fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Strzałkowo

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Strzałkowo jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze narzędzia. Z racji tego Twój biznes z sukcesem osiągnie sukces. Zauważalnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Strzałkowo?

Jesteś we właściwym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej pomysłowości oraz dużego doświadczenia oferując naszym interesantom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Tworzymy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do wykorzystania w internecie.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i wysokiej klasy prezentacja Twojej firmy jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz założyć nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki naszej drukarni możemy wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę www lub odmłodzimy istniejącą. Możemy także stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Strzałkowo

Populacja: 5140

Długość geograficzna: 17.818110

Szerokość geograficzna: 52.307010

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Strzałkowo

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała całościowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Strzałkowo

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil należy również skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najłatwiejszy etap, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Problem w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zarejestrowanie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient zamierza faktycznie samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeśli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają na celu między innymi pokazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle wykonujemy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, a także staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać to nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Strzałkowo

Właściwy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, wobec tego powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych codziennie. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posługujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli wiele sukcesów w branży. Analizujemy i sprawdzamy również jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Niezmiennie przychodzimy z pomocą stałym klientom oraz nieprzerwanie poszukujemy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też autorskie metody, które oceniamy na naszych własnych przedsięwzięciach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Strzałkowo

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym zabiegiem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na postępowanie konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane strategie i metody są opłacalne porównując z planem działania konkurencji, na domiar tego w oparciu o uzyskane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe oraz mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada ani jednego przedstawiciela klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, pomimo że mają dwa skrajnie różne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki podkreślają swoje zalety, maskując wady wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich strategii poznajemy ich metody. Identycznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane informacje i opracowane nowe strategie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Zgłębiając działania konkurencji możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania w danej dziedzinie, a także ustrzec się błędów, które mogą przynieść niemałe straty. Pogłębiając konkurencyjne strategie zwracamy uwagę również na dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również mogą zostać wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a równocześnie przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, jakie działania można wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy też zaproponować strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła dokonane przez nasz własny oddział graficzny można doglądać w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Dzieła tworzone są przez zawodowców z długim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego projektu. Projekty można samodzielnie albo mogą być one zlecane przez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie przyoszczędzić swój własny czas robiąc przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Strzałkowo

By osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się należycie kojarzyć oraz powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia owego celu potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która spowoduje w interesantach odpowiednie emocje jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi trudny proces, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby spełniać określone cele. W procesie kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie niezbędne projekty materiałów marketingowych takich jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Pierwszy krok procedury komponowania identyfikacji wizualnej to zawsze wywiad z usługobiorcą i przemyślana analiza rynku, na którym pracuje lub chce pracować, czyli przede wszystkim powinniśmy dogłębnie wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego otwarcie takiego procesu jest niedozwolone, gdyż nie posiadamy informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie profilu identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zapisanych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest stworzenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Niepodważalnie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Po opracowaniu nazwy zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego formujemy różne propozycje i warianty graficzne. Sugestie logo kreowane są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z konsumentem, a nawet tych pozyskanych z przeglądu rynku, dzięki czemu możemy dostosować logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, jak również do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z propozycji, które przedstawiamy klient wybiera jedną opcję, która jest dopracowywana w celu dopięcia finalnego loga. Gotowe logo staje się gruntem do zrealizowania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się projektowanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktem jest, iż utworzenie designu logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to najważniejszy element wymagający analizy i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Mimo to na etapie opracowywania innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ wszystkie elementy muszą być dobrze skomponowane logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby razem utworzyć jednolity wizerunek marki. Dobrać powinno się odpowiedni krój pisma, harmonijne kolory, jak również zasady ich łączenia i demonstracji. Nie można też zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być broszura reklamowa, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady wraz z instrukcjami i przykładami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą identyfikacją wizualną. Dokument będzie również przydatny w razie współpracowania z różnymi projektantami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki temu plikowi posiadają wskazówki odnośnie stylu, w którym powinny być stworzone wszystkie materiały marketingowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem projektowania zgodnie z zasadami zawartymi w brand booku.

