fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Gościcino

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Gościcino jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Z tego powodu Twój biznes osiągnie sukces. Dostrzegalnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Gościcino?

Trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości i ogromnego doświadczenia dostarczając naszym klientom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego marketingu zależy rozwój praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Opracowujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do wykorzystania w internecie.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i profesjonalna prezentacja Twojej firmy jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz ukształtować nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy bieżącą. Możemy również zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Gościcino

Populacja: 5278

Długość geograficzna: 18.154910

Szerokość geograficzna: 54.604590

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Gościcino

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Krąg przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Szerokość naszych usług sięga również projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała drobiazgowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Gościcino

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil należy także skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najłatwiejsza z czynności, ale nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i posiada ciekawą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści biznesowe. Kłopot w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zrobienie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient planuje samemu kierować swój firmowy profil społecznościowy. Natomiast jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Przed podjęciem współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. Ponieważ social media mają na celu między innymi zaprezentować przedsiębiorstwo od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do promocji biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać to nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Gościcino

Optymalny kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie jest prostym zadaniem, z tego względu warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych profesjonalnie. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Radząc naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli liczne sukcesy w branży. Zastanawiamy się również w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie udzielamy pomocy stałym klientom i ciągle szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wymyślamy też swoje własne rozwiązania, które weryfikujemy na własnych projektach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Gościcino

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym narzędziem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, w którym reagowanie na poczynania konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane metody są skuteczne porównując z planem strategicznym działania konkurencji, a także na podstawie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe oraz mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada jakiegokolwiek przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, pomimo że zajmują dwa skrajnie różne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki wyróżniają swoje zalety, maskując wady z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań poznajemy ich metodologię. Identycznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż i opierając się na zebranych danych przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane analizy i opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działania rynku jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania na danym rynku, a także możemy uniknąć błędów, które mogą z kolei przynieść niemałe straty. Analizując konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, pokazujące nam powtarzające się trendy i schematy, które też zostaną wykorzystane do planu długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy stwierdzić, które działania najlepiej przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy również podpowiedzieć strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Prace prowadzone są przez ekspertów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można powierzać osobiście albo mogą być one zalecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, z tej przyczyny jesteś w stanie przyoszczędzić swój własny czas robiąc przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Gościcino

Żeby zdobyć sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się odpowiednio kojarzyć i powinny docierać do odpowiednich odbiorców. Do realizacji tego celu potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która obudzi w odbiorcach stosowne emocje oraz odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym przyglądamy się założeniom marki, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby wykonać określone założenia. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie wymagane schematy materiałów marketingowych takich na przykład jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Pierwszy moment procesu konstruowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rozmowa z klientem i szczegółowe omówienie rynku, na którym działa lub chce pracować, czyli przede wszystkim powinniśmy dokładnie wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego otwarcie takiego procesu jest niewykonalne, ponieważ nie posiadamy informacji, które mają wpływ na ustalenie cech identyfikacji wizualnej. Na podstawie analizy zgromadzonych przez nas danych przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. Następnie zaczynamy proces projektowania logo, w którym tworzymy różne warianty i propozycje. Propozycje logo wykonywane są z wykorzystaniem informacji z rozmowy z usługobiorcą, a nawet tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwala nam przystosować logo oraz tożsamość marki do rynku, a także do wymagań klienta. Z projektów, które pokazujemy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która jest ulepszana celem stworzenia końcowej wersji. Gotowe logo staje się fundamentem do zrealizowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możliwe staje się przygotowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Rzeczywiście zaprojektowanie designu logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to najważniejszy element, który potrzebuje zbadania i obmyślenia każdego względu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Nie mniej jednak w procesie opracowywania innych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż wszystkie elementy muszą być dobrze skomponowane z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby w rezultacie wypracować zgodny wizerunek marki. Dopasować warto adekwatny krój czcionki, współgrające ze sobą kolory, a także metody ich łączenia i prezentacji. Co więcej nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest pismo reklamowe, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje razem z instrukcjami i przykładami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument jest również bardzo przydatny w momencie współpracowania z różnymi projektantami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki temu plikowi posiadają wskazówki o stylu, w jakim powinny być zrealizowane wszystkie materiały marketingowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność przez cały czas, pod warunkiem tworzenia zgodnie z wytycznymi zawartymi w brand booku.

Wytworzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Gościcino

Logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną firmą. Sformułowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wytwarzał w klientach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym zagadnieniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż mogłoby się wydawać. Startem wszelkich projektów logo jest dogłębna rozmowa z klientem na temat tego, jakie ma wypełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu wypada wgłębić się między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu, a także jaki wpływ ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki zebraniu i rozpatrzeniu tych informacji będziemy mogli podjąć się zaczęcia budowania koncepcji logo.

Etap pracy nad początkowym konceptem to twórcza polemika, z której kreujemy koncepty, po czym są przesiewane, a najlepsze pokazujemy klientowi. Tworzone koncepcje najlepiej naszkicować, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z kierunkiem danego projektu później przeobrażane są w finalną propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do maksymalnego wykończenia.

Kończąca część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach odcieni, badamy jego układ i przygotowujemy kilka wariacji, z których też będzie wybrana ostateczna opcja. Zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby zlecić przynajmniej elementarną księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Gościcino

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, skutkiem tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszelakich biznesów. W związku z tym nie oddajemy niczego przypadkowi i obszernie obmyślamy cel, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż i zajmujemy się tym, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje prócz tego określone zadania i wywołuje właściwe emocje dla marki. Dzięki współpracy z różnymi markami i stworzeniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób skonstruować najlepszą grafikę, która zadba o cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne charakteryzują się doskonałą jakością i fachowym wykonaniem. Dokładnie wykonujemy każdy element projektu w ten sposób, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję oraz aby tworzył z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie stworzyć szeroki zakres grafik do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Gościcino

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest wyszukać właściwego grafika, dlatego zrobiliśmy specjalną ofertę, za pośrednictwem której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Robione przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają wykonywać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz posiadać nawet w jednej składce. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest osobno.

Walory tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędność czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz cały sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i zgodnie z rozkładem przekazuje zamówione projekty. Bez konieczności pozyskania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozrośnięte pojęcie, które warto by sprostować, bowiem będzie to jeden z głównych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Gościcino

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym kontrahentom, które dostosowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych interesantów. Dlatego na początku zawsze przeprowadzamy rzetelną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować całościową obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w niezawodny sposób steruje kampaniami swoich kontrahentów, prowadzi ich rozwój za sprawą zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większej ilości konsumentów w szybkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych powinniśmy tak udoskonalić kampanię, żeby dostać maksymalne korzyści przy małej inwestycji finansowej. Za pośrednictwem Google Ads jesteśmy w stanie dopełnić konkretne zadania, takie jak powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą koncepcją promocji jest jej zdumiewająca możliwość kształtowania oraz możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie niepełny pakiet danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i trafienia w grupę konsumentów również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadeklarować do kogo dokładnie chcemy skierować naszą reklamę, a także możemy zadecydować, o której godzinie powinny się wyświetlać. Jesteśmy w stanie na przykład kierować reklamę do właścicieli małych i średnich wielkości wysyłkowych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na eksploatację swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Gościcino

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe dostosowane głównie na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Pokazują one główne informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce nieprzerwanie zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne sklepy prawdopodobnie zostaną z nami to bezapelacyjnie większością rynku będą zakupy online. Już teraz mamy styczność z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych przez internet, jednak żeby w ogóle mogło dojść do transakcji to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one niemałą produktywnością, a także małym kosztem pozyskania klienta. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi znajdą się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Wyroby są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeśli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Łatwa i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami online z rozmaitym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli figurują w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Gościcino

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie przyciągają wiele uwagi człowieka, a najczęściej podawanym przykładem z pewnością jest Facebook. Obszar, który udziela internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może równie dobrze posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Obecność różnorakich korporacji w social mediach nie jest przypadkiem. Dzięki temu biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować interesantów w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Jednakże obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest jednakowo istotne możemy także dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chcesz zaprezentować swoją reklamę entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Żaden problem. Taka właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy produktu. Możemy na przykład poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, aby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy najlepszym wypełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę sporo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że biznesy, które wykorzystują te możliwości rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Gościcino

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te formy reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, niewątpliwie zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej cykliczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż różnorodne zmiany i innowacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą z tej przyczyny musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Warto jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama zmienia się w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać i podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Gościcino

