Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Wielki Kack - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Wielki Kack

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Wielki Kack jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze metody. Dlatego Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Wielki Kack?

Jesteś w idealnym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej kreatywności oraz bardzo dużego doświadczenia dostarczając naszym klientom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy funkcjonowanie praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna oraz rzetelna prezentacja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz utworzyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy ekspertami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni możemy realizować usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odnowimy istniejącą. Możemy także postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Wielki Kack

Populacja: 10012

Długość geograficzna: 18.488100

Szerokość geograficzna: 54.467540

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Wielki Kack

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Zakres zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Płaszczyzna naszej oferty sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie zakres pracy obejmował rozległe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Wielki Kack

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil warto także starannie prowadzić. Założenie konta to złudnie najprostsza z czynności, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Kłopot polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje stworzenie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient zamierza faktycznie samodzielnie prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Nie mniej jednak jeśli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie w szczególności pokazać firmę od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, także próbujemy uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie miejscem do promocji usług klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać to nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to za pomocą dostarczania im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Wielki Kack

Trafny kierunek w biznesie jest konieczny do zdobycia prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, w związku z tym powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, planach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Eksplorujemy również dostępne możliwości w danej branży i wskazujemy co można wykonać.

Radząc naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli liczne sukcesy w branży. Prócz tego analizujemy jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie udzielamy pomocy naszym stałym klientom i nieprzerwanie poszukujemy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Kreujemy też własne metody, które analizujemy na własnych pomysłach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować metody indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Wielki Kack

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym narzędziem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reakcja na postępowanie konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczas stosowane strategie i rozwiązania są opłacalne w porównaniu ze strategią działania konkurencji, oprócz tego na mocy zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada jakiegokolwiek modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, pomimo że prezentują dwa skrajnie różne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki wyróżniają swoje zalety, maskując wady z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań poznajemy ich metodologię. Identycznie możemy zrobić na przykładzie innych branż i na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane dane oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działanie rynku możemy poznać skuteczne sposoby i strategie działania na danym rynku, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby z kolei przynieść niemałe straty. Badając konkurencyjne metody zapisujemy też dane, dzięki którym obserwujemy powtarzające się trendy i schematy, które także zostaną wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a równocześnie przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, jakie działania można zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań konkurentów, możemy również zaproponować strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła przygotowane przez nasz oddział graficzny można doglądać w największych spółkach w Polsce i za granicą. Dzieła prowadzone są przez specjalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można zamawiać indywidualnie bądź mogą być one zalecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz zaoszczędzić własny czas zdobywając przy tym obiecujące rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Wielki Kack

Żeby osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się adekwatnie wiązać ze sobą, dodatkowo muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji niniejszego planu potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która pobudzi w klientach właściwe emocje i odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym identyfikujemy założenia firmy, a dalej planujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonać określone założenia. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie niezbędne schematy materiałów użytkowych jak na przykład papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Faza wstępna procedury konstruowania identyfikacji wizualnej to zawsze wywiad z konsumentem i wnikliwa analiza branży, w której działa lub chce funkcjonować, a zatem najpierw musimy solidnie zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest niedozwolone, gdyż nie mamy ważnych informacji, które mają wpływ na ustalenie cech identyfikacji wizualnej. Opierając się na zgromadzonych przez nas danych zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest zaprojektowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Bezspornie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Mając już stworzoną nazwę wykonujemy proces projektowania logo, w którym opracowujemy różne warianty i propozycje graficzne. Propozycje logo przyrządzane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z klientem, jak również tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwoli nam dopasować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do oczekiwań klienta. Z propozycji, które prezentujemy konsument wybiera jedną wariację, która jest doszlifowywana celem osiągnięcia końcowej wersji. Odpowiednie logo staje się filarem do powstania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć opracowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że projekt będzie prostszy. Rzeczywiście zaprojektowanie designu logo jest najbardziej czasochłonne, z uwagi na fakt, iż jest to główny element wymagający zbadania i przemyślenia każdego względu, który będzie angażować konsumenta. Nie mniej jednak w procesie tworzenia następnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż wszystkie elementy muszą być dobrze zgrane ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby wspólnie wypracować jednorodny wizerunek marki lub firmy. Dobrać warto odpowiedni krój pisma, harmonijne zestawy kolorów, jak również zasady skutecznego ich łączenia i demonstracji. Oprócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna może być pismo reklamowe, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje razem z instrukcjami i wzorami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest również przydatny w razie współpracowania z innymi studiami reklamy i grafiki, gdyż dzięki temu plikowi będą posiadać wskazówki odnośnie designu, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały marketingowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność przez cały czas, zakładając projektowanie zgodne z regułami zawartymi w brand booku.

