fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bierutów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bierutów jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze metody. Dzięki temu Twój biznes z sukcesem rozwinie skrzydła. Zdecydowanie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bierutów?

Trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności i ogromnego doświadczenia oferując naszym interesantom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego planu marketingowego zależy funkcjonowanie praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana i profesjonalna prezentacja Twojej firmy jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz ukształtować nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni możemy zrealizować projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę www lub uaktualnimy istniejącą. Możemy również stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Bierutów

Populacja: 5065

Długość geograficzna: 17.546070

Szerokość geograficzna: 51.124430

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bierutów

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na wstępie zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę potrafią być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres działania obejmował drobiazgowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bierutów

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil warto także rzetelnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostszy etap, tymczasem nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Problem w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują zarejestrowanie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samodzielnie nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Nie mniej jednak jeżeli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. Ponieważ social media mają na celu w szczególności pokazać przedsiębiorstwo od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, poza tym próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do promocji oferty klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bierutów

Trafny kierunek w biznesie jest niezbędny do zdobycia sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, dlatego też warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, planach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posługujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki naszej pomocy osiągnęli liczne sukcesy w branży. Prócz tego zastanawiamy się w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Regularnie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i ciągle szukamy następnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też własne metody, które sprawdzamy na naszych własnych przedsięwzięciach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować metody indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bierutów

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym działaniem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, gdzie reakcja na zachowanie konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane rozwiązania są opłacalne w porównaniu z planem strategicznym konkurencji, na domiar tego w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości jak i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia robi samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, firma nie posiada jakiegokolwiek samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, pomimo iż zajmują dwa skrajnie różne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki uwidaczniają swoje zalety, maskując równocześnie słabe strony z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie różnych branż oraz na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane analizy oraz opracowane nowe metody skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działania konkurentów możemy poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania w danym sektorze, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby z kolei przynieść spore straty. Badając konkurencyjne strategie zapisujemy też dane, które pokazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które również będą przydatne do planowania długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a także przyniosą zauważalne zyski. Posiadając znajomość różnych dziedzin naszych klientów umiemy rozpoznać, które działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy dodatkowo przedstawić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny oddział graficzny można doglądać w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Prace wykonywane są przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można osobiście lub mogą być one polecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, z tej przyczyny możesz zaoszczędzić swój czas osiągając przy tym najlepsze efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Bierutów

Aby odnieść sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się odpowiednio kojarzyć, dodatkowo muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania owego planu potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która wznieci w konsumentach odpowiednie emocje a dodatkowo zapadnie w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym analizujemy założenia danej firmy, a potem opracowujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby realizować określone założenia. W przebiegu tego procesu tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie niezbędne projekty materiałów użytkowych jak na przykład wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Faza wstępna procesu układania identyfikacji wizualnej to zawsze ankieta z usługobiorcą i gruntowne badanie branży, w której działa lub chce funkcjonować, a więc po pierwsze powinniśmy szczegółowo wybadać teren, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej marce. Bez tego powstanie procesu jest wykluczone, ponieważ nie posiadamy informacji, które mają wpływ na ustalenie cech identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas danych zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Definitywnie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Następnie wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego przygotowujemy różne warianty i propozycje graficzne. Propozycje logo sporządzane są na podstawie informacji uzyskanych z rozmowy z klientem, a także tych pozyskanych z przeglądu rynku, dzięki czemu możemy dobrać logo oraz tożsamość marki do rynku, jak również do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z motywów, które przedstawiamy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która później jest ulepszana w celu dopięcia finalnego loga. Gotowe logo staje się fundamentem do przygotowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się przygotowywanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Rzeczywiście utworzenie logo jest najbardziej czasochłonne, ponieważ jest to podstawowy element, który potrzebuje analizy i przemyślenia każdego aspektu, który będzie angażować interesanta. Jednakże na etapie tworzenia innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż powstające elementy muszą być dobrze zgrane z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby wspólnie stworzyć oryginalny wizerunek marki. Dostosować należy adekwatny krój czcionki, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak również metody ich łączenia i demonstracji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, gdyż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest ulotka, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być również przydatny w przypadku współpracy z innymi studiami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki niemu będą posiadać wskazówki o designie, w którym powinny być zrealizowane wszystkie materiały. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność nieprzerwanie, zakładając tworzenie zgodne z poradami zawartymi w brand booku.

