Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Sopot - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Sopot

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Sopot jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze rozwiązania. Z tego powodu Twój biznes z sukcesem rozwinie skrzydła. Zauważalnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Sopot?

Jesteś w najlepszym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej kreatywności jak i dużej znajomości rynku oferując naszym konsumentom nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna oraz rzetelna ekspozycja Twojej marki jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy bieżącą. Możemy także stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Sopot

Populacja: 40142

Długość geograficzna: 18.560030

Szerokość geograficzna: 54.441800

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Sopot

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Przedział naszych usług sięga również technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie zakres działania obejmował precyzyjne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Sopot

Aktualnie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil warto również starannie prowadzić. Założenie konta to pozornie najprostszy etap, jednakże nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada ciekawą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi wymierne korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują założenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient planuje samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Lecz jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu media społecznościowe mają za zadanie między innymi ukazać firmę od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Planowo wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, a także staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzem do wychwalania i promocji oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją ludzie musimy też pokazać to nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to za pomocą dostarczania im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Sopot

Trafny kierunek w biznesie jest niezbędny do osiągnięcia sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, wobec tego warto skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych regularnie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, które chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Rozpatrujemy również dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Pomagając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli wiele sukcesów w danej branży. Analizujemy i sprawdzamy również jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie pomagamy stałym klientom oraz ciągle szukamy następnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Wymyślamy też własne metody, które monitorujemy na własnych projektach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować metody indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Sopot

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, w którym reakcja na działanie konkurentów jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane rozwiązania są skuteczne porównując z planem strategicznym działania konkurencji, a także w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe jak i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia produkuje samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, bez ani jednego modelu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, jednak mają dwa skrajnie inne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki eksponują swoje zalety, maskując słabości wskutek tego trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii poznajemy ich metodologię. Identycznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż i na podstawie uzyskanych danych przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane dane oraz opracowane nowe metody skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Zgłębiając działania rynku możemy poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania w danym sektorze, a także ustrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść niemałe straty. Analizując konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, dzięki którym widzimy powtarzające się modne kierunki i schematy, które też będą przydatne do planowania długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a także przyniosą zauważalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy powiedzieć, które działania można przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurencji, możemy dodatkowo doradzić strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można doglądać w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Prace wytwarzane są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego projektu. Projekty można zamawiać indywidualnie bądź mogą być one zlecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz przyoszczędzić swój własny czas robiąc przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Sopot

Aby osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się dobrze wiązać ze sobą, dodatkowo muszą docierać do prawidłowych odbiorców. Do wykonania owego planu potrzebujemy prawidłowej identyfikacji wizualnej, która natchnie w adresatach właściwe emocje i utkwi w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi długi proces, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a wówczas opracowujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby spełnić określone cele. W przebiegu tego procesu powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie potrzebne projekty materiałów użytkowych takich na przykład jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Otwarcie procedury konstruowania identyfikacji wizualnej to zawsze rekonesans z klientem i rzetelne omówienie branży, w której funkcjonuje lub chce pracować, a więc najpierw musimy szczegółowo wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest niewykonalne, ponieważ brak jest informacji wpływających na ustalenie charakteru identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zmagazynowanych przez nas danych zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest wykreowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Następnie zaczynamy proces projektowania logo, w którym wykonujemy różne warianty i propozycje graficzne. Sugestie logo tworzone są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z konsumentem, jak też z tych pozyskanych z rynku, dzięki czemu możemy przystosować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak i do oczekiwań klienta. Z propozycji, które pokazujemy konsument wybiera jedną opcję, która w późniejszym procesie jest ulepszana celem osiągnięcia końcowego loga. Odpowiednie logo staje się podłożem do wykonania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możliwe staje się przygotowywanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że proces staje się prostszy. Rzeczywiście opracowanie logo jest najbardziej czasochłonne, dlatego iż jest to podstawowy element wymagający opracowania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na klienta. Lecz na etapie opracowywania następnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż wszystkie elementy muszą być dobrze zgrane logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby w połączeniu utworzyć jednorodny wizerunek marki lub firmy. Dopasować należy adekwatny krój czcionki, pasujące zestawy kolorów, jak i metody ich łączenia i ekspozycji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być pismo reklamowe, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument jest również przydatny w wypadku współpracy z innymi studiami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki temu schematowi będą posiadać porady o designie, w którym powinny być zrealizowane wszystkie materiały reklamowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność przez cały czas, zakładając tworzenie zgodne z regułami mieszczącymi się w brand booku.

Zaprojektowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszelkie dane, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Sopot

Ciekawe logo przykuwa wzrok i budzi odpowiednie uczucia z daną marką. Określenie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzbudzał w konsumentach odpowiednie skojarzenia nie jest łatwym problemem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym właściwie wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż może nam się wydawać. Wstępem wszystkich projektów logo jest dogłębna rozmowa z klientem o tym, jakie cele ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji wypada przyjrzeć się między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu i jak logo ma na nich oddziaływać. Dzięki zebraniu oraz przebadaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do przygotowywania kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad początkową koncepcją to kreatywna narada, z której kreujemy szkice, po czym są przebierane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Projektowane koncepty najlepiej naszkicować, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w końcową propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane jedno do maksymalnego doszlifowania.

Końcowa część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach odcieni, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których również zostanie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby stworzyć przynajmniej prostą księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Sopot

Informacje wizualne są przeważnie pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, z tej racji zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszelakich biznesów. Dlatego nie pozostawiamy niczego przypadkowi i obszernie zgłębiamy zadanie, jakie ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Projektujemy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż oraz dbamy o to, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje także wybrane zadania i wzbudza właściwe emocje dla marki. Na skutek współpracy z różnymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zaprojektować idealną grafikę, która zrealizuje plany biznesowe i zadba o dobry, i przemyślany wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie wykonujemy każdy element projektu w taki sposób, aby spełniał swoją szczególną funkcję i aby tworzył z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie wykonać duży zakres projektów graficznych do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Sopot

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest znaleźć profesjonalnego grafika, dlatego zrobiliśmy unikatową ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Robione przez nas kreacje graficzne są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają spełniać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zdobyć w jednej składce. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest osobno.

Korzyści, jakie zyskujesz to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz kompletny personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz terminowo finalizuje zlecone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozrośnięte pojęcie, które warto by omówić, bowiem będzie to niezbędny rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Sopot

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym interesantom, które wybieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych usługobiorców. Z tego powodu na otwarcie za każdym razem organizujemy rzetelny wywiad na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować szeroką obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w prężny sposób steruje kampaniami swoich klientów, prowadzi ich rozrost wskutek zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większej ilości interesantów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak zoptymalizować kampanię, by dawała największe benefity przy małej inwestycji finansowej. Przy użyciu Google Ads możemy zrealizować pewne zadania, takie jak pobudzenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą różnych kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną koncepcją promocji jest jej spora możliwość kształtowania, a także możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z starodawnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy nieduży zestaw danych statystycznych na temat ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz wycelowania w grupę interesantów również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować naszą reklamę, a nawet jesteśmy w stanie zdecydować, o których godzinach powinny się ukazywać. Jesteśmy w stanie na przykład kierować promocję do posiadaczy małych i średnich wielkości wysyłkowych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Sopot

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową nastawioną głównie na sprzedaż produktów online. Prezentują one standardowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z nieustannie zwiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał ulec zmianie, o ile zwykłe zakupy prawdopodobnie zostaną z nami to zdecydowanie znacznie większy udział będą miały to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one wysoką produktywnością, a także małym kosztem pozyskania nabywcy. Co ważniejsze, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi prezentować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeżeli interesant wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Oczywista i wyjątkowo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami online z rozmaitym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile umiejscowione są w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Sopot

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe chłoną kawał uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym wzorem zapewne jest Facebook. Obszar, który oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Istnienie różnorodnych firm w social mediach nie jest przypadkowa. Wskutek tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować konsumentów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Lecz uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w social mediach umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest jednorako istotne możemy również dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chciałbyś pokazać swoją reklamę koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest ogromna moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktu. Możemy na przykład rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, by coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W ten sposób grono zgromadzone wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy najlepszym wypełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Możliwości, jakie dają social media jest naprawdę wiele. Z doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Sopot

