fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Rejon placu Grunwaldzkiego

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Rejon placu Grunwaldzkiego jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze narzędzia. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem osiągnie sukces. Dostrzegalnie zwiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Rejon placu Grunwaldzkiego?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej kreatywności i wielkiego doświadczenia dostarczając naszym interesantom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego marketingu zależny jest rozwój praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Realizujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia oraz profesjonalna ekspozycja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz rozkręcić nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki naszej drukarni możemy realizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odmłodzimy bieżącą. Możemy także zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Rejon placu Grunwaldzkiego

Populacja: 27030

Długość geograficzna: 17.061260

Szerokość geograficzna: 51.116690

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Rejon placu Grunwaldzkiego

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Zakres wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy również flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszych usług sięga również na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała całościowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil warto również wytrwale prowadzić. Założenie konta to złudnie najprostszy etap, tymczasem nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma jest rzetelna i ma interesującą ofertę. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to należy go prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Przeszkoda polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują zrobienie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Lecz w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu media społecznościowe mają za zadanie między innymi zaprezentować przedsiębiorstwo od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, co więcej staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać to nawiązując kontakt z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Trafny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania sukcesu. Wybór właściwego kierunku często nie jest łatwym zadaniem, tak więc powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, celach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Uwzględniamy również dostępne możliwości w danej branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Radząc naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. Na dodatek rozpatrujemy jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco pomagamy naszym stałym klientom oraz nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też swoje własne metody, które oceniamy na naszych przedsięwzięciach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Rejon placu Grunwaldzkiego

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym zabiegiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na przedsięwzięcia konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą wykonujemy, możemy sprawdzić, czy dotychczas stosowane strategie i metody są skuteczne w zestawieniu z planem konkurentów, a dodatkowo z wykorzystaniem zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody z najwyższej półki bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia wytwarza samochody tanie i powszechnie dostępne, bez żadnego przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, mimo że mają dwa skrajnie inne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki wyróżniają swoje zalety, maskując wady z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. W identyczny sposób jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż i opierając się na uzyskanych danych przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe metody strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działanie konkurentów jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania na danym rynku, a także ustrzec się błędów, które mogłyby przynieść niemałe straty. Badając konkurencyjne metody zwracamy uwagę też na dane, które pokazują nam powtarzające się trendy i schematy, które także zostaną wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a także przyniosą wymierne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, które działania można przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy również doradzić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace zrealizowane przez nasz własny oddział graficzny można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Prace realizowane są przez ekspertów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można osobiście bądź mogą być one polecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, z tej przyczyny jesteś w stanie zaoszczędzić własny czas mając przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Rejon placu Grunwaldzkiego

Aby osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się adekwatnie wiązać ze sobą oraz powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania rzeczonego celu potrzebna jest odpowiednia identyfikacja wizualna, która obudzi w konsumentach właściwe uczucia a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym analizujemy założenia marki, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonać określone plany. W przebiegu tego procesu tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie użyteczne plany materiałów użytkowych jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Pierwszy moment procesu stwarzania identyfikacji wizualnej to zawsze ankieta z klientem i gruntowna ocena rynku, na którym pracuje lub chce funkcjonować, czyli przede wszystkim powinniśmy w całości wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego powstanie takiego procesu jest niemożliwe, ponieważ nie mamy potrzebnych informacji wpływających na opis profilu identyfikacji wizualnej. Na podstawie analizy zapisanych przez nas danych zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. Następnie wykonujemy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne warianty i propozycje. Sugestie logo tworzone są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z konsumentem, jak też z tych pozyskanych z audytu rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo oraz tożsamość marki do rynku, a także do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z motywów, które prezentujemy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która jest ulepszana w celu dopięcia finalnej wersji. Gotowe logo staje się gruntem do utworzenia innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się projektowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że projekt jest łatwiejszy. Faktycznie opracowanie designu logo jest najdłuższym etapem, ponieważ jest to podstawowy element, który potrzebuje zbadania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Nie mniej jednak na etapie tworzenia innych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ wszystkie elementy muszą być spójne z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby w rezultacie wypracować pełny wizerunek marki lub firmy. Zgrać musimy adekwatny krój czcionki, harmonijne kolory, a także metody ich łączenia i demonstracji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być broszura reklamowa, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być również bardzo przydatny w wypadku współpracowania z innymi projektantami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki temu plikowi będą posiadać porady odnośnie stylu, w jakim powinny być zrealizowane wszystkie materiały marketingowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design nieprzerwanie, pod warunkiem tworzenia zgodnie ze wskazówkami zawartymi w brand booku.

Skomponowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Rejon placu Grunwaldzkiego

Ładne logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną marką. Wykreowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzniecał w konsumentach odpowiednie skojarzenia nie jest łatwym problemem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym dobrze zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż myślimy. Startem każdego projektu logo jest dogłębna rozmowa z klientem o tym, jakie zadania ma zrealizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu powinniśmy przegadać między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi oraz jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Nagromadzenie i rozpatrzenie tych informacji pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad wczesnym konceptem to kreatywna wymiana zdań, z której wyłaniamy koncepty, po czym są selekcjonowane, a wybrane przedstawiamy klientowi. Tworzone koncepty najlepiej naszkicować, aby omówić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z planami danego projektu następnie przekuwane są w finalną propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wybrane pojedyncze do końcowego doszlifowania.

Finalna część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorystycznych, sprawdzamy jego układ i projektujemy kilka opcji, z których też będzie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby wykonać przynajmniej elementarną księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, w związku z tym zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszelkiego biznesu. Tak więc nie oddajemy niczego przypadkowi i szczegółowo obmyślamy zadanie, jakie ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Tworzymy dla największych firm w swojej branży oraz zajmujemy się tym, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje także wybrane zadania i wzbudza właściwe emocje. Wskutek współpracy z różnymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są doskonałą jakością i fachowym wykonaniem. Dokładnie projektujemy każdy, jeden element grafiki tak, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby współtworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie zaprojektować szeroki zakres grafik do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania na stronie www. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Rejon placu Grunwaldzkiego

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest znaleźć profesjonalnego grafika, więc zaprojektowaliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają wykonywać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz zdobyć nawet w jednej opłacie. Wszelki zakres przeprowadzanego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest z osobna.

Dodatnie cechy tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędności czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz pełny sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i zgodnie z rozkładem finalizuje zakontraktowane projekty. Bez konieczności pozyskania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by sprostować, bo będzie to jeden z kluczowych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Rejon placu Grunwaldzkiego

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli kolekcja świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym kontrahentom, które dostosowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Z tej przyczyny na starcie zawsze przeprowadzamy wnikliwy wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w niezawodny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, mobilizuje ich rozwój dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie z własną ofertą do większego grona klientów w szybkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udoskonalić kampanię, tak aby dawała maksymalne korzyści przy niedużej inwestycji pieniężnej. Dzięki Google Ads możemy dopełnić konkretne zadania, na przykład rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą wielu kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową formą promocji jest jej obfita możliwość konfiguracji, jak też możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy niepełny pakiet danych statystycznych o ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii oraz trafienia w grupę odbiorców również nie są imponujące. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a nawet jesteśmy w stanie zarządzić, o których godzinach mają się ukazywać. Jesteśmy w stanie dla przykładu skierować reklamę do posiadaczy małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Rejon placu Grunwaldzkiego

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową zorientowaną głównie na sprzedaż produktów online. Prezentują one najważniejsze dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę zakupu, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce nieprzerwanie zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile zwykłe sklepy najprawdopodobniej będą dalej z nami to zdecydowanie znacznie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one znaczną skutecznością, a ponadto niedużym kosztem pozyskania konsumenta. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi pojawiają się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeśli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Łatwa i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie zalecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są położone w sklepie online to za pomocą kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Rejon placu Grunwaldzkiego

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media przykuwają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najczęściej podawanym przykładem jest z pewnością Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom czas oderwania od codzienności oraz relaks może także posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Egzystencja rozmaitych korporacji w social mediach nie jest przypadkowa. Za pomocą tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować odbiorców w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Lecz obecność w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest jednorako ważne możemy wykonać bardzo precyzyjny wybór do kogo skierujemy reklamę. Chcesz zaprezentować reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Nie ma żadnego problemu. To właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, żeby więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem najlepszym wypełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można przedstawić.