Wytworzenie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Bierutów

Ładne logo przyciąga wzrok i budzi właściwe emocje z daną marką. Sformułowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wywoływał w adresatach odpowiednie skojarzenia nie jest banalnym problemem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, starannie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Startem wszystkich projektów logo jest sumienny wywiad z klientem o tym, jakie cele ma wypełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji musimy przestudiować między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu lub usługi i jak logo ma na nich działać. Zgromadzenie i rozpatrzenie tych danych pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad podstawowym konceptem to kreatywna narada, z której wyłaniamy pomysły, po czym są przesiewane, a z najlepszych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu następnie dokańczane są w finalną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane pojedyncze do finalnego wykończenia.

Finalny etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka opcji, z których także zostanie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby zlecić przynajmniej podstawową księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Bierutów

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, z tej racji zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Skutkiem tego nie dajemy niczego przypadkowi i precyzyjnie obmyślamy cel, jaki ma wypełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Pracujemy dla wybitnych firm w swojej branży i dbamy o to, aby ich wizerunek pokazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje ponadto określone zadania i wzbudza właściwe emocje dla marki. Wskutek współpracy z największymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób skonstruować idealną grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o dobry, i przemyślany wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo projektujemy każdy element projektu w taki sposób, aby spełniał swoją szczególną funkcję oraz aby tworzył z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie zaprojektować szeroki zakres grafik przygotowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Bierutów

Wiemy, jak niełatwo jest wyszukać dobrego grafika, więc przygotowaliśmy ofertę specjalną, za pośrednictwem której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Robione przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają spełniać. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz posiadać nawet w jednym abonamencie. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest osobno.

Korzyści, jakie zyskujesz to w szczególności zaoszczędzenie czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – najmujesz obszerny sztab graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i terminowo oddaje zlecone projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozrośnięte pojęcie, które warto by zgłębić, bowiem będzie to niezbędny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Bierutów

Jako kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli zbiór usług, które możemy wykonać naszym klientom, które kompletujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych interesantów. Wskutek tego na początku każdorazowo przeprowadzamy dogłębną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zadeklarować całościową obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w fachowy sposób zarządza kampaniami swoich klientów, prowadzi ich rozrost w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie określało się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dotarcie z własną ofertą do większej ilości interesantów w szybkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych możemy tak znowelizować kampanię, by osiągnąć maksymalne benefity przy małym wkładzie pieniężnym. Z pomocą Google Ads jesteśmy w stanie realizować pewne zadania, przykładowo rozbudowanie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnych kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej ogromna możliwość konfiguracji, jak też możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji ograniczony pakiet danych statystycznych na temat ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę odbiorców również nie są imponujące. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować naszą reklamę, a także możemy zadecydować, o której godzinie powinny się ukazywać. Jesteśmy w stanie dla przykładu kierować reklamę do posiadaczy małych i średnich wielkości firm transportowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bierutów

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową dostosowaną typowo na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one najważniejsze dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową kartę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce niezmiennie zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezspornie znaczną większością rynku będą zakupy internetowe. Już teraz mamy styczność z naprawdę dużą ilością zakupów zawieranych przez sieć internetową, lecz żeby mogło dojść do transakcji to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one wysoką skutecznością, jak też niskim kosztem dotarcia do konsumenta. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi prezentować się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeżeli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Oczywista i wyjątkowo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie polecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami internetowymi z rozmaitym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że znajdują się w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bierutów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media chłoną masę ludzkiej uwagi każdego dnia, a najczęściej podawanym wzorem z pewnością będzie Facebook. Obszar, który dostarcza internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może też posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Egzystencja różnorodnych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Wskutek tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć użytkowników w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Jednak uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest tak samo ważne możemy także wprowadzić bardzo celny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz pokazać swoją reklamę miłośnikowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, by więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W ten sposób grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem najlepszym dodatkiem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z doświadczenia mamy świadomość, że firmy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bierutów

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to tradycyjna forma reklamy, którą widzimy praktycznie na co dzień. Możemy zauważyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, na pewno zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie codziennie, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znak, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, iż wielorakie zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zainteresowaniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle identycznej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą w związku z tym musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Warto jest również oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je umiejętnie wykorzystać i utrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bierutów

