fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Wieruszów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Wieruszów jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze narzędzia. Dzięki temu Twoja marka rozwinie skrzydła. Istotnie zwiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Wieruszów?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej pomysłowości jak i ogromnej znajomości rynku dostarczając naszym konsumentom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależny jest rozwój praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Tworzymy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana i wysokiej klasy prezentacja Twojej marki jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz ukształtować nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą własnej drukarni możemy realizować usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy bieżącą. Możemy także wykonać dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Wieruszów

Populacja: 8692

Długość geograficzna: 18.155470

Szerokość geograficzna: 51.294880

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Wieruszów

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Zakres stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dział naszej oferty sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował dogłębne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Wieruszów

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil musimy również starannie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najłatwiejsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi duże korzyści biznesowe. Kłopot w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już niemałe doświadczenie w tym zakresie. zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zrobienie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu media społecznościowe mają na celu w szczególności przedstawić firmę od środka, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo próbujemy uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do promocji usług klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to przy pomocy dostarczania im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Wieruszów

Optymalny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku często nie jest prostym zadaniem, tak więc powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, celach, jakie chce zdobyć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli wiele sukcesów w branży. Zastanawiamy się też w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom oraz nieprzerwanie poszukujemy kolejnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Projektujemy też autorskie rozwiązania, które oceniamy na naszych wewnętrznych przedsięwzięciach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Wieruszów

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym zabiegiem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na przedsięwzięcia konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane strategie i metody są opłacalne porównując ze strategią konkurencji, a także w oparciu o uzyskane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody z najwyższej półki bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia robi samochody niedrogie i powszechnie dostępne, marka nie posiada żadnego modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, mimo że mają dwa skrajnie odmienne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie defekty wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich strategii poznajemy ich metodologię. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie innych branż i na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane informacje i opracowane nowe metody strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działania rynku jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania w danym sektorze, a także wystrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść spore straty. Badając konkurencyjne metody zbieramy też dane, wskazujące nam powtarzające się trendy i schematy, które też mogą zostać wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a jednocześnie przyniosą wymierne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, które działania można przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy dodatkowo zaproponować strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła przygotowane przez nasz własny oddział graficzny można oglądać w największych korporacjach w Polsce jak również za granicą. Dzieła tworzone są przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego planu. Projekty można zamawiać osobiście bądź mogą być one zlecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz zaoszczędzić własny czas mając przy tym obiecujące wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Wieruszów

Aby zdobyć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się dobrze kojarzyć oraz muszą docierać do odpowiednich odbiorców. Do wykonania niniejszego celu potrzebna jest odpowiednia identyfikacja wizualna, która obudzi w adresatach trafne uczucia jak i również zapadnie w ich myślach. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi złożony proces, w którym identyfikujemy założenia danej marki, a potem opracowujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonać określone wzory. W tej procedurze tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie niezastąpione plany materiałów reklamowych takich na przykład jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Start procesu tworzenia identyfikacji wizualnej to zawsze ankieta z usługobiorcą i dogłębne badanie branży, w której działa lub chce pracować, a zatem po pierwsze powinniśmy kompletnie wybadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie procesu jest niemożliwe, gdyż nie mamy potrzebnych informacji wpływających na rozpoznanie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest stworzenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Niepodważalnie zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Posiadając już stworzoną nazwę rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym tworzymy różne warianty i propozycje. Sugestie logo formowane są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z klientem, jak też z tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwoli nam dostosować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak też do wymagań klienta. Z propozycji, które przedstawiamy konsument wybiera jedną wariację, która jest doszlifowywana w celu zrealizowania gotowego loga. Gotowe logo staje się filarem do opracowania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możliwe staje się przygotowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Rzeczywiście utworzenie designu logo zajmuje najwięcej czasu, dlatego iż jest to główny element, który potrzebuje zbadania i obmyślenia każdego względu, który będzie angażować interesanta. Pomimo to na etapie tworzenia następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, dlatego że każdy z elementów musi być dobrze zgrany logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby wspólnie wypracować zgodny wizerunek marki lub firmy. Dostosować warto odpowiedni krój pisma, pasujące zestawy kolorów, a także zasady ich łączenia i ekspozycji. Ponadto nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest ulotka, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje wraz z instrukcją i wzorami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument jest też przydatny w sytuacji współpracy z różnymi studiami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki temu plikowi będą posiadać wskazówki o stylu, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję nieprzerwanie, zakładając tworzenie zgodne z regułami zawartymi w brand booku.

Zrealizowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszelkie dane mające wpływ na jej styl i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Wieruszów

Perfekcyjne logo przykuwa spojrzenia i budzi właściwe emocje z daną marką. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzbudzał w klientach właściwe skojarzenia nie jest banalnym problemem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, dobrze stworzonym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Startem wszystkich projektów logo jest szczegółowy wywiad z klientem na temat tego, jakie ma wypełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu powinniśmy poznać między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu i jak logo ma na nich oddziaływać. Dzięki nagromadzeniu i rozpatrzeniu tych informacji będziemy mogli przystąpić do rozpoczęcia tworzenia koncepcji logo.

Etap pracy nad wczesną koncepcją to twórcza polemika, z której wyłaniają się koncepty, które następnie są przebierane, a najlepsze przedstawiamy klientowi. Projektowane koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z celami danego projektu później dokańczane są w faktyczną propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane pojedyncze do finalnego doszlifowania.

Końcowa część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach odcieni, badamy jego układ i projektujemy kilka opcji, z których także będzie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby wykonać przynajmniej podstawową księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Wieruszów

Informacje wizualne są często pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Dlatego nie dajemy niczego przypadkowi i całkowicie zgłębiamy zadanie, jakie ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Pracujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż i troszczymy się o to, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje również określone cele i wywołuje odpowiednie emocje. Z powodu współpracy z największymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób skonstruować najlepszą grafikę, która zadba o cele biznesowe i zadba o dobry, i logiczny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechowane są znakomitą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Precyzyjnie tworzymy każdy element grafiki w taki sposób, aby spełniał swoją szczególną funkcję oraz aby współtworzył z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy stworzyć duży zakres grafik przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia na stronie www. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Wieruszów

Wiemy, jak trudno jest znaleźć dobrego grafika, z tej przyczyny zaprojektowaliśmy unikatową ofertę, za sprawą której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, którego mają wykonywać. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz mieć nawet w jednym abonamencie. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest indywidualnie.

Benefity, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędzanie czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – wykorzystujesz pełny zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz planowo dostarcza złożone projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by sobie naświetlić, ponieważ będzie to jeden z kluczowych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisem, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Wieruszów

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół świadczeń, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, które dostosowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych interesantów. Z tego powodu na wstępie zawsze przeprowadzamy wnikliwy wywiad na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zadeklarować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w skuteczny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, wznieca ich rozrost na wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak udoskonalić kampanię, by otrzymać największe benefity przy małym wkładzie pieniężnym. Przy użyciu Google Ads możemy realizować konkretne zadania, takie jak zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad tradycyjną metodą promocji jest jej ogromna możliwość personalizowania oraz możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z starodawnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie ubogi pakiet danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz trafienia w grupę interesantów również nie są efektowne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do kogo dokładnie chcemy skierować nasze reklamy, a nawet jesteśmy w stanie ustalić, o których godzinach mają się wyświetlać. Możemy dla przykładu kierować reklamę do posiadaczy małych i średnich wysyłkowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Wieruszów

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową nastawioną typowo na sprzedaż produktów online. Prezentują one podstawowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce ciągle zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile zwykłe zakupy prawdopodobnie będą dalej z nami to bez wątpienia większy udział będą miały to konsument i sprzedawca muszą w jakimś sposobem spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one wysoką skutecznością, jak też małym kosztem dotarcia do klienta. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, promowane produkty pojawiają się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeżeli klient szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Prosta i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie zalecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Wieruszów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie zajmują dużo uwagi człowieka, a najpopularniejszym przykładem z pewnością jest Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom czas oderwania od codzienności oraz relaks może też posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Obecność najprzeróżniejszych firm w social mediach nie jest przypadkowa. W wyniku tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować interesantów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na zwiększenie wyników firmy. Jednakże obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest bliźniaczo istotne możemy również wykonać bardzo precyzyjny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz pokazać swoją reklamę miłośnikowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma problemu. To właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wypełniać reklamy w social mediach są różne i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktu. Możemy dla przykładu rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego społeczność zgromadzona dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie fantastycznym wypełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają social media jest naprawdę wiele. Z doświadczenia wiemy, że firmy wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Wieruszów

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, zapewne dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że różnorodne modyfikacje i modernizację powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie ciągle takiej samej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której powinniśmy dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego też musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest również oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je wszystkie wykorzystać oraz podtrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego też najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Wieruszów

