fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bochnia

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bochnia jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze metody. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bochnia?

Jesteś w idealnym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności i bogatego doświadczenia dostarczając naszym klientom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej firmy zależy od skutecznego planu marketingowego. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Realizujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna i rzetelna prezentacja Twojej marki jest najważniejsza do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz stworzyć nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu naszej drukarni możemy wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy istniejącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Bochnia

Populacja: 29184

Długość geograficzna: 20.430280

Szerokość geograficzna: 49.969050

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bochnia

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Szerokość naszej oferty sięga również na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała drobiazgowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bochnia

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil warto również starannie prowadzić. Założenie konta to pozornie najprostsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to należy go prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści biznesowe. Problem polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zarejestrowanie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samemu kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast jeśli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie w szczególności ukazać firmę od wewnątrz, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, a także próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bochnia

Właściwy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie jest prostym zadaniem, dlatego też warto skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, celach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Eksplorujemy również dostępne możliwości w danej branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki naszej pomocy osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. Sprawdzamy też jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie pomagamy stałym klientom i nieprzerwanie poszukujemy następnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też swoje własne rozwiązania, które testujemy na naszych projektach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować rozwiązania indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bochnia

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, w którym reakcja na działanie konkurentów jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą wykonujemy, możemy sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane strategie działają w porównaniu ze strategią konkurencji, a dodatkowo z wykorzystaniem zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze oraz słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody z najwyższej półki bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia wytwarza samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, firma nie posiada żadnego samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, mimo że zajmują dwa skrajnie inne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki uwidaczniają swoje zalety, maskując równocześnie defekty z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań poznajemy ich metodologię. Analogicznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane dane i opracowane nowe metody strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działanie konkurencji można poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania na danym rynku, a także możemy ustrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść niemałe straty. Pogłębiając konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, które pokazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które też mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy stwierdzić, jakie działania najlepiej zrealizować w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy dodatkowo przedstawić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można doglądać w największych spółkach w Polsce i za granicą. Prace realizowane są przez specjalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego planu. Projekty można indywidualnie bądź mogą być one zlecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, w rezultacie możesz przyoszczędzić swój czas zdobywając przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Bochnia

Aby odnieść sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się adekwatnie kojarzyć, również powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do realizacji rzeczonego celu potrzebujemy przemyślanej identyfikacji wizualnej, która wywoła w interesantach stosowne emocje a dodatkowo zapadnie w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi złożony proces, w którym identyfikujemy założenia danej marki, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby zrealizować określone plany. W procesie tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie użyteczne schematy materiałów użytkowych takich na przykład jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Wstęp przebiegu stwarzania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rozmowa z usługobiorcą i skrupulatna analiza rynku, na którym działa lub chce funkcjonować, czyli na początku musimy porządnie wybadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego otwarcie tego procesu jest wykluczone, ponieważ nie posiadamy ważnych informacji wpływających na ustalenie planu identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zebranych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Posiadając już stworzoną nazwę rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym przyrządzamy różne warianty i propozycje graficzne. Koncepty logo tworzone są w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z usługobiorcą, jak też z tych pozyskanych z przeglądu rynku, dzięki czemu możemy przystosować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak również do wymagań, które przedstawia nam klient. Z propozycji, które prezentujemy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest ulepszana w celu otrzymania końcowej kreacji. Odpowiednie logo staje się gruntem do powstania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możemy zacząć przygotowywanie innych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Faktycznie utworzenie logo zajmuje najwięcej czasu, dlatego iż jest to podstawowy element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na klienta. Mimo to w procesie opracowywania pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ powstające elementy muszą być dobrze skomponowane logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby w rezultacie stworzyć jednolity wizerunek marki lub firmy. Dostosować musimy adekwatny krój pisma, pasujące zestawy kolorów, jak i zasady ich łączenia i prezentacji. Oprócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest ulotka, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady razem z instrukcjami i przykładami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą identyfikacją wizualną. Dokument może być również przydatny w momencie współpracowania z różnymi projektantami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki temu plikowi będą posiadać porady odnośnie designu, w jakim powinny być zrealizowane wszystkie materiały marketingowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z wytycznymi mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszelkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Bochnia

