fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Sopot

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Sopot jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Z racji tego Twoje przedsiębiorstwo osiągnie sukces. Znacząco powiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Sopot?

Jesteś w idealnym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności jak i bardzo dużej znajomości branży dostarczając naszym konsumentom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej firmy zależne jest od skutecznego planu marketingowego. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe efekty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Przygotowujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Właściwa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna oraz fachowa ekspozycja Twojej firmy jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz założyć nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem naszej drukarni możemy wykonać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy istniejącą. Możemy także stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Sopot

Populacja: 40142

Długość geograficzna: 18.560030

Szerokość geograficzna: 54.441800

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Sopot

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Szerokość naszej oferty sięga również technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres działania obejmował drobiazgowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Sopot

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil powinniśmy także starannie prowadzić. Założenie konta to złudnie najprostsza z czynności, ale nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Problem w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością zachęcamy do skorzystania z naszych usług, dlatego że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zarejestrowanie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient planuje faktycznie samodzielnie nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. W końcu social media mają na celu w szczególności zaprezentować przedsiębiorstwo od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Planowo sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, także staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie miejscem do promocji oferty klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać to nawiązując kontakt ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to za pomocą dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Sopot

Optymalny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku często nie jest prostym zadaniem, tak więc powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych codziennie. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, planach, które chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom posiłkujemy się doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli liczne sukcesy w branży. W dodatku zastanawiamy się w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco udzielamy pomocy stałym klientom oraz ciągle szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też swoje własne metody, które testujemy na naszych wewnętrznych projektach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować metody indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Sopot

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym zabiegiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, gdzie reakcja na poczynania konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane metody działają w porównaniu ze strategią konkurencji, oprócz tego w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze jak i słabsze strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia produkuje samochody tanie i powszechnie dostępne, firma nie posiada ani jednego samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, mimo iż prezentują dwa skrajnie różne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabe strony z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii możemy poznać ich metodologię. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działanie konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania w danej branży, a także ustrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść spore straty. Analizując konkurencyjne metody zbieramy też dane, pokazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a również przyniosą zauważalne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy stwierdzić, jakie działania można wykonać w odpowiedzi do obecnych działań konkurentów, możemy dodatkowo zaproponować strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła wytworzone przez nasz własny dział graficzny można zobaczyć w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Prace tworzone są poprzez ekspertów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można powierzać osobiście bądź mogą być one polecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, w rezultacie możesz przyoszczędzić swój własny czas robiąc przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Sopot

Żeby zdobyć sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się właściwie kojarzyć, dodatkowo muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania owego planu potrzebujemy odpowiedniej identyfikacji wizualnej, która natchnie w adresatach trafne uczucia oraz odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi kompleksowy proces, w którym identyfikujemy założenia marki, a dalej opracowujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby realizować określone wzory. W procesie tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszelkie niezbędne plany materiałów marketingowych jak na przykład katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Rozpoczęcie przebiegu komponowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rekonesans z usługobiorcą i gruntowne badanie branży, w której działa lub chce działać, dlatego przede wszystkim powinniśmy w całości wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego otwarcie procesu jest niedozwolone, ponieważ nie posiadamy informacji, które mają wpływ na określenie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas informacji zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Po opracowaniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego wykonujemy różne warianty i propozycje. Sugestie logo formowane są na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z konsumentem, jak też z tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwala nam dostosować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak też do oczekiwań klienta. Z propozycji, które przedstawiamy usługobiorca wybiera jedną opcję, która w późniejszym procesie jest ulepszana celem otrzymania gotowego loga. Odpowiednie logo staje się podstawą do utworzenia innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć opracowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że projekt jest mniej skomplikowany. Faktycznie utworzenie designu logo zajmuje najwięcej czasu, z uwagi na fakt, iż jest to podstawowy element, który potrzebuje analizy i przemyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na konsumenta. Mimo to w procesie opracowywania następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż wszystkie elementy muszą być dobrze skomponowane ze zrobionym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w rezultacie wypracować jednorodny wizerunek marki lub firmy. Dopasować musimy odpowiedni krój pisma, harmonijne kolory, jak również zasady ich łączenia i demonstracji. Nie można też zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest broszura reklamowa, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady razem z instrukcją i wzorami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest też przydatny w sytuacji współpracy z różnymi projektantami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki temu plikowi posiadają wskazówki o designie, w jakim powinny być projektowane wszystkie materiały marketingowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design nieprzerwanie, zakładając tworzenie zgodne z poradami zawartymi w brand booku.

Wytworzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszystkie dane, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Sopot

Dobre logo przykuwa spojrzenia i budzi stosowne uczucia z daną marką lub firmą. Wykreowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzbudzał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia nie jest łatwym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces kryjący się za każdym właściwie wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż mogłoby się wydawać. Początkowym etapem wszystkich projektów logo jest rzetelna rozmowa z klientem na temat tego, jakie funkcje ma zrealizować logo i do kogo ma trafiać. W tym celu wypada wgłębić się w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu, a także jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Nagromadzenie i badanie tych danych pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad wczesną koncepcją to twórcza polemika, z której wyłaniamy szkice, po czym są przesiewane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Powstające koncepcje najlepiej narysować, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu następnie dokańczane są w finalną propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do ostatecznego wykończenia.

Ostateczna część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorystycznych, analizujemy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których też zostanie wybrana ostateczna opcja. Finalnie potwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby zlecić przynajmniej prostą księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Sopot

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, wobec tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszelakich biznesów. W związku z tym nie pozostawiamy niczego przypadkowi i pracowicie obmyślamy zadanie, jakie ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz pilnujemy, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Atrakcyjna grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje dodatkowo wybrane cele i wywołuje odpowiednie emocje dla marki. Na skutek współpracy z najznamienitszymi markami i wykreowaniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie tworzymy każdy element grafiki tak, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby tworzył z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do odbiorcy.

Możemy skonstruować szeroki zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasz dział grafiki zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Sopot

Wiemy, jak trudno jest wyszukać profesjonalnego grafika, więc zaprojektowaliśmy specjalną ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Wytwarzane przez nas grafiki są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają pełnić. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zdobyć nawet w jednej opłacie. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest oddzielnie.

Zalety tego rozwiązania to w szczególności oszczędności czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz obszerny sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i zgodnie z planem finalizuje zakontraktowane projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by zgłębić, jako iż będzie to jeden z najbardziej znaczących rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Sopot

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół świadczeń, które możemy wykonać naszym usługobiorcą, które wybieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych kontrahentów. Z tej przyczyny na wstępie zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaproponować szeroką obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w niezawodny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, uaktywnia ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dotarcie z własną ofertą do większej ilości interesantów w szybkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych powinniśmy tak uregulować kampanię, aby wypracować maksymalne benefity przy małym nakładzie pieniężnym. Przy pomocy Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić pewne cele, na przykład pobudzenie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad tradycyjną formą promocji jest jej duża możliwość personalizowania, a także możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z tradycyjnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie nieduży pakiet danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej klasycznej kampanii i trafienia w grupę konsumentów również nie są efektowne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a nawet możemy orzec, o której godzinie mają się eksponować. Mamy możliwość przykładowo kierować działanie marketingowe do dyrektorów małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Sopot

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową dostosowaną typowo na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one główne informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z niezmiennie powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne sklepy prawdopodobnie będą dalej z nami to bez wątpienia znaczną większością rynku będą zakupy internetowe. Już teraz mamy do czynienia z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych przez sieć internetową, jednakże, żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one niemałą skutecznością, a ponadto małym kosztem dotarcia do klienta. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi prezentować się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeśli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Prosta i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile są w sklepie internetowym to za sprawą kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Sopot

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe przykuwają wiele uwagi ludzi każdego dnia, a najchętniej podawanym wzorem z pewnością jest Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może również posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Przebywanie rozmaitych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkowa. Dzięki temu firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na zwiększenie wyników firmy. Niemniej jednak obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w social mediach możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców i co jest równie istotne możemy także wprowadzić bardzo skuteczny wybór do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować reklamę swojego produktu entuzjaście wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma problemu. Oto właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą spełniać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy asortymentu sklepu. Możemy poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, aby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas fantastycznym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Perspektyw, jakie dają social media jest bezsprzecznie sporo. Z doświadczenia wiemy, że firmy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Sopot

