fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Rejon placu Grunwaldzkiego

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Rejon placu Grunwaldzkiego jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze pomysły. Wobec tego Twoja marka z sukcesem osiągnie sukces. Istotnie wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Rejon placu Grunwaldzkiego?

Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności oraz ogromnej znajomości branży dostarczając naszym usługobiorcą idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego marketingu zależne jest funkcjonowanie praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Kreujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w internecie.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa i rzetelna prezentacja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz utworzyć nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki naszej drukarni możemy wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odmłodzimy bieżącą. Możemy także postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Rejon placu Grunwaldzkiego

Populacja: 27030

Długość geograficzna: 17.061260

Szerokość geograficzna: 51.116690

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni plan marketingowy może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Rejon placu Grunwaldzkiego

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Krąg wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Strefa naszej oferty sięga również technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował rozległe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Rejon placu Grunwaldzkiego

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil powinniśmy również skrupulatnie prowadzić. Założenie konta to pozornie najprostsza z czynności, lecz nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to należy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje stworzenie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Nie mniej jednak w przypadku gdy nie ma na to czasu i zamierza powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu social media mają za zadanie między innymi zaprezentować firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, także staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko miejscem do wychwalania usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Właściwy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, wobec tego powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się wskazać tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Rozpatrujemy także dostępne możliwości w danej branży i omawiamy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posiłkujemy się doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli liczne sukcesy w danej branży. Analizujemy również jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco pomagamy stałym klientom i ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też autorskie rozwiązania, które oceniamy na własnych pomysłach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Rejon placu Grunwaldzkiego

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym zabiegiem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, w którym reakcja na poczynania konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, możemy zweryfikować, czy wcześniej stosowane strategie są skuteczne porównując z planem strategicznym konkurentów, a dodatkowo w oparciu o uzyskane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady i zalety, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, bez ani jednego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, pomimo iż mają dwa skrajne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabości dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. Analogicznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz na podstawie zebranych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe metody strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działanie konkurencji jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania w danym sektorze, a także ustrzec się błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Pogłębiając konkurencyjne strategie zbieramy również dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które też mogą być przydatne do planowania długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a także przyniosą zauważalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, jakie działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurencji, możemy też doradzić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz oddział graficzny można spostrzec w największych firmach w Polsce jak również za granicą. Dzieła prowadzone są przez fachowców z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można indywidualnie lub mogą być one zalecane poprzez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, w rezultacie możesz przyoszczędzić własny czas uzyskując przy tym najlepsze efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Rejon placu Grunwaldzkiego

By odnieść sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się właściwie wiązać ze sobą, dodatkowo powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji rzeczonego obowiązku potrzebna jest prawidłowa identyfikacja wizualna, która wznieci w konsumentach stosowne uczucia i utkwi w ich myślach. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a wówczas tworzymy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby realizować określone plany. W przebiegu tego procesu tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie użyteczne plany materiałów użytkowych jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Pierwszy moment procedury konstruowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie ankieta z usługobiorcą i przemyślane badanie branży, w której funkcjonuje lub chce funkcjonować, dlatego przede wszystkim powinniśmy porządnie wybadać teren, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej marce. Bez tego powstanie takiego procesu jest niedozwolone, gdyż nie posiadamy ważnych informacji wpływających na opis charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas danych przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Oczywiście zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. Mając już opracowaną nazwę zaczynamy proces projektowania logo, w którym wykonujemy różne propozycje i warianty. Koncepty logo powstają w oparciu o informację uzyskane z ankiety z usługobiorcą, jak też z tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwoli nam przystosować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak też do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z propozycji, które pokazujemy konsument wybiera jedną wariację, która jest dopracowywana celem osiągnięcia końcowego loga. Gotowe logo staje się podstawą do powstania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się projektowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Rzeczywiście opracowanie logo jest najdłuższym etapem, gdyż jest to najważniejszy element, który potrzebuje przeanalizowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na odbiorcę. Pomimo to na etapie tworzenia innych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż wszystkie elementy muszą być dobrze skomponowane logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby razem sformować pełny wizerunek marki lub firmy. Dopasować należy adekwatny krój czcionki, współgrające ze sobą kolory, a także metody ich łączenia i prezentacji. Nie można też zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być ulotka, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki razem z instrukcją i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest również przydatny w momencie współpracowania z innymi studiami grafiki i reklamy, gdyż dzięki temu schematowi posiadają porady odnośnie designu, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały marketingowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design nieprzerwanie, pod warunkiem tworzenia zgodnie z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Skomponowanie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszelkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Rejon placu Grunwaldzkiego

