fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Wodzisław Śląski

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Wodzisław Śląski jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze metody. Dlatego Twoja marka z sukcesem osiągnie sukces. Dostrzegalnie zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Wodzisław Śląski?

Trafiłeś w idealne miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności i ponadprzeciętnej znajomości branży dostarczając naszym klientom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia oraz wysokiej klasy prezentacja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz utworzyć nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem naszej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy bieżącą. Możemy również zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Wodzisław Śląski

Populacja: 49521

Długość geograficzna: 18.472050

Szerokość geograficzna: 50.003770

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Wodzisław Śląski

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszej oferty sięga również projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie zakres prac obejmował dogłębne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Wodzisław Śląski

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil powinniśmy również wytrwale prowadzić. Założenie konta to z pozoru najprostsza z czynności, aczkolwiek nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma jest rzetelna i ma ciekawą ofertę. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Problem w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością zachęcamy do skorzystania z naszych usług, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta dotycząca prowadzenia Social Mediów obejmuje założenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient zamierza samodzielnie kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Nie mniej jednak w przypadku gdy nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ media społecznościowe mają na celu między innymi zaprezentować firmę od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle sporządzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, także staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania i promocji biznesu klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to przy pomocy dostarczania im interesujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Wodzisław Śląski

Stosowny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zdobycia prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, dlatego też wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posługujemy się doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli liczne sukcesy w branży. Ponadto analizujemy jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie udzielamy pomocy naszym stałym klientom i cały czas szukamy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Projektujemy też autorskie metody, które sprawdzamy na naszych wewnętrznych przedsięwzięciach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować metody indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Wodzisław Śląski

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na działanie konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczas stosowane rozwiązania działają w porównaniu z planem konkurencji, w dodatku w oparciu o uzyskane dane możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne jak i negatywne, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada żadnego samochodu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, mimo że prezentują dwa skrajnie różne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki eksponują swoje zalety, maskując słabości i trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. W identyczny sposób jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz opierając się na uzyskanych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane analizy oraz opracowane nowe metody strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działanie konkurentów jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania na danym rynku, a także uniknąć błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Analizując konkurencyjne metody zapisujemy też dane, wskazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również mogą zostać wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy stwierdzić, które działania można przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy też podpowiedzieć strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można obejrzeć w największych korporacjach w Polsce jak również za granicą. Prace tworzone są przez zawodowców z dużym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można zamawiać samodzielnie albo mogą być one zalecane poprzez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz przyoszczędzić własny czas osiągając przy tym obiecujące rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Wodzisław Śląski

By osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się stosownie kojarzyć oraz powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do realizacji owego obowiązku potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która wzbudzi w odbiorcach odpowiednie emocje a dodatkowo zapadnie w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym identyfikujemy założenia danej firmy, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby zrealizować określone cele. W tej procedurze kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie wskazane schematy materiałów marketingowych takich jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Start procesu aranżowania identyfikacji wizualnej to zawsze wywiad z konsumentem i przemyślane badanie branży, w której pracuje lub chce działać, dlatego na początku musimy w całości wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego rozpoczęcie procesu jest wykluczone, ponieważ brak jest potrzebnych informacji, które mają wpływ na ustalenie cech identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas informacji zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Niepodważalnie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Po stworzeniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, w którym formujemy różne warianty i propozycje. Sugestie logo przyrządzane są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z usługobiorcą, jak też z tych pozyskanych z rynku, co pozwala nam dopasować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak również do wymagań klienta. Z projektów, które przedstawiamy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana w celu uzyskania finalnego loga. Skończone logo staje się podstawą do przygotowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się projektowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że projekt staje się prostszy. Rzeczywiście zaprojektowanie logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to podstawowy element wymagający analizy i obmyślenia każdego względu, który będzie oddziaływać na interesanta. Pomimo to w procesie tworzenia pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ powstające elementy muszą być dobrze zgrane logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby wspólnie stworzyć jednorodny wizerunek marki. Zgrać należy adekwatny krój czcionki, pasujące zestawy kolorów, a także zasady skutecznego ich łączenia i prezentacji. Dodatkowo nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być broszura reklamowa, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie też przydatny w sytuacji współpracy z różnymi studiami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki tej książeczce posiadają wytyczne o stylu, w jakim powinny być projektowane wszystkie materiały reklamowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję przez cały czas, zakładając tworzenie zgodne z radami mieszczącymi się w brand booku.

Skomponowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Wodzisław Śląski

Ciekawe logo przykuwa spojrzenia i budzi właściwe emocje z daną firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wzbudzał w klientach właściwe skojarzenia jest skomplikowanym zagadnieniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym starannie stworzonym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż myślimy. Pierwszym momentem wszystkich projektów logo jest rzetelna rozmowa z klientem o tym, jakie założenia ma zrealizować logo i do kogo ma trafiać. W tym celu wypada zbadać w szczególności, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu lub usługi i jak logo ma na nich działać. Nagromadzenie i badanie tych danych pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad wczesnym konceptem to twórcza wymiana zdań, z której wyłaniają się szkice, które potem są selekcjonowane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepty najlepiej narysować, aby omówić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z celami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do stuprocentowego wykończenia.

Finalna część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorów, analizujemy jego układ i projektujemy kilka opcji, z których także będzie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby zlecić przynajmniej podstawową księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Wodzisław Śląski

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, tak więc zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszelakich biznesów. W związku z tym nie dajemy niczego przypadkowi i dokładnie badamy cel, jaki ma wypełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż i zajmujemy się tym, aby ich wygląd pokazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje także określone zadania i wywołuje właściwe emocje dla marki. W wyniku współpracy z najznamienitszymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób zrobić najlepszą grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o świetny, i spójny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechują się znakomitą jakością i fachowym wykonaniem. Dokładnie wykonujemy każdy, jeden element zadania w ten sposób, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję oraz aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy skonstruować duży zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Wodzisław Śląski

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest znaleźć dobrego grafika, z tej przyczyny wymyśliliśmy unikatową ofertę, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Konstruowane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają pełnić. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz posiąść w jednej składce. Finałowy zakres ustalany jest oddzielnie.

Plusy tego rozwiązania to w szczególności oszczędzanie czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz kompletny personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz terminowo dostarcza zakontraktowane projekty. Bez konieczności pozyskania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by rozgryźć, ponieważ będzie to integralny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najpopularniejsze i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Wodzisław Śląski

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli zbiór świadczeń, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym interesantom, które kompletujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dlatego też na starcie za każdym razem organizujemy dogłębny wywiad na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w efektywny sposób steruje kampaniami swoich usługobiorców, nakręca ich rozwój na wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większego grona interesantów w szybkim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych możemy tak udogodnić kampanię, aby osiągnąć największe korzyści przy małym wkładzie finansowym. Z wykorzystaniem Google Ads jesteśmy w stanie realizować pewne zadania, takie jak zwiększenie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą koncepcją promocji jest jej spora możliwość kształtowania, a także możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy niepełny zestaw danych statystycznych na temat ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz wycelowania w grupę odbiorców również nie są efektowne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować nasze reklamy, a także możemy zdecydować, o jakiej godzinie mają się eksponować. Możemy na przykład kierować promocję do dyrektorów małych i średnich wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Wodzisław Śląski

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową zorientowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Przedstawiają one standardowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce bez ustanku powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile klasyczne sklepy prawdopodobnie będą dalej z nami to bez wątpienia większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one znaczną produktywnością, jak też małym kosztem dotarcia do klienta. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty pokażą się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeśli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Prosta i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie zalecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami e-commerce ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli figurują w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Wodzisław Śląski

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie przykuwają masę uwagi człowieka, a najczęściej podawanym wzorem zapewne będzie Facebook. Obszar, który udziela internautom moment oderwania od codzienności i relaks może też posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Uczestnictwo najprzeróżniejszych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. W wyniku tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na wzrost wyników firmy. Lecz byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w social mediach możemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest jednakowo ważne możemy także wprowadzić bardzo celny wybór do kogo kierujemy reklamę. Chcesz wyświetlić swoją reklamę koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą dokonywać reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, żeby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy fantastycznym dodatkiem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia wiemy, że marki, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Wodzisław Śląski

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to klasyczna forma reklamy, którą widzimy wszyscy. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, z pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową stykają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, że różne zmiany i innowacje powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której warto dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w związku z tym musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama zmienia się w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je wszystkie wykorzystać oraz udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Wodzisław Śląski

