Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Środa Wielkopolska - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Środa Wielkopolska

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Środa Wielkopolska jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze narzędzia. Dzięki czemu Twoje przedsiębiorstwo rozwinie skrzydła. Znacznie powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Środa Wielkopolska?

Jesteś we właściwym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości oraz bogatego doświadczenia dostarczając naszym interesantom nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana oraz fachowa ekspozycja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz utworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy profesjonalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą naszej drukarni możemy wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę www lub odmłodzimy istniejącą. Możemy również wykonać dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Środa Wielkopolska

Populacja: 21757

Długość geograficzna: 17.276170

Szerokość geograficzna: 52.228430

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Środa Wielkopolska

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe oraz reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Zakres naszych usług sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała dogłębne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Środa Wielkopolska

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil powinniśmy także rzetelnie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najprostszy etap, jednakże nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma jest rzetelna i ma coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to należy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści biznesowe. Przeszkoda polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje stworzenie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak w przypadku gdy nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu social media mają na celu między innymi przedstawić firmę od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Planowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do promocji biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to przy pomocy dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Środa Wielkopolska

Stosowny kierunek w biznesie jest konieczny do uzyskania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, tak więc warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych na co dzień. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, celach, jakie chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Eksplorujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Pomagając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli liczne sukcesy w danej branży. Sprawdzamy i analizujemy również w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Projektujemy też autorskie rozwiązania, które oceniamy na naszych przedsięwzięciach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Środa Wielkopolska

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym zabiegiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, w którym reakcja na poczynania konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy wcześniej stosowane strategie przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu z planem konkurentów, a dodatkowo na podstawie zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne i negatywne, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia robi samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, firma nie posiada żadnego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, mimo iż prezentują dwa skrajne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady i trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii poznajemy ich metodologię. Analogicznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i na podstawie zebranych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane analizy i opracowane nowe strategie skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działania konkurentów możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania na danym rynku, a także uniknąć błędów, które mogą z kolei przynieść spore straty. Pogłębiając konkurencyjne metody zbieramy również dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również będą przydatne do planowania długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, jakie działania można wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurencji, możemy dodatkowo zaproponować strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można oglądać w największych firmach w Polsce jak również za granicą. Dzieła prowadzone są poprzez ekspertów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego projektu. Projekty można zlecać samodzielnie lub mogą być one zalecane przez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki temu jesteś w stanie zaoszczędzić swój czas osiągając przy tym obiecujące wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Środa Wielkopolska

Aby zdobyć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się adekwatnie kojarzyć, dodatkowo muszą docierać do prawidłowych odbiorców. Do realizacji rzeczonego celu potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która wzbudzi w interesantach stosowne uczucia jak i również zapadnie w ich myślach. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym analizujemy założenia marki, a dalej tworzymy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby spełnić określone wzory. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie niezbędne schematy materiałów marketingowych takich na przykład jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Wstęp procesu konstruowania identyfikacji wizualnej to zawsze rekonesans z usługobiorcą i przemyślana ocena rynku, na którym funkcjonuje lub chce działać, a zatem po pierwsze musimy szczegółowo zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego powstanie procesu jest niemożliwe, gdyż brak jest potrzebnych informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie charakteru identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zapisanych przez nas danych przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest stworzenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Oczywiście zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Następnie wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego tworzymy różne warianty i propozycje graficzne. Sugestie logo tworzone są na podstawie informacji uzyskanych z rozmowy z usługobiorcą, jak również tych pozyskanych z audytu rynku, dzięki czemu możemy przystosować logo i tożsamość marki do rynku, jak też do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z projektów, które przedstawiamy klient wybiera jedną opcję, która jest doszlifowywana w celu uzyskania finalnego loga. Gotowe logo staje się podstawą do utworzenia pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możliwe staje się przygotowywanie następnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że projekt będzie łatwiejszy. Faktycznie utworzenie designu logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to podstawowy element wymagający przeanalizowania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie angażować odbiorcę. Mimo to na etapie opracowywania pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być spójny z wykonanym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby wspólnie wypracować zgodny wizerunek marki. Dobrać należy adekwatny krój pisma, harmonijne kolory, jak i metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być ulotka, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje wraz z instrukcjami i wzorami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie też bardzo przydatny w razie współpracowania z różnymi projektantami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki temu plikowi posiadają wskazówki odnośnie designu, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję przez cały czas, zakładając projektowanie zgodne z radami mieszczącymi się w brand booku.

Stworzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszelkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Środa Wielkopolska

Dobre logo przyciąga wzrok i budzi odpowiednie uczucia z daną marką. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, żeby rozbudzał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia jest rozwlekłym zagadnieniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i prosty. Proces, który kryje się za każdym starannie stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż myślimy. Wstępem wszelkich projektów logo jest sumienna rozmowa z klientem o tym, jakie ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji musimy dowiedzieć się między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu lub usługi i jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Uzbieranie i rozpatrzenie tych danych pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad początkową koncepcją to osobliwa narada, z której kreujemy pomysły, które potem są przebierane, a z wybranych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z planami danego projektu następnie przeobrażane są w faktyczną propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wybrane jedno do końcowego dopracowania.

Ostatnia część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach barw, badamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których też zostanie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby zlecić przynajmniej prostą księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Środa Wielkopolska

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, z tej przyczyny zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Tak więc nie pozostawiamy niczego przypadkowi i dogłębnie analizujemy zadanie, jakie ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Projektujemy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż oraz troszczymy się o to, aby ich wygląd pokazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Doskonała grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje także wybrane zadania i wywołuje odpowiednie emocje. Dzięki współpracy z największymi markami i stworzeniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób skonstruować idealną grafikę, która zrealizuje cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły projektujemy każdy, jeden element projektu tak, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie i aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie przygotować duży zakres projektów graficznych przygotowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Środa Wielkopolska

Wiemy, jak trudno jest znaleźć odpowiedniego grafika, z tej przyczyny zaprojektowaliśmy ofertę specjalną, za sprawą której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Produkowane przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, którego mają spełniać. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz mieć nawet w jednej opłacie. Finałowy zakres usług w abonamencie ustalany jest osobno.

Benefity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędzanie czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz cały zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i na czas przekazuje zakontraktowane projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by rozwikłać, bo będzie to jeden z głównych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Środa Wielkopolska

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli zbiór usług, które możemy zaproponować naszym klientom, które dobieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych kontrahentów. Dlatego też na wstępie za każdym razem dokonujemy rzetelny wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zadeklarować całościową obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w efektywny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, wznieca ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie ze swoją ofertą do większego grona klientów w szybkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych powinniśmy tak znowelizować kampanię, żeby dostać największe korzyści przy małym wkładzie finansowym. Z pomocą Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć pewne cele, takie jak rozbudowanie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą wielu kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad tradycyjną koncepcją promocji jest jej zdumiewająca możliwość kształtowania i możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie ograniczony zestaw danych statystycznych o ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz trafienia w grupę interesantów również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie podjąć decyzję do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie zadecydować, o której godzinie powinny się prezentować. Możemy dla przykładu kierować reklamę do właścicieli małych i średnich spedycyjnych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na eksploatację swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Środa Wielkopolska

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową dopasowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one główne dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową kartę zakupu, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Mamy do czynienia z nieustannie powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile zwykłe zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezspornie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób napotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one niemałą produktywnością, a ponadto niedużym kosztem dotarcia do klienta. Co ważniejsze, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty lub usługi prezentować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Prosta i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie polecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli figurują w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Środa Wielkopolska

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie pochłaniają kawał uwagi ludzi, a najpopularniejszym przykładem z pewnością jest Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom czas oderwania od codzienności i odpoczynek może także posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Istnienie rozmaitych firm w social mediach nie jest przypadkowa. Za pomocą tego firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować odbiorców w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Jednakże uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest tak samo istotne możemy również dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś zaprezentować reklamę swojego produktu entuzjaście wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Nie ma żadnego problemu. To właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy asortymentu sklepu. Możemy też zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W ten sposób grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem idealnym dodatkiem pokazującym szerszy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają social media jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Środa Wielkopolska

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, z pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak częsta, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż rozmaite zmiany i aktualizacje powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy więc musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Dobrze jest również oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama zmienia się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je sprawnie wykorzystać, a jednocześnie podtrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Środa Wielkopolska