Kampanie wideo to ciekawa metoda zaprezentowania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty najmniej dwa razy tyle. Na domiar tego wideo marketingowe daje unikatowe możliwości, które są niedostępne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Posiadając już gotowy materiał, możemy rozkręcić reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można umieścić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie z powodzeniem uruchomić na Facebooku, czy YouTube, jak również na zyskującym popularność TikToku. Możemy wyprodukowany materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy pozyskać wiele materiałów, które można rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także przedstawić wybranej grupie osób, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego że nawet krótkim filmikiem możemy czasem zobrazować dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form marketingu należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, wraz z naszą pomocą efekt końcowy niezaprzeczalnie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie powinniśmy zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Bierutów

Bez strony internetowej idzie pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w sieci wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, lecz często  jest dużym defektem dla prezencji firmy. Należałoby o tym pomyśleć z perspektywy interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Lepiej jest, kiedy potencjalny klient trafi nawet na prostą, zwykłą stronę www niż żeby nie spotkał żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie dostosowania strony internetowej do branży, albowiem nie wszystkie branże potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Jeśli okaże się, że internauta nie może znaleźć interesujących jego informacji, bo strona odpycha brzydkim wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o które często pytają klienci. Można również opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. To sprawi, że odbiorca będzie mógł zebrać potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych możemy się zająć kompleksowo, od wykonania koncepcji i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy ponadto utworzyć pojedyncze, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz wywiadu na temat tego jak ma prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu detali i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna uzupełniamy o własne wieloletnie doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części projektujemy projekt graficzny, aby ukazać rzeczywisty kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony internetowej możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już ciężkie do wprowadzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają graficzną wizję na funkcjonalny system. Na tym etapie analizujemy również różne konieczne i dodatkowe funkcjonalności, poza tym umieszczamy otrzymane treści – stworzenie materiałów na stronę możemy też innej firmie lub wykonać samodzielnie. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w internecie i możemy wysłać klientowi roboczy adres URL do wglądu nad postępami prac. Po zakończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę www do końcowej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Bierutów

Sklepy internetowe, to strony WWW, gdzie można bezpośrednio zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są przeważnie ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szerszy wybór asortymentu, lecz nawet taki oferujący tylko sześć wariantów jednego produktu, również można nazwać sklepem internetowym. Poza tym serwisy oferujące wykupienie usług cyklicznych przez stronę możemy podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia wypełnienie pełnej transakcji razem z płatnością przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego sporządzania rachunku.

Sklep internetowy proponujemy, usługobiorcą, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają market stacjonarny. Naturalnie nic nie jest przeszkodą, żeby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, gdyż taki biznes jest mniej kosztowny w zestawieniu do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa jeżeli klient posiada już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swój dochód otwierając następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z łatwiejszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Organizacja wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorze – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają dużą ilość czasu, albowiem klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes startował od prostego sklepu online, a potem rozwinął się również na tradycyjne metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli zadowoleni z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Odświeżanie sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie funkcjonować podczas modernizacji wyglądu, ponieważ najpierw konstruujemy projekt w środowisku próbnym, a następnie przenosimy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak podczas projektowania stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się modernizacji wizerunku sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem standardowo przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Przygotowanie sklepu internetowego od zera również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy oraz od rozplanowania uogólnionego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu wszystkich detali tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, badania i finalnego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po sfinalizowaniu prac usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bierutów

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Mimo to, żeby ta mogła funkcjonować wypada się nią dobrze zająć, czyli należy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy poprawnym zarządzaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje wiele czasu i wysiłku, gdy wystąpią niespodziewane komplikacje. Zadanie sterowania stroną polega też na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle biegnących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Powinniśmy na to prawidłowo odpowiedzieć i zmienić stronę, aby nie traciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Nowatorska i systematycznie modernizowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który przedstawia jest czynny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo gospodarzona strona pomaga również upilnować dużą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma oferuje. Żeby było to możliwe powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli cykliczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różne opcjonalne funkcje.

Równie ważne jest także troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dołożyć dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona będzie przechwycona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty niewątpliwie opłaci się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, jakich możemy zaproponować jest oczywiście więcej, lecz spis jest długi, z racji że całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bierutów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest ignorowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, niemniej jednak dopiero jak zbada to ekspert, to zaczynają wychodzić wady. One się nie pojawiają tylko ukazują się – to ważne, bo od początku tam były i nie wytworzyły się w efekcie obejrzenia fachowego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są doznania użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Kiepski UX może mieć kluczowy wpływ na to, że witryny lub sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Owszem – mizerna strona lub sklep może działać, klienci po czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, lecz co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został poprawiony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych pracowników efekty są dużo wyższe, a po gruntownych zmianach, które również możemy zrobić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają kwitnąć.