Sporządzenie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Wielki Kack

Ciekawe logo przyciąga wzrok i budzi odpowiednie skojarzenia z daną marką. Sformułowanie znaku graficznego w taki sposób, aby wzbudzał w klientach odpowiednie skojarzenia jest rozwlekłym problemem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces, który kryje się za każdym starannie przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż myślimy. Początkowym etapem wszelkich projektów logo jest sumienny wywiad z klientem o tym, jakie zadania ma zrealizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji wypada dowiedzieć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu, a także jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Nagromadzenie i przebadanie tych informacji pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad podstawową koncepcją to dynamiczna narada, z której wyłaniamy pomysły, które następnie są selekcjonowane, a z wybranych robimy propozycje dla klienta. Powstające koncepcje najlepiej wykreślić na papierze, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu następnie dokańczane są w faktyczną propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których zostanie wskazane pojedyncze do ostatniego doszlifowania.

Ostateczna część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach odcieni, badamy jego układ i tworzymy kilka wariacji, z których również będzie wybrana ostateczna opcja. Finalnie zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby stworzyć przynajmniej elementarną księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Wielki Kack

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, dlatego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Z tej racji nie oddajemy niczego przypadkowi i obszernie obmyślamy zadanie, jakie ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Projektujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż i troszczymy się o to, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Doskonała grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje prócz tego wybrane zadania i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Z powodu współpracy z różnymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób skonstruować najlepszą grafikę, która zrealizuje plany biznesowe i zadba o najlepszy, i spójny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne charakteryzują się doskonałą jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Dokładnie tworzymy każdy, jeden element projektu tak, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie i aby tworzył z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą wybrany komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie zaprojektować duży zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Wielki Kack

Wiemy, jak trudno jest wyszukać odpowiedniego grafika, z tego powodu wymyśliliśmy unikatową ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Produkowane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają spełniać. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz otrzymać nawet w jednej opłacie. Każdy zakres świadczonych usług w ramach abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Profity, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędności czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – wykorzystujesz pełen sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i zgodnie z planem dostarcza zamówione projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by omówić, jako że będzie to jeden z naczelnych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Wielki Kack

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli całość usług, które możemy wykonać naszym interesantom, które dostosowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych interesantów. Wobec tego na wstępie za każdym razem dokonujemy dogłębną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować całościową obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w prężny sposób kieruję kampaniami swoich klientów, stymuluje ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dotarcie z własną ofertą do większej ilości konsumentów w szybkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udoskonalić kampanię, żeby otrzymać największe korzyści przy niedużej inwestycji finansowej. Za pośrednictwem Google Ads jesteśmy w stanie dopełnić pewne cele, na przykład powiększenie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad tradycyjną metodą promocji jest jej duża możliwość konfiguracji oraz możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie niepełny zestaw danych statystycznych na temat ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w grupę odbiorców również nie są imponujące. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy podjąć decyzję do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować naszą reklamę, a także możemy zadecydować, o której godzinie mają się prezentować. Możemy dla przykładu skierować promocję do posiadaczy małych i średnich wielkości firm transportowych znajdujących się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Wielki Kack

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe nastawione typowo na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Przedstawiają one najważniejsze dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z wiecznie zwiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile zwykłe sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to zdecydowanie znaczną większością rynku będą zakupy internetowe. Już teraz mamy styczność z naprawdę wielką ilością transakcji zawieranych przez internet, jednak żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one wysoką produktywnością, a także niskim kosztem dotarcia do nabywcy. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty pojawiają się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeśli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Prosta i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli figurują w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Wielki Kack

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie przykuwają masę ludzkiej uwagi, a najchętniej podawanym przykładem jest z pewnością Facebook. Obszar, który udziela internautom moment oderwania od codzienności oraz odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Egzystencja różnych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Dzięki temu firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę wciągnąć użytkowników w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na wzrost wyników firmy. Lecz byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest równie istotne możemy także wykonać bardzo precyzyjny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz pokazać swoją reklamę entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Żaden problem. Taka właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą dokonywać reklamy w mediach społecznościowych są zróżnicowane i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas idealnym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy wykorzystujące te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Wielki Kack

