fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Wodzisław Śląski

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Wodzisław Śląski jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo osiągnie sukces. Dostrzegalnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Wodzisław Śląski?

Jesteś w najlepszym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej pomysłowości oraz bogatego doświadczenia oferując naszym klientom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy rozwój praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Wykonujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do wykorzystania na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna oraz wysokiej klasy prezentacja Twojej marki jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz stworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy profesjonalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą naszej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy bieżącą. Możemy również zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Wodzisław Śląski

Populacja: 49521

Długość geograficzna: 18.472050

Szerokość geograficzna: 50.003770

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Wodzisław Śląski

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Zakres stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Przedział naszej oferty sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała precyzyjne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Wodzisław Śląski

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil powinniśmy także odpowiedzialnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najprostszy etap, jednakże nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści biznesowe. Przeszkoda polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują stworzenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient chce samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak jeżeli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w social mediach. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. W końcu media społecznościowe mają za zadanie w szczególności pokazać firmę od środka, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Standardowo robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, a także staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko miejscem do wychwalania oferty klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać to nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to za pomocą dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Wodzisław Śląski

Trafny kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, z tego względu powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, planach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Radząc naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. Sprawdzamy też w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco pomagamy naszym stałym klientom oraz cały czas poszukujemy następnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też własne rozwiązania, które testujemy na naszych wewnętrznych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować metody indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Wodzisław Śląski

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym działaniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reakcja na zachowanie konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane strategie przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu ze strategią konkurentów, a dodatkowo w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada jakiegokolwiek przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, jednak prezentują dwa skrajnie inne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabości wskutek tego trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metodologię. Identycznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i na podstawie uzyskanych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działania konkurencji możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami działania w danej dziedzinie, a także ustrzec się błędów, które mogłyby przynieść niemałe straty. Wnikając w konkurencyjne metody zbieramy również dane, pokazujące nam powtarzające się trendy i schematy, które także zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy doradzić, które działania można zrealizować w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy dodatkowo doradzić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych spółkach w Polsce i za granicą. Dzieła prowadzone są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można zamawiać samodzielnie bądź mogą być one zalecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz przyoszczędzić własny czas mając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Wodzisław Śląski

By zdobyć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się właściwie wiązać ze sobą i powinny docierać do prawidłowych odbiorców. Do realizacji rzeczonego celu potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która obudzi w odbiorcach właściwe uczucia oraz zapadnie w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym obserwujemy założenia firmy, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby zrealizować określone wzory. W tej procedurze tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie użyteczne schematy materiałów reklamowych takich na przykład jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Początkowy etap procesu budowania identyfikacji wizualnej to zawsze wywiad z klientem i szczegółowe omówienie rynku, na którym działa lub chce działać, a więc najpierw powinniśmy dogłębnie wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego powstanie takiego procesu jest wykluczone, ponieważ nie posiadamy ważnych informacji, które mają wpływ na określenie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zmagazynowanych przez nas danych przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest zaprojektowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Bezspornie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Posiadając już stworzoną nazwę zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego sporządzamy różne propozycje i warianty graficzne. Sugestie logo formowane są w oparciu o informację uzyskane z rozmowy z klientem, a nawet tych pozyskanych z obserwacji rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo i tożsamość marki do rynku, jak też do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z motywów, które przedstawiamy klient wybiera jedną opcję, która później jest doszlifowywana celem dopięcia finalnej kreacji. Odpowiednie logo staje się bazą do powstania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć projektowanie następnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że proces będzie mniej skomplikowany. Faktycznie utworzenie logo jest najdłuższym etapem, dlatego iż jest to podstawowy element wymagający analizy i przemyślenia każdego elementu, który będzie angażować odbiorcę. Mimo to w procesie opracowywania następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ powstające elementy muszą być spójne z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby harmonijnie sformować pełny wizerunek marki lub firmy. Dopasować powinno się adekwatny krój pisma, harmonijne zestawy kolorów, a także metody ich łączenia i demonstracji. Dodatkowo nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być ulotka, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie również przydatny w przypadku współpracy z innymi studiami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki niemu będą posiadać wskazówki odnośnie stylu, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały marketingowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem postępowania zgodnie z regułami mieszczącymi się w brand booku.

Zrealizowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszelkie zmienne mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Wodzisław Śląski

Poprawne logo przykuwa wzrok i budzi odpowiednie skojarzenia z daną marką. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzbudzał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia jest ciężkim trudnym zadaniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym dobrze przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż może nam się wydawać. Rozpoczęciem dowolnego projektu logo jest szczegółowa rozmowa z klientem na temat tego, jakie założenia ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu wypada dowiedzieć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu i jak logo ma na nich działać. Dzięki nagromadzeniu i badaniu tych informacji będziemy mogli przystąpić do wstępnej kreacji konceptu logo.

Element pracy nad wstępną koncepcją to dynamiczna burza mózgów, z której wyłaniają się koncepty, po czym są przebierane, a wybrane pokazujemy klientowi. Projektowane koncepcje najlepiej narysować, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu później przeobrażane są w końcową propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wybrane jedno do ostatniego wykończenia.

Końcowy etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach barw, badamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których także zostanie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby stworzyć przynajmniej prostą księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Wodzisław Śląski

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, skutkiem tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Wobec tego nie pozostawiamy niczego przypadkowi i całkowicie zgłębiamy zamysł, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Projektujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i zajmujemy się tym, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Właściwa grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje także wybrane cele i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Z powodu współpracy z różnymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób skonstruować najlepszą grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne charakteryzują się znakomitą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Dokładnie wykonujemy każdy element projektu w taki sposób, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję i aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie wykonać szeroki zakres projektów graficznych do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Wodzisław Śląski

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć odpowiedniego grafika, z tego powodu wymyśliliśmy unikatową ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy prace graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Tworzone przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają pełnić. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zyskać w jednej subskrypcji. Każdy zakres sporządzanych usług w ramach abonamentu ustalany jest osobno.

Korzyści, jakie zyskujesz to w szczególności zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz obszerny dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz terminowo przekazuje zakontraktowane projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by sprostować, dlatego, że będzie to nieodłączny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Wodzisław Śląski

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja świadczeń, które możemy zaoferować naszym interesantom, które wybieramy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. W związku z tym na początku zawsze organizujemy rzetelną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaoferować dogłębną obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w wysokowydajny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, wzbudza ich rozwój za pomocą zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większego grona interesantów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak ulepszyć kampanię, żeby dawała największe korzyści przy małym wkładzie finansowym. Na podstawie Google Ads możemy dopełnić konkretne zadania, między innymi powiększenie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą wielu kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad tradycyjną formą promocji jest jej duża możliwość kształtowania, a także możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z tradycyjnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy niepełny zbiór danych statystycznych na temat ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę odbiorców również nie są oszałamiające. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy wybrać do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a także możemy zarządzić, o której godzinie powinny się ukazywać. Mamy możliwość dla przykładu kierować działanie marketingowe do posiadaczy małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Wodzisław Śląski

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową dostosowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Prezentują one najważniejsze dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce bez ustanku zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne markety prawdopodobnie zostaną z nami to bezapelacyjnie znaczną większością rynku będą zakupy w internecie. Już mamy kontakt z naprawdę wielką ilością transakcji zawieranych przez sieć internetową, jednakże, żeby w ogóle mogło dojść do transakcji to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Cechują się one dużą skutecznością, jak również małym kosztem pozyskania klienta. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty pokażą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeżeli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Prosta i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie polecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są w sklepie internetowym to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Wodzisław Śląski

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie chłoną masę uwagi człowieka, a najpopularniejszym wzorem jest z pewnością Facebook. Przestrzeń, która daje internautom chwilę oderwania od codzienności i odpoczynek może równie dobrze posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Uczestnictwo najprzeróżniejszych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Za pomocą tego biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję z własną marką, co często przekłada się na zwiększenie wyników firmy. Jednakże uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców i co jest na równi istotne możemy również wykonać bardzo precyzyjny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz zaprezentować reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma żadnego problemu. To właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą dokonywać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, aby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem fantastycznym dopełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Możliwości, jakie dają social media jest naprawdę wiele. Z doświadczenia mamy świadomość, że marki, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Wodzisław Śląski

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to klasyczna forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, na pewno zobaczysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że różne zmiany i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości i z zainteresowaniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą w konsekwencji tego musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest też oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii outdoor, z tego względu najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Wodzisław Śląski