Perspektyw, jakie dają social media jest naprawdę wiele. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że firmy wykorzystujące te możliwości rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Rejon placu Grunwaldzkiego

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to tradycyjna forma reklamy, którą widzimy wszyscy. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, na pewno zobaczysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową poznaje się praktycznie każdy i właściwie codziennie, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że wielorakie modyfikacje i innowacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop tej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której warto dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą więc musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest także przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać i utrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego też najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Rejon placu Grunwaldzkiego

Kampanie wideo to ciekawa opcja prezentacji odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty co najmniej dwa razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe ma unikalne możliwości, które są nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Kiedy mamy już skończone wideo, można rozpocząć reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś umieścić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na Facebooku, lub YouTube, jak też na zyskującym sławę TikToku. Można uzyskany materiał wideo wykorzystać także jako ogólny film promujący przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a ważnym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można pozyskać wiele materiałów, które możemy rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy osób. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, możemy go również wyświetlić konkretnej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Takowa forma marketingu może okazać się też bardziej angażująca, dlatego że nawet niedługim filmem można nierzadko zobrazować znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że z pozostałych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, z naszą pomocą efekt końcowy na pewno będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju technologii internetowych nie powinniśmy zapomnieć o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Bez strony internetowej idzie jakoś funkcjonować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności interesanta, lecz często  jest dużym minusem dla prezencji firmy. Trzeba o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest duża szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Lepiej jest, jeśli interesant trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie znalazł jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się problem odpowiedniego dostosowania strony www do przedsiębiorstwa, jako że nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w internecie to jedno, a prawidłowe prezentowanie przez tę stronę informacji to drugie. W wypadku, kiedy okaże się, że potencjalny klient nie umie sprawdzić odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona odstrasza niedzisiejszym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o które rutynowo pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. To sprawi, że klient będzie mógł zebrać potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych umiemy się zająć kompletnie, od wykonania koncepcji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni gotowej, działającej witryny. Możemy także wykonać pojedyncze, na przykład wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, czego sobie życzy nasz usługobiorca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz wywiadu o tym jak powinna wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji starych stron www. Po zakończeniu ustalania detali i po odbyciu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście uzupełniamy o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy podsuwać autorskie propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku przygotowujemy projekt graficzny, aby przedstawić realny wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony www możemy przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już ciężkie do wykonania nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają schemat graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy również różne obowiązkowe i pomocnicze funkcjonalności, a także wprowadzamy dostarczone treści – utworzenie treści możemy też innej firmie lub utworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie przekazać klientowi tymczasowy adres do wglądu nad postępami prac. Po zakończeniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę internetową do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, gdzie możemy zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są zazwyczaj wiązane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szerszy wybór produktów, ale nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów jednego produktu, tak samo można ogłosić sklepem internetowym. Tak samo serwisy oferujące wykupienie usług cyklicznych poprzez stronę możemy podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala dokonanie pełnej transakcji razem z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego wypisywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy zalecamy, usługobiorcą, którzy posiadają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają market stacjonarny. Rzecz jasna nic nie przeszkadza, by wziąć się za działalność od sklepu internetowego, dlatego że takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w zestawieniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa klient ma już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych i chce powiększyć swoje dochody otwierając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z dominujących ścieżek na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Całokształt w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorze – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają dużą ilość czasu, ponieważ klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a po jakimś czasie rozwinął się również na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Pole naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich efektywności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Odświeżenie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również pracują już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas modernizacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż najpierw konstruujemy projekt w środowisku testowym, a następnie wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych, przed podjęciem się modernizacji wizerunku sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby przeprowadzić rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem standardowo przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od zera też rozpoczyna się od badania oczekiwań usługobiorcy i rozplanowania ogólnego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich części tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po skończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Rejon placu Grunwaldzkiego

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to obecnie pewna oczywistość. Niestety, aby ta mogła funkcjonować powinniśmy się nią dobrze zająć, więc wypada dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy należytym zarządzaniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje wiele czasu i wysiłku, gdy wystąpią jakieś problemy. Plan sterowania stroną opiera się także na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle biegnących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem powodują, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Należy na to prawidłowo odpowiedzieć i zmienić stronę, aby nie zmniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i cyklicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który przedstawia jest żywy, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo gospodarzona strona pomaga też upilnować wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w ofercie. Żeby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o umieszczenie na stronie internetowej właściwych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub dodawanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne usprawnianie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorakie dopełniające funkcjonalności.