Stworzenie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszelkie dane, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Strzałkowo

Poprawne logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną marką lub firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby rozbudzał w odbiorcach właściwe skojarzenia jest rozwlekłym zadaniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, dobrze wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż mogłoby się wydawać. Pierwszym krokiem wszystkich projektów logo jest dogłębna rozmowa z klientem o tym, jakie ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji wypada wgłębić się w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu, a także jak logo ma na nich działać. Zgromadzenie i przeanalizowanie tych informacji pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad początkowym konceptem to kreatywna wymiana zdań, z której wyłaniają się koncepcje, które później są przebierane, a wybrane pokazujemy klientowi. Projektowane koncepcje najlepiej wykreślić na papierze, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z planami danego projektu następnie przekuwane są w finalną propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do stuprocentowego doszlifowania.

Końcowy etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach barw, analizujemy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których też zostanie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby wykonać przynajmniej prostą księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Strzałkowo

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, dlatego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Tak więc nie oddajemy niczego przypadkowi i obszernie badamy cel, jaki ma robić grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz dbamy o to, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje dodatkowo określone cele i wzbudza właściwe emocje. Z powodu współpracy z najznamienitszymi markami i zrobieniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób skonstruować idealną grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o dobry, i spójny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechują się znakomitą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Dbając o szczegóły wykonujemy każdy, jeden element projektu w taki sposób, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie i aby komponował z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie przygotować duży zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasz dział grafiki zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Strzałkowo

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest wyszukać odpowiedniego grafika, z tej przyczyny wymyśliliśmy ofertę specjalną, dzięki której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają wykonywać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz mieć nawet w jednej opłacie. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest z osobna.

Dodatnie cechy tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędności czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz pełen zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i na czas oddaje zamówione projekty. Z nami nie ma konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by zgłębić, gdyż będzie to ważny rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Strzałkowo

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja świadczeń, które możemy wykonać naszym interesantom, które wybieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych interesantów. Z tego powodu na otwarcie zawsze organizujemy szczegółowy wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w kompetentny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, nakręca ich rozrost dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie ze swoją ofertą do większej ilości klientów w szybkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udogodnić kampanię, tak aby dawała jak największe benefity przy niedużej inwestycji finansowej. Dzięki Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić pewne cele, takie jak zwiększenie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej niemała możliwość kształtowania, jak też możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy niepełny zestaw danych statystycznych na temat ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii i wycelowania w grupę odbiorców również nie są pierwszorzędne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do kogo dokładnie chcemy skierować naszą reklamę, a także możemy zdecydować, o których godzinach powinny się ukazywać. Możemy tytułem przykładu skierować reklamę do dyrektorów małych i średnich wielkości wysyłkowych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Strzałkowo

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe dostosowane w głównej mierze na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Wyświetlają one główne dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce bez przerwy powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one dużą skutecznością, a ponadto małym kosztem pozyskania klienta. Oprócz tego dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty pokażą się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Wyroby są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli interesant wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Prosta i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli figurują w sklepie e-commerce to za pośrednictwem kampanii zakupowych jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Strzałkowo

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe przyciągają masę ludzkiej uwagi każdego dnia, a najpopularniejszym wzorem z pewnością jest Facebook. Obszar, który oferuje internautom czas oderwania od codzienności i odpoczynek może również posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie rozmaitych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Za pomocą tego biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć konsumentów w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Jednakże obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest w równym stopniu ważne możemy dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz pokazać reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Nie ma problemu. Taka właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy produktów. Możemy także rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, aby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później fantastycznym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie dużo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że biznesy, które wykorzystują te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Strzałkowo

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, niewątpliwie zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż rozmaite zmiany i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w konsekwencji tego musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Warto jest także oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać, a jednocześnie podtrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Strzałkowo

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty najmniej dwa razy tyle. Ponadto wideo reklama ma unikalne możliwości niemożliwe do uzyskania dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Kiedy mamy już gotowy materiał, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Można też wyprodukowany materiał wideo wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający firmę i wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy dostać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy odbiorczej. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także pokazać konkretnej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta metoda reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, ponieważ nawet niedługim filmem można czasem pokazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie oznacza to jednak, że z innych form reklamy należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, z naszą pomocą rezultat z pewnością będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie można zapominać o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Strzałkowo

