fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Zebrzydowice

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Zebrzydowice jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze rozwiązania. Dlatego Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem rozwinie skrzydła. Istotnie zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Zebrzydowice?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej kreatywności jak i dużej znajomości branży oferując naszym klientom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Wykonujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana i fachowa ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz wznieść nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odświeżymy istniejącą. Możemy także postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Zebrzydowice

Populacja: 5046

Długość geograficzna: 18.611270

Szerokość geograficzna: 49.877930

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Zebrzydowice

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Teren naszej oferty sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała dogłębne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Zebrzydowice

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil warto również starannie prowadzić. Założenie konta to złudnie najłatwiejszy etap, aczkolwiek nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i ma ciekawą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści dla firmy. Problem w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy założenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Nie mniej jednak jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają za zadanie między innymi przedstawić firmę od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo sporządzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, a także próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania i promocji biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać to nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to za pomocą dostarczania im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Zebrzydowice

Stosowny kierunek w biznesie jest konieczny do uzyskania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, dlatego powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. Na podstawie informacji, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, celach, które chce zdobyć, czy krokach, które zostały już podjęte. Uwzględniamy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Pomagając naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli wiele sukcesów w danej branży. Prócz tego sprawdzamy i analizujemy w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie przychodzimy z pomocą stałym klientom oraz cały czas poszukujemy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Kreujemy też autorskie rozwiązania, które analizujemy na naszych wewnętrznych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować metody indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Zebrzydowice

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym działaniem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na posunięcia konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane strategie i rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki porównując z planem konkurentów, a także w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze jak i słabsze strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia produkuje samochody niedrogie i powszechnie dostępne, bez ani jednego modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, pomimo że mają dwa skrajnie odmienne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki podkreślają swoje zalety, maskując słabości i trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metody. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie różnych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane analizy oraz opracowane nowe metody strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działanie konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania na danym rynku, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby z kolei przynieść spore straty. Analizując konkurencyjne strategie zbieramy też dane, pokazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które również mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, jakie działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy również zaproponować strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można doglądać w największych firmach w Polsce jak również za granicą. Dzieła robione są przez profesjonalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można zlecać indywidualnie albo mogą być one zlecane przez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki czemu możesz zaoszczędzić swój własny czas uzyskując przy tym świetne efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Zebrzydowice

By odnieść sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się adekwatnie wiązać ze sobą oraz powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do realizacji rzeczonego celu potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która obudzi w adresatach stosowne emocje jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym identyfikujemy założenia danej marki, a następnie planujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby spełniać określone założenia. W tej procedurze tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie pożyteczne projekty materiałów marketingowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Rozpoczęcie przebiegu komponowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rozmowa z klientem i dogłębna obserwacja branży, w której funkcjonuje lub chce pracować, a więc na początku powinniśmy dogłębnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego otwarcie procesu jest wykluczone, gdyż brak jest ważnych informacji, które mają wpływ na ustalenie planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas informacji przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest wykreowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. Następnie zaczynamy proces projektowania logo, w którym tworzymy różne warianty i propozycje graficzne. Sugestie logo formowane są w oparciu o informację uzyskane z rozmowy z klientem, jak też z tych pozyskanych z przeglądu rynku, dzięki czemu możemy dostosować logo i tożsamość marki do rynku, jak również do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z projektów, które przedstawiamy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która później jest doszlifowywana w celu stworzenia finalnej wersji. Gotowe logo staje się bazą do przygotowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możliwe staje się przygotowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że proces będzie mniej skomplikowany. Rzeczywiście opracowanie logo zajmuje najwięcej czasu, ponieważ jest to główny element, który potrzebuje zbadania i obmyślenia każdego elementu, który będzie oddziaływać na interesanta. Nie mniej jednak na etapie opracowywania kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż powstające elementy muszą być dobrze zgrane ze zrobionym logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby w połączeniu sformować jednorodny wizerunek marki. Zgrać należy adekwatny krój pisma, harmonijne zestawy kolorów, jak i metody skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Prócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest broszura reklamowa, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje wraz z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument jest również bardzo przydatny w sytuacji współpracowania z różnymi projektantami grafiki i reklamy, gdyż dzięki temu plikowi będą posiadać wskazówki o designie, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały reklamowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję przez cały czas, pod warunkiem projektowania zgodnie z zasadami zawartymi w brand booku.

Zrealizowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszystkie zmienne mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Zebrzydowice

Poprawne logo przyciąga wzrok i budzi stosowne emocje z daną firmą. Określenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzbudzał w adresatach właściwe skojarzenia nie jest prostym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, starannie przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Początkiem wszelkich projektów logo jest szczegółowa rozmowa z klientem na temat tego, jakie zadania ma wypełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji wypada prześwietlić w szczególności, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu, a także jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Dzięki nagromadzeniu oraz przebadaniu tych danych będziemy mogli podjąć się przygotowywania kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad podstawowym konceptem to dynamiczna polemika, z której wyłaniamy szkice, które następnie są przebierane, a najlepsze pokazujemy klientowi. Powstające koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z celami danego projektu następnie dokańczane są w faktyczną propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wytypuje pojedyncze do stuprocentowego doszlifowania.

Finiszowy etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorystycznych, badamy jego układ i przygotowujemy kilka odmian, z których też zostanie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby wykonać przynajmniej elementarną księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Zebrzydowice

Informacje wizualne są zwykle pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, dlatego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Z tej racji nie pozostawiamy niczego przypadkowi i dogłębnie badamy cel, jaki ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż oraz dbamy o to, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje dodatkowo wybrane zadania i wywołuje właściwe emocje. Na skutek współpracy z różnymi markami i zrobieniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób skonstruować najlepszą grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o dobry, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły wykonujemy każdy element zadania tak, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję oraz aby komponował z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy przygotować duży zakres grafik do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w social mediach. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Zebrzydowice

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać właściwego grafika, z tej przyczyny zrobiliśmy wyjątkową ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, którego mają spełniać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz otrzymać nawet w jednej składce. Finałowy zakres usług w abonamencie ustalany jest indywidualnie.

Dodatnie cechy tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędności czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – najmujesz pełen dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz na czas finalizuje zamówione projekty. Z nami nie ma konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by rozwikłać, dlatego, że będzie to jeden z najważniejszych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Zebrzydowice

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma usług, które możemy wykonać naszym klientom, które wybieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego względu na początku zawsze organizujemy wnikliwy wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole pokazujemy przykłady współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w wydajny sposób kieruję kampaniami swoich klientów, mobilizuje ich rozwój na wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dotarcie z własną ofertą do większej ilości konsumentów w krótkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak uregulować kampanię, by dostać maksymalne korzyści przy małej inwestycji pieniężnej. Przy pomocy Google Ads możemy osiągnąć konkretne zadania, na przykład rozbudowanie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad tradycyjną formą promocji jest jej gigantyczna możliwość kształtowania oraz możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie ubogi zbiór danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii i wycelowania w grupę interesantów również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy podjąć decyzję do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować naszą reklamę, a także możemy zarządzić, o której godzinie mają się ukazywać. Mamy możliwość dla przykładu kierować promocję do właścicieli małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Zebrzydowice

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe, które są zorientowane głównie na sprzedaż produktów online. Prezentują one główne cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce niezmiennie zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile zwykłe zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Cechują się one niemałą skutecznością, a ponadto niskim kosztem dotarcia do klienta. Oprócz tego przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi pojawiają się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeżeli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Łatwa i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie polecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami online z wielorakim asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile są zamieszczone w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Zebrzydowice

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie pochłaniają kawał uwagi człowieka, a najczęściej podawanym wzorem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom czas oderwania od codzienności oraz relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Przebywanie rozmaitych korporacji w social mediach nie jest przypadkiem. Dzięki temu firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na zwiększenie wyników firmy. Jednak byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest na równi istotne możemy również wykonać bardzo skuteczny wybór do kogo skierujemy reklamę. Chcesz pokazać reklamę swojego produktu koneserowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą dokonywać reklamy w mediach społecznościowych są zróżnicowane i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktu. Możemy na przykład poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie najlepszym dodatkiem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż początkowo można zobaczyć.