Kampanie wideo to ciekawa opcja prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty najmniej trzy razy tyle. Ponadto wideo marketingowe ma unikatowe możliwości, które są niedostępne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Kiedy mamy już skończone wideo, jesteśmy w stanie przygotować reklamę w wielu kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Można stworzony materiał wideo zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający firmę i wyświetlający się tylko na stronie firmy. Opcji jest bardzo dużo, a sporym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy odbiorczej. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także pokazać wybranej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta forma reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego że nawet niedługim filmikiem można czasem ukazać znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że pozostałe formy reklamy powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, z naszą pomocą efekt na pewno będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju internetu nie możemy zapominać o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Wodzisław Śląski

Bez posiadania strony internetowej idzie działać, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż ludzie poszukują w internecie wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, lecz wiążę się z dużym defektem dla prezentacji firmy. Trzeba o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest spora szansa, że po prostu porzuci temat.

Lepiej jest, jeśli konsument obejrzy nawet prostą, podstawową stronę web niż żeby miał nie znaleźć żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dostosowania strony www do działalności, jako że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje dużego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią informacji to druga połowa. W wypadku gdy okaże się, że konsument nie jest w stanie wyszukać interesujących jego informacji, bo strona odstrasza nieestetycznym wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które zazwyczaj pytają konsumenci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. W konsekwencji konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania pomysłów i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy ponadto utworzyć pojedyncze, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz zleceniodawca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz rozmowy o tym jak ma prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji bieżących stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna wzbogacamy o własne bogate doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start projektujemy projekt graficzny, aby przedstawić realny kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już ciężkie do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają graficzną wizję na funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy także różne obowiązkowe i dodatkowe funkcje, a także wprowadzamy otrzymane od klienta treści – stworzenie materiałów na stronę możemy też innej firmie lub wykonać samemu. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie wysłać klientowi tymczasowy adres do śledzenia postępów projektu. Po dokończeniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę www do finalnej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Wodzisław Śląski

Sklepy internetowe, to strony WWW, gdzie można zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór towarów, jednak nawet taki oferujący około pięć wariantów dwóch produktów, tak samo można nazwać sklepem internetowym. Również serwisy oferujące zakup usług abonamentowych przez stronę możemy podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która pozwala wypełnienie pełnej transakcji razem z płatnością właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego wystawiania rachunku.

Sklep internetowy oferujemy, klientom, którzy posiadają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają market stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, by zabrać się za działalność od sklepu internetowego, albowiem takie przedsięwzięcie jest tańsze w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też dobra inicjatywa nawet jeśli kontrahent ma już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce wzmocnić swoje zyski formując następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z dominujących ścieżek na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takiej samej zasadzie – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają sporo czasu, ponieważ klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a potem wypłynął także na tradycyjne metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Sektor naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli ukontentowani z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Renowacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może normalnie działać podczas aktualizacji wyglądu, ponieważ uprzednio konstruujemy projekt w środowisku testowym, a następnie przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku tworzenia strony internetowej, przed podjęciem się odświeżania wizerunku sklepu internetowego, musimy wykonać rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później klasycznie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Przygotowanie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od badania oczekiwań klienta i uzgodnienia ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich elementów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po skończeniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Wodzisław Śląski

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to współcześnie pewna oczywistość. Mimo to, by ta mogła pracować efektywnie trzeba się nią również dobrze zająć, więc powinniśmy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które zapewniają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym dowodzeniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku w przypadku, gdy nadejdą różne komplikacje. Plan kierowania stroną polega też na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle postępujących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Musimy na to celnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie straciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i systematycznie doskonalona strona internetowa pokazuje również, że biznes, który przedstawia jest czynny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga ponadto upilnować dużą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w swojej ofercie. Żeby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o umieszczenie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli regularne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różnorakie dodatkowe funkcje.