Bez strony internetowej można funkcjonować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w sieci wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę zaufania interesanta, lecz zazwyczaj  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Można o tym pomyśleć z perspektywy interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje bardzo duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Korzystniej jest, jeżeli internauta zobaczy nawet prostą, podstawową stronę web niż żeby nie zobaczył żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się zagadnienie dostosowania strony internetowej do działalności, dlatego, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje dużego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a prawidłowe przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. W przypadku gdy okaże się, że potencjalny klient nie umie wyszukać odpowiedzi na interesujące jego pytania, bo strona odpędza niedzisiejszym wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to wynik końcowy będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Przy użyciu profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie często pytają klienci. Można także zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. W ten sposób odbiorca będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron www możemy się zająć kompletnie, od wykonania koncepcji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej strony. Możemy również zrobić usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależne jest od tego, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy o tym jak ma wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji bieżących stron www. Po ustaleniu wszystkich części i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna wzbogacamy o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie otrzymujemy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy sugerować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. Na start przygotowujemy projekt graficzny, aby zaprezentować prawdziwy kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już ciężkie do wykonania nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową zmieniają szkic graficzny na funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy również różne niezbędne i uzupełniające funkcjonalności, poza tym wprowadzamy dostarczone treści – sporządzenie treści możemy także innej firmie lub wykonać samodzielnie. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w internecie i mamy możliwość przekazać klientowi roboczy adres URL do śledzenia postępów prac. Po ukończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę www do końcowej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Strzałkowo

Sklepy internetowe, to strony internetowe, gdzie można zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór produktów, lecz nawet taki oferujący około sześć wariantów paru produktów, również można zdefiniować jako sklep internetowy. Również strony oferujące kupno usług abonamentowych poprzez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na wypełnienie pełnej transakcji wraz z płatnością przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego wystawiania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy doradzamy, klientom, którzy mają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają market stacjonarny. Oczywiście nic nie jest przeszkodą, aby wystartować działalność od sklepu internetowego, gdyż taki biznes jest tańszy w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa klient ma już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych, ale chce powiększyć swój przychód uruchamiając następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Struktura w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej metodzie – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, bez względu na to czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes zaczynał się od prostego sklepu internetowego, a później rozwinął się także na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Dziedzina oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Odświeżanie sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może również normalnie funkcjonować podczas modernizacji wyglądu, ponieważ w pierwszej kolejności konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a następnie wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak podczas kreowania stron internetowych, przed podjęciem się renowacji wizerunku sklepu internetowego, powinniśmy wykonać rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Po tym tradycyjnie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od podstaw też zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb klienta oraz od ustalenia ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po sfinalizowaniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Strzałkowo

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, żeby ta mogła pracować musimy się nią także dobrze zająć, więc należy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że całość na pewno działa tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym kierowaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje wiele wysiłku, kiedy nadejdą jakieś problemy. Cel zarządzania stroną polega też na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy powodują, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to celnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie straciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i rytmicznie modernizowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który prezentuje jest aktywny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo gospodarzona strona pomaga dodatkowo upilnować sporą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w ofercie. Żeby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorakie dopełniające funkcjonalności.

Niebagatelne jest także czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dodać dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną wyświetlenia się komunikatu mówiącego, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa zostanie przejęta przez hakerów. Z uwagi na te fakty niewątpliwie opłaci się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Wykonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizowanie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcje, a także dbanie o ich efektywne działanie.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, lecz lista jest długa, ponieważ całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Strzałkowo

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest ignorowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, lecz dopiero jak sprawdzi to ekspert, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie wytworzyły się w efekcie przebadania fachowego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są uczucia użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. pobudzić klienta do zakupu.