Dobre logo przykuwa spojrzenia i budzi odpowiednie skojarzenia z daną marką lub firmą. Wykreowanie znaku graficznego w taki sposób, aby wywoływał w klientach właściwe skojarzenia nie jest łatwym zadaniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, starannie przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż mogłoby się wydawać. Rozpoczęciem wszystkich projektów logo jest szczegółowa rozmowa z klientem o tym, jakie ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu powinniśmy przyjrzeć się między innymi, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu, a także jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki uzbieraniu i przeanalizowaniu tych informacji będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia kreacji konceptu logo.

Część pracy nad pierwszym konceptem to osobliwa dyskusja, z której kreujemy pomysły, które potem są przebierane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej naszkicować, aby omówić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z założeniami danego projektu później przekuwane są w finalną propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane pojedyncze do końcowego doszlifowania.

Końcowa część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, badamy jego układ i przygotowujemy kilka opcji, z których także będzie wybrana ostateczna opcja. Finalnie potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby opracować przynajmniej elementarną księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Informacje wizualne są zwykle pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, z tej przyczyny zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszelkiego biznesu. Z tej racji nie dajemy niczego przypadkowi i dogłębnie badamy cel, jaki ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Tworzymy dla wybitnych firm w swojej branży oraz pilnujemy, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje także określone cele i wzbudza właściwe emocje. Dzięki współpracy z największymi markami i zrobieniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób skonstruować najlepszą grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i spójny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechują się doskonałą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Szczegółowo tworzymy każdy element projektu tak, aby spełniał swoje szczególne zastosowanie oraz aby komponował z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do odbiorcy.

Możemy zaprojektować szeroki zakres grafik przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Rejon placu Grunwaldzkiego

Wiemy, jak niełatwo jest wyszukać dobrego grafika, dlatego stworzyliśmy ofertę specjalną, dzięki której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają pełnić. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz mieć w jednej opłacie. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest osobno.

Benefity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędzanie czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz kompletny sztab graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz planowo przekazuje złożone projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by sprostować, dlatego, że będzie to jeden z naczelnych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Rejon placu Grunwaldzkiego

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli całość świadczeń, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym interesantom, które dostosowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych kontrahentów. Z tej przyczyny na początku zawsze przeprowadzamy dogłębną rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w efektywny sposób zarządza kampaniami swoich usługobiorców, prowadzi ich rozrost wskutek zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie ze swoją ofertą do większej ilości klientów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak uregulować kampanię, tak aby osiągnąć największe korzyści przy małym nakładzie pieniężnym. Z wykorzystaniem Google Ads możemy dopełnić konkretne zadania, takie jak pobudzenie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnych kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną koncepcją promocji jest jej rozległa możliwość kształtowania oraz możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z starodawnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie nieduży zbiór danych statystycznych o ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i wycelowania w grupę interesantów również nie są imponujące. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować naszą reklamę, a nawet możemy zarządzić, o których godzinach mają się ukazywać. Mamy możliwość na przykład skierować reklamę do dyrektorów małych i średnich firm transportowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Rejon placu Grunwaldzkiego

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe dopasowane głównie na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one główne dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową stronę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce nieustannie zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile klasyczne sklepy prawdopodobnie będą dalej z nami to zdecydowanie większością rynku będą zakupy w internecie. Już teraz mamy kontakt z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych online, ale żeby mogło dojść do transakcji to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one wysoką produktywnością, a także niskim kosztem dotarcia do nabywcy. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty znajdą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Prosta i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie polecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z różnorodnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile są w sklepie e-commerce to za pomocą kampanii zakupowych możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Rejon placu Grunwaldzkiego

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie przykuwają kawał uwagi człowieka, a najczęściej podawanym wzorem jest z pewnością Facebook. Obszar, który dostarcza internautom czas oderwania od codzienności i odpoczynek może także posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Udział różnych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. W wyniku tego biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować użytkowników w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest tak samo istotne możemy również wprowadzić bardzo celny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz zaprezentować swoją reklamę miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest olbrzymia siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wypełniać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, by więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie fantastycznym dodatkiem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę sporo. Z doświadczenia mamy świadomość, że firmy wykorzystujące te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Rejon placu Grunwaldzkiego

