fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Gościcino

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Gościcino jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze rozwiązania. Wobec tego Twój biznes osiągnie sukces. Istotnie powiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Gościcino?

Trafiłeś we właściwe miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej pomysłowości jak i ponadprzeciętnej znajomości branży oferując naszym interesantom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia oraz fachowa prezentacja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz utworzyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy fachowcami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem naszej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odświeżymy istniejącą. Możemy także wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Gościcino

Populacja: 5278

Długość geograficzna: 18.154910

Szerokość geograficzna: 54.604590

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny plan marketingowy może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Gościcino

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszej oferty sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała kompleksowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Gościcino

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil należy również skrupulatnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najprostszy etap, jednak nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i posiada interesującą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje założenie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient planuje faktycznie samodzielnie prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak jeśli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu media społecznościowe mają na celu w szczególności przedstawić przedsiębiorstwo od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, także próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im interesujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Gościcino

Prawidłowy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest łatwym zadaniem, dlatego też dobrze jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych codziennie. W oparciu o wiedzę, jaką otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, planach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli liczne sukcesy w danej branży. Prócz tego analizujemy jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco udzielamy pomocy stałym klientom i nieprzerwanie poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wymyślamy też autorskie metody, które monitorujemy na własnych inicjatywach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować plany indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Gościcino

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym działaniem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, w którym reagowanie na zachowanie konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy wcześniej stosowane metody działają w porównaniu z planem strategicznym działania konkurentów, w dodatku w oparciu o uzyskane dane możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada jakiegokolwiek modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, pomimo że mają dwa skrajnie różne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabości i trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metodologię. Analogicznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż i na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane materiały i opracowane nowe metody skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działanie rynku jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania w danym sektorze, a także uniknąć błędów, które mogłyby z kolei przynieść niemałe straty. Wnikając w konkurencyjne strategie zapisujemy też dane, dzięki którym widzimy powtarzające się trendy i schematy, które także będą przydatne do planowania długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą zauważalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy też podpowiedzieć strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace dokonane przez nasz oddział graficzny można znaleźć w największych korporacjach w Polsce jak również za granicą. Dzieła realizowane są poprzez specjalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego planu. Projekty można powierzać osobiście albo mogą być one zalecane przez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz przyoszczędzić swój czas mając przy tym świetne efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Gościcino

By zdobyć sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się dobrze kojarzyć i powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji niniejszego obowiązku potrzebna jest prawidłowa identyfikacja wizualna, która spowoduje w klientach właściwe uczucia jak i również utkwi w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym obserwujemy założenia danej firmy, a dalej tworzymy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby wykonać określone wzory. W procesie tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie wymagane schematy materiałów reklamowych jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Wstęp procedury konstruowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie wywiad z konsumentem i szczegółowe omówienie branży, w której działa lub chce działać, czyli najpierw musimy solidnie wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego otwarcie procesu jest wykluczone, dlatego że brak jest informacji wpływających na rozpoznanie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas informacji zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego formujemy różne warianty i propozycje. Sugestie logo sporządzane są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z konsumentem, a ponadto z tych pozyskanych z audytu rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak i do wymagań klienta. Z motywów, które prezentujemy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która w późniejszym procesie jest ulepszana w celu stworzenia finalnej wersji. Odpowiednie logo staje się fundamentem do opracowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możliwe staje się projektowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces staje się mniej skomplikowany. Rzeczywiście zaprojektowanie logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to najważniejszy element wymagający opracowania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na odbiorcę. Nie mniej jednak na etapie opracowywania kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być spójny logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w rezultacie utworzyć jednolity wizerunek marki. Zgrać warto adekwatny krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, a także metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Dodatkowo nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania wraz z instrukcją i przykładami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest również bardzo przydatny w przypadku współpracy z innymi projektantami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki temu plikowi będą posiadać porady o stylu, w jakim powinny być zrealizowane wszystkie materiały reklamowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję przez cały czas, pod warunkiem projektowania zgodnie z poradami mieszczącymi się w brand booku.