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to od dawna znana forma marketingu, którą widzimy wszyscy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, z pewnością zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie codziennie, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że wielorakie modyfikacje i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle takiej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą dlatego też musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać, a jednocześnie utrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, z tego względu najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Sopot

Kampanie wideo to ciekawa konwencja pokazania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty minimum dwa razy tyle. Ponadto wideo reklama posiada unikatowe możliwości nieosiągalne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Kiedy mamy już gotowy materiał, możemy rozpocząć reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można pokazać film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie efektywnie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a także na zyskującym sławę TikToku. Można też wyprodukowany materiał filmowy zastosować go także jako ogólny film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy pozyskać wiele materiałów, które możemy wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy użytkowników. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także wyświetlić konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta metoda reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet krótkim filmem można nierzadko ukazać znacznie więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że inne formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, z naszą pomocą efekt na pewno będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie możemy zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Sopot

Bez strony internetowej idzie jakoś działać, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż ludzie poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania interesanta, lecz może być dużym defektem dla wizerunku firmy. Można o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to istnieje duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Korzystniej jest, jeśli potencjalny klient trafi nawet na prostą, zwykłą stronę www niż żeby miał nie znaleźć ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się problem dostosowania strony www do biznesu, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje dużego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią informacji to druga połowa. Jeśli okaże się, że interesant nie może znaleźć odpowiedzi na interesujące jego pytania, bo strona straszy nieestetycznym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Za pomocą profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie często pytają konsumenci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. Dzięki temu odbiorca będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych umiemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej strony. Możemy ponadto wykonać pojedyncze, na przykład wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy o tym jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji bieżących stron www. Po ustaleniu wszystkich części i po wykonaniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście wzbogacamy o własne szerokie doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy proponować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie budujemy projekt wizualny, aby odzwierciedlić rzeczywisty kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony internetowej jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany na tym etapie prac mogą być już ciężkie do zrobienia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części testujemy także wszystkie niezbędne i dodatkowe funkcje, ponadto otrzymane od klienta treści – stworzenie materiałów na stronę możemy również zlecić lub stworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w internecie i jesteśmy w stanie przekazać klientowi projektowy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po ukończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę www do końcowej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Sopot

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, gdzie można bezpośrednio dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są często ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór towarów, jednak nawet taki oferujący jedynie pięć wariantów paru produktów, także możemy ogłosić sklepem internetowym. Co więcej, platformy oferujące wykupienie abonamentu przez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która zapewnia wypełnienie pełnego zakupu razem z opłatą przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego przekazywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy doradzamy, kontrahentom, którzy mają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, gdyż taki biznes jest tańszy w zestawieniu do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też dobry pomysł usługobiorca posiada już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych i chce powiększyć swój dochód formując kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych dróg na trafienie do klienta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. System wówczas trochę się różni, ale działa na tym samym wzorcu – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu online, a następnie wypłynął także na standardowe sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Sektor oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli ukontentowani z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić upragnione zyski. Modernizacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas renowacji wyglądu, dlatego że uprzednio pracujemy w środowisku próbnym, a potem wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, powinniśmy zorganizować wywiad pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie tradycyjnie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Wykonanie sklepu internetowego od podstaw również rozpoczyna się od badania oczekiwań usługobiorcy i uzgodnienia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po ukończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Sopot

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Mimo to, żeby ta mogła pracować efektywnie trzeba się nią także dobrze zająć, czyli należy dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że całość na pewno działa tak jak należy. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym zarządzaniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje wiele czasu w przypadku, gdy wystąpią jakieś komplikacje. Cel zarządzania stroną polega też na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle biegnących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Musimy na to celnie odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie traciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Aktywna i cyklicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który przedstawia jest aktywny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga ponadto upilnować sporą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w ofercie. Aby było to możliwe powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub dodawanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli cykliczne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorodne dopełniające funkcjonalności.