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to od dawna znana forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, z całą pewnością zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że różne modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak każda forma reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której warto dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy więc musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest także przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama przeradza się w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je umiejętnie wykorzystać i utrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, z tego względu najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Wielki Kack

Kampanie wideo to ciekawa metoda pokazania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej dwa razy tyle. Dodatkowo wideo reklama ma jedyne w swoim rodzaju możliwości niemożliwe do uzyskania dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończony materiał, można rozkręcić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Można wyprodukowany materiał wideo wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Możliwości jest dużo, a niemałym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można uzyskać wiele materiałów, które możemy wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy odbiorczej. Dlatego też przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także pokazać wybranej grupie użytkowników, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Taka forma marketingu może okazać się też bardziej angażująca, ponieważ nawet niedługim materiałem wideo możemy niekiedy pokazać dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie oznacza to jednak, że z pozostałych form marketingu należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy na sto procent będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie powinniśmy zapominać o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Wielki Kack

Bez posiadania strony internetowej idzie jakoś działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania interesanta, ale wiążę się z dużym minusem dla wizerunku firmy. Należy na to spojrzeć z oczu interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to istnieje spora szansa, że po prostu odpuści sobie.

Korzystniej jest, kiedy interesant trafi nawet na prostą, zwykłą stronę internetową niż żeby nie odnalazł żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się problem odpowiedniego dopasowania strony internetowej do biznesu, dlatego, bo nie wszystkie firmy potrzebują dużego i rozbudowanego portalu internetowego i może wystarczyć krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeżeli okaże się, że potencjalny klient nie może sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona zraża niedzisiejszym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie zazwyczaj pytają klienci. Możesz także zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. To sprawi, że kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron www możemy się zająć od A do Z, od wykonania pomysłów i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej strony. Możemy również wykonać usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów oraz rozmowy na temat tego jak ma prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji bieżących stron www. Po ustaleniu detali i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna uzupełniamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy proponować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start przygotowujemy projekt wizualny, aby pokazać realny kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony www jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już bardzo ciężkie do wykonania nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą szkic graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy również wszystkie konieczne i uzupełniające funkcje, jak również umieszczamy otrzymane od klienta treści – utworzenie materiałów na stronę możemy też zlecić lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i możemy powierzyć klientowi projektowy adres do przeglądu postępów projektu. Po sfinalizowaniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę www do końcowej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Wielki Kack

Sklepy internetowe, to są strony WWW, na których możemy dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są często kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szerszy wybór asortymentu, ale nawet taki oferujący około sześć wariantów jednego produktu, również można ogłosić sklepem internetowym. Prócz tego serwisy oferujące kupno usług cyklicznych przez stronę możemy podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest stroną, która umożliwia dokonanie pełnego zakupu wraz z płatnością właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego przekazywania faktury.

Sklep internetowy sugerujemy, klientom, którzy mają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają hurtownię stacjonarną. Oczywiście nic nie przeszkadza, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, gdyż takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w zestawieniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też świetny pomysł nawet jeśli klient ma już inny kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swoje obroty formując kolejny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych dróg na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Całokształt w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorze – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają mnóstwo czasu, dlatego że klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes startował od prostego sklepu online, a potem rozwinął się również na standardowe metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Często mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić dobre obroty. Renowacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również pracują już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie funkcjonować podczas modernizacji wyglądu, gdyż najpierw tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a potem przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku projektowania strony internetowej, przed podjęciem się renowacji wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić wywiad pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie standardowo robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Skomponowanie sklepu internetowego od podstaw także rozpoczyna się od badania oczekiwań i potrzeb klienta oraz od uzgodnienia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczyna się proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po skończeniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Wielki Kack

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, żeby ta mogła pracować musimy się nią również dobrze zająć, czyli trzeba dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że całość z pewnością działa tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy należytym zarządzaniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje wiele czasu i wysiłku w przypadku, gdy wystąpią różne problemy. Plan sterowania stroną polega również na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Powinniśmy na to adekwatnie zareagować i dostosować stronę, aby nie zmniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Aktywna i cyklicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który prezentuje jest czynny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Odpowiednio gospodarzona strona pomaga dodatkowo upilnować sporą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w ofercie. Aby było to możliwe powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli regularne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różnorodne opcjonalne funkcjonalności.