Niebagatelne jest też dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także doliczyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona zostanie przejęta przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody niewątpliwie opłaca się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zagwarantować pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Uaktualnianie, wprowadzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcje, a także dbanie o ich prawidłową pracę.
 • Przeprowadzanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże lista jest długa, gdyż całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Wodzisław Śląski

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często zaniedbywane, a to z kolei sprawia, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, ale dopiero jak przeanalizuje to ekspert, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to ważne, bo ciągle tam były i nie pojawiły się w następstwie przebadania fachowego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Słaby UX może mieć istotny wpływ na to, że strony albo sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Prawda – słaba strona lub sklep może działać, klienci się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli są zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został ulepszony? Z doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po pomocy naszych profesjonalistów rezultaty są zdecydowanie większe, a po radykalnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe składniki mogą wpłynąć na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą zaoszczędzić zakładając, że są wykonane w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Wiele razy spotykaliśmy się z sytuacjami, w których powierzchownie położona na samej górze opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, nieprawidłową wielkością lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi wieloletni eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie zadania ma realizować dane rozwiązanie, abyśmy byli w stanie przeanalizować UX danej strony pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice między tymi rodzajami użytkowników są dość dyskretne to jest nieco różnic dość ważnych, które musimy uwzględnić przy projektowaniu UX – można również zrobić osobno UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wydzielany z wykorzystaniem np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, ale ta podróż zaczyna się już w trakcie szukania w Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant dostaje od firmy – mają w tym również swój udział dopasowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam użytkownik styka się z danym produktem, firmą lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie twierdzenie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość obszerny, rzec by można, że nawet interdyscyplinarny, więc by optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć pewną wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest podniesiona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Wodzisław Śląski

Problemy z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednak to także klasyczna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia możemy pomóc rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej branży, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można zastosować w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest wytrenowanie na temat tego jak powinniśmy w takiej sytuacji postępować. Często występują sytuacje, że świeżak – nowy używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób skontaktować się z obsługą techniczną lub w jak wyszukać odpowiedzi w różnych źródłach, jako iż zwyczajnie nie ma w tym cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego realizacja to drugie.

Jeżeli tylko rozwiązanie przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to większość użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść w przedbiegach. Nawet jeżeli uda się przeprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem specjalnych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są wielokrotnie bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej rozbić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, weryfikowanie komplikacji z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, dlatego stawiamy na skrupulatny wywiad w celu odnalezienia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o szczegółową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Prawidłowo trafiłeś, albowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieściliśmy już treści w internecie, to musimy dopilnować, aby zobaczyło je jak najwięcej osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które potrzebuje od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, nie mniej jego skutki są tak zadowalające, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Wodzisław Śląski

Będąc właścicielem sklepu internetowego powinniśmy zatroszczyć się o jego czytelną budowę oraz jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Fakt, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazują, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do wynalezienia interesującego ich asortymentu, ponadto aż 60% klika w pierwszy wynik – co również ważne, zdecydowana większość użytkowników sprawdza maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie pokazują, gdzie sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep internetowy przebił się, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeśli żaden konsument jej nie zobaczy! Dlatego właśnie tak istotna jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, wszak im więcej odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ dużo przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo wczytywania się witryny internetowej. Czy wiedziałeś, że prawie 50 procent klientów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jeżeli czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu mnóstwo aspektów jego funkcjonowania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez dobrze działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Wodzisław Śląski

Prawie 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna część z tych ludzi nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że dysponując niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większe grono użytkowników, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi klika w tylko 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie starając się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a benefity wynikające z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to akcja, która przynosi efekt długookresowy jeśli jest profesjonalnie wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego ogromną wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Poza tym warto zauważyć, że kampanie Google Ads też mogą działać zauważalnie lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i zaufanie do danej strony, a internauci chętniej wchodzą w linki sponsorowane ze stron, które już widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Wodzisław Śląski

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różnych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego inne strategie pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu zwracamy uwagę między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także stosowną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednak pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona ma wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych polega na ocenie treści publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod kątem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z dziedziną strony, a ponadto czy wystarczająco wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację wszystkich linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO możemy nakreślić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko przebadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Wodzisław Śląski

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to koncepcja długodystansowa, przynosząca doskonałe efekty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest też regularność dlatego warto takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można generować samemu, lecz jest to czasochłonna praca, a sama strategia jest długoterminowa, w konsekwencji tego bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Większość firm zaznajomiła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa dużej ilości firmowych stron, lecz sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze naładować ciekawą treścią, a z tym jest znacznie gorzej, wszak duża część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z paroma początkowymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji na ogół nie działa lub działa bardzo miernie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Korzyści z tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o kreacje i umieszczanie treści, lecz także nasze okiełznanie popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Wodzisław Śląski

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. Wobec tego trzeba wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że interesująca i przydatna treść sama przyciąga duże grono czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze utworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Wodzisław Śląski