Możliwości, jakie dają social media jest naprawdę dużo. Z doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Zebrzydowice

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to klasyczna forma reklamy, którą widzimy wszyscy. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, z całą pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zatroszczyć się o jej częstą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż rozmaite modyfikacje i modernizację powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prosty, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest również uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama zmienia się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać, a jednocześnie podtrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, z tego względu najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Zebrzydowice

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum dwa razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe ma unikalne możliwości niedostępne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończone wideo, jesteśmy w stanie przygotować reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak również na zyskującym popularność TikToku. Można też uzyskany materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy dostać wiele materiałów, które możemy rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy osób. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, można go także wyświetlić wybranej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta forma reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, ponieważ nawet niedługim materiałem wideo możemy nierzadko przedstawić dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że pozostałe formy marketingu należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy na pewno będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie można zapominać o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Zebrzydowice

Bez strony internetowej można jakoś działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, ale często  jest dużym minusem dla prezentacji firmy. Powinniśmy na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to jest spora szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Znacznie korzystniej jest, kiedy potencjalny klient trafi nawet na prostą, podstawową stronę internetową niż żeby miał nie znaleźć jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony internetowej do biznesu, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a poprawne prezentowanie przez tę stronę wiedzy to drugie. W wypadku gdy okaże się, że nie jest w stanie znaleźć interesujących jego informacji, bo strona zraża brzydkim wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to wynik końcowy będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Za pomocą profesjonalnej strony internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które często pytają konsumenci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. W konsekwencji konsument będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www możemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni gotowej, działającej strony. Możemy również sporządzić usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części i wywiadu o tym jak ma prezentować się nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna uzupełniamy opierając się o własne bogate doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części tworzymy projekt graficzny, aby pokazać prawdziwy kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już ciężkie do wprowadzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają projekt graficzny na funkcjonalny system. W tej części badamy również wszelkie obowiązkowe i uzupełniające funkcje, jak również umieszczamy otrzymane treści – wykonanie materiałów na stronę możemy również zlecić lub przygotować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie udostępnić klientowi projektowy adres do śledzenia postępów projektu. Po skończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę web do ostatecznej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Zebrzydowice

Sklepy internetowe, to są strony WWW, gdzie można bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są często wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór towarów, lecz nawet taki przedstawiający tylko sześć wariantów dwóch produktów, tak samo można nazwać sklepem internetowym. Tak samo serwisy oferujące wykupienie abonamentu przez stronę można by podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala wypełnienie pełnej transakcji wraz z opłatą przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego sporządzania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy zalecamy, klientom, którzy posiadają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają salon stacjonarny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, wszak taka idea jest tańsza porównując do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też optymalny pomysł jeśli usługobiorca posiada już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych i chce podwyższyć swoje zyski uruchamiając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z najkorzystniejszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do standardowej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Organizacja wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorze – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają dużą ilość czasu, albowiem klient, bez względu na to czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes startował od prostego sklepu online, a w przyszłości powiększył się również na klasyczne metody sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Sektor oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Niejednokrotnie mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre obroty. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas aktualizacji wyglądu, ponieważ uprzednio pracujemy w środowisku testowym, a następnie przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak jak w wypadku projektowania stron internetowych, zanim podejmiemy się modernizacji kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy wykonać rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie tradycyjnie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Stworzenie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od badania oczekiwań klienta i uzgodnienia uogólnionego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu wszystkich części tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po skończeniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Zebrzydowice

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to aktualnie pewna oczywistość. Mimo to, by ta mogła pracować prawidłowo wypada się nią także dobrze zająć, więc trzeba optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy poprawnym kierowaniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje wiele czasu, gdy wystąpią niespodziewane komplikacje. Plan sterowania stroną polega także na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle biegnących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Musimy na to celnie odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie traciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Rzetelna i cyklicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który prezentuje jest aktywny, oraz że stoją za nim prawdziwi ludzie. Odpowiednio gospodarzona strona pomaga też upilnować dużą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w swojej ofercie. Żeby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różnorakie dodatkowe funkcjonalności.

Równie ważne jest również czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też doliczyć troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pojawienia się komunikatu mówiącego, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów powinno się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Aktualizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi nowe funkcjonalności, a także troska o ich prawidłową pracę.
 • Wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy wykonać jest oczywiście więcej, jednak lista jest długa, gdyż całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Zebrzydowice