Ważne jest też zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy także doliczyć troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny powinno się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Doskonalenie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcje, a także troska o ich efektywne działanie.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy wykonać jest oczywiście więcej, jednak lista jest długa, z tego powodu, że całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Wielki Kack

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, tymczasem dopiero jak zbada to znawca, to zaczynają ujawniać się defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to istotne, bo od początku tam były i nie pojawiły się w wyniku przebadania eksperckiego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są doznania internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć kluczowy wpływ na to, że strony lub sklepy nie przynoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Prawda – kiepska strona lub sklep może funkcjonować, internauci się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został naprawiony? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych profesjonalistów rezultaty są dużo wyższe, a po definitywnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet puste strony zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe składniki mogą mieć wpływ na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą oszczędzić jeżeli są zrobione w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla jego użytkowników. Co krok byliśmy świadkami sytuacji, w których niby położona na samej górze opcja nie była dostrzegana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi doświadczeni fachowcy od UX.

Rozpoczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić wywiad z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie cele musi realizować dana strona, tak żebyśmy mogli zbadać UX danej strony pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość dyskretne to jest kilka różnic całkiem dużych, które należy poznać podczas planowania UX – jesteśmy w stanie także zrobić osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wydzielany za pomocą np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Chociaż nie każdy wie, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, ale ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, również w poczcie e-mailowej, którą dany interesant otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział dopasowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam klient styka się z daną marką, produktem lub usługą i wytwarza swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie stwierdzenie, że zmechanizowane boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, dziedzina, jaką jest UX jest dość szeroka, rzec by można, że nawet różnokierunkowa, więc żeby optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, trzeba mieć rzetelne umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Efektem tych działań jest podniesiona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Wielki Kack

Problemy z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak to też standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc korzystając z naszego doświadczenia pomożemy usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest wyćwiczenie na temat tego jak powinniśmy w takiej sytuacji postępować. Notorycznie zdarzają się sytuacje, że żółtodziób – niedoświadczony użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną albo w jaki sposób znaleźć odpowiedzi w dostępnych źródłach, z uwagi na fakt iż po prostu nie posiada w tej materii cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego wdrożenie to drugie.

Jeżeli rozwiązanie błędu wiąże się z pracami programistycznymi to większość ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na początku. Nawet zakładając, że uda się zainstalować takową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem specjalnych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są nierzadko bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście dalej porozbijać, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie problemów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na rzetelną rozmowę w celu rozpoznania, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej spytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, wszak nasi informatycy to jedni z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli mamy już treści w internecie, to powinniśmy dopilnować, aby dotarły one do jak największego grona ludzi. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które potrzebuje od nas sporo wysiłku i pracy, ale jego wyniki są tak dobre, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Wielki Kack

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego musimy zatroszczyć się o jego przyjazny wygląd oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do wynalezienia interesującego ich towaru, ponadto aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo część użytkowników ogląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie mówią, gdzie sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online odniósł sukces, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nie zadziała w przypadku gdy nikt jej nie zobaczy! Z tego względu właśnie tak priorytetowa jest dobra lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, bowiem im większa ilość interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa masa wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest też szybkość wczytywania się sklepu internetowego. Czy wiedziałeś, że niecałe 50 procent konsumentów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu mnóstwo cech jego funkcjonowania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez sprawnie działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Wielki Kack

Prawie 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna część z tych ludzi nie zwraca uwagi na wyniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że gospodarząc nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości, aby zostać zaobserwowanym przez większą ilość użytkowników, bowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów wchodzi w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a plusy wywodzące się z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się inwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, wszak jest to akcja, która przynosi efekt długoletni, kiedy jest dobrze stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego niemałą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Dodatkowo warto zauważyć, że kampanie Google Ads również mogą działać zauważalnie lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a odbiorcy chętniej wchodzą w linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Wielki Kack

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różnych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego inne poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to organizacja samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona posiada podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych polega na przeglądzie informacji publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod kątem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z tematyką strony, a także czy jest wystarczająco duże napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji wszystkich linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO możemy nakreślić indywidualnie w rozmowie z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko zbadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Wielki Kack

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom cennych i angażujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to idea długotrwała, owocująca w wyśmienite rezultaty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także systematyczność dlatego też opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można generować na własną rękę, jednak jest to zajęcie żmudne, a sama strategia jest długofalowa, dlatego bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Dziesiątki firm zetknęła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa dużej ilości firmowych stron, jednak sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze naładować wysokiej klasy treścią, a z tym jest trudniej, dlatego że duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z paroma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zwykle nie działa lub działa bardzo miernie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Korzyści z tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o produkowanie i zamieszczanie treści, lecz też nasza znajomość dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Wielki Kack