Ładne logo przykuwa wzrok i budzi odpowiednie uczucia z daną marką lub firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, aby rozbudzał w klientach właściwe skojarzenia jest niełatwym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, starannie stworzonym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż myślimy. Pierwszym momentem dowolnego projektu logo jest szczegółowa rozmowa z klientem na temat tego, jakie zadania ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji powinniśmy przyjrzeć się między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu oraz jak znak graficzny marki ma na nich działać. Uzbieranie i analiza tych informacji pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad roboczym konceptem to twórcza narada, z której kreujemy szkice, które następnie są przebierane, a wyselekcjonowane przedstawiamy klientowi. Projektowane koncepcje najlepiej narysować, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z celami danego projektu następnie dokańczane są w finalną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do finalnego dopracowania.

Ostateczna część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i tworzymy kilka odmian, z których też będzie wybrana ostateczna opcja. Zatwierdzony projekt jest zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby zlecić przynajmniej elementarną księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Bochnia

Informacje wizualne są zwykle pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, z tej racji zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla każdego biznesu. Z tej racji nie oddajemy niczego przypadkowi i szczegółowo badamy cel, jaki ma robić grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Projektujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i dbamy o to, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje także określone zadania i wzbudza właściwe emocje. Dzięki współpracy z najznamienitszymi markami i stworzeniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób zaprojektować idealną grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o najlepszy, i spójny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechowane są znakomitą jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Dokładnie wykonujemy każdy element grafiki w taki sposób, aby spełniał swoją szczególną funkcję oraz aby tworzył z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie wykonać duży zakres projektów graficznych przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia na stronie www. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się także tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Bochnia

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć dobrego grafika, dlatego zaprojektowaliśmy unikatową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoja firma nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej klasy prace graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas grafiki są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają spełniać. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz posiąść w jednej opłacie. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest oddzielnie.

Profity, jakie zyskujesz to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz pełny personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i punktualnie oddaje złożone projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by zgłębić, dlatego bo będzie to nieodłączny rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Bochnia

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli całość usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym usługobiorcą, które dobieramy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dlatego na otwarcie za każdym razem dokonujemy dogłębny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zadeklarować całkowitą obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w efektywny sposób zarządza kampaniami swoich usługobiorców, uaktywnia ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie ze swoją ofertą do większej ilości klientów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak udogodnić kampanię, aby osiągnąć jak największe korzyści przy małej inwestycji finansowej. Przy użyciu Google Ads jesteśmy w stanie realizować pewne cele, przykładowo powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej duża możliwość konfiguracji oraz możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie mały pakiet danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz trafienia w grupę odbiorców również nie są oszałamiające. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie podjąć decyzję do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować nasze reklamy, a nawet jesteśmy w stanie ustalić, o których godzinach mają się wyświetlać. Jesteśmy w stanie na przykład skierować reklamę do dyrektorów małych i średnich wysyłkowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bochnia

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe dostosowane głównie na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Pokazują one podstawowe informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową kartę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z nieprzerwanie powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten trend miał ulec zmianie, o ile zwykłe zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezapelacyjnie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one znaczną skutecznością, a ponadto niskim kosztem dotarcia do konsumenta. Oprócz tego dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty prezentować się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Oczywista i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami online z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są zamieszczone w sklepie online to za sprawą kampanii zakupowych możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bochnia

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie zajmują wiele ludzkiej uwagi, a najpopularniejszym wzorem z pewnością jest Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom czas oderwania od codzienności i odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Istnienie najprzeróżniejszych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. W wyniku tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować interesantów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Lecz byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest tak samo istotne możemy dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś pokazać reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Nie ma żadnego problemu. To właśnie jest olbrzymia siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wykonywać reklamy w social mediach są różne i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Możemy zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, żeby więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie fantastycznym dopełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bochnia

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to od dawna znana forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, z całą pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zatroszczyć się o jej cykliczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że wszelkie modyfikacje i innowacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie non stop takiej samej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w związku z tym musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest także przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama zmienia się w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz potrzeba dużego doświadczenia, aby je wszystkie wykorzystać, a jednocześnie utrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bochnia