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty co najmniej trzy razy tyle. Dodatkowo wideo reklama posiada jedyne w swoim rodzaju możliwości nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Posiadając już gotowy materiał, można rozkręcić reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a także na zyskującym popularność TikToku. Można uzyskany materiał wideo zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający firmę i wyświetlający się tylko na stronie firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy konsumentów. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, można go także wyświetlić wybranej grupie osób, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Takowa metoda reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, gdyż nawet niedługim filmikiem można czasem przedstawić znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form marketingu należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, przy naszej pomocy rezultat bez wątpienia będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Wodzisław Śląski

Bez posiadania strony internetowej można funkcjonować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż ludzie poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, lecz zazwyczaj  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Można o tym pomyśleć z perspektywy interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Kiedy nic nie znajdzie, to istnieje duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Korzystniej jest, jeśli potencjalny klient trafi nawet na prostą, podstawową stronę internetową niż żeby nie spotkał ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony www do biznesu, dlatego że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Kiedy okaże się, że potencjalny klient nie umie znaleźć odpowiedzi na interesujące jego pytania, bo strona straszy nieatrakcyjnym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o które zazwyczaj pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. W ten sposób klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron www możemy się zająć kompletnie, od wykonania pomysłów i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej strony. Możemy również zrobić usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, czego oczekuje nasz zleceniodawca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów oraz wywiadu o tym jak powinna prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji bieżących stron www. Po ustaleniu wszystkich części i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście powiększamy opierając się o własne bogate doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. Na początku kreujemy projekt wizualny, aby przedstawić rzeczywisty kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już trudne do stworzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają projekt graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie testujemy również wszelkie konieczne i pomocnicze funkcje, jak również układamy dostarczone treści – stworzenie materiałów na stronę możemy także innej firmie lub utworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie powierzyć usługobiorcy tymczasowy adres do nadzoru nad postępami prac. Po sfinalizowaniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę www do końcowej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Wodzisław Śląski

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których można dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór produktów, jednak nawet taki oferujący tylko sześć wariantów dwóch produktów, również możemy nazwać sklepem internetowym. Tak samo platformy oferujące kupno abonamentu poprzez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia realizację pełnej transakcji wraz z zapłatą przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego wypisywania rachunku.

Sklep internetowy sugerujemy, kontrahentom, którzy mają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, aby zacząć działalność od sklepu internetowego, dlatego że taki koncept jest tańszy porównując do najmu lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też dobra inicjatywa nawet jeśli usługobiorca ma już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swoje dochody formując kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z dominujących dróg na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorcu – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają dużą ilość czasu, dlatego że klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a w przyszłości wypłynął także na standardowe metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Pole naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wiele razy mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas odświeżania wyglądu, dlatego że uprzednio konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a następnie wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak w wypadku projektowania strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się odświeżania wyglądu sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby przeprowadzić rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później standardowo kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Wykonanie sklepu internetowego od zera też rozpoczyna się od badania oczekiwań i potrzeb klienta oraz od uzgodnienia ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu wszystkich części tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po skończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Wodzisław Śląski

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to aktualnie pewna oczywistość. Jednakoż, żeby ta mogła funkcjonować prawidłowo powinniśmy się nią także dobrze zająć, więc musimy rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które zapewniają, że całość na pewno działa tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym dowodzeniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje sporo wysiłku w przypadku, gdy nadejdą różne problemy. Zadanie sterowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Należy na to prawidłowo zareagować i dostosować stronę, aby nie traciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Nowatorska i regularnie doskonalona strona internetowa pokazuje także, że biznes, który pokazuje jest działający, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Przykładnie menadżerowana strona pomaga ponadto upilnować dużą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Żeby było to możliwe powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli cykliczne usprawnianie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różne opcjonalne funkcje.

