fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Strzałkowo

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Strzałkowo jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze metody. Z racji tego Twoja marka rozwinie skrzydła. Znacznie powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Strzałkowo?

Jesteś w idealnym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości i dużego doświadczenia dostarczając naszym konsumentom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego marketingu zależny jest rozwój praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Kreujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do wykorzystania na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana i rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem własnej drukarni możemy realizować usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy bieżącą. Możemy również wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Strzałkowo

Populacja: 5140

Długość geograficzna: 17.818110

Szerokość geograficzna: 52.307010

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Strzałkowo

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także flagi reklamowe i reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Przedział naszej oferty sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała staranne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Strzałkowo

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil musimy także sumiennie prowadzić. Założenie konta to pozornie najprostszy etap, tymczasem nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma ciekawą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Problem w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują zarejestrowanie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak jeśli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie w szczególności przedstawić firmę od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, ponadto staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania i promocji oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy pokazać to nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to za pomocą dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Strzałkowo

Prawidłowy kierunek w biznesie jest konieczny do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie jest łatwym zadaniem, dlatego też powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych codziennie. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Eksplorujemy także dostępne możliwości w danej branży i sugerujemy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli wiele sukcesów w branży. Badamy też w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie udzielamy pomocy stałym klientom oraz cały czas poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Projektujemy też swoje własne metody, które sprawdzamy na naszych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować metody indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Strzałkowo

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym zabiegiem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na postępowanie konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu z planem działania konkurentów, oprócz tego na podstawie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze jak i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, bez jakiegokolwiek modelu klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, pomimo że prezentują dwa skrajne strategie. Jak to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując równocześnie wady przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii poznajemy ich metodologię. Bliźniaczo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż i na podstawie zebranych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane analizy oraz opracowane nowe metody skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Badając działanie konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania na danym rynku, a także uniknąć błędów, które mogłyby przynieść niemałe straty. Pogłębiając konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, które pokazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które też mogą być przydatne do planowania długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a także przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, które działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań konkurentów, możemy również doradzić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny oddział graficzny można znaleźć w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Prace wytwarzane są przez fachowców z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można zamawiać osobiście albo mogą być one polecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki czemu możesz przyoszczędzić swój czas zdobywając przy tym świetne efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Strzałkowo

By zdobyć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się odpowiednio wiązać ze sobą, dodatkowo muszą docierać do zainteresowanych odbiorców. Do realizacji owego obowiązku potrzebujemy przemyślanej identyfikacji wizualnej, która obudzi w adresatach trafne uczucia i odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a następnie planujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonywać określone założenia. W procesie tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie wskazane projekty materiałów marketingowych takich jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Faza wstępna procesu tworzenia identyfikacji wizualnej to za każdym razem ankieta z klientem i wnikliwa ocena rynku, na którym działa lub chce funkcjonować, a więc na początku powinniśmy w całości wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego otwarcie tego procesu jest niewykonalne, gdyż nie posiadamy informacji, które mają wpływ na rozpoznanie charakteru identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zapisanych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Niepodważalnie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Następnie rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego sporządzamy różne propozycje i warianty graficzne. Sugestie logo sporządzane są na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z konsumentem, a także tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwala nam dobrać logo oraz tożsamość marki do rynku, jak również do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z propozycji, które pokazujemy klient wybiera jedną opcję, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana celem stworzenia finalnej kreacji. Skończone logo staje się filarem do powstania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możemy zacząć projektowanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że projekt będzie mniej skomplikowany. Rzeczywiście utworzenie designu logo jest najdłuższym etapem, z uwagi na fakt, iż jest to podstawowy element, który potrzebuje analizy i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na interesanta. Mimo to na etapie tworzenia pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ powstające elementy muszą być dobrze skomponowane ze zrobionym logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby harmonijnie sformować zgodny wizerunek marki. Dopasować powinno się odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak i zasady skutecznego ich łączenia i prezentacji. Nie można także zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady wraz z instrukcją i wzorami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też przydatny w wypadku współpracowania z różnymi studiami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki temu schematowi posiadają wskazówki o designie, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję nieprzerwanie, zakładając projektowanie zgodne z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Strzałkowo

Trafne logo przykuwa spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną firmą. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, aby wytwarzał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest banalnym zagadnieniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym dobrze przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż myślimy. Pierwszym momentem dowolnego projektu logo jest sumienna rozmowa z klientem o tym, jakie cele ma realizować logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy przyjrzeć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu i jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Zmagazynowanie i rozpatrzenie tych danych pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad pierwotną koncepcją to osobliwa wymiana zdań, z której kreujemy koncepcje, po czym są przesiewane, a z wybranych robimy propozycje dla klienta. Tworzone koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w faktyczną propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane jedno do stuprocentowego doszlifowania.