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty co najmniej trzy razy tyle. Na dodatek wideo reklama posiada unikatowe możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończone wideo, możemy rozpocząć reklamę na kilku kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a dodatkowo na zyskującym popularność TikToku. Można też wyprodukowany materiał filmowy wykorzystać także jako ogólny film promujący przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Opcji jest dużo, a niewątpliwym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można uzyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do określonej grupy osób. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, możemy go również wyświetlić konkretnej grupie użytkowników, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Taka metoda reklamy może okazać się też bardziej angażująca, gdyż nawet niedługim filmikiem można czasem ukazać znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie oznacza to jednak, że pozostałe formy marketingu należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy efekt końcowy na pewno będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie możemy zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Bochnia

Bez strony internetowej można jakoś działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności interesanta, ale zazwyczaj  jest dużym minusem dla wizerunku firmy. Można na to spojrzeć z oczu konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje bardzo duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Lepiej jest, jeżeli potencjalny klient obejrzy nawet prostą, zwyczajną stronę internetową niż żeby miał nie znaleźć ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony internetowej do biznesu, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje dużego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a właściwe prezentowanie przez tę stronę wiadomości to drugie. Kiedy okaże się, że konsument nie może znaleźć odpowiedzi na interesujące jego pytania, bo strona zraża brzydkim wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o które często pytają konsumenci. Można także opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. W konsekwencji klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania pomysłów i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy także utworzyć usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, czego sobie życzy nasz klient.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy na temat tego jak powinna prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji starych stron www. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po odbyciu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna uzupełniamy o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. Na początku przygotowujemy projekt wizualny, aby pokazać prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już bardzo trudne do wykonania nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą szkic graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy także wszelkie niezbędne i pomocnicze funkcjonalności, jak również otrzymane treści – sporządzenie materiałów na stronę możemy również innej firmie lub przygotować osobiście. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w internecie i możemy przekazać usługobiorcy roboczy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po zakończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę web do ostatecznej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Bochnia

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, na których możemy bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór asortymentu, ale nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów paru produktów, również można nazwać sklepem internetowym. Co więcej, strony oferujące kupno usług abonamentowych poprzez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala dokonanie pełnego zakupu wraz z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego sporządzania faktury.

Sklep internetowy doradzamy, klientom, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają market stacjonarny. Rzecz jasna nic nie przeszkadza, żeby wystartować działalność od sklepu internetowego, wszak takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa klient posiada już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych, ale chce wzmocnić swój zysk uruchamiając następny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z najkorzystniejszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Organizacja wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorze – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają sporo czasu, albowiem klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od prostego sklepu online, a w przyszłości wypłynął również na tradycyjne metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wielokrotnie mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli szczęśliwi z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić upragnione zyski. Odświeżanie sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może normalnie działać podczas renowacji wyglądu, gdyż najpierw pracujemy w środowisku testowym, a dopiero potem wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak podczas projektowania stron internetowych, zanim podejmiemy się restaurowania kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy zorganizować wywiad na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie klasycznie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Przygotowanie sklepu internetowego od podstaw również rozpoczyna się od badania oczekiwań klienta i ustalenia ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bochnia

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Jednakoż, aby ta mogła pracować efektywnie należy się nią również dobrze zająć, czyli powinniśmy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje wiele wysiłku, kiedy wystąpią różne komplikacje. Plan kierowania stroną opiera się też na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to prawidłowo zareagować i zaktualizować stronę, aby nie straciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Rzetelna i regularnie doskonalona strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który przedstawia jest żywy i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo zarządzana strona pomaga też zadbać o ciągle sporą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Aby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorodne dodatkowe funkcjonalności.