Równie ważne jest także dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też dodać troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przywłaszczona przez hakerów. Z tych wszystkich powodów niewątpliwie opłaci się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma może zapewnić kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Aktualizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają opcjonalne funkcjonalności, a także troska o ich efektywne działanie.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże spis jest długi, z racji że całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Wodzisław Śląski

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie ignorowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla gości. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, jednak dopiero jak spojrzy na to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one ujawniają się – to ważne, bo od początku tam były i nie narodziły się w następstwie przebadania eksperckiego oka. User Experience ma duży wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć kolosalny wpływ na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Fakt – mizerna strona lub sklep może pracować, klienci się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli są zdeterminowani, lecz co, gdyby UX został udoskonalony? Z doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych profesjonalistów wyniki są zdecydowanie większe, a po definitywnych zmianach, które także możemy zrobić, nawet martwe strony zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe składniki mogą wpływać na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą oszczędzić zakładając, że są zrobione w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Wielokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, w których pozornie prezentowana na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwą wielkością lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi wieloletni fachowcy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić wywiad z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie zadania musi realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli zaprojektować UX danej strony internetowej pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Inne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość drobne to jest parę różnic całkiem istotnych, które należy poznać przy projektowaniu UX – jesteśmy w stanie też wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wtedy wybierany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Chociaż nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, a także w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tym również swój udział dopasowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam konsument styka się z danym produktem, marką lub usługą i kreuje swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie zdanie, że zmechanizowane boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, sektor, jakim jest UX jest dość duży, rzec by można, że nawet wielodziedzinowy, więc aby w dobry sposób zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, trzeba posiadać pewną wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest rozwinięta użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Wodzisław Śląski

Trudności z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednakże to też zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Niemniej należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w wypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już niezbędne jest wyćwiczenie odnośnie do tego jak musimy w takiej sytuacji postępować. Wielokrotnie zdarzają się sytuacje, że świeżak – nowy używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozumieć się z obsługą techniczną lub w jaki sposób wyszukać rozwiązania w internecie, jako iż zwyczajnie nie posiada w tym cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

Gdy naprawa komplikacji jest związana z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na wstępie. Nawet gdyby udało się zainstalować przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą powstać i które są wielokrotnie bardziej złożone niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej rozbić, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, weryfikowanie komplikacji z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, dlatego też stawiamy na skrupulatny wywiad, by rozpoznać, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, spytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, bowiem nasi informatycy to jedni z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli umieścimy już treści w internecie, to musimy dopilnować, aby zobaczyło je jak największe grono ludzi. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które potrzebuje od nas sporo wysiłku i pracy, nie mniej jego owoce są na tyle dobre, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Wodzisław Śląski

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego wypada zadbać o jego przejrzystą budowę oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy zbadali, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do wynalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co także ważne, znaczna większość użytkowników przegląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie mówią w jakim miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Widzisz już, że aby sklep internetowy zaistniał, musi on być priorytetowo widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nic nie wskóra jeżeli żaden klient jej nie zobaczy! Dlatego też tak istotna jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, dlatego, bo im większa liczba interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa mnóstwo różnych czynników, jednym z takich czynników jest szybkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50% konsumentów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie mnóstwo cech jego działania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, pomimo tego bez prawidłowo działającego i dobrze udoskonalonego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Wodzisław Śląski

Prawie 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że posiadając nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której udostępniasz ciekawe informacje lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zaobserwowanym przez szersze grono użytkowników, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% internautów przegląda tylko 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie starając się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety wywodzące się z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Warto zainwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to akcja, która przynosi efekt długoterminowy, kiedy jest dobrze stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego sporą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Na dodatek należy wiedzieć, że kampanie Google Ads także prawdopodobnie będą działać znacznie lepiej jeżeli strona, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a internauci chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Wodzisław Śląski

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego inne strategie pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została ukończona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla części, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc układ samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także efektywną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona ma wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś trudność z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych polega na przeglądzie treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod kątem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z dziedziną strony, a także czy występuje korzystne, duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację wszystkich linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO możemy określić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każda strona może wymagać audytu całościowego, a np. tylko przebadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Wodzisław Śląski

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to idea długookresowa, przynosząca wyśmienite rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest też częstotliwość wobec tego warto takie zadanie przekazać dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić samodzielnie, jednak jest to zajęcie czasochłonne, a sama strategia jest długofalowa, z tego powodu bardziej opłaca się powierzyć to specjalistom.

