fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Syców

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Syców jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze metody. Z racji tego Twoje przedsiębiorstwo osiągnie sukces. Znacznie wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Syców?

Trafiłeś we właściwe miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości jak i bogatego doświadczenia dostarczając naszym interesantom nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej firmy zależy od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna i rzetelna prezentacja Twojej marki jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy ekspertami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki własnej drukarni jesteśmy w stanie realizować usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy bieżącą. Możemy również stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Syców

Populacja: 10809

Długość geograficzna: 17.719790

Szerokość geograficzna: 51.308140

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Syców

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Płaszczyzna naszych usług sięga również na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował rozległe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Syców

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil powinniśmy również odpowiedzialnie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najprostsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to należy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi duże korzyści biznesowe. Problem polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują zarejestrowanie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient zamierza samodzielnie nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. Ponieważ social media mają na celu między innymi przedstawić firmę od środka, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które możemy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, a także staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie miejscem do wychwalania usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując kontakt z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to przy pomocy dostarczania im interesujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Syców

Trafny kierunek w biznesie jest niezbędny do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest prostym zadaniem, dlatego wskazane jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. W oparciu o wiedzę, jaką otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się wskazać tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, planach, które chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Rozpatrujemy również dostępne możliwości w danej branży i sugerujemy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli wiele sukcesów w swojej branży. Badamy też jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Niezmiennie udzielamy pomocy stałym klientom i nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Wymyślamy też autorskie metody, które testujemy na naszych wewnętrznych przedsięwzięciach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować rozwiązania indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Syców

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym zabiegiem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reagowanie na działanie konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane rozwiązania są skuteczne w porównaniu z planem konkurencji, oprócz tego w oparciu o uzyskane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady oraz zalety, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada ani jednego samochodu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, mimo że zajmują dwa skrajne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki nakreślają swoje zalety, maskując równocześnie słabe strony wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich strategii poznajemy ich metodologię. Jednakowo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż i na gruncie uzyskanych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane dane i opracowane nowe metody strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działania konkurentów jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania na danym rynku, a także możemy ustrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść spore straty. Analizując konkurencyjne metody zwracamy uwagę też na dane, które wskazują nam powtarzające się trendy i schematy, które też mogą być przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy również doradzić strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Dzieła robione są przez fachowców z dużym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można powierzać indywidualnie albo mogą być one polecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie zaoszczędzić własny czas uzyskując przy tym najlepsze efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Syców

By odnieść sukces na rynku, firma i jej marki muszą się właściwie kojarzyć, dodatkowo muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania niniejszego obowiązku potrzebujemy przeanalizowanej identyfikacji wizualnej, która spowoduje w interesantach stosowne uczucia a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym analizujemy założenia danej firmy, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby wykonać określone założenia. W przebiegu tego procesu tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy zastosować system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie pożyteczne plany materiałów reklamowych takich na przykład jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Początek procesu komponowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rozmowa z klientem i gruntowna ocena branży, w której funkcjonuje lub chce działać, w związku z tym po pierwsze musimy szczegółowo zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego powstanie tego procesu jest wykluczone, dlatego że nie mamy ważnych informacji, które mają wpływ na ustalenie planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas danych przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Niepodważalnie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. Następnie wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego tworzymy różne propozycje i warianty. Sugestie logo formowane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z usługobiorcą, a nawet tych pozyskanych z badania rynku, dzięki czemu możemy dopasować logo i tożsamość marki do rynku, jak też do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z motywów, które prezentujemy konsument wybiera jedną opcję, która jest doszlifowywana w celu zrealizowania końcowej wersji. Gotowe logo staje się bazą do opracowania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć przygotowywanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Faktem jest, iż opracowanie logo zajmuje najwięcej czasu, dlatego iż jest to główny element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na konsumenta. Jednakże na etapie tworzenia następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, dlatego że każdy z elementów musi być dobrze zgrany z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby razem wypracować zgodny wizerunek marki lub firmy. Zgrać musimy odpowiedni krój pisma, pasujące kolory, a także metody ich łączenia i demonstracji. Nie można także zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki razem z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest również bardzo przydatny w przypadku współpracowania z innymi projektantami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki temu plikowi będą posiadać porady odnośnie stylu, w którym powinny być zaprojektowane wszystkie materiały. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design przez cały czas, pod warunkiem projektowania zgodnie z radami mieszczącymi się w brand booku.