Wytworzenie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej styl i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Gościcino

Logo przykuwa wzrok i budzi odpowiednie uczucia z daną firmą. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, żeby wywoływał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia nie jest prostym problemem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za każdym właściwie zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż myślimy. Początkowym etapem wszelkich projektów logo jest szczegółowy wywiad z klientem o tym, jakie założenia ma realizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu potrzebujemy zbadać w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu lub usługi i jaki wpływ ma mieć na nich logo. Zmagazynowanie i przebadanie tych danych pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad podstawową koncepcją to osobliwa dyskusja, z której wyłaniamy koncepcje, po czym są przesiewane, a z wyselekcjonowanych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z założeniami danego projektu następnie dokańczane są w faktyczną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do finalnego wykończenia.

Finalny etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach barw, badamy jego układ i projektujemy kilka wariacji, z których także będzie wybrana ostateczna opcja. Finalnie potwierdzony projekt jest zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby wykonać przynajmniej podstawową księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Gościcino

Informacje wizualne są prawie zawsze pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, skutkiem tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Z tej przyczyny nie oddajemy niczego przypadkowi i kompleksowo badamy plan, jaki ma wykonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Projektujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz pilnujemy, aby ich wizerunek prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Atrakcyjna grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje ponadto określone zadania i wywołuje właściwe emocje. Z powodu współpracy z największymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób skonstruować najlepszą grafikę, która osiągnie cele biznesowe i zadba o dobry, i logiczny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są wysoką jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Szczegółowo projektujemy każdy element grafiki w ten sposób, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie i aby tworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie wykonać duży zakres grafik przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasz dział grafiki zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Gościcino

Wiemy, jak trudno jest znaleźć profesjonalnego grafika, więc zrobiliśmy specjalną ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas grafiki są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, jakiego mają pełnić. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz pozyskać nawet w jednej opłacie. Finałowy zakres ustalany jest oddzielnie.

Profity, jakie zyskujesz to w szczególności zaoszczędzenie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – werbujesz cały dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz zgodnie z rozkładem dostarcza zlecone projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozrośnięte pojęcie, które warto by omówić, bowiem będzie to jeden z najbardziej znaczących rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Gościcino

Kompleksowa obsługa reklamowa to zbiór usług, które możemy zaproponować naszym interesantom, które wybieramy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych interesantów. Dlatego też na otwarcie zawsze dokonujemy gruntowną rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zadeklarować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w wydajny sposób kieruję kampaniami swoich kontrahentów, uaktywnia ich rozwój za pomocą zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większej ilości konsumentów w krótkim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych możemy tak ulepszyć kampanię, tak aby otrzymać jak największe korzyści przy niedużym wkładzie pieniężnym. Dzięki Google Ads możemy zrealizować pewne zadania, takie jak rozbudowanie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą różnych kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną metodą promocji jest jej zdumiewająca możliwość personalizowania oraz możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z nienowoczesnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji ubogi pakiet danych statystycznych o ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w docelową grupę konsumentów również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie orzec, o której godzinie powinny się wyświetlać. Jesteśmy w stanie dla przykładu kierować promocję do kierowników małych i średnich wysyłkowych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szczegółowe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Gościcino

Kampanie produktowe to specyficzne kampanie reklamowe, które są dostosowane głównie na sprzedaż produktów online. Pokazują one podstawowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce bez przerwy powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej zostaną z nami to bezspornie znacznie większy udział będą miały to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Cechują się one wysoką skutecznością, jak również niedużym kosztem pozyskania klienta. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty będą znajdować się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeżeli odbiorca szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Prosta i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami online z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile umiejscowione są w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Gościcino

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie zajmują dużo uwagi człowieka, a najchętniej podawanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która daje internautom czas oderwania od codzienności i relaks może równie dobrze posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Udział różnorakich korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Wskutek tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować odbiorców w interakcję z własną marką, co często przekłada się na wzrost wyników firmy. Niemniej jednak uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w social mediach umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest w równym stopniu ważne możemy również wprowadzić bardzo celny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś zaprezentować swoją reklamę entuzjaście wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Nie ma problemu. To właśnie jest olbrzymia siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wypełniać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem fantastycznym dodatkiem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę sporo. Z doświadczenia mamy świadomość, że marki wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Gościcino

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to klasyczna forma marketingu, którą widzimy wszyscy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, niewątpliwie zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplata się praktycznie każdy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej częstą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż różne modyfikacje i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą z tego względu musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest również uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je wszystkie wykorzystać oraz utrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, z tego względu najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Gościcino