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy wszyscy. Możemy zauważyć te formy reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, na pewno zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej systematyczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż różnorodne zmiany i innowacje wprowadzają powiew świeżości i z zainteresowaniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle takiej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak każda forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której warto dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Warto jest także oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je wszystkie wykorzystać, a jednocześnie podtrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Sopot

Kampanie wideo to ciekawy sposób pokazania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty co najmniej trzy razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe ma unikatowe możliwości niedostępne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Posiadając już skończone wideo, jesteśmy w stanie rozpocząć reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można umieścić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a dodatkowo na zyskującym popularność TikToku. Możemy nakręcony materiał wideo zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający firmę i wyświetlający się tylko na stronie firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a niemałym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do wybranej grupy osób. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić konkretnej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa metoda reklamy może okazać się też bardziej angażująca, ponieważ nawet niedługim filmem możemy nierzadko pokazać znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że pozostałe formy marketingu powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, przy naszej pomocy rezultat bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie można zapomnieć o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Sopot

Bez strony internetowej nadal da się jakoś funkcjonować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż ludzie poszukują w sieci wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności interesanta, ale zazwyczaj  jest dużym defektem dla prezencji firmy. Należałoby na to spojrzeć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Kiedy nic nie znajdzie, to istnieje bardzo duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Znacznie korzystniej jest, kiedy internauta zobaczy nawet prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie spotkał ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia odpowiedniego dopasowania strony internetowej do biznesu, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią informacji to druga połowa. Kiedy okaże się, że konsument nie jest w stanie znaleźć odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona odstrasza brzydkim wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które rutynowo pytają konsumenci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. W konsekwencji klient będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych umiemy się zająć kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej strony. Możemy również sporządzić pojedyncze, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia detali i wywiadu na temat tego jak ma prezentować się nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji starych stron internetowych. Po ustaleniu detali i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście uzupełniamy o własne bogate doświadczenie. Gdy nie otrzymujemy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części tworzymy projekt graficzny, aby przedstawić rzeczywisty kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta strony www przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już bardzo ciężkie do wprowadzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają graficzną wizję na w pełni działający i funkcjonalny system. Na tym etapie analizujemy także wszelkie konieczne i dodatkowe funkcje, ponadto wprowadzamy otrzymane treści – przygotowanie treści możemy także zlecić lub opracować osobiście. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i możemy wysłać usługobiorcy roboczy adres URL do nadzoru nad postępami prac. Po skończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę www do finalnej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Sopot

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, na których możemy dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są często kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór produktów, lecz nawet taki przedstawiający jedynie sześć wariantów paru produktów, również można nazwać sklepem internetowym. Również platformy oferujące kupno usług abonamentowych przez stronę można by doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zapewnia dokonanie pełnej transakcji wraz z płatnością przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego sporządzania faktury.

Sklep internetowy polecamy, usługobiorcą, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają market stacjonarny. Oczywiście nic nie przeszkadza, aby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, wszak taka inwestycja jest tańsza porównując do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też dobry pomysł gdy klient ma już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swoje obroty otwierając następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorze – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają mnóstwo czasu, gdyż klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes startował od zwyczajnego sklepu online, a potem powiększył się również na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wielokrotnie mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli zadowoleni z ich wydajności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione obroty. Modernizacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie działać podczas modernizacji wyglądu, dlatego że najpierw pracujemy w środowisku próbnym, a potem przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak podczas kreowania strony internetowej, przed podjęciem się modernizacji wizerunku sklepu internetowego, musimy wykonać wywiad pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie klasycznie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Opracowanie sklepu internetowego od zera także rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb klienta i rozplanowania ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po zakończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Sopot

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to dzisiaj pewna oczywistość. Niestety, aby ta mogła funkcjonować efektywnie trzeba się nią także dobrze zająć, czyli powinniśmy dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które zapewniają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy należytym kierowaniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje wiele wysiłku jeśli nadejdą niespodziewane komplikacje. Cel sterowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to celnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie traciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i regularnie doskonalona strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest czynny, oraz że stoją za nim realni ludzie. Rzeczowo gospodarzona strona pomaga też zadbać o ciągle dużą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Aby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli regularne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różnorodne dopełniające funkcje.