Kiepski UX może mieć wielki wpływ na to, że witryny i sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Owszem – mierna strona lub sklep może funkcjonować, klienci się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został ulepszony? Z naszego doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych ekspertów efekty są zdecydowanie większe, a po całościowych zmianach, które również możemy zrobić, nawet martwe strony zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe detale mogą wpłynąć na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą oszczędzić jeśli są wykonane w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla jego użytkowników. Co krok byliśmy świadkami sytuacji, w których pozornie zauważalna na samej górze opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędną wielkością lub nawet nienależytym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez nasz wzrok ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku zrobić wywiad z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie plany musi wykonywać dana strona, abyśmy byli w stanie stworzyć UX danej strony internetowej pod względem określonego profilu użyteczności. Różne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice między tymi rodzajami użytkowników są dość drobne to jest kilka różnic całkiem dużych, które musimy poznać przy projektowaniu UX – jesteśmy w stanie też zrobić osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy przydzielany przy użyciu np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Niemniej jednak nie jest to dla każdego tak jasne jak dla fachowców to należy wiedzieć, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż zaczyna się już w wynikach wyszukiwania Google, także w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tym również swój udział przygotowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam klient styka się z daną marką, produktem lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie zdanie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość duża, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc żeby prawidłowo zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest dobrze, powinno się posiadać fachową wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Działaniem tych działań jest wzmocniona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Strzałkowo

Trudności z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednakże to także standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej branży, ale też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest wytrenowanie na temat tego jak musimy w takiej sytuacji sobie poradzić. Masowo przydarzają się sytuacje, że początkujący użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną albo w jaki sposób wyszukać rozwiązania w internecie, wszak zwyczajnie nie posiada w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego realizacja to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie trudności jest związane z pracami programistycznymi to większość użytkowników może już czuć zrezygnowanie i odpaść na starcie. Nawet gdyby udało się przeprowadzić opisywaną zmianę  to może ona nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą powstać i które są często bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko parę przykładów. Możemy to oczywiście bardziej rozbić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie komplikacji z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, z tej racji stawiamy na wyczerpującą rozmowę, by zobaczyć, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o kompletną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w najlepsze miejsce, ponieważ nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli mamy już treści w internecie, to powinniśmy zadbać, aby zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które potrzebuje sporo wysiłku i pracy, pomimo tego jego owoce są tak dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Strzałkowo

Będąc właścicielem sklepu internetowego musimy zadbać o jego przejrzystą budowę i jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zadbać o asortyment? Fakt, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazują, że internauci korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesującego ich asortymentu, ponadto aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – ponadto większość użytkowników sprawdza tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wykazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes internetowy rozkręcił się, powinien on być priorytetowo widoczny. Nawet najlepsza witryna sklepu internetowego nic nie wskóra w przypadku gdy nikt jej nie zobaczy! Dlatego właśnie tak ważna jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod marketingu w internecie, z uwagi na fakt, iż im więcej odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa mnóstwo wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo wczytywania się strony internetowej. Badania wykazały, że prawie 50% konsumentów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jeśli czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu dużą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez sprawnie działającego i dobrze dopracowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Strzałkowo

Nawet 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że dysponując nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans na zauważenie przez większą ilość użytkowników, albowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników klika w zaledwie 5 pierwszych znalezionych linków. Nie dbając o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a plusy wynikające z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się zainwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, ponieważ jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy jeśli jest dobrze wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego sporym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Co więcej, powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads też mogą działać znacznie lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a internauci chętniej wchodzą w linki sponsorowane ze stron, które już widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Strzałkowo

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza szczegółowych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe czynności pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie patrzymy między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to budowa samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksacji przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także efektywną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, gdy strona posiada podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na przeglądzie treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a także czy jest wystarczająco duże nasycenie strony internetowej wysokiej klasy treścią powiązaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację wszystkich linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO można określić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko zbadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Strzałkowo

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to koncepcja długotrwała, owocująca w pokaźne rezultaty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także cykliczność wobec tego opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można tworzyć samodzielnie, jednak jest to żmudna praca, a strategia jest długoterminowa, więc bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Dziesiątki firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny dużej ilości firmowych stron, jednakże sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze zapełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest gorzej, wszak znaczna część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z paroma starymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji na ogół nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Plusy takiego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o projektowanie i umieszczanie treści, ale także nasza znajomość dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Strzałkowo

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Dlatego trzeba selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że interesująca i pomocna treść sama przyciąga duże grono internautów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Strzałkowo

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na konstruowanie profilu eksperta w swojej dziedzinie. Wskutek dostarczania czytelnikom wartościowych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Kreowanie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można administrować regularnie aktualizowanego bloga, bo czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go cenną treścią, wszak z reguły w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na wzór praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas tworzymy zawsze świeżą i przydatną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i ściągamy cenny ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy ciekawą treść, jednak jak już wspomnieliśmy, niekiedy łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie konstruować bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim wypadku najkorzystniej jest powierzyć to zadanie doświadczonym ekspertom.