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty najmniej dwa razy tyle. Dodatkowo wideo marketingowe ma unikalne możliwości nieosiągalne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Posiadając już gotowy materiał, jesteśmy w stanie rozkręcić reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Można stworzony materiał wideo wykorzystać także jako ogólnikowy film promujący firmę i odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy dostać wiele materiałów, które można rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy użytkowników. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, można go także pokazać wybranej grupie osób, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka forma marketingu może okazać się też bardziej angażująca, gdyż nawet krótkim filmem można niekiedy zobrazować znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że inne formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, z naszą pomocą efekt końcowy bez wątpienia będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie można zapomnieć o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Gościcino

Bez strony internetowej można jakoś pracować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, lecz często  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Należałoby o tym pomyśleć z perspektywy interesanta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Kiedy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Lepiej jest, jeżeli interesant trafi nawet na prostą, zwykłą stronę www niż żeby nie zobaczył żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się problem dopasowania strony internetowej do branży, z uwagi na fakt, iż nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. W przypadku gdy okaże się, że konsument nie może sprawdzić odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona odpędza brzydkim wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to wynik końcowy będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które zazwyczaj pytają klienci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. To sprawi, że kupiec będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania pomysłów i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej witryny. Możemy również sporządzić usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów i wywiadu na temat tego jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji aktualnych stron www. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna uzupełniamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części tworzymy projekt wizualny, aby odzwierciedlić prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już bardzo ciężkie do wprowadzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają szkic graficzny na funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy również wszelkie obowiązkowe i uzupełniające funkcje, a także układamy otrzymane od klienta treści – stworzenie materiałów na stronę możemy też zlecić lub wykonać samemu. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i mamy możliwość wysłać usługobiorcy projektowy adres do śledzenia postępów prac. Po sfinalizowaniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę web do ostatecznej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Gościcino

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, gdzie można zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko wiązane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór asortymentu, jednak nawet taki oferujący jedynie pięć wariantów dwóch produktów, także można zdefiniować jako sklep internetowy. Co więcej, strony oferujące wykupienie usług cyklicznych przez stronę można by doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zezwala na realizację pełnej transakcji wraz z zapłatą właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego wystawiania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy sugerujemy, klientom, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Oczywiście nic nie przeszkadza, żeby zacząć działalność od sklepu internetowego, wszak taka idea jest mniej kosztowna w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też optymalny pomysł gdy kontrahent posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych i chce powiększyć swój zysk formując następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z łatwiejszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej metodzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, dlatego że klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes startował od prostego sklepu online, a po jakimś czasie wypłynął również na standardowe metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Sektor naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wielokrotnie mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich wydajności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Odświeżenie sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty graficznej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może również normalnie działać podczas odświeżania wyglądu, dlatego że najpierw pracujemy w środowisku wstępnym, a następnie przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych, przed podjęciem się aktualizacji wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy wykonać wywiad odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie tradycyjnie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Wykonanie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy oraz od rozplanowania uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczyna się proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po sfinalizowaniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych barier, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Gościcino

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to obecnie pewna oczywistość. Jednakoż, żeby ta mogła pracować trzeba się nią również dobrze zająć, czyli wypada optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje sporo wysiłku, gdy nadejdą jakieś komplikacje. Plan zarządzania stroną opiera się również na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Musimy na to adekwatnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie traciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Rzetelna i systematycznie modernizowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który przedstawia jest działający, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo gospodarzona strona pomaga też zadbać o ciągle dużą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Aby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różne opcjonalne funkcjonalności.