Ostateczny etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorystycznych, badamy jego układ i projektujemy kilka wariacji, z których również będzie wybrana ostateczna opcja. Zatwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby zlecić przynajmniej prostą księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Strzałkowo

Informacje wizualne są nieustannie pierwszymi, które przechwytujemy i interpretujemy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Tak więc nie oddajemy niczego przypadkowi i całkowicie zgłębiamy zadanie, jakie ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż i dbamy o to, aby ich wygląd pokazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Niezwykła grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje prócz tego określone cele i wywołuje właściwe emocje dla marki. Na skutek współpracy z największymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która zrealizuje plany biznesowe i zadba o świetny, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechowane są wysoką jakością i profesjonalnym wykonaniem. Dokładnie tworzymy każdy, jeden element zadania w ten sposób, aby spełniał swoją szczegółową funkcję i aby tworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie zaprojektować duży zakres projektów graficznych przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania w sieci. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Strzałkowo

Wiemy, jak ciężko jest wyszukać właściwego grafika, więc zrobiliśmy ofertę specjalną, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają wykonywać. 

W przeciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz otrzymać nawet w jednej opłacie. Każdorazowy zakres przeprowadzanych usług w zakresie abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Walory tego rozwiązania to w szczególności oszczędzanie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – najmujesz kompletny sztab graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz planowo oddaje zlecone projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by zgłębić, bo będzie to jeden z najważniejszych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Strzałkowo

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli kolekcja usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, które dobieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych interesantów. Dlatego też na pierwszym etapie zawsze przeprowadzamy dogłębną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w umiejętny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, wzbudza ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie ze swoją ofertą do większej ilości interesantów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak uregulować kampanię, tak aby wypracować maksymalne benefity przy małym wkładzie finansowym. Przy użyciu Google Ads jesteśmy w stanie realizować konkretne zadania, takie jak pobudzenie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej duża możliwość personalizowania i możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z nienowoczesnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie nieduży zbiór danych statystycznych o ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i wycelowania w grupę konsumentów również nie są wyborne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zadeklarować do kogo dokładnie chcemy kierować nasze reklamy, a także możemy zdecydować, o których godzinach mają się eksponować. Mamy możliwość tytułem przykładu skierować promocję do posiadaczy małych i średnich wielkości firm transportowych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Strzałkowo

Kampanie produktowe to specyficzne kampanie reklamowe, które są dopasowane typowo na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Przedstawiają one standardowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce bez przerwy powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne zakupy najprawdopodobniej będą dalej z nami to zdecydowanie większością rynku będą zakupy w internecie. Już teraz mamy do czynienia z naprawdę dużą ilością zakupów zawieranych przez internet, ale żeby mogło dojść do transakcji to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one niemałą skutecznością, a ponadto małym kosztem dotarcia do konsumenta. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi prezentować się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeżeli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Prosta i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie zalecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami online z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są położone w sklepie internetowym to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Strzałkowo

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe chłoną masę ludzkiej uwagi każdego dnia, a najczęściej podawanym wzorem z pewnością będzie Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom moment oderwania od codzienności i odpoczynek może równie dobrze posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie różnych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Za pomocą tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zainteresować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Jednakże byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców i co jest jednorako ważne możemy także dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz zaprezentować swoją reklamę koneserowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Żaden problem. To właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Możemy rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego społeczność zgromadzona dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później świetnym wypełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż początkowo można zobaczyć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia wiemy, że firmy, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Strzałkowo

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, z całą pewnością zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie na co dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że różne zmiany i modernizację powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku takiej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak każda forma reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą dlatego też musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest również uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać i utrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Strzałkowo