Istotne jest również czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też doliczyć dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona będzie przechwycona przez hakerów. Z tych wszystkich powodów niewątpliwie opłaca się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zapewnić kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Uaktualnianie, wdrażanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają nowe funkcje, a także troska o ich prawidłowe działanie.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Usług, jakich możemy wykonać jest oczywiście więcej, lecz wykaz jest długi, z tego powodu, że całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bochnia

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest lekceważone, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, jednak dopiero jak spojrzy na to fachowiec, to zaczynają pokazywać się niedociągnięcia. One się nie pojawiają tylko ujawniają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie narodziły się w następstwie przebadania fachowego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Kiepski UX może mieć wielkie znaczenie na to, że witryny lub sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Owszem – kiepska strona lub sklep może działać, ludzie po jakimś czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, natomiast co by się stało, gdyby UX został ulepszony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych ekspertów wyniki są znacznie lepsze, a po gruntownych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet puste strony zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe fragmenty mogą mieć wpływ na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są opracowane w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać logiczne i oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Bezustannie widzieliśmy sytuację, w których pozornie położona na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, błędnym rozmiarem lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw wykonać wywiad z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy poznać jakie cele musi realizować dana strona, abyśmy byli w stanie przeanalizować UX danej strony internetowej pod względem określonego profilu użyteczności. Różne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość dyskretne to jest nieco różnic całkiem ważnych, które powinniśmy poznać podczas projektowania UX – możemy również zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych klientów i będzie on wtedy wybierany na podstawie np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Mimo to, że nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant dostaje od firmy – mają w tym swój udział prezentowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam konsument styka się z daną marką, produktem lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie zdanie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, sfera, jaką jest UX jest dość szeroka, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowa, więc by optymalnie stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć pewną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Efektem tych działań jest wytężona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Bochnia

Komplikacje z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednak do tego zalicza się także zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można zastosować w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie odnośnie tego jak wtedy sobie poradzić. Częstokrotnie mają miejsce sytuacje, że niedoświadczony używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną lub w jak szukać rozwiązań w źródłach internetowych, jako iż po prostu nie ma w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego wdrożenie to drugie.

W razie gdy naprawa trudności jest związana z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet jeżeli uda się wprowadzić takową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej szczegółowe badanie problemu z użyciem fachowych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą nastąpić i które są nierzadko bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście bardziej porozbijać, np. obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikację komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma problem, z tej przyczyny stawiamy na rzetelną rozmowę, by odnaleźć, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, gdyż nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy posiadamy już treści w internecie, to dobrze jest dopilnować, żeby zobaczyło je jak najwięcej osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długodystansowe, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, jednak jego efekty są tak dobre, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bochnia

Dysponując sklepem internetowym powinniśmy zatroszczyć się o jego przejrzysty układ oraz jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zadbać o asortyment? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy wykazali, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co także ważne, duża część użytkowników przeszukuje tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania wyraźnie wykazują w jakim miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep online przebił się, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała, kiedy nikt jej nie wyświetli! Dlatego właśnie tak decydująca jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, bowiem im większa ilość odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ wiele zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest także szybkość wczytywania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50% użytkowników rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu mnóstwo aspektów jego działania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez prawidłowo działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bochnia

Prawie 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna część z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że mając nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której eksponujesz ciekawe informacje lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez szersze grono użytkowników, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów wchodzi w tylko 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a benefity pochodzące z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest zainwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, ponieważ jest to akcja, która przynosi efekt długoterminowy, kiedy jest dobrze wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego ogromną wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Na dodatek należy wiedzieć, że kampanie Google Ads też prawdopodobnie będą działać dużo lepiej jeżeli witryna, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a użytkownicy chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Bochnia

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza kompleksowych informacji o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej zrobiona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu uwzględniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to organizacja samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także prawidłową implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona ma podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych polega na przeglądzie treści publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod względem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z tematyką strony, a także czy jest wystarczająco wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji wszystkich linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przebadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bochnia

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym budujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to metoda długodystansowa, owocująca w wyśmienite efekty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także cykliczność dlatego też warto takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samodzielnie, ale jest to żmudna praca, a sama strategia jest długofalowa, więc bardziej opłaca się powierzyć to ekspertom.