Ważne jest również troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dołożyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną wyświetlenia się komunikatu informującego, iż strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przechwycona przez hakerów. Z uwagi na te fakty naprawdę warto powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Aktualizowanie, publikowanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają opcjonalne funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawną pracę.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Świadczeń, jakich możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże lista jest długa, z racji iż kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Sopot

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie bagatelizowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, niemniej jednak dopiero jak sprawdzi to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to ważne, bo cały czas tam były i nie narodziły się na skutek spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć istotny wpływ na to, że witryny lub sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Owszem – mierna strona lub sklep może działać, ludzie po jakimś czasie przyzwyczają się, szczególnie jeśli są zdeterminowani, ale co, gdyby UX został poprawiony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych ekspertów wyniki są znacznie większe, a po generalnych zmianach, które również możemy wykonać, nawet najmniej efektywne strony zaczynają kwitnąć.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe szczegóły mogą wpływać na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są wykonane w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Wiele razy spotykaliśmy się z sytuacjami, w których niby prezentowana na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, nieprawidłową wielkością lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi wieloletni pracownicy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie cele powinno wykonywać dana strona, abyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość drobne to jest parę różnic całkiem ważnych, które musimy uwzględnić podczas opracowywania UX – możemy także wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy przydzielany za pomocą np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla fachowców to powinno się wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, ponadto w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument otrzymuje od firmy – mają w tymteż swój udział dopasowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam klient styka się z daną marką, produktem lub usługą i kreuje swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne twierdzenie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc żeby w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest w porządku, należy mieć fachowe umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Owocem tych działań jest zwiększona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Sopot

Problemy z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednakże do tego zalicza się też zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia możemy pomóc naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Mimo wszystko należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w wypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe odnośnie do tego jak wtedy sobie poradzić. Powszechnie dzieją się sytuacje, że nowy użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skontaktować się z pomocą techniczną lub w jak wyszukać odpowiedzi w internecie, ponieważ zwyczajnie nie posiada w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego realizacja to drugie.

W razie gdy rozwiązanie błędu jest związane z pracami programistycznymi to duża liczba ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet gdy uda się wgrać przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej dogłębne badanie problemu z użyciem specjalnych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą powstać i które są często bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozbić, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie naprawę problemów technicznych, weryfikację kłopotów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, z tej racji stawiamy na rzetelny wywiad w celu ustalenia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o kompletną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, albowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy posiadamy już treści w internecie, to powinniśmy zadbać, by zobaczyło je jak najwięcej osób. Tego typu działania nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, jednakże jego owoce są tak dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Sopot

Będąc właścicielem sklepu internetowego jesteśmy zobowiązani, żeby zadbać o jego przejrzysty wygląd i jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Fakt, ale to nadal nie wszystko. Naukowcy wykazali, że internauci korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesujących ich produktów, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – ponadto znaczna część użytkowników ogląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie mówią, gdzie sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Wiesz już, że aby biznes internetowy przebił się, powinien on być priorytetowo widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nie zadziała jeśli żaden klient jej nie wyświetli! Z tej przyczyny właśnie tak decydująca jest dobra pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod marketingu w internecie, bo im większa liczba interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ masa różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo wczytywania się strony internetowej. Badania wykazały, że prawie 50% użytkowników rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie dużą ilość cech jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez sprawnie działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Sopot

Prawie 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych użytkowników nie patrzy na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że rozporządzając nieprzygotowaną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości, aby zostać zaobserwowanym przez większą ilość użytkowników, dlatego, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów przegląda zaledwie 5 pierwszych znalezionych linków. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a benefity pochodzące z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Warto zainwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to akcja, która przynosi efekt długookresowy gdy jest profesjonalnie stworzona. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego ogromną wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Poza tym powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads również mogą działać lepiej jeżeli strona, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a odbiorcy chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Sopot

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej wykonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i komplikacje pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to budowa samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksacji przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także racjonalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednak pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona posiada włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych opiera się na przeglądzie informacji eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z tematyką strony, a ponadto czy odpowiednio duże napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację wszystkich linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO możemy nakreślić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko zbadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych ekspertów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Sopot

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to metoda długoterminowa, przynosząca świetne rezultaty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również cykliczność dlatego opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć na własną rękę, lecz jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest długookresowa, więc bardziej opłaca się powierzyć to ekspertom.