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego też trzeba selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i fakt, możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że ciekawa i przydatna treść sama przykuwa duże grono interesantów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Wielki Kack

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na kreowanie profilu specjalisty w swoim zawodzie. Wskutek publikowania czytelnikom ciekawych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Kreowanie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, bo czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go ciekawą wiedzą, dlatego że z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy wytwarzamy nieustannie aktualną i cenną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i ściągamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, dlatego iż mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy ciekawą treść, jednak jak już wspomnieliśmy, niekiedy łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie pisać bloga na siłę i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej będzie powierzyć to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Wielki Kack

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą sprawnie funkcjonować jako element firmowego bloga, lecz poradniki można także sformować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest dokształcanie czytelników i potencjalnych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą działalnością.

Poradnik prezentuje czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, jednakże powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także obowiązkowe narzędzia. Można stworzyć poradnik o tym jak utworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z praktyką pozyskuje się przez długie lata. Samemu też kiedyś poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich specjalistów, a pokaże, że ty jesteś fachowcem i przekona odbiorców, że opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Zbudowanie poradnika to też idealna okazja, aby przekazać jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, w związku z tym warto nad nimi pracować na każdy możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w użyteczne dla klientów informacje zaprocentuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Wielki Kack

Opisy produktowe są bardzo ważne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Optymalnie scharakteryzowany produkt potrafi kupić konsumenta. W przypadku gdy klient nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu mówi kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. W wypadku, gdy opis jest niestaranny i krótki to interesant może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że prawidłowy opis również budzi zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także znaczenie na rezultaty pozycjonowania, dlatego, bo dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, jednak często są niebywale skuteczne. 

Przykładowo, oferując tradycyjne krzesła, możesz stworzyć tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Jednakże jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z czego jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli pokażesz też propozycję zastosowania, że przykładowo sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zobaczysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. tanie krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Wielki Kack

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga także większego nakładu pracy, lecz prawidłowo wykorzystane może wywołać mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych należy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy też materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo opowiada o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i musimy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy wynik przeciwny do zamierzonego. Celem jest opublikowanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się również fascynacja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba przedstawiać wysokiej klasy wideo, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Wielki Kack

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zmieniane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo małym kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Wielki Kack

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to stosunkowo tania i skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa oraz mobilna, można ją postawić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez tak ogromną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi korporacjami czy instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną uszkodzeniu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Wielki Kack

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru oddzielnych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. By stworzyć nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Wielki Kack

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wsuwane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Wielki Kack

1. Druk małoformatowy Wielki Kack

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w niedużym formacie – to dość oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność ma praktycznie każdy, bo są one praktycznie w każdej branży, w tych ogromnych i tych niewielkich.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów istnieje dużo więcej, że niełatwo je wszystkie wymienić, jednakże ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy też kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od sprawdzenia potrzeb oraz oczekiwań klienta w celu przygotowania dokładnych wytycznych, jakie są nieodzowne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada już swoją przemyślaną wizję projektu, to zawężamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do pokazania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Środkiem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, których format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, aczkolwiek nie jest to granica sztywna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale i maszyn, które są niezbędne do wyprodukowania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić również powszechną domową drukarkę. Bierze ona mało miejsca oraz zazwyczaj obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują np. billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można krótko wyszczególnić dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich dosyć dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Nie są to wszystkie, natomiast pozwala sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Wielki Kack

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, choć nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są banery oraz billboardy. Znaleźć je można przy drogach szybkiego ruchu, ale również w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy zdecydować, czy wykonywany będzie wydruk w większym rozmiarze, bo zamówienie druku wielkoformatowego ze złym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj również należy nadmienić, iż przy realizacji w procesie projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać niewielką liczbę informacji, jeśli jest on przy drodze ekspresowej, więc wspaniale jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe oraz takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt, ale również sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci bardzo często decydują się na tę opcję, a jeżeli mają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Wielki Kack

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a pomagają. Tego pokroju artykuły nie muszą być także prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest tylko ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które pomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, jaki potrafi otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym wypadku istnieje możliwość oznakowania towaru oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy podkreślić, że ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest jeszcze właściwe stworzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej niż na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być ważny, jednak nie dlatego, że jest to niełatwe zajęcie jako takie, tylko dlatego, iż mnogość produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć duża oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż sporo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby sposobność stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, a również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Wielki Kack to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Nasza agencja full service jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?