Stworzenie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Syców

Ładne logo przykuwa spojrzenia i budzi właściwe skojarzenia z daną marką lub firmą. Sformułowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzbudzał w konsumentach właściwe skojarzenia jest niełatwym problemem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces kryjący się za każdym właściwie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż może nam się wydawać. Początkiem dowolnego projektu logo jest dogłębna rozmowa z klientem o tym, jakie cele ma spełniać logo i do kogo ma trafiać. W tym celu musimy wgłębić się między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu i jak znak graficzny marki ma na nich działać. Dzięki zebraniu i rozpatrzeniu tych danych będziemy mogli podjąć się zaczęcia budowania konceptu logo.

Etap pracy nad podstawową koncepcją to twórcza burza mózgów, z której wyłaniamy pomysły, które następnie są przebierane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z celami danego projektu później przeobrażane są w faktyczną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których zostanie wskazane jedno do finalnego dopracowania.

Kończący etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorów, analizujemy jego układ i przygotowujemy kilka odmian, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby wykonać przynajmniej elementarną księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Syców

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, z tej przyczyny zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszelkiego biznesu. Dlatego też nie dajemy niczego przypadkowi i dogłębnie analizujemy zadanie, jakie ma wypełniać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla największych firm w swojej branży i dbamy o to, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Znakomita grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje prócz tego określone zadania i wywołuje właściwe emocje dla marki. Dzięki współpracy z najznamienitszymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób stworzyć idealną grafikę, która zrealizuje cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i spójny wygląd firmy. Nasze prace graficzne charakteryzują się doskonałą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Dbając o szczegóły projektujemy każdy, jeden element zadania w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby tworzył z innymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą wybrany komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie stworzyć szeroki zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Syców

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć dobrego grafika, z tego powodu stworzyliśmy wyjątkową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej klasy prace graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Tworzone przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają spełniać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zyskać nawet w jednym abonamencie. Każdy zakres świadczonych usług w zakresie abonamentu ustalany jest osobno.

Benefity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędzanie czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz kompleksowy personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz w terminie przekazuje zamówione projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by rozgryźć, z uwagi na fakt iż będzie to nieodłączny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Syców

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja świadczeń, które możemy zaproponować naszym usługobiorcą, które wybieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego też na starcie każdorazowo dokonujemy dogłębną rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować rozległą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w wysokowydajny sposób steruje kampaniami swoich kontrahentów, nakręca ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dotarcie ze swoją ofertą do większej ilości konsumentów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak uefektywnić kampanię, żeby dawała maksymalne korzyści przy małym nakładzie pieniężnym. Z wykorzystaniem Google Ads jesteśmy w stanie realizować konkretne cele, takie jak pobudzenie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad standardową metodą promocji jest jej zdumiewająca możliwość kształtowania oraz możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z tradycyjnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji nieduży zbiór danych statystycznych na temat ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz trafienia w docelową grupę interesantów również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy podjąć decyzję do kogo dokładnie chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo możemy zdecydować, o których godzinach powinny się ukazywać. Mamy możliwość przykładowo skierować promocję do posiadaczy małych i średnich firm transportowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Syców

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe, które są dopasowane głównie na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one główne informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę zakupu, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce bez przerwy zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezapelacyjnie większością rynku będą zakupy w internecie. Już teraz mamy kontakt z naprawdę wielką ilością zakupów zawieranych online, jednakże, żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Cechują się one dużą skutecznością, jak również małym kosztem pozyskania konsumenta. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi będą pojawiać się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeśli odbiorca szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Prosta i wyjątkowo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie polecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli figurują w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Syców

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie pochłaniają mnóstwo ludzkiej uwagi, a najchętniej podawanym wzorem z pewnością będzie Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom moment oderwania od codzienności i odpoczynek może też posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Uczestnictwo różnorakich przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na wzrost wyników firmy. Lecz uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w mediach społecznościowych umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest tak samo ważne możemy także dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz zaprezentować reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wykonać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, aby więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem świetnym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż początkowo można przedstawić.