Bardzo ważne jest też troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także doliczyć troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przejęta przez hakerów. Z tej przyczyny niewątpliwie warto przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zapewnić całkowitą obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Modernizowanie, publikowanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcje, a także dbanie o ich efektywną pracę.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaproponować jest oczywiście więcej, lecz wykaz jest długi, z racji że całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Gościcino

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, natomiast dopiero jak spojrzy na to fachowiec, to zaczynają ujawniać się defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to ważne, bo cały czas tam były i nie wytworzyły się w wyniku przebadania eksperckiego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. pobudzić klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć kluczowe znaczenie na to, że witryny i sklepy nie dostarczają takich zysków, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Fakt – mizerna strona lub sklep może działać, internauci się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli będą zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został naprawiony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych pracowników wyniki są zdecydowanie większe, a po radykalnych zmianach, które także możemy zrobić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To niebywałe jak bardzo małe szczegóły mogą wpływać na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą zaoszczędzić jeśli są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla jego użytkowników. Często byliśmy świadkami sytuacji, w których niby prezentowana na samej górze opcja nie była obserwowana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, błędną wielkością lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi eksperci od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić wywiad z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie cele musi spełniać dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli stworzyć UX danej strony pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi typami użytkowników są dość drobne to jest nieco różnic całkiem ważnych, które należy poznać podczas projektowania UX – można także wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy wydzielany przy użyciu np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Chociaż nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż ma początek już w korzystania z wyszukiwarki Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany interesant otrzymuje od firmy – mają w tym swój udział wyświetlane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam użytkownik styka się z daną firmą, produktem lub usługą i buduje swoją opinię na podstawie przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie twierdzenie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widać, sfera, jaką jest UX jest dość szeroka, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowa, więc żeby dobrze stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć pewną wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Efektem tych działań jest podniesiona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Gościcino

Komplikacje z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, ale to również zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, więc korzystając z naszego długiego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc naprawić problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, dlatego że nasz klient nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie odnośnie do tego jak powinniśmy wtedy postępować. Masowo mają miejsce sytuacje, że żółtodziób – nowy użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną lub w jaki sposób wyszukać odpowiedzi w różnych źródłach, z uwagi na fakt iż po prostu nie posiada w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego realizacja to drugie.

Kiedy naprawa trudności jest związana z pracami programistycznymi to większość ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na początku. Nawet jeżeli uda się nanieść przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko parę przykładów. Możemy to oczywiście dalej rozbić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację kłopotów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na merytoryczną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również wynająć w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, żeby zapytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, bo nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli umieściliśmy już treści w internecie, to powinniśmy dopilnować, by dotarły one do jak największego grona ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe i długoterminowe, które potrzebuje od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, jednakże jego wyniki są tak zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Gościcino

Będąc właścicielem sklepu internetowego należy zadbać o jego przystępny wygląd oraz jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy zbadali, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesującego ich towaru, ponadto aż 60% klika w pierwszy wynik – dodatkowo zdecydowana większość użytkowników przeszukuje tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wskazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Widzisz już, że aby sklep internetowy odniósł sukces, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nic nie wskóra jeżeli żaden klient jej nie zobaczy! Z tej przyczyny właśnie tak priorytetowa jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, z uwagi na fakt, iż im więcej odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest szybkość ładowania się strony internetowej. Badania wykazały, że prawie 50% użytkowników rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu sporą ilość cech jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez sprawnie działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Gościcino

Prawie 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych ludzi nie zwraca uwagi na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że gospodarząc nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez szersze grono ludzi, dlatego że Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% użytkowników klika w zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie starając się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety wynikające z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Należy zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, bo jest to akcja, która przynosi efekt długoterminowy pod warunkiem, że jest efektywnie zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego wielkim minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Dodatkowo warto wiedzieć, że kampanie Google Ads również mogą działać zauważalnie lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Gościcino

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie różne informacje o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie patrzymy między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie układ samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksowania przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także stosowną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona posiada podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych bazuje na ocenie treści publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod kątem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z działalnością strony, a ponadto czy występuje wystarczająco wysokie nasączenie strony internetowej wysokiej jakości treścią związaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji puli linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko przebadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Gościcino

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym kreujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to strategia długookresowa, przynosząca okazałe rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też regularność w związku z tym warto takie zadanie przekazać dedykowanym ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można robić na własną rękę, lecz jest to zajęcie czasochłonne, a strategia jest długookresowa, z tego powodu korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Mnóstwo firm poznała się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podwalina wielu firmowych stron, jednak sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze zapełnić angażującą treścią, a z tym jest ciężej, wszak duża część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu na ogół nie działa lub działa bardzo miernie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Korzyści z takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o produkowanie i zamieszczanie treści, ale również nasza znajomość używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Gościcino