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty minimum dwa razy tyle. Na dodatek wideo reklama posiada unikalne możliwości nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Kiedy mamy już skończone wideo, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można pokazać wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie z powodzeniem uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy nakręcony materiał filmowy zastosować go także jako ogólnikowy film promujący firmę i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy otrzymać wiele materiałów, które można rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy odbiorczej. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, można go również wyświetlić wybranej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Taka metoda marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego że nawet niedługim filmikiem możemy czasem ukazać dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form marketingu powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, dzięki naszej pomocy rezultat na sto procent będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie można zapominać o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Środa Wielkopolska

Bez strony internetowej nadal da się jakoś funkcjonować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż ludzie poszukują w sieci informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania użytkownika, ale często  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Można o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to istnieje spora szansa, że po prostu da sobie spokój.

Znacznie lepiej jest, jeżeli potencjalny klient zobaczy nawet prostą, zwyczajną stronę internetową niż żeby miał nie znaleźć żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się problem odpowiedniego dopasowania strony www do przedsiębiorstwa, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a właściwe prezentowanie przez tę stronę informacji to drugie. Jeżeli okaże się, że potencjalny klient nie umie sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona straszy niedzisiejszym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o jakie zazwyczaj pytają konsumenci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W ten sposób konsument będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron www możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej strony. Możemy również zrobić pojedyncze, przykładowo wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i rozmowy o tym jak ma prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji aktualnych stron www. Po ustaleniu wszystkich części i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście wzbogacamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku przygotowujemy projekt wizualny, aby przedstawić rzeczywisty wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony www możemy przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo ciężkie do wprowadzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają projekt graficzny na funkcjonalny system. W tej części badamy również wszelkie konieczne i uzupełniające funkcjonalności, ponadto otrzymane treści – utworzenie materiałów na stronę możemy także innej firmie lub utworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie udostępnić klientowi roboczy adres URL do przeglądu postępów prac. Po zakończeniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę web do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Środa Wielkopolska

Sklepy internetowe, to strony WWW, na których można bezpośrednio zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są przeważnie wiązane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór produktów, lecz nawet taki przedstawiający około sześć wariantów jednego produktu, tak samo możemy zdefiniować jako sklep internetowy. Dodatkowo serwisy oferujące kupno usług cyklicznych przez stronę można by doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia wypełnienie pełnego zakupu razem z opłatą właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego wypisywania rachunku.

Sklep internetowy proponujemy, usługobiorcą, którzy mają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają salon stacjonarny. Naturalnie nic nie przeszkadza, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, albowiem taka idea jest mniej kosztowna w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też dobry pomysł jeśli kontrahent ma już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych i chce zwiększyć swoje dochody formując następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych dróg na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. System wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej metodzie – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają dużą ilość czasu, ponieważ klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes zaczynał się od prostego sklepu internetowego, a później rozwinął się również na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Sektor naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Odświeżanie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także są czynne już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas aktualizacji wyglądu, gdyż w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku próbnym, a następnie wprowadzamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak podczas kreowania strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się renowacji kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby wykonać rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem standardowo robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Utworzenie sklepu internetowego od podstaw także rozpoczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy i rozplanowania uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich elementów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po skończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Środa Wielkopolska

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Nie mnie jednak, by ta mogła funkcjonować efektywnie musimy się nią także dobrze zająć, więc trzeba dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że wszystko na pewno działa tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy poprawnym zarządzaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje sporo czasu jeśli wystąpią niespodziewane problemy. Zadanie sterowania stroną polega też na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy powodują, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Musimy na to prawidłowo zareagować i zmienić stronę, aby nie traciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Aktywna i rytmicznie doskonalona strona internetowa pokazuje też, że biznes, który uwidacznia jest aktywny, oraz że stoją za nim prawdziwi ludzie. Odpowiednio zarządzana strona pomaga również zadbać o ciągle dużą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w ofercie. Aby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o umieszczenie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub dodawanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli regularne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorakie opcjonalne funkcjonalności.