Możliwości, jakie dają social media jest naprawdę dużo. Z naszego doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Syców

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to stara forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, z całą pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zatroszczyć się o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, iż wszystkie zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której warto dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą dlatego musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Warto jest także przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je umiejętnie wykorzystać i utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tego względu najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Syców

Kampanie wideo to ciekawy sposób pokazania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty minimum dwa razy tyle. Co ważniejsze wideo marketingowe posiada unikatowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończone wideo, jesteśmy w stanie rozpocząć reklamę w wielu kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś umieścić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a dodatkowo na zyskującym popularność TikToku. Można nakręcony materiał wideo wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest bardzo dużo, a niemałą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można otrzymać wiele materiałów, które możemy opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy konsumentów. Zatem przygotowując materiał promocyjny, można go także wyświetlić konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Taka metoda reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego że nawet niedługim materiałem wideo można czasem przedstawić znacznie więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form reklamy należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, wraz z naszą pomocą efekt końcowy z pewnością będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie można zapominać o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Syców

Bez strony internetowej nadal da się jakoś pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, mówią, iż konsumenci poszukują w sieci wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności konsumenta, ale wiążę się z dużym minusem dla prezencji firmy. Należałoby o tym pomyśleć z perspektywy konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Kiedy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest spora szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Znacznie lepiej jest, jeżeli internauta trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie znalazł żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia dopasowania strony www do przedsiębiorstwa, dlatego że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w internecie to jedno, a poprawne prezentowanie przez tę stronę informacji to drugie. W wypadku, kiedy okaże się, że internauta nie umie sprawdzić odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona straszy nieestetycznym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Za pomocą profesjonalnej strony internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o jakie zazwyczaj pytają konsumenci. Można także zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. To sprawi, że kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron www możemy się zająć od A do Z, od wykonania wstępnych wersji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy także wykonać pojedyncze, czyli wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz zleceniodawca.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz rozmowy o tym jak ma prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu wszystkich części i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście powiększamy opierając się o własne doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku projektujemy projekt graficzny, aby ukazać prawdziwy wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już trudne do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają schemat graficzny na funkcjonalny system. W tej części testujemy również wielorakie konieczne i uzupełniające funkcjonalności, ponadto otrzymane od klienta treści – utworzenie treści możemy też zlecić lub wykonać samemu. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i mamy możliwość przekazać usługobiorcy projektowy adres do przeglądu postępów prac. Po skończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Syców

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, na których można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są zazwyczaj wiązane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór asortymentu, lecz nawet taki oferujący około pięć wariantów paru produktów, również można nazwać sklepem internetowym. Prócz tego strony oferujące wykupienie usług abonamentowych poprzez stronę możemy doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia wypełnienie pełnej transakcji razem z zapłatą przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego przekazywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy polecamy, kontrahentom, którzy mają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają sklep stacjonarny. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, by wziąć się za działalność od sklepu internetowego, gdyż takie przedsięwzięcie jest tańsze porównując do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też dobra inicjatywa jeśli usługobiorca ma już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych i chce powiększyć swoje zyski uruchamiając następny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z dominujących dróg na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Całokształt wówczas trochę się różni, ale działa na takiej samej metodzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają mnóstwo czasu, gdyż klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes startował od prostego sklepu internetowego, a potem powiększył się także na standardowe metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli szczęśliwi z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Renowacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas aktualizacji wyglądu, dlatego że najpierw pracujemy w środowisku wstępnym, a następnie przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak podczas kreowania stron internetowych, przed podjęciem się aktualizacji kompozycji sklepu internetowego, musimy zorganizować rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie tradycyjnie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Przygotowanie sklepu internetowego od podstaw także rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i ustalenia ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich części tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po zakończeniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Syców

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Jednakże, by ta mogła pracować efektywnie należy się nią także dobrze zająć, więc trzeba dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje sporo wysiłku w przypadku, gdy wystąpią jakieś komplikacje. Cel sterowania stroną polega również na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Powinniśmy na to trafnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie traciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Nowatorska i regularnie doskonalona strona internetowa pokazuje również, że biznes, który pokazuje jest czynny, oraz że stoją za nim prawdziwi ludzie. Przykładnie zarządzana strona pomaga również zadbać o ciągle wysoką ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w ofercie. Żeby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli systematyczne odświeżanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorakie opcjonalne funkcje.