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla gości. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, niemniej jednak dopiero jak przeanalizuje to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to istotne, bo od początku tam były i nie narodziły się w następstwie obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma duże znaczenie na to, jakie są doznania internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć wielkie znaczenie na to, że strony lub sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Prawda – mierna strona lub sklep może funkcjonować, internauci się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, ale co, gdyby UX został podrasowany? Z naszego doświadczenia wiemy, że po działaniu naszych fachowców wyniki są zdecydowanie większe, a po generalnych zmianach, które także możemy zrobić, nawet martwe witryny zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe niuanse mogą wpływać na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą oszczędzić w przypadku gdy są wykonane w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Niejednokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, w których z pozoru prezentowana na samej górze opcja nie była zauważana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędnym rozmiarem lub nawet nienależytym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi pracownicy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie plany musi spełniać dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli stworzyć UX danej strony internetowej pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość subtelne to jest nieco różnic dość ważnych, które powinniśmy poznać przy projektowaniu UX – można także wykonać osobno UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Aczkolwiek nie każdy wie, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant dostaje od firmy – mają w tym swój udział przygotowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam użytkownik styka się z daną firmą, produktem lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie stwierdzenie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widać, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość obszerna, rzec by można, że nawet interdyscyplinarna, więc aby optymalnie stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć pewną wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Rezultatem tych działań jest podniesiona użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Zebrzydowice

Komplikacje z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, lecz do tego zalicza się też zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia możemy pomóc sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, ponieważ nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie co do tego jak powinniśmy wtedy sobie poradzić. Częstokrotnie dzieją się sytuacje, że żółtodziób – nowy użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną albo w jaki sposób szukać odpowiedzi w różnych źródłach, dlatego iż po prostu nie ma w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego realizacja to drugie.

Jeżeli tylko rozwiązanie problemu jest związane z pracami programistycznymi to duża ilość użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na początku. Nawet gdyby udało się wprowadzić opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem specjalnych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są wielokrotnie bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, np. obszar pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie naprawę problemów technicznych, weryfikowanie problemów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, z tej racji stawiamy na wyczerpującą rozmowę, żeby rozpoznać, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej spytać nas o kompletną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Prawidłowo trafiłeś, bo nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy umieścimy już treści w internecie, to musimy dopilnować, by dotarły one do jak największego grona ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które wymaga od nas sporo wysiłku i pracy, jednakże jego rezultaty są na tyle dobre, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Zebrzydowice

Będąc właścicielem sklepu internetowego musimy zatroszczyć się o jego czytelną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazują, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do wynalezienia interesującego ich towaru, ponadto aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo większość użytkowników przeszukuje tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie pokazują w którym miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online odniósł sukces, powinien on być przede wszystkim widoczny. Nawet wyborna strona sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeśli żaden konsument jej nie wyświetli! Z tej przyczyny właśnie tak priorytetowa jest dobra pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, bo im więcej interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa masa różnych czynników, jednym z takich czynników jest szybkość ładowania się sklepu internetowego. Czy wiesz, że prawie 50% użytkowników rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jeśli czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie sporą ilość cech jego działania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez sprawnie działającego i dobrze udoskonalonego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Zebrzydowice

Nawet 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Duży odsetek z tych internautów nie patrzy na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że mając nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości, aby zostać zauważonym przez szersze grono użytkowników, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów klika w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a benefity wynikające z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się zainwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy pod warunkiem, że jest dobrze stworzona. Odwrotnie do efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego ogromnym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Poza tym warto zauważyć, że kampanie Google Ads też mogą działać dużo lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już znają. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Zebrzydowice

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego inne strategie pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została ukończona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu patrzymy między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to budowa samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednakże pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, gdy strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Podobnie jest jeżeli strona nienaturalnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych opiera się na ocenie treści publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod kątem technicznym i czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a poza tym czy jest korzystne, duże napełnienie strony internetowej wysokiej klasy treścią związaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko przeanalizowania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Zebrzydowice

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to idea długoletnia, owocująca w świetne rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest też częstotliwość w związku z tym opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można generować samemu, lecz jest to zajęcie żmudne, a strategia jest długoterminowa, dlatego korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Dużo firm poznała się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, ale sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze wypełnić wartościową treścią, a z tym jest gorzej, bo duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z paroma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu na ogół nie działa lub działa bardzo słabo. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Pożytki z takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o projektowanie i publikację treści, ale także nasza znajomość dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Zebrzydowice

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Tak więc trzeba wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i fakt, można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że dobrze zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i wiedzy, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że interesująca i pomocna treść sama przykuwa dużą ilość interesantów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio utworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Zebrzydowice