Niebagatelne jest także nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną wyświetlenia się komunikatu informującego, że witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przejęta przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody warto przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Doskonalenie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcjonalności, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, jakich możemy wykonać jest oczywiście więcej, lecz wykaz jest długi, z tego powodu, że całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Środa Wielkopolska

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest bagatelizowane, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy będą niepraktyczne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, ale dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynają wychodzić niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to istotne, bo od początku tam były i nie powstały się w następstwie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć ogromny wpływ na to, że strony i sklepy nie przynoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Fakt – mierna strona lub sklep może funkcjonować, internauci po czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, natomiast co, gdyby UX został podrasowany? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych fachowców wyniki są znacznie większe, a po definitywnych zmianach, które także możemy zrobić, nawet martwe strony zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe szczegóły mogą wpłynąć na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Wiele razy spotykaliśmy się z sytuacjami, w których powierzchownie prezentowana na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędną wielkością lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie plany ma spełniać dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli zaprojektować UX danej strony internetowej pod kątem określonego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice między tymi typami użytkowników są dość delikatne to jest nieco różnic dość ważnych, które powinniśmy poznać podczas planowania UX – można też zrobić osobno UX dla obu z tych klientów i będzie on przydzielany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Jednak nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla fachowców to trzeba wiedzieć, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż zaczyna się już w wynikach wyszukiwania Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca dostaje od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam klient styka się z daną firmą, produktem lub usługą i kreuje swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że zmechanizowane boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, sektor, jakim jest UX jest dość szeroki, rzec by można, że nawet interdyscyplinarny, więc żeby dobrze stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć rzetelną wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest zwiększona użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Środa Wielkopolska

Komplikacje z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak to także klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, więc korzystając z naszego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Mimo wszystko należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem wyszukanym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest wyćwiczenie odnośnie tego jak wtedy postępować. Wielokrotnie zdarzają się sytuacje, że świeżak – nowy użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z pomocą techniczną lub w jaki sposób wyszukać rozwiązania w różnych źródłach, wszak po prostu nie posiada w tej materii cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

Gdy rozwiązanie komplikacji wiąże się z pracami programistycznymi to spora większość użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na starcie. Nawet w przypadku gdy uda się wprowadzić opisywaną zmianę  to może ona nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą powstać i które są nierzadko bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować diagnostykę i naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie problemów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma problem, w związku z tym stawiamy na skrupulatną rozmowę w celu ustalenia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, ponieważ nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli mamy już treści w internecie, to powinniśmy dopilnować, by dotarły one do jak największej ilości osób. Tego typu działania nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, pomimo tego jego rezultaty są tak dobre, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Środa Wielkopolska

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego jesteśmy zobowiązani, żeby zadbać o jego przystępną budowę oraz jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że klienci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesujących ich produktów, a 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co również ważne, znaczna większość użytkowników przeszukuje tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie pokazują, gdzie sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online przebił się, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Wyborna strona sklepu internetowego nic nie wskóra, kiedy nikt jej nie wyświetli! W tym celu tak decydująca jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, wszak im więcej odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ wiele wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest prędkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50% klientów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie sporą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez dobrze działającego i efektywnie usprawnionego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również piękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Środa Wielkopolska

Prawie 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych ludzi nie patrzy na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że rozporządzając nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której upubliczniasz pożyteczne informacje lub prezentujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zaobserwowanym przez większą ilość użytkowników, bowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi klika w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie starając się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a plusy wynikające z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Warto zainwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to inwestycja, która przynosi efekt długookresowy jeżeli jest efektywnie zrobiona. Odwrotnie do efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego niemałym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Co więcej, warto zauważyć, że kampanie Google Ads także będą działać zauważalnie lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Środa Wielkopolska

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowe informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszą częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej zrobiona. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i komplikacje ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to budowa samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także optymalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednak pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, jeśli strona ma wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona nienaturalnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych opiera się na ocenie informacji prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z dziedziną strony, a poza tym czy występuje odpowiednio wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko przebadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Środa Wielkopolska

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom cennych i angażujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to strategia długotrwała, przynosząca doskonałe rezultaty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest też cykliczność dlatego warto takie zadanie powierzyć odpowiednim specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można tworzyć samemu, lecz jest to zajęcie żmudne, a strategia jest długoterminowa, w konsekwencji tego bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Większość firm poznała się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, jednak sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze zapełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest gorzej, bo znaczna część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z paroma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji zazwyczaj nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Dobre strony takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o produkowanie i udostępnianie treści, ale również nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Środa Wielkopolska