Kampanie wideo to ciekawa opcja zaprezentowania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty co najmniej trzy razy tyle. Dodatkowo wideo reklama posiada unikalne możliwości niemożliwe do uzyskania dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, można rozkręcić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Można stworzony materiał wideo wykorzystać także jako ogólnikowy film promujący firmę oraz odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest dużo, a niewątpliwym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można uzyskać wiele materiałów, które możemy opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy użytkowników. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, możemy go również wyświetlić konkretnej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa forma marketingu może okazać się też bardziej angażująca, ponieważ nawet niedługim filmem można czasem ukazać dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form marketingu należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy bezsprzecznie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju technologii internetowych nie można zapominać o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Gościcino

Bez strony internetowej nadal da się jakoś pracować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż ludzie poszukują w internecie informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności konsumenta, ale może być dużym defektem dla prezentacji firmy. Należy na to spojrzeć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to istnieje duża szansa, że po prostu da sobie spokój.

Znacznie korzystniej jest, kiedy potencjalny klient zobaczy nawet prostą, zwykłą stronę web niż żeby miał nie znaleźć ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się kwestia dopasowania strony www do biznesu, z uwagi na fakt, iż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może być wystarczająca minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią informacji to druga połowa. Kiedy okaże się, że nie może odnaleźć odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona zniechęca do siebie nieestetycznym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Przy użyciu profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o które rutynowo pytają konsumenci. Można także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W ten sposób klient będzie mógł zebrać potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron www umiemy się zająć kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy ponadto wykonać pojedyncze, czyli wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, czego sobie życzy nasz klient.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów oraz rozmowy na temat tego jak powinna prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji aktualnych stron www. Po ustaleniu wszystkich części i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna wzbogacamy opierając się o własne bogate doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać autorskie propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej kolejności kreujemy projekt wizualny, aby zaprezentować prawdziwy kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony internetowej przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo ciężkie do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą projekt graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części testujemy również różne obowiązkowe i pomocnicze funkcjonalności, jak również umieszczamy otrzymane treści – wykonanie treści możemy także innej firmie lub opracować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i możemy wysłać usługobiorcy przygotowawczy adres do nadzoru nad postępami prac. Po ukończeniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę www do końcowej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Gościcino

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których możemy bezpośrednio zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór towarów, ale nawet taki oferujący jedynie pięć wariantów jednego produktu, również można uznać jako sklep internetowy. Również strony oferujące kupno usług abonamentowych poprzez stronę możemy podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia realizację pełnej transakcji wraz z opłatą przez internet, bez kontaktu konsultanta i ręcznego wystawiania rachunku.

Sklep internetowy oferujemy, usługobiorcą, którzy mają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają salon stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie jest przeszkodą, aby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, wszak taka inicjatywa jest tańsza w zestawieniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa usługobiorca posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swój zysk formując kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Całokształt w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tym samym wzorcu – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają dużą ilość czasu, dlatego że klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Znamy przypadki, gdzie biznes zaczynał się od prostego sklepu internetowego, a następnie rozwinął się także na standardowe sposoby sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli ukontentowani z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Odświeżenie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również są czynne już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie działać podczas renowacji wyglądu, gdyż uprzednio konstruujemy projekt w środowisku próbnym, a następnie wprowadzamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas tworzenia stron internetowych, zanim podejmiemy się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, musimy zorganizować wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie klasycznie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Skomponowanie sklepu internetowego od początku też zaczyna się od analizy oczekiwań klienta i ustalenia ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu wszystkich detali tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, badania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Gościcino

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to współcześnie pewna oczywistość. Jednak, żeby ta mogła pracować efektywnie powinniśmy się nią dobrze zająć, więc wypada dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy należytym kierowaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje wiele czasu i wysiłku, gdy wystąpią różne komplikacje. Zadanie zarządzania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem powodują, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Należy na to adekwatnie zareagować i zaktualizować stronę, aby nie pomniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Rzetelna i regularnie doskonalona strona internetowa pokazuje też, że biznes, który przedstawia jest czynny, oraz że stoją za nim realni ludzie. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga też zadbać o ciągle sporą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w swojej ofercie. Żeby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o zaprezentowanie na stronie internetowej właściwych treści o wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub dodawanie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli cykliczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różne dodatkowe funkcjonalności.