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty najmniej trzy razy tyle. Ponadto wideo reklama posiada unikatowe możliwości, które są niedostępne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Posiadając już gotowy materiał, możemy rozpocząć reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie skutecznie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak też na zyskującym popularność TikToku. Można też stworzony materiał wideo wykorzystać także jako ogólny film przedstawiający firmę i odtwarzany tylko na stronie www firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a sporym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy osób. Zatem przygotowując materiał promocyjny, możemy go również wyświetlić konkretnej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa metoda reklamy może okazać się też bardziej angażująca, ponieważ nawet krótkim filmem możemy niekiedy ukazać znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy reklamy powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, dzięki naszej pomocy rezultat na pewno będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapomnieć o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Strzałkowo

Bez strony internetowej można jakoś pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż ludzie poszukują w sieci informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, lecz może być dużym minusem dla prezentacji firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to jest spora szansa, że po prostu porzuci temat.

Znacznie lepiej jest, kiedy potencjalny klient obejrzy nawet prostą, zwykłą stronę internetową niż żeby nie znalazł żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dostosowania strony www do branży, bowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. W przypadku gdy okaże się, że nie może znaleźć odpowiedzi na interesujące jego pytania, bo strona zraża nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to wynik końcowy będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o które zazwyczaj pytają klienci. Można także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. W konsekwencji klient będzie mógł zebrać potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej witryny. Możemy także sporządzić usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia detali i rozmowy na temat tego jak ma prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji aktualnych stron www. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po wykonaniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej kolejności przygotowujemy projekt graficzny, aby przedstawić rzeczywisty wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta strony web możemy przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już bardzo ciężkie do wprowadzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą schemat graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie nadzorujemy również różne obowiązkowe i pomocnicze funkcje, ponadto umieszczamy otrzymane od klienta treści – przygotowanie treści możemy też zlecić lub wykonać samodzielnie. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie powierzyć usługobiorcy projektowy adres URL do śledzenia postępów prac. Po ukończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Strzałkowo

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, gdzie możemy bezpośrednio zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są zazwyczaj kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór asortymentu, ale nawet taki przedstawiający około pięć wariantów dwóch produktów, tak samo możemy ogłosić sklepem internetowym. Poza tym platformy oferujące kupno abonamentu poprzez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia realizację pełnego zakupu razem z płatnością właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i manualnego sporządzania faktury.

Sklep internetowy zalecamy, kontrahentom, którzy posiadają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają hurtownię stacjonarną. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, żeby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, wszak taki koncept jest mniej kosztowny w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też świetny pomysł usługobiorca posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swoje dochody otwierając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych dróg na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Budowa wówczas trochę się różni, ale działa na takim samym wzorcu – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od prostego sklepu internetowego, a następnie powiększył się również na klasyczne metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres naszych usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli szczęśliwi z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, gdyż najpierw tworzymy projekt w środowisku próbnym, a następnie przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak w wypadku projektowania stron internetowych, przed podjęciem się renowacji kompozycji sklepu internetowego, musimy zorganizować wywiad odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później klasycznie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Opracowanie sklepu internetowego od zera też rozpoczyna się od analizy oczekiwań usługobiorcy i ustalenia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po ukończeniu prac klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma przeszkód, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Strzałkowo

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, żeby ta mogła pracować efektywnie trzeba się nią także dobrze zająć, więc należy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość na pewno działa tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym zarządzaniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje sporo wysiłku, kiedy wystąpią różne problemy. Cel zarządzania stroną polega też na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Powinniśmy na to celnie odpowiedzieć i zmodernizować stronę, aby nie pomniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Rzetelna i rytmicznie ulepszana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który przedstawia jest czynny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo gospodarzona strona pomaga też zadbać o ciągle sporą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma oferuje. Aby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różne dopełniające funkcjonalności.

Istotne jest też czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy także doliczyć troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przejęta przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody niewątpliwie warto oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Wykonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają praktyczne funkcje, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Doskonalenie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak wykaz jest długi, gdyż całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Strzałkowo

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle ignorowane, a to w przyszłości sprawia, że strona lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, niemniej jednak dopiero jak przeanalizuje to fachowiec, to zaczynają ujawniać się błędy. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to istotne, bo cały czas tam były i nie wytworzyły się w wyniku obejrzenia fachowego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są uczucia użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć kluczowy wpływ na to, że witryny i sklepy nie dostarczają takich zysków, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Prawda – kiepska strona lub sklep może pracować, internauci po czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli będą zdeterminowani, lecz co, gdyby UX został naprawiony? Z naszego doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych ekspertów wyniki są znacznie większe, a po generalnych zmianach, które także możemy wykonać, nawet najmniej efektywne strony zaczynają kwitnąć.