Kampanie wideo to ciekawa konwencja zaprezentowania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum trzy razy tyle. Dodatkowo wideo reklama ma unikalne możliwości niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Posiadając już skończone wideo, można przygotować reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a dodatkowo na zyskującym sławę TikToku. Można też uzyskany materiał filmowy zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Opcji jest dużo, a dużym aspektem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy uzyskać wiele materiałów, które można rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy użytkowników. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, możemy go również wyświetlić wybranej grupie osób, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa forma reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet krótkim materiałem wideo można czasem przedstawić dużo więcej niż wielką infografiką. Nie oznacza to jednak, że z pozostałych form marketingu powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, z naszą pomocą efekt końcowy z pewnością będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie można zapomnieć o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Wieruszów

Bez posiadania strony internetowej nadal da się funkcjonować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, lecz zazwyczaj  jest dużym minusem dla prezentacji firmy. Można na to spojrzeć z perspektywy konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Kiedy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje bardzo duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Lepiej jest, jeśli interesant obejrzy nawet prostą, zwyczajną stronę internetową niż żeby nie znalazł jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie dopasowania strony www do branży, z uwagi na fakt, iż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a umiejętne prezentowanie przez tę stronę wiadomości to drugie. W wypadku gdy okaże się, że potencjalny klient nie jest w stanie wyszukać odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona zniechęca do siebie niedzisiejszym wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Przy użyciu profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie często pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. W ten sposób klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy także utworzyć usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali i rozmowy na temat tego jak powinna prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji bieżących stron internetowych. Po ustaleniu detali i po wykonaniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście uzupełniamy o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie budujemy projekt wizualny, aby odzwierciedlić prawdziwy kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony web możemy przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo ciężkie do wykonania nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają projekt graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy także wszelkie obowiązkowe i uzupełniające funkcje, poza tym układamy otrzymane treści – utworzenie materiałów na stronę możemy także innej firmie lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i mamy możliwość udostępnić usługobiorcy projektowy adres do nadzoru nad postępami projektu. Po skończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę internetową do finalnej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Wieruszów

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, na których możemy bezpośrednio dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są często wiązane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór produktów, ale nawet taki oferujący około pięć wariantów paru produktów, także możemy zdefiniować jako sklep internetowy. Dodatkowo platformy oferujące kupno usług abonamentowych przez stronę możemy podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która umożliwia wypełnienie pełnego zakupu wraz z płatnością przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i manualnego sporządzania faktury.

Sklep internetowy doradzamy, usługobiorcą, którzy mają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają hurtownię stacjonarną. Oczywiście nic nie jest przeszkodą, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, wszak taka inicjatywa jest tańsza w zestawieniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też świetna inicjatywa gdy usługobiorca posiada już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce podwyższyć swój dochód formując następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych ścieżek na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Całokształt wówczas trochę się różni, ale działa na tym samym wzorcu – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają sporo czasu, ponieważ klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Znamy przypadki, gdzie biznes zaczynał się od prostego sklepu internetowego, a w przyszłości wypłynął również na standardowe sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wielokrotnie mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Renowacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie działać podczas odświeżania wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku próbnym, a dopiero potem wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak w wypadku projektowania stron internetowych, przed podjęciem się renowacji wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy wykonać rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później tradycyjnie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Przygotowanie sklepu internetowego od początku także rozpoczyna się od analizy oczekiwań usługobiorcy i ustalenia ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po skończeniu prac klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych przeszkód, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Wieruszów

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Lecz, aby ta mogła pracować trzeba się nią dobrze zająć, czyli powinniśmy dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że wszystko z pewnością działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy należytym dowodzeniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje wiele wysiłku jeśli nadejdą jakieś problemy. Plan sterowania stroną opiera się też na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Powinniśmy na to celnie odpowiedzieć i dostosować stronę, aby nie traciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Rzetelna i systematycznie doskonalona strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który przedstawia jest działający i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga także upilnować dużą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Żeby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorodne dodatkowe funkcjonalności.

Równie ważne jest również dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też dodać dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przejęta przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów powinno się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Aktualizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi nowe funkcje, a także troska o ich prawidłowe działanie.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże lista jest długa, z racji iż całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Wieruszów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest lekceważone, a to z kolei sprawia, że strona lub sklep internetowy będą niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, jednak dopiero jak sprawdzi to ekspert, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one wynurzają się – to ważne, bo cały czas tam były i nie pojawiły się w wyniku spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma duży wpływ na to, jakie są odczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Słaby UX może mieć wielki wpływ na to, że witryny albo sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Owszem – kiepska strona lub sklep może działać, odbiorcy po jakimś czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, natomiast co, gdyby UX został udoskonalony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych pracowników wyniki są dużo większe, a po kompleksowych zmianach, które również możemy zrobić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają odrastać.