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, zapewne zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową stykają się praktycznie wszyscy i właściwie na co dzień, jest ona tak częsta, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej systematyczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że wszystkie zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą z tej przyczyny musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Warto jest też przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz potrzeba dużego doświadczenia, aby je sprawnie wykorzystać oraz udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Rejon placu Grunwaldzkiego

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty co najmniej dwa razy tyle. Dodatkowo wideo marketingowe ma unikalne możliwości niedostępne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Kiedy mamy już skończony materiał, jesteśmy w stanie rozkręcić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a dodatkowo na zyskującym popularność TikToku. Można nakręcony materiał wideo zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można uzyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do określonej grupy odbiorczej. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także pokazać wybranej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka forma marketingu może okazać się też bardziej angażująca, dlatego nawet krótkim filmikiem można nierzadko pokazać znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że z innych form marketingu należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy z pewnością będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie powinniśmy zapomnieć o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Bez strony internetowej można jakoś funkcjonować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, mówią, iż konsumenci poszukują w internecie informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności użytkownika, lecz często  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Powinniśmy na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nic nie znajdzie, to istnieje duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Lepiej jest, jeżeli potencjalny klient trafi nawet na prostą, zwykłą stronę internetową niż żeby nie zobaczył jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się problem dopasowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje dużego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeżeli okaże się, że potencjalny klient nie może odnaleźć odpowiedzi na interesujące jego pytania, bo strona odstrasza niedzisiejszym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to efekt będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie często pytają konsumenci. Możesz także zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. Dzięki temu kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron www umiemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy ponadto zrobić usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz wywiadu o tym jak ma prezentować się nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji starych stron www. Po ustaleniu wszystkich części i po wykonaniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście wzbogacamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. Na start projektujemy projekt graficzny, aby pokazać realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej możemy przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo trudne do wykonania nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają projekt graficzny na funkcjonalny system. W tej części analizujemy także wszelkie konieczne i pomocnicze funkcje, ponadto otrzymane treści – stworzenie materiałów na stronę możemy też zlecić lub wykonać samemu. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i mamy możliwość przekazać klientowi przygotowawczy adres do przeglądu postępów projektu. Po dokończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę www do finalnej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Sklepy internetowe, to strony WWW, na których możemy bezpośrednio zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są przeważnie wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór asortymentu, lecz nawet taki oferujący jedynie sześć wariantów dwóch produktów, także można scharakteryzować jako sklep internetowy. Tak samo platformy oferujące kupno usług abonamentowych przez stronę można by podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest stroną, która umożliwia wypełnienie pełnej transakcji razem z płatnością przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego wypisywania faktury.

Sklep internetowy zalecamy, klientom, którzy mają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają salon stacjonarny. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, by wziąć się za działalność od sklepu internetowego, dlatego że taka idea jest tańsza w porównaniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa jeśli usługobiorca posiada już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce powiększyć swój zysk formując kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych ścieżek na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. System wówczas trochę się różni, ale działa na takiej samej metodzie – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają sporo czasu, ponieważ klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes startował od prostego sklepu internetowego, a potem rozwinął się również na klasyczne sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Obszar naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wielokrotnie mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Renowacja sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, ponieważ najpierw konstruujemy projekt w środowisku próbnym, a dopiero potem wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak podczas tworzenia strony internetowej, przed podjęciem się odświeżania wyglądu sklepu internetowego, musimy wykonać wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem klasycznie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Skomponowanie sklepu internetowego od podstaw także rozpoczyna się od badania oczekiwań usługobiorcy oraz od ustalenia uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczyna się proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po zakończeniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Rejon placu Grunwaldzkiego

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Niestety, by ta mogła pracować prawidłowo wypada się nią dobrze zająć, więc musimy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które sprawiają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy poprawnym zarządzaniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje wiele czasu, kiedy wystąpią różne problemy. Zadanie kierowania stroną opiera się także na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to adekwatnie odpowiedzieć i zmienić stronę, aby nie straciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Nowatorska i regularnie aktualizowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który przedstawia jest czynny, oraz że stoją za nim realni ludzie. Przykładnie zarządzana strona pomaga także zadbać o ciągle dużą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w swojej ofercie. Aby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorodne dopełniające funkcje.

