fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Wieruszów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Wieruszów jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze pomysły. Z tego powodu Twoja marka z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacząco wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Wieruszów?

Trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej kreatywności jak i bogatego doświadczenia dostarczając naszym konsumentom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy rozwój praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe efekty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa oraz wysokiej klasy prezentacja Twojej marki jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz założyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu własnej drukarni możemy wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy bieżącą. Możemy również zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Wieruszów

Populacja: 8692

Długość geograficzna: 18.155470

Szerokość geograficzna: 51.294880

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Wieruszów

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również flagi reklamowe i reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszej oferty sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała rozległe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Wieruszów

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil musimy także wytrwale prowadzić. Założenie profilu to pozornie najłatwiejsza z czynności, tymczasem nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet sami możemy zauważyć, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Kłopot w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy założenie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient planuje samemu kierować swój firmowy profil społecznościowy. Lecz w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają na celu między innymi ukazać firmę od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Standardowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, także staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do promocji oferty klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to za pomocą dostarczania im interesujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Wieruszów

Optymalny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, z tego względu powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, planach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Uwzględniamy również dostępne możliwości w danej branży i wskazujemy co można wykonać.

Radząc naszym klientom posługujemy się doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. W dodatku zastanawiamy się w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie pomagamy stałym klientom oraz ciągle szukamy następnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Wymyślamy też autorskie rozwiązania, które weryfikujemy na naszych własnych przedsięwzięciach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować metody indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Wieruszów

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym działaniem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na poczynania konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy sprawdzić, czy dotychczas stosowane strategie i rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki porównując z planem działania konkurentów, a dodatkowo w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody z najwyższej półki bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada jakiegokolwiek modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, mimo iż mają dwa skrajnie inne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując defekty i trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. W identyczny sposób jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż i na gruncie uzyskanych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe metody przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działania konkurencji jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania na danym rynku, a także ustrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść niemałe straty. Wnikając w konkurencyjne strategie zapisujemy też dane, które wskazują nam powtarzające się trendy i schematy, które też zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a równocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy również doradzić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Prace realizowane są przez zawodowców z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym szczególe. Twojego projektu. Projekty można samodzielnie bądź mogą być one zalecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie przyoszczędzić swój czas zdobywając przy tym obiecujące rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Wieruszów

Aby osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się odpowiednio kojarzyć oraz muszą docierać do odpowiednich odbiorców. Do wykonania niniejszego planu potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która natchnie w adresatach trafne uczucia oraz zapadnie w ich myślach. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi kompleksowy proces, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a potem pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby spełniać określone cele. W przebiegu tego procesu tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie użyteczne projekty materiałów użytkowych jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Faza wstępna przebiegu aranżowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rozmowa z usługobiorcą i szczegółowa analiza branży, w której działa lub chce działać, czyli po pierwsze powinniśmy solidnie wybadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego otwarcie tego procesu jest niewykonalne, gdyż nie mamy informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie planu identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zmagazynowanych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Mając już stworzoną nazwę rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne propozycje i warianty. Sugestie logo powstają na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z klientem, jak również tych pozyskanych z obserwacji rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak też do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z motywów, które przedstawiamy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która później jest ulepszana celem otrzymania końcowego loga. Odpowiednie logo staje się filarem do powstania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć opracowanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces jest łatwiejszy. Faktycznie utworzenie logo zajmuje najwięcej czasu, ponieważ jest to najważniejszy element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na konsumenta. Lecz w procesie tworzenia kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż powstające elementy muszą być dobrze zgrane z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby razem utworzyć jednolity wizerunek marki lub firmy. Dopasować należy adekwatny krój czcionki, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak i zasady ich łączenia i ekspozycji. Ponadto nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być broszura reklamowa, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady razem z instrukcjami i schematem użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest również przydatny w wypadku współpracy z różnymi studiami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki temu plikowi będą posiadać porady odnośnie stylu, w którym powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność przez cały czas, zakładając projektowanie zgodne z radami zawartymi w brand booku.

Wytworzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Wieruszów

Ładne logo przyciąga spojrzenia i budzi właściwe emocje z daną marką lub firmą. Sformułowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wywoływał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest łatwym zagadnieniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces, który kryje się za każdym dobrze przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż może nam się wydawać. Początkiem dowolnego projektu logo jest sumienna rozmowa z klientem o tym, jakie funkcje ma zrealizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu musimy przestudiować w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu i jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki uzbieraniu oraz rozpatrzeniu tych danych będziemy mogli podjąć się zaczęcia budowania koncepcji logo.

Element pracy nad pierwotnym konceptem to dynamiczna burza mózgów, z której wyłaniają się szkice, po czym są przebierane, a z wyselekcjonowanych robimy propozycje dla klienta. Tworzone koncepty najlepiej narysować, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z założeniami danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w końcową propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do finalnego dopracowania.

Kończący etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorystycznych, analizujemy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby wykonać przynajmniej podstawową księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Wieruszów

Informacje wizualne są przeważnie pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, skutkiem tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszelakich biznesów. Tak więc nie dajemy niczego przypadkowi i precyzyjnie zgłębiamy cel, jaki ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz dbamy o to, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje dodatkowo wybrane cele i wzbudza właściwe emocje dla marki. Wskutek współpracy z różnymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która zrealizuje plany biznesowe i zadba o najlepszy, i spójny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły projektujemy każdy, jeden element projektu w ten sposób, aby spełniał swoje szczególne zastosowanie oraz aby tworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą wybrany komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie stworzyć szeroki zakres projektów graficznych do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia na stronie www. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Wieruszów

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć profesjonalnego grafika, z tej przyczyny stworzyliśmy unikatową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas dzieła graficzne są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają spełniać. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz posiąść nawet w jednej subskrypcji. Każdy zakres świadczonego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest z osobna.

Plusy tego rozwiązania to w szczególności oszczędność czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – werbujesz kompleksowy zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz punktualnie oddaje zamówione projekty. Z nami nie ma konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by zrozumieć, z uwagi na fakt iż będzie to integralny rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Wieruszów

Kompleksowa obsługa reklamowa to ogół usług, które możemy wykonać naszym kontrahentom, które dopasowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Z tej przyczyny na otwarcie za każdym razem organizujemy szczegółowy wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować całościową obsługę reklamową od A do Z, startując od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w wydajny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, wznieca ich postęp wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie z własną ofertą do większej ilości konsumentów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak ulepszyć kampanię, tak aby osiągnąć maksymalne benefity przy małym nakładzie finansowym. Przy pomocy Google Ads możemy zrealizować konkretne zadania, między innymi rozbudowanie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej szeroka możliwość konfiguracji oraz możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z nienowoczesnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie niepełny zbiór danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii i trafienia w docelową grupę interesantów również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zadeklarować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować naszą reklamę, a także możemy orzec, o jakiej godzinie mają się ukazywać. Możemy tytułem przykładu skierować reklamę do dyrektorów małych i średnich wielkości spedycyjnych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Wieruszów

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową dopasowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Przedstawiają one standardowe informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z wiecznie powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten trend miał ulec zmianie, o ile zwykłe markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to bezapelacyjnie większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Cechują się one znaczną produktywnością, a ponadto niedużym kosztem dotarcia do klienta. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi prezentować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Łatwa i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie zalecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami internetowymi z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy są w sklepie internetowym to za sprawą kampanii zakupowych jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Wieruszów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie przyciągają wiele uwagi człowieka, a najpopularniejszym wzorem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która daje internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może także posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Obecność najprzeróżniejszych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Wskutek tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Lecz obecność w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest jednorako ważne możemy również dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chcesz pokazać reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Nie ma problemu. Taka właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, aby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później idealnym wypełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę wiele. Z doświadczenia wiemy, że biznesy wykorzystujące te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Wieruszów

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy wszyscy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, z całą pewnością zobaczysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż różnorodne zmiany i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle tej samej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Warto jest też przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać i podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Wieruszów