To niesamowite jak bardzo małe niuanse mogą mieć wpływ na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą oszczędzić w przypadku gdy są wykonane w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Bezustannie byliśmy świadkami sytuacji, w których z pozoru widoczna na samej górze opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędnym rozmiarem lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi doświadczeni eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie zadania musi wykonywać dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie zaprojektować UX danej strony pod kątem prawidłowego profilu użyteczności. Różne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności między tymi dwoma typami użytkowników są dość subtelne to jest parę różnic dość dużych, które powinniśmy uwzględnić przy projektowaniu UX – potrafimy również wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych klientów i będzie on wtedy wybierany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Niemniej jednak nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla fachowców to trzeba wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, ale ta podróż ma początek już w wynikach wyszukiwania Google, także w poczcie e-mailowej, którą dany konsument nabywa od firmy – mają w tym również swój udział wyświetlane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam użytkownik styka się z daną marką, produktem lub usługą i buduje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie twierdzenie, że zmechanizowane boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc by optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, powinno się posiadać rzetelną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest rozwinięta użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Wieruszów

Komplikacje z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, lecz to też zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia pomożemy rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Niemniej należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już konieczne jest wytrenowanie co do tego jak należy w takiej sytuacji sobie poradzić. Wielokrotnie przydarzają się sytuacje, że świeżak – nowy używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną lub w jak wyszukać rozwiązania w źródłach internetowych, bo po prostu nie ma w tym cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

Gdy naprawa przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to duża ilość ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść na starcie. Nawet gdyby udało się wgrać opisywaną zmianę  to może ona nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej szczegółowe badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście dalej rozbić, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikowanie problemów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, z tej racji stawiamy na solidną rozmowę, by zobaczyć, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o kompletną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, gdyż nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli umieścimy już treści w internecie, to musimy zadbać, aby zobaczyło je jak najszersze grono ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długoterminowe, które wymaga sporo wysiłku i pracy, pomimo tego jego efekty są na tyle dobre, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Wieruszów

Będąc właścicielem sklepu internetowego wypada zatroszczyć się o jego przystępną budowę oraz jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazały, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesujących ich produktów, a 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co więcej duża większość użytkowników ogląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie pokazują, gdzie sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes internetowy zaistniał, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nic nie wskóra, kiedy nikt jej nie wyświetli! Dlatego też tak decydująca jest dobra lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod marketingu w internecie, z uwagi na fakt, iż im więcej użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ wiele zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość wczytywania się strony internetowej. Czy wiesz, że niecałe 50% kupców rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu dużą ilość cech jego funkcjonowania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, ale bez sprawnie działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Wieruszów

Nawet 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna część z tych użytkowników nie zwraca uwagi na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że mając nieudoskonaloną pod kątem SEO stronę, na której publikujesz wartościowe informacje lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większą ilość ludzi, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników klika w tylko 5 pierwszych znalezionych linków. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a plusy wynikające z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy, o ile jest profesjonalnie zrobiona. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego niemałą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Na dodatek warto wiedzieć, że kampanie Google Ads także będą działać dużo lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Wieruszów

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego inne czynności pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej dokonana. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu patrzymy między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc budowa samej strony internetowej i jej sprawność do indeksacji przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także optymalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeśli strona ma podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych opiera się na badaniu informacji publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod kątem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a ponadto czy jest wystarczająco wysokie nasączenie strony internetowej wysokiej klasy treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji puli linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może wymagać audytu całościowego, a np. tylko zbadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Wieruszów

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom cennych i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to idea długodystansowa, przynosząca pokaźne efekty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest też cykliczność dlatego też opłaca się takie zadanie przekazać odpowiednim ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można produkować na własną rękę, ale jest to czasochłonna praca, a sama strategia jest długofalowa, dlatego bardziej opłaca się powierzyć to specjalistom.