4. Poradniki Strzałkowo

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako część firmowego bloga, ale poradniki można także sporządzić w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest dokształcanie interesantów i potencjalnych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą działalnością.

Poradnik przedstawia odbiorcy rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, ale należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również odpowiednie narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak utworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z biegłością pozyskuje się przez wiele lat. Samemu też na pewno poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie części wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich zawodowców, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, iż opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Zbudowanie poradnika to na dodatek najlepsza okazja, by przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i poprawiają SEO strony, wskutek tego warto nad nimi pracować na wszelki możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla kontrahentów wskazówki zaowocuje zwiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Strzałkowo

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla branży e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi pozyskać konsumenta. Gdy konsument nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu dostarcza klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeśli opis jest nierzetelny i lakoniczny to interesant może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ prawidłowy opis również budzi zaufanie klienta. Opis produktu ma również znaczenie na rezultaty pozycjonowania, dlatego, bo dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, jednak zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wytworzony, do czego służy, komu się przyda. Są to łatwe zasady, ale zazwyczaj są niebywale efektywne. 

Modelowo, sprzedając klasyczne krzesła, możesz skonstruować listę danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą zainteresowani. Nie mniej jednak, jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz gruntownie, z czego jest wykonane oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego produktu. Co więcej, jeżeli opiszesz również sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne frazy, np. tanie krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Strzałkowo

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Wymaga też większej ilości czasu, ale dobrze zastosowane może wzbudzić większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeśli film wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto produkować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Celem jest dostarczenie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami znajduje się też fascynacja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam musimy dostarczać wysokiej jakości filmiki, jak również zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Strzałkowo

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zamieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją też w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku organizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najskuteczniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Strzałkowo

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dość tania oraz efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa oraz mobilna, można ją umieścić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami bądź instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Strzałkowo

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru mniejszych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. By skonstruować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Strzałkowo

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Strzałkowo

1. Druk małoformatowy Strzałkowo

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w niedużym rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi mamy styczność niemal codziennie, bo są one właściwie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych dużych.

Poza typowymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego zaliczamy broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje wiele i niełatwo wymienić wszystkie z nich, jednakże ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Nasza oferta także obejmuje wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od sprawdzenia potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są konieczne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma własną przemyślaną wizję projektu, to sprowadzamy się do zdefiniowania szczegółów i do opisania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, jednak nie muszą. Środkiem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom zmniejszając ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, których format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednak nie jest to granica sztywna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale również maszyn, które są potrzebne do stworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić też powszechną domową drukarkę. Bierze ona niedużo miejsca i zazwyczaj obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny często drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można krótko wyszczególnić określone produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dosyć sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz umożliwia to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Strzałkowo

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są chyba billboardy oraz banery. Widzimy je przy drogach ekspresowych oraz także w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć również większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z błędnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu także należy dodać, iż przy projektowaniu w procesie projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać małą ilość informacji, jeśli jest on przy drodze ekspresowej, dlatego wspaniale jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – więc nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, również takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt oraz wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Strzałkowo

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak działają. Tego rodzaju wyroby nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które pomagają promować business w sposób skuteczny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, który umie objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym wypadku istnieje szansa oznaczenia towaru oraz użycia go w formie gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest również poprawne stworzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej aniżeli na kubku, stąd także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, jednak nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, ale dlatego, iż różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem potężna i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż wiele a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego chce klient. Potrafimy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby konsumentów lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, oraz jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Strzałkowo to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Nasza firma jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?