Niebagatelne jest też opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy też doliczyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody naprawdę warto oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizowanie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi nowe funkcjonalności, a także troska o ich poprawne działanie.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, które możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże wykaz jest długi, z tego powodu, że całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Gościcino

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często ignorowane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla gości. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, tymczasem dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to istotne, bo od początku tam były i nie powstały się w rezultacie przebadania eksperckiego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są doznania użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Niestaranny UX może mieć istotny wpływ na to, że witryny albo sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Fakt – mierna strona lub sklep może funkcjonować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, lecz co, gdyby UX został udoskonalony? Z własnego doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych ekspertów wyniki są zdecydowanie większe, a po całościowych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają przynosić efekty.

To niewiarygodne jak bardzo małe detale mogą wpłynąć na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są wykonane w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Bezustannie byliśmy świadkami sytuacji, w których niby prezentowana na samej górze opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwą wielkością lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi doświadczeni fachowcy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie cele ma spełniać dane rozwiązanie, abyśmy byli w stanie prześwietlić UX danej strony internetowej pod kątem prawidłowego profilu użyteczności. Różne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość nieduże to jest kilka różnic dość ważnych, które powinniśmy poznać przy planowaniu UX – możemy też wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych klientów i będzie on przydzielany na podstawie np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Jednak nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla nas to trzeba wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i także nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, również w poczcie e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tym swój udział dopasowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam konsument styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć odważne zdanie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, sektor, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc żeby dobrze zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, należy posiadać fachową wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy prócz tego dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest wytężona użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Gościcino

Komplikacje z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, ale to również zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy naprawić problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Mimo wszystko należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, ale także, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie na temat tego jak wtedy sobie poradzić. Powszechnie występują sytuacje, że początkujący użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną lub w jak szukać odpowiedzi w źródłach internetowych, wszak po prostu nie posiada w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego realizacja to drugie.

W wypadku gdy naprawa przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już czuć zrezygnowanie i odpaść w przedbiegach. Nawet gdyby udało się zainstalować przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą powstać i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozbić, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikowanie komplikacji z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, dlatego też stawiamy na solidną rozmowę w celu rozpoznania, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można też zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, ponieważ nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy umieścimy już treści w internecie, to dobrze jest zatroszczyć się, by zobaczyło je jak największe grono osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długodystansowe, które wymusza sporo wysiłku i pracy, pomimo tego jego rezultaty są na tyle zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Gościcino

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego powinniśmy zatroszczyć się o jego czytelny wygląd oraz jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania wykazały, że internauci korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesujących ich produktów, aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co także ważne, zdecydowana część użytkowników przeszukuje tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania wyraźnie wskazują, gdzie sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes online przebił się, musi on być przede wszystkim widoczny. Nawet najlepsza witryna sklepu internetowego nic nie wskóra w przypadku gdy nikt jej nie wyświetli! W tym celu właśnie tak priorytetowa jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, bo im więcej interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ wiele różnych czynników, jednym z takich czynników jest tempo ładowania się strony internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50% interesantów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu dużą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez sprawnie działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Gościcino

Nawet 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych użytkowników nie zwraca uwagi na odnośniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że rozporządzając nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub prezentujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez większe grono ludzi, dlatego że Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa ludzi klika w zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a plusy pochodzące z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się inwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to inwestycja, która przynosi efekt dalekosiężny gdy jest profesjonalnie zrobiona. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego ogromną wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Co więcej, należy zauważyć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać zauważalnie lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Gościcino

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie szczegółowe informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne strategie pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, ale pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona ma włączony panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Podobnie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i długo się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych bazuje na badaniu treści publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z tematyką strony, a ponadto czy występuje odpowiednio duże nasączenie strony internetowej wysokiej jakości treścią powiązaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji puli linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko sprawdzenia niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Gościcino

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym budujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to idea długodystansowa, owocująca w wyśmienite rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też cykliczność dlatego też warto takie zadanie przekazać odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można generować samemu, lecz jest to czasochłonna praca, a strategia jest rozwlekła, dlatego też korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Dużo firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podwalina wielu firmowych stron, ale sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze napełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie gorzej, dlatego że duża część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z kilkoma starymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zwykle nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Plusy tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o kreacje i zamieszczanie treści, lecz też nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Gościcino