Bardzo ważne jest również czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też dodać dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną pojawienia się komunikatu mówiącego, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa będzie przechwycona przez hakerów. Z tych wszystkich powodów niewątpliwie warto powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Modernizowanie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcjonalności, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak lista jest długa, ponieważ kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Sopot

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, niemniej jednak dopiero jak spojrzy na to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to istotne, bo cały czas tam były i nie pojawiły się w następstwie przebadania fachowego oka. User Experience ma obszerne znaczenie na to, jakie są odczucia użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć duże znaczenie na to, że witryny i sklepy nie dostarczają takich zysków, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Owszem – mizerna strona lub sklep może funkcjonować, klienci po czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, jednak co, gdyby UX został ulepszony? Z doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po interwencji naszych profesjonalistów efekty są dużo większe, a po kompleksowych zmianach, które również możemy zrobić, nawet martwe strony zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe niuanse mogą wpłynąć na możliwości każdej strony internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą oszczędzić jeśli są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać bardzo oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Niejednokrotnie widzieliśmy sytuację, w których z pozoru widoczna na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, błędną wielkością lub nawet błędnym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi wieloletni eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie cele musi wykonywać dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli prześwietlić UX danej strony internetowej pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności pomiędzy tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość subtelne to jest kilka różnic dość istotnych, które powinniśmy poznać przy opracowywaniu UX – można również zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on przydzielany na podstawie np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, a także w poczcie e-mailowej, którą dany interesant otrzymuje od firmy – mają w tymteż swój udział wyświetlane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam interesant styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne twierdzenie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość szeroka, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarna, więc by prawidłowo zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, należy mieć fachową wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest zwiększona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Sopot

Trudności z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, lecz do tego zalicza się też zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Mimo wszystko należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już przydatne jest doświadczenie na temat tego jak powinniśmy wtedy postępować. Powszechnie występują sytuacje, że nowy użytkownik – może nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną albo w jak wyszukać rozwiązania w dostępnych źródłach, bo zwyczajnie nie posiada w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego wdrożenie to drugie.

W wypadku gdy naprawa błędu jest związana z pracami programistycznymi to dużo użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować w przedbiegach. Nawet jeśli uda się wgrać takową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej szczegółowe zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą nastąpić i które są zazwyczaj bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozbić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, weryfikację problemów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Całość zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma problem, w związku z tym stawiamy na skrupulatną rozmowę w celu rozpoznania, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej spytać nas o dokładną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w najlepsze miejsce, bowiem nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy umieścimy już treści w internecie, to powinniśmy zatroszczyć się, by zobaczyło je jak najwięcej osób. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długookresowe, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, niemniej jednak jego rezultaty są tak zadowalające, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Sopot

Dysponując sklepem internetowym powinniśmy zatroszczyć się o jego przystępny wygląd i jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że klienci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesującego ich asortymentu, aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – ponadto znaczna większość użytkowników przegląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wykazują w którym miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep online rozwinął się, musi on być przede wszystkim widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nic nie wskóra gdy żaden konsument jej nie wyświetli! Dlatego też właśnie tak decydująca jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, dlatego, bo im więcej interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa mnóstwo przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość ładowania się strony internetowej. Czy wiedziałeś, że niecałe 50% użytkowników rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu wiele aspektów jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez dobrze działającego i efektywnie dopracowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również piękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Sopot

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Większość z tych ludzi nie patrzy na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że mając nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której rozprzestrzeniasz ciekawe informacje lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zauważonym przez dużą ilość użytkowników, dlatego, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a zalety pochodzące z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Warto inwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy pod warunkiem, że jest profesjonalnie stworzona. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego ogromnym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Na dodatek warto wiedzieć, że kampanie Google Ads również mogą działać lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Sopot

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza różnych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej zrobiona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także racjonalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednak pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona ma włączony panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i długo się ładuje, co także ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych opiera się na ocenie informacji publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod kątem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z tematyką strony, a także czy jest odpowiednio duże napełnienie strony internetowej wysokiej jakości treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przeanalizowania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Sopot

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym kreujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to strategia długoletnia, przynosząca pokaźne efekty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również częstotliwość wobec tego warto takie zadanie powierzyć odpowiednim specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić samodzielnie, lecz jest to zajęcie czasochłonne, a strategia jest rozwlekła, więc bardziej opłaca się powierzyć to specjalistom.