Równie ważne jest też dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną pokazania się komunikatu oznajmiającego, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przechwycona przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny naprawdę opłaci się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Uaktualnianie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają opcjonalne funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże wykaz jest długi, z racji że całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Syców

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest lekceważone, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla gości. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, ale dopiero jak zbada to znawca, to zaczynają pokazywać się wady. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to istotne, bo ciągle tam były i nie zrodziły się w efekcie obejrzenia fachowego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są doznania użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Nieprzyjemny UX może mieć kluczowe znaczenie na to, że strony albo sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Owszem – słaba strona lub sklep może działać, odbiorcy po czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, ale co by się stało, gdyby UX został poprawiony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych fachowców wyniki są zdecydowanie lepsze, a po całościowych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet puste witryny zaczynają przynosić efekty.

To niewiarygodne jak bardzo małe szczegóły mogą mieć wpływ na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są opracowane w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Wielokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, w których powierzchownie położona na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędnym rozmiarem lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Zaczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie zadania musi wykonywać dana strona, tak żebyśmy byli w stanie stworzyć UX danej strony pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice między tymi typami użytkowników są dość delikatne to jest parę różnic dość istotnych, które musimy uwzględnić przy projektowaniu UX – jesteśmy w stanie również zrobić osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy wydzielany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Jednak nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, ale ta podróż ma początek już w korzystania z wyszukiwarki Google, także w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział przygotowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam klient styka się z danym produktem, firmą lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widać, obszar, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc aby dobrze zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest dobrze, trzeba mieć fachowe umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Efektem tych działań jest podniesiona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Syców

Kłopoty z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, lecz to też klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Niemniej należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już przydatne jest doświadczenie odnośnie do tego jak powinniśmy wtedy sobie poradzić. Notorycznie mają miejsce sytuacje, że świeżak – nowy używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z pomocą techniczną albo w jak wyszukać rozwiązania w internecie, z uwagi na fakt iż po prostu nie ma w tym cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego wdrożenie to drugie.

Gdy naprawa komplikacji wiąże się z pracami programistycznymi to spora większość użytkowników może już czuć zrezygnowanie i odpaść na wstępie. Nawet gdyby udało się wgrać opisywaną zmianę  to może ona nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej porozbijać, np. obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie problemów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na rzetelny wywiad w celu odnalezienia, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o kompletną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, bowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieściliśmy już treści w internecie, to powinniśmy dopilnować, by dotarły one do jak najszerszego grona ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które wymusza od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, ale jego skutki są tak zadowalające, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Syców

Będąc właścicielem sklepu internetowego należy zadbać o jego czytelną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba też zatroszczyć się o asortyment? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazały, że internauci korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesującego ich asortymentu, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo zdecydowana część użytkowników sprawdza maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie pokazują, gdzie sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes internetowy przebił się, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra jeżeli żaden interesant jej nie wyświetli! Dlatego tak istotna jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, gdyż im większa ilość interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ masa przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest też tempo ładowania się sklepu internetowego. Czy wiesz, że niecałe 50% kupców rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu mnóstwo aspektów jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez sprawnie działającego i dobrze udoskonalonego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak piękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Syców

Nawet 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna część z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że dysponując niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której udostępniasz wartościowe informacje lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zauważonym przez większe grono internautów, albowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów klika w tylko 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a plusy pochodzące z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się w prężne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to akcja, która przynosi efekt długofalowy, o ile jest profesjonalnie zrobiona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego sporym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Na dodatek należy zauważyć, że kampanie Google Ads również będą działać znacznie lepiej jeżeli witryna, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Syców

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i utrapienia pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie patrzymy między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc układ samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksacji przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona ma wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co także ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych bazuje na ocenie treści wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod względem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a także czy odpowiednio duże nasączenie strony internetowej wysokiej jakości treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko przebadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Syców

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to droga długofalowa, przynosząca wyśmienite efekty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest również systematyczność dlatego warto takie zadanie przekazać odpowiednim specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można produkować samodzielnie, lecz jest to pochłaniająca czas praca, a sama strategia jest długoterminowa, więc korzystniej jest przekazać to do specjalistów.