Dużo firm poznała się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, ale sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze wypełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie gorzej, jako iż duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z kilkoma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji na ogół nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Plusy takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o kreacje i udostępnianie treści, lecz też nasze znawstwo dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Sopot

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Tak więc trzeba selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i informacje, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że ciekawa i pomocna treść sama przyciąga duże grono internautów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Sopot

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na stwarzanie wizerunku specjalisty w swoim fachu. Za sprawą dostarczania czytelnikom ciekawych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Kreowanie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można tworzyć cyklicznie aktualizowanego bloga, bo czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go wartościową wiedzą, ponieważ przeważnie w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim przypadku najlepszą metodą jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy tworzymy nieustannie aktualną i przydatną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i ściągamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy prowadzić firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, dlatego iż mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy ciekawą treść, jednak jak już mówiliśmy, czasami łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie pisać bloga na siłę i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej jest dać to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Sopot

Poradniki są kolejnym modelem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można także zaaranżować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest dokształcanie interesantów i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, jednak powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz wymagane narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak utworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z doświadczeniem buduje się przez długie lata. Samemu też kiedyś szukałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – udostępnienie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Wykonanie poradnika to także idealna okazja, żeby opublikować jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na każdą dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla klientów wskazówki zaowocuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Sopot

Opisy produktowe są bardzo istotne dla domeny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Efektywnie opisany produkt potrafi pozyskać konsumenta. Jeżeli kupujący nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu dostarcza kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. W wypadku, gdy opis jest niestaranny i skąpy to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że prawidłowy opis także buduje zaufanie interesanta. Opis produktu ma też znaczenie na efekty pozycjonowania, ponieważ wszelki produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, do czego służy, komu się przyda. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są wyjątkowo skuteczne. 

Tytułem przykładu, oferując klasyczne krzesła, możesz sporządzić spis danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą zainteresowani. Jednakowoż jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz gruntownie, z czego jest wykonane oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym cenne informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli pokażesz też propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. stabilne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Sopot

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga również większej ilości czasu, ale dobrze zastosowane może wzbudzić większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy także materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo opowiada o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, więc warto wytwarzać treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Celem jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest też pasja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba przedstawiać wysokiej klasy filmiki, jak również zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o dobry marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Sopot

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zastępowane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niskim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją jeszcze w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku planowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Sopot

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dosyć niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zobaczyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to względnie tania oraz efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją ulokować wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez tak wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jakimś miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami czy instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zepsuciu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Sopot

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku mniejszych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Żeby skompletować proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Sopot

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Sopot

1. Druk małoformatowy Sopot

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niedużym rozmiarze – to raczej oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność ma właściwie każdy, dlatego że goszczą praktycznie w każdej branży, w tych niewielkich i tych dużych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest sporo, że trudno wymienić każdy z nich, jednakże ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje również kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od zrozumienia potrzeb oraz wymagań klienta w celu opracowania szczegółowych wytycznych, jakie są konieczne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Oczywiście, jeżeli klient posiada ma własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas zawężamy się do doprecyzowania szczegółów oraz do podania możliwych zmian opierających się o aktualnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, jednak nie muszą. Kluczem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom redukując zagrożenie wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, których format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, jakie są niezbędne do wytworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać też zwykłą domową drukarkę. Zabiera ona mało powierzchni oraz najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można krótko wypunktować konkretne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dosyć dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz pozwoli to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Sopot

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, choć nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są chyba banery i billboardy. Widzimy je przy drogach ekspresowych oraz w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy zdecydować, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego z kiepskim projektem może zakończyć się fatalnie. I tu także należy wspomnieć, iż przy realizacji w toku projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć małą ilość informacji, jeśli jest on przy drodze szybkiego ruchu, zatem lepiej jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – zatem nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe oraz takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt jak i sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy mają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Sopot

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego pokroju wyroby nie muszą być też typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, który potrafi objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale jeszcze w tym przypadku jest możliwość oznaczenia produktu oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy zaznaczyć, że ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest jeszcze odpowiednie przygotowanie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej aniżeli na kubku, stąd również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być trudny, jednak nie dlatego, że jest to skomplikowane zajęcie jako takie, ale dlatego, iż mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość potężna oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego wiele także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, oraz też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Sopot to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Nasza firma jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?