Mnóstwo firm poznała się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa wielu firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze napełnić angażującą treścią, a z tym jest ciężej, albowiem duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z paroma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji zwyczajnie nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Przewaga z takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o kreacje i udostępnianie treści, ale także nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Sopot

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Wobec tego powinno się wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że efektywny artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że wartościowa i praktyczna treść sama absorbuje duże grono internautów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Sopot

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na stwarzanie profilu specjalisty w swoim zawodzie. Wskutek publikowania internautom cennych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych konsumentów.

Prowadzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się prowadzić cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go cenną treścią, ponieważ z reguły w przypadku dużego procentu biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszą metodą jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku kreujemy nieustannie aktualną i wartościową treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, należy przemyśleć jego formę, dlatego iż mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy ciekawą treść, lecz jak już pisaliśmy, czasami optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie pisać bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim wypadku najkorzystniej jest dać to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Sopot

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako dział firmowego bloga, lecz poradniki można też sporządzić w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się edukowanie czytelników i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą działalnością.

Poradnik prezentuje czytelnikowi rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Być może, ale powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz odpowiednie narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem zdobywa się przez wiele lat. Samemu też z pewnością szukałeś informacji w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie pewnej wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich ekspertów, a może pokazać, że ty jesteś fachowcem i pokaże odbiorcom, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Stworzenie poradnika to także świetna okazja, żeby przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na każdą jedną możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla konsumentów wskazówki zaprocentuje zwiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Sopot

Opisy produktowe są wysoce istotne dla dziedziny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze opisany produkt potrafi zwerbować konsumenta. Gdy konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu mówi klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i lakoniczny to konsument może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis także buduje zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także znaczenie na wyniki pozycjonowania, dlatego, bo wszelki produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest stworzony, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, lecz często są niebywale efektywne. 

Dla przykładu, sprzedając klasyczne krzesła, możesz stworzyć tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Pewnie będą zainteresowani. Jednakże jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z czego jest wykonane oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Co więcej, jeżeli opiszesz także propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. wygodne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Sopot

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga również większego nakładu pracy, ale dobrze zastosowane jest w stanie wywołać silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się przydatnymi treściami widoczna jest także pasja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam warto przedstawiać wysokiej jakości filmiki, a także zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Sopot

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niskim kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują też w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku planowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najodpowiedniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Sopot

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to względnie tania oraz efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez tak ogromną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami albo instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem używane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Sopot

Na targach branżowych musimy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru oddzielnych systemów albo może być stworzone indywidualnie. Aby stworzyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie wyprodukować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Sopot

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Sopot

1. Druk małoformatowy Sopot

Drukiem małoformatowym określamy każde wydruki w niedużym rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, bo goszczą praktycznie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych ogromnych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów jest bardzo dużo, że ciężko wymienić każdy z nich, ale ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy również kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od badania potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są konieczne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wówczas zawężamy się do doprecyzowania szczegółów oraz do przedstawienia potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Sposobem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom minimalizując ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, których format standardowo nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, lecz nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale jeszcze maszyn, jakie są konieczne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać też typową domową drukarkę. Zabiera ona mało powierzchni oraz zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny nieraz drukują np. bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można krótko wyszczególnić pojedyńcze produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich dość dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast pozwala sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Sopot

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można swobodnie przenosić, choć nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są billboardy oraz banery. Spostrzec je można przy drogach szybkiego ruchu, a także w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy realizowany będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj też należy wspomnieć, iż przy realizacji w procesie projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeśli stoi przy drodze szybkiego ruchu, dlatego lepiej jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – czyli nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe oraz takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego. Jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci bardzo często decydują się na tę opcję, gdy posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Sopot

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale pomagają. Tego typu wyroby nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób dobry, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, który umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym wypadku istnieje możliwość oznaczenia towaru i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja marki. Należy podkreślić, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest także poprawne przygotowanie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej niż na kubku, stąd również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być trudny, jednak nie dlatego, że jest to ciężkie zadanie jako takie, tylko dlatego, że mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć wielka i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż mnóstwo a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną poradą, oraz także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Sopot to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?