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego powinno się selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i fakt, można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że wartościowa i praktyczna treść sama przykuwa duże grono czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Środa Wielkopolska

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na tworzenie profilu specjalisty w swoim zawodzie. Wskutek publikowania odbiorcom cennych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Tworzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, bo niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go wartościową treścią, gdyż z reguły w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie bloga na wzór praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku kreujemy zawsze świeżą i praktyczną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, powinniśmy przemyśleć jego formę, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy ciekawą treść, jednak jak już wspomnieliśmy, niekiedy łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie konstruować bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Środa Wielkopolska

Poradniki są kolejnym modelem marketingu treści. Mogą sprawnie egzystować jako element firmowego bloga, jednakże poradniki można także zaprojektować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest edukowanie czytelników i potencjalnych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik pokazuje czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, ale należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także obowiązkowe narzędzia. Można stworzyć poradnik na temat tego jak stworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że naprawdę ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z biegłością pozyskuje się przez wiele lat. Samemu też kiedyś poszukiwałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że ty jesteś specjalistą i zasugeruje odbiorcom, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Wykonanie poradnika to także świetna okazja, żeby opublikować jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, w związku z tym opłaca się nad nimi pracować na każdy możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla konsumentów informacje zaprocentuje powiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Środa Wielkopolska

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla branży e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi kupić klienta. Gdy konsument nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu przekazuje klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i lakoniczny to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ dobry opis także budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma również wkład na wyniki pozycjonowania, dlatego, że każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są zadziwiająco skuteczne. 

Dla przykładu, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz stworzyć spis danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą zainteresowani. Nie mniej jednak, jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest zrobione oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli opiszesz także sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne frazy, np. mocne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Środa Wielkopolska

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga również większego nakładu pracy, ale prawidłowo wykorzystane jest w stanie wywołać mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy także materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli materiał wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i należy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy efekt przeciwny do planowanego. Ideą jest przekazanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się też pasja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto przedstawiać wysokiej klasy materiały, jak również zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Środa Wielkopolska

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niedużym kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku organizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Środa Wielkopolska

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dość tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją umiejscowić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez naprawdę dużą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami lub instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Środa Wielkopolska

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku mniejszych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. Aby skompletować proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Środa Wielkopolska

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj lokowane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Środa Wielkopolska

1. Druk małoformatowy Środa Wielkopolska

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w małym rozmiarze – to dosyć oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność ma właściwie każdy, dlatego że goszczą praktycznie w każdej firmie, w tych sporych i tych niewielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest sporo, że trudno wymienić każdy z nich, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferta naszej firmy także obejmuje kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od badania potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu przygotowania dokładnych wytycznych, które są potrzebne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Oczywiście, jeśli klient posiada już swoją przemyślaną wizję projektu, to ograniczamy się do doprecyzowania szczegółów, a także do podania możliwych zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, jednak nie muszą. Sposobem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom ograniczając ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednakże nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale też maszyn, jakie są potrzebne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także powszechną domową drukarkę. Bierze ona niedużo miejsca oraz zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dosyć dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Nie jest to wszystko, ale pozwala sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Środa Wielkopolska

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są chyba banery i bilbordy. Spotkać je można przy drogach szybkiego ruchu, ale również w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć także większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy stwierdzić, czy wykonywany będzie wydruk w dużym formacie, bo zamówienie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj też należy dodać, iż przy projektowaniu w toku projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, gdy stoi przy drodze szybkiego ruchu, zatem znakomicie jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – więc nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na większe przestrzenie reklamowe oraz takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego. Jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy mają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Środa Wielkopolska

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak pomagają. Tego pokroju wyroby nie muszą być też powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest właśnie dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób pozytywny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, jaki potrafi otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale jeszcze w tym przypadku jest szansa oznaczenia towaru oraz użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja marki. Należy zaznaczyć, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest również właściwe sporządzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej aniżeli na kubku, stąd również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, ale nie dlatego, iż jest to niełatwe zajęcie jako takie, tylko dlatego, iż różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość potężna oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego więcej a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, albo choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Potrafimy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby konsumentów lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową poradą, a też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Środa Wielkopolska to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Nasza firma składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?