Istotne jest także czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem wyświetlenia się komunikatu oznajmiającego, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przechwycona przez hakerów. Z uwagi na te fakty powinno się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Modernizowanie, publikowanie nowych treści na stronę WWW.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcjonalności, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Dokonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak spis jest długi, z racji iż całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Rejon placu Grunwaldzkiego

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, jednak dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to istotne, bo ciągle tam były i nie powstały się w efekcie obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są odczucia internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Nieprzyjemny UX może mieć kolosalne znaczenie na to, że strony albo sklepy nie dostarczają takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Prawda – mierna strona lub sklep może pracować, klienci po czasie przyzwyczają się, szczególnie jeśli będą zdeterminowani, ale co by się stało, gdyby UX został poprawiony? Z doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych fachowców rezultaty są nieporównywalnie lepsze, a po doszczętnych zmianach, które również możemy wykonać, nawet najmniej efektywne strony zaczynają kwitnąć.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe składniki mogą wpłynąć na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Bezustannie obserwowaliśmy sytuację, w których z pozoru prezentowana na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, niewłaściwą wielkością lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi wieloletni fachowcy od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie cele powinno realizować dana witryna, tak żebyśmy mogli przeanalizować UX danej strony internetowej pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Różne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności między tymi dwoma typami użytkowników są dość nieduże to jest nieco różnic dość dużych, które należy uwzględnić podczas opracowywania UX – można także wykonać oddzielnie UX dla obu z tych klientów i będzie on przydzielany na podstawie np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Mimo to, że nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, także w poczcie e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tym swój udział dopasowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam klient styka się z danym produktem, firmą lub usługą i wytwarza swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć odważne zdanie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, rzec by można, że nawet interdyscyplinarny, więc żeby w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, powinno się mieć fachową wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Owocem tych działań jest podniesiona użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Rejon placu Grunwaldzkiego

Problemy z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, lecz to również klasyczna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia możemy pomóc usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Pomimo to należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, ponieważ nasz klient nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w przypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już przydatne jest wytrenowanie w sprawie tego jak wtedy postępować. Często mają miejsce sytuacje, że nowy używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną albo w jak wyszukać odpowiedzi w różnych źródłach, z uwagi na fakt iż po prostu nie ma w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie trudności wiąże się z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet jeżeli uda się nanieść przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą powstać i które są często bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej rozdrobnić, np. obszar pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie komplikacji z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, z tej przyczyny stawiamy na rzetelną rozmowę w celu ustalenia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, spytać nas o kompletną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, bowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy mamy już treści w internecie, to dobrze jest zatroszczyć się, żeby dotarły one do jak największej ilości ludzi. Tego typu działania nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które potrzebuje sporo wysiłku i pracy, jednak jego efekty są tak zadowalające, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Rejon placu Grunwaldzkiego

Mając sklep internetowy należy zatroszczyć się o jego przystępny układ i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba też zatroszczyć się o asortyment? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania wykazały, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesujących ich produktów, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo duża większość użytkowników ogląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie pokazują w którym miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep internetowy zaistniał, powinien on być priorytetowo widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała, kiedy żaden konsument jej nie zobaczy! Z tego względu tak decydująca jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, bo im większa ilość użytkowników kliknie w Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest także prędkość wczytywania się strony internetowej. Czy wiesz, że prawie 50 procent kupców rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie sporą ilość cech jego działania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez prawidłowo działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Rejon placu Grunwaldzkiego

Nawet 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych ludzi nie zwraca uwagi na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że mając niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub prezentujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zauważonym przez większe grono internautów, ponieważ Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników klika w zaledwie 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie starając się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a plusy wywodzące się z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Warto w wydajne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to inwestycja, która przynosi efekt długoletni jeżeli jest efektywnie stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego dużą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Na dodatek powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads także będą działać dużo lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i zaufanie do danej strony, a odbiorcy chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Rejon placu Grunwaldzkiego

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie szczegółowe informacje o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego inne poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś ukończona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu oceniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc wygląd samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksacji przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także poprawną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, ale pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na weryfikacji treści eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod względem technicznym, oraz czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a poza tym czy jest odpowiednio wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację wszystkich linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko przeanalizowania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Rejon placu Grunwaldzkiego

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym budujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to metoda długodystansowa, przynosząca wyśmienite efekty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest również częstotliwość wobec tego warto takie zadanie powierzyć dedykowanym ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samodzielnie, jednak jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest rozwlekła, dlatego bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Dziesiątki firm zetknęła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, jednak sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze wypełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest znacznie trudniej, ponieważ znaczna część firmowych blogów zostaje wygaszona i pozostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji najczęściej nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Przewaga z tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o projektowanie i umieszczanie treści, lecz też nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Rejon placu Grunwaldzkiego