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na konstruowanie wizerunku specjalisty w swojej dziedzinie. Za sprawą publikowania interesantom interesujących treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Tworzenie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, bo czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go interesującą treścią, gdyż z reguły w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na podobieństwo przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku kreujemy nieustannie świeżą i wartościową treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy prowadzić firmowego bloga, należy wybrać jego formę, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy ciekawą treść, jednak jak już pisaliśmy, czasem optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie konstruować bloga z niechęcią i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej jest powierzyć to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Zebrzydowice

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą sprawnie funkcjonować jako element firmowego bloga, ale poradniki można także sformować w firmową encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest kształcenie interesantów i potencjalnych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik prezentuje czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Być może, ale powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz wymagane narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak skomponować np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z praktyką zdobywa się przez długie lata. Sam też często szukałeś informacji w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich specjalistów, a może pokazać, że ty jesteś specjalistą i przekona odbiorców, iż opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Wytworzenie poradnika to także idealna okazja, aby przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, dlatego warto nad nimi pracować na każdy dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla konsumentów informacje zaowocuje powiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Zebrzydowice

Opisy produktowe są wysoce istotne dla dziedziny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi zwerbować klienta. Jeżeli kupujący nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu prezentuje kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. W przypadku, gdy opis jest niestaranny i krótki to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis także budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma też znaczenie na rezultaty pozycjonowania, gdyż dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z jakich materiałów jest zrobiony, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, jednak często są nadzwyczaj skuteczne. 

W formie przykładu, oferując zwyczajne krzesła, możesz sporządzić spis danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą klienci. Jednakowoż jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest zbudowane i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli przedstawisz także sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zobaczysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. stabilne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Zebrzydowice

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga także większej ilości pracy, lecz odpowiednio wykorzystane jest w stanie wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy też materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Nawet jeżeli film wideo mówi o tym samym co treść artykułu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, dlatego warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. Ideą jest danie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się także fascynacja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto dostarczać wysokiej jakości materiały, jak również zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Zebrzydowice

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest wymieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją jeszcze w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku realizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Zebrzydowice

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dosyć tania i efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa oraz mobilna, można ją umieścić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez naprawdę sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed dużymi firmami lub instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Zebrzydowice

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru mniejszych systemów albo może być stworzone indywidualnie. Aby skompletować nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Zebrzydowice

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj umieszczane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze często zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Zebrzydowice

1. Druk małoformatowy Zebrzydowice

Pojęciem druku małoformatowego określamy każde wydruki w niewielkim rozmiarze – to dosyć oczywiste. Najbardziej widocznym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi styczność miał właściwie każdy, bo są praktycznie we wszystkich firmach, w tych dużych i tych małych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek, jako druk małoformatowy możemy również zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów istnieje dużo, że trudno je wszystkie wymienić, jednakże ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferta naszej firmy również obejmuje wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zrozumienia potrzeb oraz wymagań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, jakie są niezbędne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Oczywiście, gdy klient posiada już swoją przemyślaną wizję projektu, to wówczas zawężamy się do sprecyzowania szczegółów, a także do podania możliwych zmian opierających się o aktualnie panujące trendy i nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Sposobem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom ograniczając zagrożenie wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, jakich format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, aczkolwiek nie jest to sztywna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale też maszyn, które są niezbędne do wytworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać też typową domową drukarkę. Bierze ona mało miejsca oraz zwykle obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują np. billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można zwięźle wymienić poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego całkiem dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak pozwoli to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Zebrzydowice

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można prosto przenieść, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są bilbordy oraz banery. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych, ale również w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest również osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do tego zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy określić, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym rozmiarze, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z niewłaściwym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu też należy wspomnieć, iż przy projektowaniu w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, bo w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać małą liczbę informacji, gdy stoi przy drodze ekspresowej, zatem dobrze jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – czyli nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe i takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Zebrzydowice

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale działają. Tego pokroju wyroby nie muszą być też typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, jaki umie objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym przypadku występuje możliwość oznakowania towaru oraz wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy podkreślić, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest również dobre stworzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej aniżeli na kubku, stąd także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, lecz nie dlatego, że jest to niełatwe zajęcie jako takie, ale dlatego, iż mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć wielka oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego mnóstwo i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Potrafimy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy profesjonalną radą, oraz również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Zebrzydowice to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Nasza agencja składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?