Kampanie wideo to ciekawa opcja zaprezentowania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty najmniej dwa razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe daje unikatowe możliwości nieosiągalne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, możemy przygotować reklamę na kilku kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie skutecznie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a także na zyskującym sławę TikToku. Można też nakręcony materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a niewątpliwym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy konsumentów. Zatem przygotowując materiał promocyjny, możemy go również wyświetlić konkretnej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Takowa metoda reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, ponieważ nawet krótkim filmikiem można czasem zobrazować znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że z innych form marketingu należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy efekt z pewnością będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju internetu nie możemy zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Wieruszów

Bez posiadania strony internetowej nadal da się działać, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności interesanta, ale wiążę się z dużym defektem dla wizerunku firmy. Trzeba na to spojrzeć z perspektywy interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje bardzo duża szansa, że po prostu da sobie spokój.

Znacznie lepiej jest, kiedy internauta obejrzy nawet prostą, zwykłą stronę www niż żeby nie zobaczył ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dostosowania strony www do przedsiębiorstwa, jako że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. W wypadku gdy okaże się, że potencjalny klient nie może znaleźć odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona straszy brzydkim wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to efekt będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Za sprawą profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które zazwyczaj pytają konsumenci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. W konsekwencji odbiorca będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych możemy się zająć kompletnie, od wykonania wstępnych wersji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej strony. Możemy także sporządzić usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i rozmowy na temat tego jak ma wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji starych stron www. Po ustaleniu wszystkich części i po odbyciu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna wzbogacamy o własne bogate doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy sugerować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. Na start przygotowujemy projekt graficzny, aby przedstawić prawdziwy kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już trudne do wykonania nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają projekt graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części testujemy także wszelkie konieczne i pomocnicze funkcjonalności, a także układamy otrzymane treści – sporządzenie materiałów na stronę możemy też innej firmie lub sporządzić osobiście. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie przekazać usługobiorcy roboczy adres do przeglądu postępów projektu. Po skończeniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę web do finalnej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Wieruszów

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, na których można zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko wiązane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór asortymentu, ale nawet taki przedstawiający tylko sześć wariantów paru produktów, również możemy opisać jako sklep internetowy. Prócz tego strony oferujące zakup usług cyklicznych poprzez stronę możemy podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zapewnia realizację pełnej transakcji razem z opłatą właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego wypisywania rachunku.

Sklep internetowy sugerujemy, kontrahentom, którzy mają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, żeby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, albowiem taki biznes jest tańszy w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też dobry pomysł jeśli usługobiorca posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych, ale chce zmaksymalizować swoje zyski uruchamiając następny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z dominujących dróg na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorcu – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają sporo czasu, dlatego że klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes startował od zwyczajnego sklepu internetowego, a po jakimś czasie rozwinął się również na tradycyjne metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre obroty. Odświeżenie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także pracują już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas odświeżania wyglądu, z uwagi na fakt, iż najpierw pracujemy w środowisku wstępnym, a dopiero potem przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas tworzenia strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się modernizacji wizerunku sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później tradycyjnie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Wykonanie sklepu internetowego od zera również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb klienta i rozplanowania ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu wszystkich elementów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po zakończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Wieruszów

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to dzisiaj pewna oczywistość. Jednak, żeby ta mogła pracować należy się nią także dobrze zająć, więc musimy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy poprawnym zarządzaniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje wiele czasu i wysiłku jeśli wystąpią różne komplikacje. Zadanie zarządzania stroną opiera się również na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle biegnących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Powinniśmy na to prawidłowo zareagować i zmienić stronę, aby nie pomniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i systematycznie doskonalona strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który uwidacznia jest żywy i stoją za nim realni ludzie. Rzeczowo gospodarzona strona pomaga też upilnować sporą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma oferuje. Aby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli systematyczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorodne opcjonalne funkcje.