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego trzeba selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że efektywny artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że ciekawa i pomocna treść sama przyciąga duże grono interesantów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Rejon placu Grunwaldzkiego

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na tworzenie wizerunku specjalisty w swoim zawodzie. Za sprawą dostarczania internautom wartościowych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Administrowanie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się tworzyć ciągle aktualizowanego bloga, bo czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go wartościową treścią, ponieważ przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszą opcją jest skonstruowanie bloga na podobieństwo cennego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas tworzymy nieustannie świeżą i przydatną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy wartościową treść, jednak jak już mówiliśmy, niekiedy łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie budować bloga na siłę i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej jest powierzyć to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Rejon placu Grunwaldzkiego

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą efektywnie egzystować jako element firmowego bloga, jednak poradniki można też sformować w firmową encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się kształcenie interesantów i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą działalnością.

Poradnik przedstawia czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, jednakże powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz wymagane narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak utworzyć np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką z kompetencjami zdobywa się przez długie lata. Samemu też często poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie pewnej wiedzy początkującym nie zrobi z nich specjalistów, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, iż warto skorzystać z Twojej oferty.

Przygotowanie poradnika to też najlepsza okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej interesujących treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę zwiększony ruch i poprawiają SEO strony, wskutek tego warto nad nimi pracować na wszelką możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla klientów wskazówki zaowocuje zwiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Opisy produktowe są wysoce ważne dla sektora e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Efektywnie opisany produkt potrafi pozyskać klienta. Jeżeli klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu mówi klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeśli opis jest nierzetelny i lakoniczny to konsument może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis również budzi zaufanie klienta. Opis produktu ma również wkład na rezultaty pozycjonowania, bowiem każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, jednak często są niebywale skuteczne. 

Tytułem przykładu, sprzedając klasyczne krzesła, możesz stworzyć spis danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą klienci. Jednakowoż jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest stworzone i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym cenne informacje, choćby o trwałości swojego produktu. Jeżeli pokażesz też sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne frazy, np. stabilne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Rejon placu Grunwaldzkiego

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga również większego nakładu pracy, ale fachowo wykorzystane może wytworzyć silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy jeszcze materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo opowiada o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, więc warto tworzyć treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami znajduje się również fascynacja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba dostarczać wysokiej klasy wideo, a także zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zadbasz o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zamieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niedużym kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku planowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najskuteczniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dosyć tania oraz efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją umiejscowić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez naprawdę sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi firmami czy instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Rejon placu Grunwaldzkiego

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku mniejszych systemów albo może być stworzone indywidualnie. Żeby ułożyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze bardzo często obserwujemy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Rejon placu Grunwaldzkiego

1. Druk małoformatowy Rejon placu Grunwaldzkiego

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w niewielkim rozmiarze – to raczej oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność ma właściwie każdy, bo goszczą praktycznie w każdej firmie, w tych niewielkich i tych ogromnych.

Poza znanymi wizytówkami i ulotkami do druku małoformatowego zaliczamy kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów istnieje wiele i niełatwo wymienić wszystkie z nich, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy także wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od badania potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, jakie są niezbędne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Oczywiście, jeśli klient posiada już swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas zawężamy się do ustalenia szczegółów i do opisania możliwych zmian opierających się o aktualnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, jednak nie muszą. Kluczem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom redukując zagrożenie wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, jakich format zwykle nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale też maszyn, które są konieczne do wyprodukowania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także normalną domową drukarkę. Bierze ona niedużo powierzchni i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują np. bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można krótko wyliczyć konkretne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz pozwoli to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Rejon placu Grunwaldzkiego

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenosić, jednak nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są chyba banery oraz billboardy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu i w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy zdecydować, czy przygotowywany będzie wydruk w większym rozmiarze, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego ze złym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu również należy dodać, że przy realizacji w toku projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, bo w tym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć małą ilość informacji, gdy jest on przy drodze szybkiego ruchu, więc wspaniale jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – czyli nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, a także takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, jeżeli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia promocji i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale pomagają. Tego rodzaju wyroby nie muszą być też powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, który może objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym przypadku istnieje szansa oznakowania towaru oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy podkreślić, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest również odpowiednie sporządzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej aniżeli na kubku, stąd także długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, lecz nie dlatego, iż jest to niełatwe zajęcie jako takie, a dlatego, iż różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem wielka i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż mnóstwo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną radą, oraz także przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Rejon placu Grunwaldzkiego to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Nasza agencja reklamowa składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?