To niebywałe jak bardzo małe szczegóły mogą mieć wpływ na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą oszczędzić zakładając, że są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać logiczne i oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Wiele razy obserwowaliśmy sytuację, w których pozornie zauważalna na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi wieloletni eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie cele musi spełniać dane rozwiązanie, abyśmy byli w stanie zrobić UX danej strony pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności między tymi typami użytkowników są dość subtelne to jest parę różnic całkiem istotnych, które musimy poznać podczas projektowania UX – możemy także zrobić oddzielnie UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wtedy wydzielany z wykorzystaniem np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wprawdzie nie każdy wie, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w trakcie szukania w Google, ponadto w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam klient styka się z danym produktem, firmą lub usługą i wytwarza swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne twierdzenie, że zmechanizowane boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc aby optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest dobrze, powinno się mieć rzetelną wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest zwiększona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Strzałkowo

Kłopoty z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednakże to także zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia pomożemy sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Niemniej należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe co do tego jak wtedy postępować. Masowo dzieją się sytuacje, że żółtodziób – początkujący użytkownik – może nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną albo w jaki sposób znaleźć rozwiązania w źródłach internetowych, wszak zwyczajnie nie ma w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego realizacja to drugie.

W wypadku gdy rozwiązanie komplikacji wiąże się z pracami programistycznymi to spora część użytkowników może już czuć zrezygnowanie i skapitulować w przedbiegach. Nawet gdyby udało się zainstalować takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej dogłębne zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej porozbijać, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, dlatego też stawiamy na wyczerpujący wywiad, żeby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, by spytać nas o całościową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, bo nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy umieściliśmy już treści w internecie, to powinniśmy zatroszczyć się, żeby dotarły one do jak najszerszego grona ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe i długoterminowe, które potrzebuje od nas sporo wysiłku i pracy, nie mniej jego wyniki są tak zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Strzałkowo

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego musimy zatroszczyć się o jego przystępną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba również zatroszczyć się o asortyment? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Badania wykazały, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszy wynik – ponadto znaczna większość użytkowników przegląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie mówią, gdzie sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes internetowy się udał, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Wyborna witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów jeśli nikt jej nie wyświetli! Z tej przyczyny tak decydująca jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, z uwagi na fakt, iż im więcej interesantów zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest także prędkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50 procent klientów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, gdy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu dużą ilość cech jego działania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez prawidłowo działającego i dobrze dopracowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Strzałkowo

Nawet 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Większość z tych użytkowników nie zwraca uwagi na odnośniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że mając nieudoskonaloną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans na zauważenie przez szersze grono użytkowników, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa ludzi wchodzi w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie dbając o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a zalety wynikające z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Warto w skuteczne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to akcja, która przynosi efekt długoterminowy, kiedy jest dobrze stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego wielką wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Na dodatek powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads także będą działać dużo lepiej jeżeli witryna, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Strzałkowo

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza różnych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne strategie pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś ukończona. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu zwracamy uwagę między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej sprawność do indeksacji przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona ma podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych opiera się na ocenie treści publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod kątem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a także czy jest wystarczająco wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację puli linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko przeanalizowania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Strzałkowo

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym tworzymy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to koncepcja długodystansowa, przynosząca wyśmienite efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również systematyczność w związku z tym opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można generować samemu, lecz jest to zajęcie czasochłonne, a strategia jest długofalowa, w konsekwencji tego korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Mnóstwo firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina mnóstwa firmowych stron, ale sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze zapełnić wartościową treścią, a z tym jest ciężej, ponieważ duża część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z kilkoma starymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji zazwyczaj nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Plusy tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o kreacje i zamieszczanie treści, lecz też nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Strzałkowo

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Dlatego powinno się uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i informacje, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że ciekawa i pomocna treść sama absorbuje dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Strzałkowo