Bardzo ważne jest też nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też doliczyć dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną wyświetlenia się komunikatu informującego, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona zostanie przechwycona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody naprawdę warto przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Aktualizowanie, publikowanie nowych treści na stronę WWW.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują opcjonalne funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawne działanie.
 • Dokonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak lista jest długa, z tego powodu, że całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Wieruszów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest lekceważone, a to później sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, tymczasem dopiero jak przeanalizuje to znawca, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to istotne, bo od początku tam były i nie zrodziły się w następstwie przebadania eksperckiego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są doznania klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć istotne znaczenie na to, że strony albo sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Owszem – mizerna strona lub sklep może funkcjonować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli są zdeterminowani, lecz co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został podrasowany? Z naszego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych fachowców wyniki są dużo wyższe, a po doszczętnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet puste witryny zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe składniki mogą wpłynąć na efektywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Bezustannie byliśmy świadkami sytuacji, w których pozornie zauważalna na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, błędną wielkością lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Zaczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie plany musi spełniać dana witryna, tak żebyśmy mogli zaprojektować UX danej strony pod kątem prawidłowego profilu użyteczności. Inne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość delikatne to jest parę różnic dość dużych, które musimy poznać przy planowaniu UX – jesteśmy w stanie również wykonać oddzielnie UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wydzielany przy użyciu np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wprawdzie nie jest to dla każdego tak jasne jak dla fachowców to wypada wiedzieć, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w trakcie wyszukiwania w Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca dostaje od firmy – mają w tym swój udział wyświetlane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam klient styka się z daną firmą, produktem lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie twierdzenie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc by optymalnie zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć pewną wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy prócz tego dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Owocem tych działań jest rozwinięta użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Wieruszów

Problemy z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, lecz to też klasyczna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Pomimo to należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie odnośnie tego jak musimy wtedy postępować. Wiecznie mają miejsce sytuacje, że niedoświadczony użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozmawiać z pomocą techniczną albo w jak szukać odpowiedzi w różnych źródłach, dlatego że zwyczajnie nie ma w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego realizacja to drugie.

Jeśli tylko naprawa przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to dużo użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować w przedbiegach. Nawet gdyby udało się przeprowadzić takowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej dogłębne zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście bardziej rozdrobnić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację problemów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, z tej przyczyny stawiamy na merytoryczną rozmowę, żeby określić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Prawidłowo trafiłeś, bo nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy posiadamy już treści w internecie, to należy zadbać, by zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, ale jego wyniki są tak zadowalające, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Wieruszów

Dysponując sklepem internetowym musimy zadbać o jego przejrzysty układ oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Naukowcy zbadali, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesującego ich towaru, ponadto aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co również ważne, zdecydowana większość użytkowników przegląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wykazują w którym miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Widzisz już, że aby sklep online odniósł sukces, musi on być priorytetowo widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków, kiedy żaden klient jej nie zobaczy! Z tego względu właśnie tak ważna jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, wszak im większa liczba odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa masa wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość wczytywania się sklepu internetowego. Czy wiesz, że prawie 50 procent interesantów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu sporą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez dobrze działającego i efektywnie usprawnionego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Wieruszów

Prawie 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych ludzi nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że rozporządzając nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans na zauważenie przez większą ilość użytkowników, ponieważ Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów przegląda zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie starając się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a benefity wynikające z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Należy inwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to inwestycja, która przynosi efekt długodystansowy jeżeli jest profesjonalnie wykonana. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego sporym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Co więcej, warto wiedzieć, że kampanie Google Ads także będą działać znacznie lepiej jeżeli strona, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a użytkownicy chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Wieruszów

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne czynności pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została zrobiona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla części, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednakże pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona posiada podpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych polega na weryfikacji treści eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z dziedziną strony, a także czy występuje korzystne, duże nasączenie strony internetowej wysokiej klasy treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji wszystkich linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO możemy nakreślić indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każda strona może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko sprawdzenia wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Wieruszów

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym budujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to metoda długoterminowa, przynosząca doskonałe rezultaty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również systematyczność wobec tego opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można produkować na własną rękę, ale jest to pochłaniająca czas praca, a strategia jest długoterminowa, dlatego też korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Większość firm zetknęła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, ale sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze wypełnić angażującą treścią, a z tym jest gorzej, jako iż duża część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z paroma starymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zazwyczaj nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Walory tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o tworzenie i udostępnianie treści, lecz również nasze znawstwo popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Wieruszów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego powinno się wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i fakt, można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i informacji, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że ciekawa i przydatna treść sama przykuwa duże grono internautów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematyką wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze stworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne benefity.