To niebywałe jak bardzo małe drobiazgi mogą wpływać na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą oszczędzić jeżeli są wykonane w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Wiele razy widzieliśmy sytuację, w których niby prezentowana na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Zaczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim wykonać wywiad z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie zadania ma realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli prześwietlić UX danej strony pod względem określonego profilu użyteczności. Inne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice między tymi dwoma typami użytkowników są dość subtelne to jest kilka różnic dość istotnych, które należy poznać podczas planowania UX – potrafimy także zrobić oddzielnie UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wtedy wybierany za pomocą np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w trakcie wyszukiwania w Google, jak również w poczcie e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tym również swój udział przygotowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam konsument styka się z danym produktem, marką lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć odważne twierdzenie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widać, dziedzina, jaką jest UX jest dość szeroka, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc aby prawidłowo stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, należy posiadać rzetelną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest podniesiona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Bierutów

Problemy z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, jednak do tego zalicza się także klasyczna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy naprawić problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Niemniej należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie na temat tego jak należy wtedy postępować. Częstokrotnie mają miejsce sytuacje, że niedoświadczony używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną lub w jaki sposób znaleźć rozwiązania w źródłach internetowych, jako że po prostu nie ma w tym cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego realizacja to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie komplikacji wiąże się z pracami programistycznymi to większość użytkowników może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na wstępie. Nawet gdy uda się wgrać opisywaną zmianę  to może ona nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej wnikliwe badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą powstać i które są nierzadko bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej rozdrobnić, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie kłopotów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, z tej przyczyny stawiamy na skrupulatny wywiad, żeby odnaleźć, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, zapytać nas o szczegółową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w idealne miejsce, bo nasi informatycy to jedni z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy umieścimy już treści w internecie, to musimy zatroszczyć się, by zobaczyło je jak największe grono ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długoterminowe, które wymaga sporo wysiłku i pracy, niemniej jednak jego owoce są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bierutów

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego powinniśmy zatroszczyć się o jego przejrzystą budowę oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy zbadali, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesującego ich towaru, ponadto aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co również ważne, duża część użytkowników przegląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie pokazują, gdzie sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep internetowy rozkręcił się, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Nawet piękna strona sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeśli żaden konsument jej nie zobaczy! Dlatego też tak istotna jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, albowiem im więcej użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa masa różnych czynników, jednym z takich czynników jest szybkość ładowania się witryny internetowej. Czy wiedziałeś, że niecałe 50 procent użytkowników rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jeżeli czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie sporą ilość aspektów jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, pomimo tego bez sprawnie działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bierutów

Nawet 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna część z tych ludzi nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że dysponując niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub prezentujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości, aby zostać zaobserwowanym przez większą ilość użytkowników, ponieważ Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% internautów wchodzi w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a benefity pochodzące z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Należy zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy, o ile jest prawidłowo zrobiona. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego wielką wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Na dodatek warto wiedzieć, że kampanie Google Ads również będą działać lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a ludzie chętniej wchodzą w linki sponsorowane ze stron, które już znają. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Bierutów

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie kompleksowe informacje o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego inne czynności pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu oceniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie wygląd samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także racjonalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, jeżeli strona ma włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona nienaturalnie spowalnia i długo się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych polega na weryfikacji informacji eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod kątem technicznym i czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy jest odpowiednio wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji wszystkich linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko sprawdzenia wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych ekspertów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bierutów

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to droga długodystansowa, owocująca w okazałe rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest także częstotliwość wobec tego opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można tworzyć samemu, lecz jest to żmudna praca, a strategia jest rozwlekła, z tego powodu bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Większość firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa mnóstwa firmowych stron, jednak sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze napełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest trudniej, gdyż znaczna część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z kilkoma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu przeważnie nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Korzyści z tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o tworzenie i publikację treści, lecz również nasze okiełznanie różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bierutów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego trzeba selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i informacje, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że ciekawa i pomocna treść sama przykuwa dużą ilość internautów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematyką wpisu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Bierutów

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na sporządzanie profilu eksperta w swoim fachu. Dzięki publikowaniu internautom wartościowych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Administrowanie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się administrować systematycznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go ciekawą treścią, ponieważ z reguły w przypadku dużego procentu biznesów całkiem możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na wzór cennego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy wytwarzamy zawsze aktualną i cenną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, powinniśmy przemyśleć jego formę, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy wartościową treść, ale jak już pisaliśmy, czasami łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie konstruować bloga z niechęcią i bez wymaganej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej będzie dać to zadanie sprawdzonym ekspertom.

