuje się przez długie lata. Sam też z pewnością szukałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich ekspertów, a może pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że warto skorzystać z Twojej oferty.

Opracowanie poradnika to też doskonała okazja, aby dostarczyć jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, dlatego też opłaca się nad nimi pracować na każdą jedną dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla klientów informacje zaowocuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Kazimierza Wielka

Opisy produktowe są niebywale ważne dla dziedziny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Efektywnie scharakteryzowany produkt potrafi pozyskać klienta. W przypadku gdy klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu przekazuje kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest nierzetelny i krótki to konsument może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że dobry opis także buduje zaufanie kupca. Opis produktu ma też wkład na rezultaty pozycjonowania, jako że wszelki produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest stworzony, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, jednak często są zadziwiająco efektywne. 

Modelowo, sprzedając klasyczne krzesła, możesz skonstruować tablicę danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. W każdym razie jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z czego jest stworzone oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli pokażesz też sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. ergonomiczne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Kazimierza Wielka

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga również większego nakładu pracy, ale fachowo zastosowane może wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dołączymy także materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo traktuje o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto wytwarzać treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i musimy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy wynik odwrotny do zamierzonego. Celem jest opublikowanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się też miłość do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto przedstawiać wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Kazimierza Wielka

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przerabiane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niewielkim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku realizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Kazimierza Wielka

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dosyć niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania i efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa i mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami albo instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu albo jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Kazimierza Wielka

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku mniejszych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Aby stworzyć nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Kazimierza Wielka

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Kazimierza Wielka

1. Druk małoformatowy Kazimierza Wielka

Drukiem małoformatowym określamy każde wydruki w niedużym formacie – to dość oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, bo są praktycznie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych dużych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć broszury, teczki, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje wiele, że niełatwo wymienić wszystkie z nich, jednakże ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferta naszej firmy obejmuje także kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od badania potrzeb oraz wymagań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, jakie są konieczne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma już własną przemyślaną wizję projektu, to wtedy sprowadzamy się do ustalenia szczegółów, a także do pokazania potencjalnych propozycji zmian opierających się o panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, ale nie muszą. Środkiem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom zmniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, których format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednak nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale i maszyn, jakie są konieczne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić także powszechną domową drukarkę. Bierze ona mało powierzchni i zwykle obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują np. bilbordy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Jak można krótko wymienić pojedyńcze produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich dość dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy następujące produkty:

Nie jest to wszystko, ale pozwoli to sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Kazimierza Wielka

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, choć nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba banery oraz bilbordy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu oraz w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego ze złym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj też należy dodać, iż przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w owym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, gdy stoi przy drodze szybkiego ruchu, więc dobrze jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – więc nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, również takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci bardzo często decydują się na tę opcję, gdy posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Kazimierza Wielka

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklam i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale pomagają. Tego typu artykuły nie muszą być też prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest tylko ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię wokół klienta, który potrafi objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym przypadku istnieje szansa oznakowania produktu i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja firmy. Należy zaznaczyć, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest także dobre stworzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, stąd również długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być ważny, ale nie dlatego, że jest to niełatwe zajęcie jako takie, ale dlatego, iż różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć duża i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż mnóstwo a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest dużo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Potrafimy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak zapewne wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną poradą, oraz także przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Kazimierza Wielka to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?