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Z tej przyczyny trzeba selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i informacji, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że interesująca i przydatna treść sama przykuwa dużą ilość czytelników, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze stworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Gościcino

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na budowę profilu eksperta w swojej dziedzinie. Wskutek przekazywania interesantom interesujących treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Tworzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się tworzyć regularnie aktualizowanego bloga, ponieważ niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go ciekawą treścią, gdyż z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim wypadku najlepszą opcją jest stworzenie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku tworzymy nieustannie świeżą i wartościową treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy interesującą treść, jednak jak już mówiliśmy, czasem optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie budować bloga z niechęcią i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej jest powierzyć to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Gościcino

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako część firmowego bloga, lecz poradniki można także zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. W wyniku użyciu poradników możliwe staje się kształcenie odbiorców i nowych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Być może, ale powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak skomponować np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że realnie ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką z praktyką buduje się przez wiele lat. Samemu też często poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich fachowców, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Wykonanie poradnika to też idealna okazja, by opublikować jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i poprawiają SEO strony, w związku z tym warto nad nimi pracować na wszelki dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla kontrahentów wskazówki zaowocuje powiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Gościcino

Opisy produktowe są niebywale ważne dla dziedziny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Efektywnie scharakteryzowany produkt potrafi pozyskać konsumenta. W przypadku gdy kupujący nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu dostarcza klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest niestaranny i krótki to konsument może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że efektywny opis również stwarza zaufanie interesanta. Opis produktu ma również wpływ na wyniki pozycjonowania, dlatego, że dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest zrobiony, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są zadziwiająco skuteczne. 

Modelowo, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz zrobić spis danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Jednakże jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest wykonane i w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, choćby o trwałości swojego produktu. Jeżeli pokażesz również sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. ergonomiczne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Gościcino

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga również większej ilości pracy, lecz odpowiednio wykorzystane może wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. W dodatku jeśli materiał wideo mówi o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto wytwarzać treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i powinniśmy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Ideą jest danie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się cennymi treściami znajduje się też fascynacja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam powinniśmy przedstawiać wysokiej jakości materiały, jak również zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Gościcino

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami bądź ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują jeszcze w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku przygotowywania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Gościcino

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dość tania i skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez naprawdę dużą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami bądź instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Gościcino

Na targach branżowych musimy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku oddzielnych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. Aby ułożyć proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Gościcino

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często umieszczane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Gościcino

1. Druk małoformatowy Gościcino

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w małym formacie – to dosyć oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, bo są one właściwie we wszystkich firmach, w tych ogromnych i tych małych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego możemy zaliczyć teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest wiele, że aż niełatwo wymienić je wszystkie, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferujemy też kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od sprawdzenia potrzeb i oczekiwań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są niezbędne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy sprowadzamy się do ustalenia szczegółów, a także do opisania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz aktualnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i dodane, ale nie muszą. Sposobem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, aczkolwiek nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale i maszyn, jakie są konieczne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także zwykłą domową drukarkę. Zajmuje ona mało powierzchni i najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie maszyny często drukują przykładowo billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można zwięźle wyliczyć konkretne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy niżej wymienione produkty:

Jest to tylko część z nich, ale pozwoli to sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Gościcino

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, które można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba banery oraz billboardy. Spotkać je można przy drogach ekspresowych oraz w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest też osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć jeszcze większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy określić, czy realizowany będzie wydruk w dużym formacie, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z okropnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu jeszcze należy dodać, iż przy realizacji w procesie projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać małą ilość informacji, jeśli stoi przy drodze szybkiego ruchu, zatem dobrze jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – więc nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, również takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, jeżeli posiadają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Gościcino

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia promocji oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego pokroju produkty nie muszą być również powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest tylko ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, który potrafi objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym przypadku jest możliwość oznakowania produktu oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy podkreślić, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest także poprawne przygotowanie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być trudny, lecz nie dlatego, iż jest to niełatwe zajęcie jako takie, tylko dlatego, że różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość duża i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego wiele także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Potrafimy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, a jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Gościcino to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?