Dużo firm zaznajomiła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, ale sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze naładować ciekawą treścią, a z tym jest znacznie ciężej, dlatego że większa część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zwyczajnie nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Walory tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o konstruowanie i publikację treści, ale również nasza znajomość dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Wodzisław Śląski

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego powinno się uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że wartościowa i przydatna treść sama przykuwa duże grono interesantów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Wodzisław Śląski

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na stwarzanie profilu eksperta w swoim fachu. Wskutek dostarczaniu czytelnikom wartościowych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Prowadzenie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można tworzyć systematycznie aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go ciekawą treścią, ponieważ przeważnie w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas tworzymy nieustannie świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, dlatego że mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy interesującą treść, ale jak już wspomnieliśmy, czasami optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie budować bloga z przymusu i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej jest powierzyć to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Wodzisław Śląski

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą śmiało istnieć jako element firmowego bloga, ale poradniki można też sporządzić w swoistą encyklopedię wiedzy. Przy użyciu poradników możliwe staje się kształcenie interesantów i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą specjalizacją.

Poradnik prezentuje czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, lecz należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz też do zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że naprawdę ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z biegłością pozyskuje się przez wiele lat. Samemu też kiedyś szukałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie pewnej wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich specjalistów, a może pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Przygotowanie poradnika to też świetna okazja, by przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę zwiększony ruch i poprawiają SEO strony, w związku z tym warto nad nimi pracować na każdy dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w użyteczne dla konsumentów wskazówki zaowocuje powiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Wodzisław Śląski

Opisy produktowe są bardzo ważne dla płaszczyzny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Optymalnie scharakteryzowany produkt potrafi zdobyć klienta. Gdy konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu dostarcza klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i krótki to klient może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że efektywny opis również stwarza zaufanie interesanta. Opis produktu ma również wpływ na efekty pozycjonowania, jako że każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest wyprodukowany, do czego służy, komu się przyda. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są niebywale efektywne. 

W formie przykładu, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz zrobić tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą klienci. Natomiast jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest zrobione oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli przedstawisz również sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. wygodne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Wodzisław Śląski

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga także większej ilości czasu, ale fachowo wykorzystane może wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co treść artykułu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, dlatego warto produkować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy wynik przeciwny do zamierzonego. Celem jest opublikowanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest również pasja do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto dostarczać wysokiej klasy filmiki, jak również zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Wodzisław Śląski

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zastępowane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku przygotowywania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a potem zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Wodzisław Śląski

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dosyć niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to względnie tania i skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez faktycznie znaczną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Wodzisław Śląski

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem paru oddzielnych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Aby uformować proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Wodzisław Śląski

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często wstawiane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Wodzisław Śląski

1. Druk małoformatowy Wodzisław Śląski

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w niewielkim formacie – wydaje się to dosyć oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność ma praktycznie każdy, bo są one właściwie we wszystkich firmach, w tych małych i tych sporych.

Poza zwykłymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje znacznie więcej i niełatwo wymienić je wszystkie, jednak ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy także wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od badania potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są niezbędne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy sprowadzamy się do uściślenia szczegółów i do pokazania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz aktualnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, jednak nie muszą. Środkiem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom minimalizując ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednak nie jest to granica sztywna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale jeszcze maszyn, jakie są potrzebne do wykonania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również typową domową drukarkę. Zabiera ona mało miejsca i najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny nieraz drukują przykładowo billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można krótko wypunktować pojedyńcze produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego dosyć sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Nie jest to wszystko, natomiast pozwoli to sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Wodzisław Śląski

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenosić, choć nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są billboardy i banery. Znaleźć je można przy drogach ekspresowych i w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest także człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy zdecydować, czy robiony będzie wydruk w większym rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego z kiepskim projektem może skończyć się fatalnie. I tu też należy dodać, iż przy projektowaniu w procesie projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać ograniczoną liczbę informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, zatem lepiej jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – więc nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe oraz takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt oraz wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Wodzisław Śląski

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklamy i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a pomagają. Tego typu produkty nie muszą być też prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest właśnie dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym wypadku jest szansa oznaczenia produktu i używania go w postaci gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja marki. Należy podkreślić, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest także właściwe sporządzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być ważny, jednakże nie dlatego, iż jest to trudne zajęcie jako takie, a dlatego, że mnogość produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dość ogromna i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego sporo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby konsumentów lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową radą, a też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Wodzisław Śląski to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Nasza agencja składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?