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na kreowanie image specjalisty w swojej dziedzinie. Dzięki przekazywaniu odbiorcom cennych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Prowadzenie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się administrować cyklicznie aktualizowanego bloga, gdyż czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go wartościową treścią, ponieważ z reguły w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na podobieństwo cennego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy robimy nieustannie aktualną i cenną treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i ściągamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, należy wybrać jego formę, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy ciekawą treść, lecz jak już mówiliśmy, czasem optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie tworzyć bloga z niechęcią i bez wymaganej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej jest powierzyć to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Wodzisław Śląski

Poradniki są następnym wcieleniem marketingu treści. Mogą oczywiście funkcjonować jako element firmowego bloga, jednakże poradniki można też zaaranżować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się edukowanie odbiorców i nowych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik pokazuje czytelnikowi rąbek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, jednakże należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również odpowiednie narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z kompetencjami pozyskuje się przez wiele lat. Sam też kiedyś poszukiwałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich specjalistów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Realizacja poradnika to oprócz tego doskonała okazja, aby dostarczyć jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i poprawiają SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na każdą dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w użyteczne dla klientów wskazówki zaowocuje zwiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Wodzisław Śląski

Opisy produktowe są bardzo ważne dla dziedziny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi kupić konsumenta. Jeśli kupujący nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu prezentuje kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i krótki to klient może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis również stwarza zaufanie kupca. Opis produktu ma też wpływ na efekty pozycjonowania, ponieważ dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, ale zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wyprodukowany, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, jednak zazwyczaj są nadzwyczaj skuteczne. 

Przykładowo, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz skonstruować spis danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą się sprzedawać. Jednak jeśli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest stworzone i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom cenne informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli pokażesz też sugestię zastosowania, że na przykład nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. tanie krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Wodzisław Śląski

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga również większego nakładu pracy, ale odpowiednio wykorzystane jest w stanie wzbudzić mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dołączymy też materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli materiał wideo traktuje o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto wytwarzać treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i musimy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy rezultat przeciwny do zamierzonego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest także fascynacja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam należy przedstawiać wysokiej jakości materiały, a także zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Wodzisław Śląski

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niedużym kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Wodzisław Śląski

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją postawić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez naprawdę znaczną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami bądź instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Wodzisław Śląski

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku mniejszych systemów albo może być stworzone indywidualnie. Żeby skompletować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Wodzisław Śląski

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj lokowane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Wodzisław Śląski

1. Druk małoformatowy Wodzisław Śląski

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, ponieważ są one właściwie w każdej branży, w tych dużych i tych niewielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje dużo, że ciężko wymienić wszystkie z nich, jednakże ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferujemy też wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od badania potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu przygotowania dokładnych wytycznych, które są konieczne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada już swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy sprowadzamy się do doprecyzowania szczegółów i do przedstawienia możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, które mogą zostać zaakceptowane i dodane, ale nie muszą. Sposobem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom niwelując ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, których format zwykle nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednak nie jest to rygorystyczna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale i maszyn, jakie są niezbędne do wyprodukowania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać też normalną domową drukarkę. Zabiera ona niedużo powierzchni i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują przykładowo banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można krótko wypunktować pojedyńcze produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Nie są to wszystkie, lecz umożliwia to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Wodzisław Śląski

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można prosto przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba billboardy i banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, ale również w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć jeszcze większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy określić, czy robiony będzie wydruk w wielkim formacie, bo zlecenie druku wielkoformatowego z nieodpowiednim projektem może zakończyć się fatalnie. I tu jeszcze należy wspomnieć, że przy realizacji w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, gdy stoi przy drodze ekspresowej, dlatego lepiej jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – zatem nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe oraz takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Wodzisław Śląski

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklam i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a działają. Tego pokroju artykuły nie muszą być również zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób dobry, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, jaki umie objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym wypadku istnieje możliwość oznakowania produktu i wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy zaznaczyć, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest także poprawne sporządzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej niż na kubku, stąd też długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być ważny, ale nie dlatego, iż jest to trudne zajęcie jako takie, tylko dlatego, iż mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć potężna oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego więcej i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, albo choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową poradą, oraz też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Wodzisław Śląski to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Nasza agencja full service jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?