Równie ważne jest także dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy też dodać dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną pokazania się komunikatu informującego, że witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przechwycona przez hakerów. Z tych wszystkich powodów naprawdę warto przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Przeprowadzanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają praktyczne funkcje, a także dbanie o ich efektywne działanie.
 • Doskonalenie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak wykaz jest długi, z racji że całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Rejon placu Grunwaldzkiego

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest lekceważone, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, natomiast dopiero jak zbada to profesjonalista, to zaczynają pokazywać się niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to istotne, bo cały czas tam były i nie wytworzyły się w wyniku obejrzenia fachowego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Nieatrakcyjny UX może mieć duże znaczenie na to, że witryny i sklepy nie dostarczają takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Owszem – mizerna strona lub sklep może funkcjonować, klienci po czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, jednak co, gdyby UX został poprawiony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych profesjonalistów rezultaty są dużo wyższe, a po generalnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet martwe strony zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe niuanse mogą wpłynąć na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są wykonane w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odbiorców. Co krok byliśmy świadkami sytuacji, w których z pozoru prezentowana na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędnym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi doświadczeni fachowcy od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie zadania powinno wykonywać dana strona, abyśmy mogli przeanalizować UX danej strony pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Inne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość nieduże to jest kilka różnic całkiem istotnych, które należy uwzględnić podczas planowania UX – jesteśmy w stanie też zrobić osobno UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wtedy wybierany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wszakże nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla fachowców to trzeba wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, lecz ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, także w poczcie e-mailowej, którą dany klient otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział wyświetlane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam interesant styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie zdanie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość duży, rzec by można, że nawet różnokierunkowy, więc żeby prawidłowo stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, należy mieć fachową wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest wzmocniona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Rejon placu Grunwaldzkiego

Problemy z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednakże to również zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, więc korzystając z naszego długiego doświadczenia możemy pomóc rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Mimo wszystko należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej dziedziny, ale też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już przydatne jest doświadczenie w kwestii tego jak musimy wtedy sobie poradzić. Wiecznie mają miejsce sytuacje, że nowy używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną albo w jak wyszukać rozwiązania w źródłach internetowych, dlatego że zwyczajnie nie posiada w tym cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to większa część użytkowników może już czuć zrezygnowanie i odpaść na początku. Nawet zakładając, że uda się wprowadzić przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej wnikliwe badanie problemu z użyciem specjalistycznych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są często bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej rozdrobnić, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje diagnostykę i naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie komplikacji z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Całość zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, w związku z tym stawiamy na merytoryczny wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej zapytać nas o kompletną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Prawidłowo trafiłeś, bowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieścimy już treści w internecie, to powinno zadbać, aby zobaczyło je jak największe grono osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długookresowe, które wymaga sporo wysiłku i pracy, pomimo tego jego skutki są tak dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Rejon placu Grunwaldzkiego

Dysponując sklepem internetowym musimy zatroszczyć się o jego przystępny wygląd i jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba również zadbać o asortyment? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy zbadali, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesujących ich produktów, a 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej znaczna większość użytkowników ogląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie pokazują, gdzie sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep internetowy przebił się, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała gdy nikt jej nie zobaczy! Dlatego tak istotna jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, wszak im większa ilość odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa mnóstwo przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość ładowania się witryny internetowej. Badania wykazały, że prawie 50 procent klientów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, gdy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu dużą ilość cech jego funkcjonowania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez dobrze działającego i dobrze dopracowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Rejon placu Grunwaldzkiego

Prawie 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że posiadając nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której rozpowszechniasz przydatne informacje lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zobaczonym przez dużą ilość internautów, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów przegląda zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie starając się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a plusy pochodzące z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, ponieważ jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy, kiedy jest prawidłowo stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego wielkim minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Na dodatek należy wiedzieć, że kampanie Google Ads również mogą działać lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i zaufanie do danej strony, a odbiorcy chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Rejon placu Grunwaldzkiego

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie różne informacje o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została dokonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także racjonalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona ma podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych opiera się na ocenie informacji prezentowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod kątem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z tematyką strony, a także czy występuje korzystne, duże napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO można nakreślić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko przebadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Rejon placu Grunwaldzkiego

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom cennych i angażujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to koncepcja długookresowa, przynosząca pokaźne efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest również częstotliwość dlatego warto takie zadanie przekazać odpowiednim specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można generować samemu, lecz jest to zajęcie żmudne, a sama strategia jest długodystansowa, z tego powodu bardziej opłaca się powierzyć to ekspertom.