Mnóstwo firm poznała się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa dużej ilości firmowych stron, ale sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze zapełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie trudniej, bo znaczna część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z paroma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji zasadniczo nie działa lub działa bardzo miernie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Pożytki z tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o tworzenie i udostępnianie treści, ale także nasza znajomość używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Wieruszów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Tak więc należy wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i fakt, możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i wiedzę, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że wartościowa i przydatna treść sama przykuwa dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze stworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Wieruszów

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na stwarzanie image eksperta w swojej dziedzinie. W wyniku dostarczania odbiorcom interesujących treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Administrowanie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się administrować systematycznie aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go wartościową wiedzą, ponieważ przeważnie w przypadku dużego odsetka biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszą metodą jest skonstruowanie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy tworzymy zawsze świeżą i przydatną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy prowadzić firmowego bloga, należy wybrać jego formę, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy interesującą treść, lecz jak już wspomnieliśmy, czasami lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie konstruować bloga z niechęcią i bez potrzebnej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej jest powierzyć to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Wieruszów

Poradniki są kolejnym przykładem marketingu treści. Mogą efektywnie egzystować jako dział firmowego bloga, ale poradniki można także zaaranżować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest edukowanie odbiorców i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, lecz powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz wymagane narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak skomponować np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z praktyką zdobywa się przez długie lata. Samemu też na pewno szukałeś informacji w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – dostarczenie pewnej wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich zawodowców, a może pokazać, że ty jesteś fachowcem i przekona odbiorców, iż opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Realizacja poradnika to oprócz tego doskonała okazja, by opublikować jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, dlatego warto nad nimi pracować na każdy jeden dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla konsumentów rady zaowocuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Wieruszów

Opisy produktowe są szczególnie istotne dla sektora e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Prawidłowo opisany produkt potrafi kupić klienta. Jeśli konsument nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu prezentuje kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i skąpy to klient może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ dobry opis również stwarza zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także wkład na efekty pozycjonowania, bo wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest stworzony, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, ale często są zadziwiająco skuteczne. 

Tytułem przykładu, oferując klasyczne krzesła, możesz skonstruować tablicę danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą zainteresowani. Jednakże jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Co więcej, jeżeli pokażesz także sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. mocne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Wieruszów

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga też większego nakładu pracy, lecz fachowo zastosowane może wzbudzić silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co tekst artykułu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, więc warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy wynik odwrotny do zamierzonego. Celem jest opublikowanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami znajduje się także pasja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba prezentować wysokiej klasy filmiki, jak również zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zadbasz o dobry marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Wieruszów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przekształcane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niewielkim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują jeszcze w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku przygotowywania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Wieruszów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to stosunkowo tania oraz efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa i mobilna, można ją zamontować wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez tak sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi firmami czy instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu lub gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Wieruszów

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru mniejszych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Żeby skonstruować proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Wieruszów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często wstawiane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Wieruszów

1. Druk małoformatowy Wieruszów

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w małym formacie – wydaje się to dosyć oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność ma praktycznie każdy, bo goszczą praktycznie we wszystkich firmach, w tych wielkich i tych niewielkich.

Poza zwykłymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje dużo i niełatwo je wszystkie wymienić, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy również wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od sprawdzenia potrzeb oraz oczekiwań klienta w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są niezbędne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Oczywiście, jeżeli klient posiada już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to sprowadzamy się do sprecyzowania szczegółów oraz do opisania możliwych zmian opierających się o panujące trendy i nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i dodane, ale nie muszą. Sposobem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom zmniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, aczkolwiek nie jest to stała granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale jeszcze maszyn, jakie są potrzebne do wyprodukowania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować także zwykłą domową drukarkę. Bierze ona niedużo miejsca oraz zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można krótko wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich dosyć dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy następujące produkty:

Nie jest to wszystko, natomiast pozwala sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Wieruszów

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba billboardy oraz banery. Znaleźć je można przy drogach ekspresowych, a także w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy zdecydować, czy wykonywany będzie wydruk w dużym rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu też należy wspomnieć, iż przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, gdyż w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeżeli jest on przy drodze ekspresowej, dlatego wspaniale jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – zatem nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, również takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci bardzo często decydują się na tę opcję, a jeżeli mają oni własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Wieruszów

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego rodzaju artykuły nie muszą być również zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest właśnie dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, jaki potrafi objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym wypadku jest szansa oznakowania produktu oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy podkreślić, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest także dobre sporządzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej niż na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być ważny, lecz nie dlatego, że jest to ciężkie zadanie jako takie, a dlatego, że różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dość duża i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego sporo a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, lub choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby klientów lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową poradą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Wieruszów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Nasza firma jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?