Dużo firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa wielu firmowych stron, jednakże sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze zapełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest ciężej, wszak duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z paroma starymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji na ogół nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Przewaga z takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o konstruowanie i publikację treści, ale również nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Syców

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego powinno się uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i oczywiście możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i informacje, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że wartościowa i praktyczna treść sama przykuwa dużą ilość internautów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematyką artykułu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Syców

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na tworzenie profilu specjalisty w swoim zawodzie. Za sprawą przekazywania czytelnikom wartościowych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Tworzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można administrować regularnie aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go cenną wiedzą, gdyż z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas robimy nieustannie świeżą i wartościową treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, bo jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, ale jak już mówiliśmy, czasem łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie tworzyć bloga z przymusu i bez wymaganej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Syców

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako część firmowego bloga, jednak poradniki można też sporządzić w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest dokształcanie odbiorców i nowych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, ale powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz wymagane narzędzia. Można stworzyć poradnik o tym jak skomponować np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem buduje się przez długie lata. Sam też z pewnością poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – dostarczenie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że ty jesteś fachowcem i zasugeruje odbiorcom, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Opracowanie poradnika to oprócz tego świetna okazja, aby przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę większy ruch i usprawniają SEO strony, zatem warto nad nimi pracować na każdy dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla klientów informacje zaowocuje powiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Syców

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla sektora e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi zdobyć klienta. Jeśli klient nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu mówi kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest nierzetelny i skąpy to interesant może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ efektywny opis również budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma też wpływ na rezultaty pozycjonowania, dlatego, że wszelki produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, ale często są zadziwiająco efektywne. 

Przykładowo, oferując klasyczne krzesła, możesz zrobić listę danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą zainteresowani. Aczkolwiek jeśli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom cenne informacje, choćby o trwałości swojego produktu. Dodatkowo jeżeli opiszesz też propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. mocne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Syców

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga też większego nakładu pracy, lecz fachowo wykorzystane jest w stanie wykreować większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dołączymy jeszcze materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co treść wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto wytwarzać treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy rezultat przeciwny do planowanego. Celem jest opublikowanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się przydatnymi treściami znajduje się też miłość do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam należy przedstawiać wysokiej jakości materiały, jak również zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Syców

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różne spółki, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niedużym kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją też w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Syców

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to stosunkowo tania i efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją zamontować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez faktycznie znaczną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed dużymi korporacjami bądź instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Syców

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru mniejszych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Aby skonstruować proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Syców

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często lokowane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze często widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w całość może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Syców

1. Druk małoformatowy Syców

Pojęciem druku małoformatowego określamy każde wydruki w małym rozmiarze – to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, ponieważ goszczą praktycznie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych dużych.

Poza znanymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy kalendarze, teczki, broszury, czy katalogi. Produktów istnieje bardzo dużo i trudno wymienić wszystkie z nich, jednakże ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferta naszej marki także obejmuje wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zrozumienia potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są nieodzowne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy ograniczamy się do ustalenia szczegółów oraz do podania możliwych zmian opierających się o obecnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, ale nie muszą. Środkiem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom minimalizując ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to granica stała. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale i maszyn, jakie są niezbędne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać też powszechną domową drukarkę. Zabiera ona niedużo miejsca oraz zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny często drukują np. banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Jak można krótko wyszczególnić dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego dosyć sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Jest to tylko część z nich, ale umożliwia to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Syców

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można łatwo przenosić, jednak nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są banery oraz bilbordy. Znaleźć je można przy drogach ekspresowych, ale również w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć także większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy określić, czy wykonywany będzie wydruk w dużym formacie, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. I tu również należy dodać, że przy realizacji w toku projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć niewielką liczbę informacji, jeżeli jest on przy drodze szybkiego ruchu, dlatego lepiej jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – więc nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe powierzchnie reklamowe i takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, a jeżeli mają oni własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Syców

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklamy oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego pokroju produkty nie muszą być też typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób dobry, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, który może objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym przypadku występuje możliwość oznakowania produktu oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest też właściwe stworzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej niż na kubku, stąd także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednakże nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, ale dlatego, iż różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem ogromna oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego mnóstwo i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową radą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Syców to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Nasza agencja składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?