4. Poradniki Bierutów

Poradniki są następnym elementem marketingu treści. Mogą śmiało istnieć jako część firmowego bloga, lecz poradniki można także sformować w swoistą encyklopedię wiedzy. Przy użyciu poradników możliwe jest kształcenie czytelników i nowych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik prezentuje odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, jednak powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również odpowiednie narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak utworzyć np. swoje perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem buduje się przez długie lata. Samemu też kiedyś szukałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – zaprezentowanie części wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że ty jesteś specjalistą i zasugeruje odbiorcom, że opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Stworzenie poradnika to również najlepsza okazja, by opublikować jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, zatem warto nad nimi pracować na każdą dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla klientów informacje zaowocuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Bierutów

Opisy produktowe są bardzo ważne dla płaszczyzny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi przekonać konsumenta. Jeśli kupujący nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu mówi kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i lakoniczny to kontrahent może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ efektywny opis także budzi zaufanie klienta. Opis produktu ma też wkład na wyniki pozycjonowania, bowiem wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wytworzony, do czego służy, komu się przyda. Są to proste rzeczy, ale zazwyczaj są wyjątkowo skuteczne. 

Modelowo, oferując zwykłe krzesła, możesz zrobić tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą się sprzedawać. Jednakowoż jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz dokładniej, z czego jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli opiszesz też propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. mocne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Bierutów

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga także większej ilości pracy, ale prawidłowo wykorzystane może wytworzyć silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dołączymy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeżeli film wideo traktuje o tym samym co tekst artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy rezultat przeciwny do zamierzonego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się przydatnymi treściami znajduje się też pasja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam trzeba przedstawiać wysokiej jakości filmiki, a także zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bierutów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przerabiane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją jeszcze w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku organizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bierutów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dość tania i skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa oraz mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez faktycznie dużą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi firmami albo instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Bierutów

Na targach branżowych musimy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru oddzielnych systemów lub może być zbudowane indywidualnie. Żeby ułożyć nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bierutów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często umieszczane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze często zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bierutów

1. Druk małoformatowy Bierutów

Drukiem małoformatowym określamy każde wydruki w niewielkim formacie – to dosyć oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, bo są praktycznie w każdej firmie, w tych niewielkich i tych sporych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego możemy zaliczyć kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów istnieje bardzo dużo, że niełatwo wymienić każdy z nich, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferujemy też wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb, a także oczekiwań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są potrzebne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Oczywiście, gdy klient posiada ma już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów, a także do podania możliwych zmian opierających się o panujące trendy i nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zaakceptowane i dodane, jednak nie muszą. Środkiem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom redukując zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zazwyczaj nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, aczkolwiek nie jest to sztywna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale jeszcze maszyn, które są niezbędne do stworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także zwykłą domową drukarkę. Bierze ona mało powierzchni oraz najczęściej obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują np. bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można zwięźle wyliczyć dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego całkiem dużo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Nie jest to wszystko, natomiast pozwala sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Bierutów

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, które można prosto przenieść, jednak nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są banery oraz billboardy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, a także w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć także większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy wykonywany będzie wydruk w większym rozmiarze, bo zamówienie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj też należy wspomnieć, że przy realizacji w procesie projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć niewielką liczbę informacji, jeśli stoi przy drodze ekspresowej, zatem dobrze jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – więc nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe i takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci bardzo często decydują się na tę opcję, jeżeli posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bierutów

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklam i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a działają. Tego rodzaju wyroby nie muszą być też powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które pomagają promować business w sposób pozytywny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, jaki umie objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale jeszcze w tym przypadku występuje szansa oznaczenia towaru i użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Naczelnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama marki. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest również właściwe przygotowanie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być trudny, jednak nie dlatego, iż jest to niełatwe zadanie jako takie, a dlatego, iż mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem ogromna oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego wiele i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Potrafimy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, oraz również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bierutów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?