Dużo firm zetknęła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa mnóstwa firmowych stron, ale sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze naładować wysokiej klasy treścią, a z tym jest gorzej, jako iż spora część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z paroma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu na ogół nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Zyski z tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o projektowanie i umieszczanie treści, lecz też nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bochnia

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego należy wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i fakt, możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i informacje, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że ciekawa i pomocna treść sama przyciąga duże grono interesantów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Bochnia

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na konstruowanie wizerunku specjalisty w swoim zawodzie. Za sprawą przekazywania internautom ciekawych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Prowadzenie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, gdyż czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go wartościową treścią, wszak przeważnie w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na podobieństwo cennego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas robimy nieustannie aktualną i przydatną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, należy przemyśleć jego formę, dlatego iż mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy ciekawą treść, jednak jak już pisaliśmy, czasami lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie tworzyć bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej jest dać to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Bochnia

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako dział firmowego bloga, jednak poradniki można też zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest kształcenie interesantów i potencjalnych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik prezentuje czytelnikowi rąbek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, lecz powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz obowiązkowe narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak utworzyć np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z doświadczeniem buduje się przez wiele lat. Sam też z pewnością poszukiwałeś informacji w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie pewnej wiedzy początkującym nie zrobi z nich zawodowców, a może pokazać, że znasz się na rzeczy i pokaże odbiorcom, że opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Realizacja poradnika to na dodatek idealna okazja, aby przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, dlatego też warto nad nimi pracować na każdą jedną dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla klientów wskazówki zaowocuje powiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Bochnia

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla dziedziny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Optymalnie scharakteryzowany produkt potrafi zwerbować konsumenta. Gdy kupujący nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu dostarcza kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i skąpy to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że prawidłowy opis również buduje zaufanie klienta. Opis produktu ma również znaczenie na wyniki pozycjonowania, dlatego, bo wszelki produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wyprodukowany, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, lecz często są niebywale efektywne. 

Przykładowo, oferując zwykłe krzesła, możesz skonstruować tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Niewykluczone, że będą zainteresowani. Natomiast jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz starannie, z czego jest wykonane oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli pokażesz także sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. stabilne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Bochnia

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga również większej ilości pracy, ale odpowiednio wykorzystane może wytworzyć silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy jeszcze materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co treść artykułu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, dlatego warto produkować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i powinniśmy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Ideą jest przekazanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się przydatnymi treściami widoczna jest także fascynacja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy przedstawiać wysokiej jakości filmiki, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bochnia

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest wymieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niskim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bochnia

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania i skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją postawić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez naprawdę wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi korporacjami lub instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Bochnia

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku oddzielnych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Aby uformować proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie wyprodukować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bochnia

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często lokowane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bochnia

1. Druk małoformatowy Bochnia

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niewielkim rozmiarze – to dosyć oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi styczność ma praktycznie każdy, dlatego że są one praktycznie we wszystkich firmach, w tych małych i tych wielkich.

Poza znanymi wizytówkami i ulotkami do druku małoformatowego zaliczamy katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów jest wiele, że ciężko wymienić wszystkie z nich, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy także wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od poznania potrzeb i wymagań nabywcy w celu opracowania szczegółowych wytycznych, jakie są nieodzowne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada już własną przemyślaną wizję projektu, to wówczas sprowadzamy się do uściślenia szczegółów, a także do podania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, ale nie muszą. Środkiem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, których format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na większym boku, lecz nie jest to granica sztywna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, które są potrzebne do wytworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować również powszechną domową drukarkę. Zabiera ona niedużo miejsca oraz najczęściej obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny nieraz drukują przykładowo billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można zwięźle wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Nie są to wszystkie, natomiast pozwoli to sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Bochnia

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można swobodnie przenosić, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są billboardy i banery. Znaleźć je można przy drogach ekspresowych, a także w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy ustalić, czy realizowany będzie wydruk w większym rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu również należy wspomnieć, że przy realizacji w procesie projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać małą liczbę informacji, jeśli jest on przy drodze szybkiego ruchu, dlatego znakomicie jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – zatem nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe i takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, jeżeli posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bochnia

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia promocji oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale pomagają. Tego gatunku artykuły nie muszą być też prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, który może objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym przypadku występuje możliwość oznakowania produktu oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama marki. Należy podkreślić, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest także poprawne sporządzenie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być trudny, lecz nie dlatego, że jest to ciężkie zajęcie jako takie, ale dlatego, że mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć spora oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż więcej także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Potrafimy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową poradą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bochnia to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?