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na sporządzanie image eksperta w swoim fachu. Dzięki przekazywaniu odbiorcom interesujących treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Prowadzenie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się administrować ciągle aktualizowanego bloga, ponieważ czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go cenną treścią, wszak z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszą metodą jest skonstruowanie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku kreujemy zawsze aktualną i przydatną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i ściągamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, najlepiej będzie przemyśleć jego formę, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy ciekawą treść, ale jak już mówiliśmy, czasem lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie budować bloga na siłę i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej jest powierzyć to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Strzałkowo

Poradniki są kolejnym modelem marketingu treści. Mogą oczywiście funkcjonować jako element firmowego bloga, lecz poradniki można też zaprojektować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się dokształcanie odbiorców i potencjalnych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Być może, jednak należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz odpowiednie narzędzia. Można stworzyć poradnik na temat tego jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką z praktyką buduje się przez długie lata. Sam też na pewno poszukiwałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – dostarczenie pewnej wiedzy początkującym nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że ty jesteś zawodowcem i przekona odbiorców, że opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Realizacja poradnika to oprócz tego idealna okazja, aby dostarczyć jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i poprawiają SEO strony, zatem warto nad nimi pracować na wszelaką dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla klientów informacje zaowocuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Strzałkowo

Opisy produktowe są bardzo istotne dla domeny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi zwerbować klienta. Jeśli klient nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu mówi kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. W przypadku, gdy opis jest niestaranny i skąpy to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że efektywny opis również buduje zaufanie interesanta. Opis produktu ma także wkład na rezultaty pozycjonowania, albowiem wszelki produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, jednak zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, jednak często są zadziwiająco skuteczne. 

Tytułem przykładu, oferując klasyczne krzesła, możesz zrobić katalog danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Nie mniej jednak, jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z czego jest zbudowane i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym cenne informacje, choćby o trwałości swojego produktu. Co więcej, jeśli pokażesz również sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. tanie krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Strzałkowo

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Wymaga także większego nakładu pracy, lecz prawidłowo zastosowane jest w stanie wytworzyć większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy jeszcze materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeżeli materiał wideo opowiada o tym samym co tekst artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, dlatego warto tworzyć treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy rezultat przeciwny do planowanego. Celem jest opublikowanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się też pasja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba prezentować wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Strzałkowo

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie marki, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niedużym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Strzałkowo

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to względnie tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez faktycznie sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami bądź instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Strzałkowo

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku mniejszych systemów lub może być zbudowane indywidualnie. Żeby ułożyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy wyprodukować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Strzałkowo

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wsuwane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Strzałkowo

1. Druk małoformatowy Strzałkowo

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niewielkim formacie – to raczej oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, dlatego że są one praktycznie w każdej firmie, w tych niewielkich i tych dużych.

Poza oczywistymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest dużo, że aż ciężko wymienić je wszystkie, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od badania potrzeb i oczekiwań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są konieczne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Oczywiście, gdy klient posiada ma swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to sprowadzamy się do uściślenia szczegółów oraz do opisania potencjalnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Sposobem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, aczkolwiek nie jest to granica stała. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, jakie są niezbędne do zrobienia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również typową domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo powierzchni i najczęściej obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny często drukują np. bilbordy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Jak można krótko wyliczyć dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego dość dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Jest to tylko część z nich, ale pozwala sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Strzałkowo

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można prosto przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są billboardy i banery. Spostrzec je można przy drogach szybkiego ruchu, ale również w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do nich zaliczyć jeszcze większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy robiony będzie wydruk w dużym rozmiarze, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z niewłaściwym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu także należy dodać, iż przy realizacji w procesie projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, gdyż w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeśli jest on przy drodze szybkiego ruchu, więc dobrze jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe i takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt oraz wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Strzałkowo

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklamy i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a pomagają. Tego pokroju wyroby nie muszą być także typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest tylko ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, jaki potrafi otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym przypadku występuje możliwość oznaczenia towaru i używania go w formie gadżetu reklamowego. Naczelnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy podkreślić, że ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest również poprawne stworzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, ale nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, tylko dlatego, że różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość duża i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż wiele a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby konsumentów lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową radą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Strzałkowo to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Nasza firma jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?