Dziesiątki firm zaznajomiła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa wielu firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze napełnić angażującą treścią, a z tym jest znacznie trudniej, dlatego że spora część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu najczęściej nie działa lub działa bardzo słabo. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Dobre strony takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o produkowanie i udostępnianie treści, ale także nasze okiełznanie różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Rejon placu Grunwaldzkiego

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego należy uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i praktyczna treść sama przykuwa dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio stworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Rejon placu Grunwaldzkiego

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na tworzenie image specjalisty w swojej dziedzinie. Wskutek dostarczaniu odbiorcom wartościowych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Tworzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można tworzyć regularnie aktualizowanego bloga, ponieważ czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go cenną treścią, wszak z reguły w przypadku dużego odsetka biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszą opcją jest zaprojektowanie bloga na wzór praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas wytwarzamy zawsze aktualną i przydatną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i ściągamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, dlatego iż mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy ciekawą treść, jednak jak już pisaliśmy, czasami łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie pisać bloga z przymusu i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej będzie dać to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Rejon placu Grunwaldzkiego

Poradniki są kolejnym modelem marketingu treści. Mogą efektywnie funkcjonować jako część firmowego bloga, ale poradniki można także zaprojektować w firmową encyklopedię wiedzy. W wyniku użyciu poradników możliwe staje się dokształcanie interesantów i nowych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, jednakże powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz wymagane narzędzia. Można stworzyć poradnik o tym jak skomponować np. własne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z doświadczeniem pozyskuje się przez wiele lat. Sam też często poszukiwałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – dostarczenie części wiedzy laikom nie zrobi z nich zawodowców, a może pokazać, że ty jesteś ekspertem i przekona odbiorców, że opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Przygotowanie poradnika to także doskonała okazja, by opublikować jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, wskutek tego warto nad nimi pracować na wszelaki możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla klientów informacje zaprocentuje powiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Opisy produktowe są niebywale istotne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi kupić klienta. Jeśli klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu pokazuje klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest nierzetelny i skąpy to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ dobry opis także kreuje zaufanie interesanta. Opis produktu ma także wkład na wyniki pozycjonowania, bowiem dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest wykonany, do czego służy, komu się przyda. Są to łatwe zasady, jednak zazwyczaj są nadzwyczaj skuteczne. 

Modelowo, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz skonstruować listę danych technicznych i na tym skończyć. Pewnie będą zainteresowani. Natomiast jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz starannie, z czego jest skonstruowane oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Dodatkowo jeśli opiszesz także propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. stabilne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Rejon placu Grunwaldzkiego

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga także większego nakładu pracy, ale odpowiednio wykorzystane jest w stanie wykreować większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych należy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli materiał wideo opowiada o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami znajduje się również miłość do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam należy dostarczać wysokiej klasy wideo, jak również zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne marki, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zmieniane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niewielkim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najodpowiedniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dosyć tania i efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją zamontować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez naprawdę znaczną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można spotkać często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zepsuciu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Rejon placu Grunwaldzkiego

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku mniejszych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. Aby uformować nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy wyprodukować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj lokowane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Rejon placu Grunwaldzkiego

1. Druk małoformatowy Rejon placu Grunwaldzkiego

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w niedużym rozmiarze – to raczej oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi styczność ma właściwie każdy, bo są praktycznie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych wielkich.

Poza znanymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów istnieje znacznie więcej, że niełatwo wymienić każdy z nich, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Nasza oferta również obejmuje kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od badania potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu przygotowania dokładnych wytycznych, które są potrzebne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Oczywiście, jeśli klient posiada już swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów, a także do podania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Środkiem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Odpowiednie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom ograniczając zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, których format zazwyczaj nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednak nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale także maszyn, jakie są niezbędne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również powszechną domową drukarkę. Bierze ona mało powierzchni oraz przeważnie obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują np. banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można krótko wymienić konkretne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dość dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy produkty:

Nie jest to wszystko, jednak umożliwia to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Rejon placu Grunwaldzkiego

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można prosto przenieść, choć nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba banery i billboardy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, a także w miastach na fasadach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest także człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do nich zaliczyć też większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy ustalić, czy realizowany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego ze złym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu również należy wspomnieć, że przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką liczbę informacji, jeżeli stoi przy drodze ekspresowej, więc dobrze jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – czyli nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, a także takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt, ale również sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, jeżeli posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Rejon placu Grunwaldzkiego

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklamy i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a pomagają. Tego rodzaju produkty nie muszą być również zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest właśnie dobry pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób pozytywny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, jaki potrafi objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym przypadku występuje możliwość oznakowania produktu i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i promocja marki. Należy podkreślić, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest także dobre przygotowanie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej aniżeli na kubku, stąd również długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednakże nie dlatego, iż jest to niełatwe zajęcie jako takie, tylko dlatego, że mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć wielka i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż więcej a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet możliwość stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak zapewne wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową radą, a jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Rejon placu Grunwaldzkiego to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?