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. W związku z tym należy uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i fakt, można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i wiedzę, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że wartościowa i praktyczna treść sama przykuwa dużą ilość interesantów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo utworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Gościcino

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na budowę image specjalisty w swoim zawodzie. Wskutek przekazywaniu odbiorcom wartościowych treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Kreowanie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można administrować cyklicznie aktualizowanego bloga, gdyż czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go ciekawą treścią, ponieważ z reguły w przypadku dużego odsetka biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy wytwarzamy zawsze świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i ściągamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, dlatego że mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy wartościową treść, jednak jak już wspomnieliśmy, niekiedy optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie prowadzić bloga z niechęcią i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej będzie dać to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Gościcino

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą efektywnie istnieć jako element firmowego bloga, ale poradniki można także zaprojektować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest edukowanie interesantów i nowych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Być może, ale należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również obowiązkowe narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak utworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką z praktyką pozyskuje się przez wiele lat. Sam też na pewno poszukiwałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – dostarczenie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich fachowców, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Opracowanie poradnika to oprócz tego perfekcyjna okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, zatem warto nad nimi pracować na wszelki możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów rady zaowocuje zwiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Gościcino

Opisy produktowe są szczególnie istotne dla dziedziny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi zwerbować konsumenta. W przypadku gdy klient nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu dostarcza kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i krótki to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że prawidłowy opis również budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma też znaczenie na wyniki pozycjonowania, bowiem dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wyprodukowany, do czego służy, komu się przyda. Są to łatwe zasady, jednak zazwyczaj są niebywale skuteczne. 

W formie przykładu, oferując zwykłe krzesła, możesz stworzyć katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą zainteresowani. Aczkolwiek jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest zbudowane i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli przedstawisz również sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zobaczysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. mocne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Gościcino

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga też większej ilości pracy, lecz prawidłowo wykorzystane może wywołać silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Nawet jeśli film wideo traktuje o tym samym co tekst artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i musimy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. Celem jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami znajduje się także pasja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam powinniśmy dostarczać wysokiej klasy filmiki, jak również zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Gościcino

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przekształcane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niedużym kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują jeszcze w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku przygotowywania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najskuteczniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Gościcino

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zobaczyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dość tania i skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją umieścić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak znaczną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami bądź instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Gościcino

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru mniejszych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Żeby skonstruować nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zrealizować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Gościcino

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często umieszczane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Gościcino

1. Druk małoformatowy Gościcino

Pojęciem druku małoformatowego określamy każde wydruki w niedużym rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi styczność miał właściwie każdy, dlatego że są one właściwie we wszystkich firmach, w tych wielkich i tych małych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego zaliczamy kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów jest bardzo dużo i niełatwo wymienić wszystkie z nich, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Nasza oferta również obejmuje wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od sprawdzenia potrzeb i oczekiwań nabywcy w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są potrzebne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Oczywiście, gdy klient posiada ma własną przemyślaną wizję projektu, to sprowadzamy się do doprecyzowania szczegółów oraz do podania ewentualnych propozycji zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, jednak nie muszą. Środkiem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom redukując zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, lecz nie jest to stała granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale i maszyn, jakie są konieczne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też typową domową drukarkę. Zajmuje ona mało miejsca i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują np. billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można krótko wyszczególnić określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich całkiem dużo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy następujące produkty:

Nie są to wszystkie, lecz pozwoli to sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Gościcino

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są bilbordy i banery. Znaleźć je można przy drogach ekspresowych i w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do tego zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy zdecydować, czy wykonywany będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego z nieodpowiednim projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj jeszcze należy dodać, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć małą liczbę informacji, gdy stoi przy drodze ekspresowej, zatem lepiej jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – czyli nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, a także takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci bardzo często decydują się na tę opcję, a jeżeli posiadają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Gościcino

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklamy i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak działają. Tego rodzaju artykuły nie muszą być także powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest tylko dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym wypadku występuje możliwość oznaczenia produktu oraz użycia go w formie gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy zaznaczyć, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest również odpowiednie stworzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, ale nie dlatego, że jest to niełatwe zadanie jako takie, a dlatego, iż różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość wielka i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego więcej także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby opcję zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową poradą, oraz także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Gościcino to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?