3. Blog firmowy Wieruszów

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na stwarzanie wizerunku eksperta w swojej dziedzinie. Za sprawą dostarczania odbiorcom ciekawych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Prowadzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, bo niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go interesującą wiedzą, wszak przeważnie w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku wytwarzamy zawsze świeżą i praktyczną treść niezależną od postępu danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, bo jest kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy interesującą treść, lecz jak już wspomnieliśmy, niekiedy łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie konstruować bloga na siłę i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej będzie powierzyć to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Wieruszów

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako dział firmowego bloga, lecz poradniki można także zaaranżować w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się dokształcanie interesantów i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, ale należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także wymagane narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z praktyką pozyskuje się przez wiele lat. Sam też z pewnością poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – dostarczenie części wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, iż warto wykorzystać Twoją ofertę.

Wykonanie poradnika to też perfekcyjna okazja, żeby przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na każdy jeden dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w użyteczne dla konsumentów wskazówki zaowocuje zwiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Wieruszów

Opisy produktowe są niebywale istotne dla domeny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Optymalnie scharakteryzowany produkt potrafi przekonać konsumenta. W przypadku gdy klient nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu pokazuje klientowi to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i skąpy to klient może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że prawidłowy opis również buduje zaufanie klienta. Opis produktu ma także wkład na efekty pozycjonowania, jako że każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wyprodukowany, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, ale zazwyczaj są nadzwyczaj efektywne. 

Przykładowo, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz zrobić spis danych technicznych i na tym zakończyć. Niewykluczone, że będą klienci. Jednak jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest zrobione i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym cenne informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Dodatkowo jeżeli opiszesz również sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. mocne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Wieruszów

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga też większego nakładu pracy, ale dobrze zastosowane jest w stanie wywołać silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dodamy jeszcze materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli film wideo traktuje o tym samym co tekst artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. Celem jest danie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest również miłość do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam powinniśmy prezentować wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zadbasz o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Wieruszów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie firmy, z równie różnych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niewielkim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją też w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku realizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Wieruszów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to względnie tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją postawić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez faktycznie znaczną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zepsuciu lub gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Wieruszów

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku oddzielnych systemów albo może być stworzone indywidualnie. Żeby uformować nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Wieruszów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Wieruszów

1. Druk małoformatowy Wieruszów

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w małym rozmiarze – to dość oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi styczność miał właściwie każdy, ponieważ są one właściwie w każdej branży, w tych małych i tych dużych.

Poza oczywistymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów istnieje bardzo dużo, że trudno wymienić każdy z nich, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od badania potrzeb i wymagań nabywcy w celu przygotowania dokładnych wytycznych, które są konieczne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to zawężamy się do ustalenia szczegółów oraz do przedstawienia ewentualnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, jednak nie muszą. Środkiem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom niwelując zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, których format zazwyczaj nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednak nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale też maszyn, jakie są potrzebne do stworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować także typową domową drukarkę. Zabiera ona niedużo powierzchni oraz zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują np. banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można krótko wymienić poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem dużo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak pozwala sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Wieruszów

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można łatwo przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są billboardy i banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, ale również w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy określić, czy wykonywany będzie wydruk w większym rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj jeszcze należy dodać, że przy realizacji w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć małą liczbę informacji, gdy jest on przy drodze szybkiego ruchu, dlatego lepiej jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – zatem nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, a także takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt oraz wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, jeżeli mają oni własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Wieruszów

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak działają. Tego gatunku wyroby nie muszą być też powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest tylko dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które pomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, który umie otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym wypadku jest możliwość oznaczenia produktu i wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy podkreślić, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest także poprawne stworzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być trudny, lecz nie dlatego, że jest to niełatwe zadanie jako takie, a dlatego, iż różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dość wielka oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego więcej także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Potrafimy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby konsumentów lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, oraz także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Wieruszów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?